28330
10917302841238962806.jpg
  • pilboy
    #2880
    én azt kérdőjeleztem meg, h az egy tv-csatorna :)

    2-2 közben a meccs
  • EOX
    #2879
    vezetünk!
  • Láma!
    #2878
    na ez már tetszik!
  • Láma!
    #2877
    hogy miért sugáozza?
    talán azért, mert más országokban, egy válogatott mérközés fontos, még akkor is ha barátságos,nem pedig VB-selejtezö! és még szerintem san marinoban is közvetitik a meccseket és cipruson is, és azért, mert a foci a szurkolokért van, ahogy Lothar is mondta, és nme forditva. és ha a mocskos rtl megveszi a közvetitési jogokat, akkor leyen benne annyi gerincesség, hogy tisztességesen le is adja a meccset, ha már nincs is sanszunk. de ez csak az én véleményem, lehet hogy nekik van igazuk, és szerintem is basszanak ki az ország egynegyedével!
  • EOX
    #2876
    Pontosabban Svédország-Izland 0-2:)
  • EOX
    #2875
    U21, félidő:
    Svédország-Izland 0-1
    Magyarország-Horvátország 1-1

    Továbbjutásra állnak a fiatalok!
  • Monoton
    #2874
    Most miért sugározza az RTL?
    Semmi haszna nem lesz! Szinte csak cserejátékosok fognak játszani!!!
    A Bolgár meccset látva nem hiszem hogy sokan fogják nézni!!!

    Mondjuk én biztos megnézem!!!
    HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • Láma!
    #2873
    én mondjuk kint leszek, és személyesen szurkolok, de za rtl gerinvtelensége tulmegy minden határon
  • Láma!
    #2872
    igen, biztos hogy az. az rtl meg
  • pilboy
    #2871
    Hálózat Tv (?)
  • Ramore
    #2870
    Melyik csatorna adja a szerdai meccset?
  • AnuluWork #2869
    Jellemzik a sportban a játékosokat. Ez a legjobb:

    "Huszti Szabolcs 50%
    Metz – Franciaország
    Több szurkoló valószínűleg fejest ugrott a tévébe, amikor meglátta, hogy egy tökéletesen ballábas játékos a jobb oldalon próbál szerencsét. Fájdalom, a kapitány húzása nem jött be, Huszti nem tudott mihez kezdeni a számára oly idegen poszton."

    :)
  • hansolo54
    #2868
    hello,

    tudjatok hogy delutan hany oraig van nyitva a jegypenztar a ujpesti stadionnal?

    koszi
  • Ramore
    #2867
    szerintem Raczi nem meggyőző, magyar mezőnyből sem tűnik ki egyenlőre
  • Nh Shevits
    #2866
    - Torghelle + Rajczi ? (b]Cvitkovics[/b] jövőre már a felnőttbe nyomhatná!!!!)
  • Ramore
    #2865
    Király, Juhász, Gera, Halmosi, Szabics, Torghelle, Huszti, Vadócz
  • Nh Shevits
    #2864
    jaigen. Királyt kihagytam...
  • Ramore
    #2863
    egyet értek veled, én az alapokhoz azért hozzáírnám szigorúan jelenleg Torghellét.

    Király, Juhász, Gera, Halmosi, Szabics, Torghelle
  • Nh Shevits
    #2862
    nálam a válogatott gerince
    Juhász - Gera, Halmosi, Szabics.
    na őnáluk nemgondolkoznék arról hogy a kezdőben van-e a helyük. persze ha nagyon rossz formában van az adott játékos akkor értelemszerű hogy inkább mást játszatok. de pl a csatársorban nem tudom miért nem fiatalítanak már. Pl az összes Kovácsot száműzném (Viking/Tromsö-s égimeszelő sem tudom mit keresett a válogatottban.), azonkívül én Torghellével még mindig nem vagyok kibékülve: körülményes, lassú és semmi technikája nincs. Amit tud: bruszolni, harcolni, agresszívan játszani, nagyon akarni és lesre futni. De erre még én is képes vagyok.
    Őszintén szólva az összes leélt magyar csodagólvágót száműzném! (Kenesei, Tököli stb..)
    És továbbra sincs Magyarországon egy épkézláb védő Juhászon és Égeren kívül... aki huzamosabb ideig jó teljesítményre képes és nem hibázik sokat.
  • Kaplan
    #2861
    Jah , ok.
    Elnézést. Elnéztem :D
  • skristof
    #2860
    nem rád gondoltam, félreérteted
    hanem pl az olyan futballhoz nem értő egyedekre, akik az index.hu-n szavazgatnak
  • Kaplan
    #2859
    Pont ez az! Hogy én egyáltalán nem Király ellen vagyok!
    Ha rám gondoltál, hogy ellene vagyok akkor mondd már megy pls hol mondtam ilyet?:)
  • skristof
    #2858
    ne ennyit erről..
    mostantól a fél ország Király-t utálja majd?
    áhh, nevetséges, mind1...
  • Kaplan
    #2857
    Nah akkor , csak nem szólt Király. Ennek ellenére magasan ő volt a legjobb a Bulgár meccsen. Ha Király nem lenne akkor a svédek ,horvátok ellen több gólt kaptunk volna.
  • szanics
    #2856
    valóban nem, de most sajnos ő maradt...
  • Gabe18
    #2855
    Nb1.hu:
    "Lothar Matthäus szövetségi kapitány ma délután már a Petneházy Country Clubban, a csapat főhadiszállásán értékelte a Szófiában látottakat. Honlapunk elsősorban arra volt kíváncsi, hogy ő is - mint a sajtó és a szurkolók túlnyomó része - Gyepes Gábort teszi-e felelőssé az első gólért. Mint ismeretes, Gyepes fejelt bele egy előrevágott labdába, amely így Berbatov elé hullott, ám közben Király kifutott a kapujából, és bolgárnak nem okozott gondot az üres hálóba gurítani. Matthäus szavaihoz elöljáróban annyit: Király Gábor honlapunk érdeklődésére sportszerűen beismerte, hogy nem szólt Gyepesnek, hogy "érkezik".
    - A gólért egyértelműen a kapus Gábor a felelős - mondta a kapitány is -, az ő szintjén ekkora bakit nem szabad elkövetni. Pedig ha hiszi, ha nem, egyfolytában a kommunikáció fontosságát hangsúlyozom, mindig felhívom Gábor figyelmét arra, hogy neki kell a védelmet irányítania a kapuból. Egy olyan rutinos kapusnak, mint ő, nem is kellene ilyet mondanom, ezt neki magától kéne tudnia. Egy ificsapatban sem megengedhető az, hogy valaki úgy fusson ki, mint ő tette, ráadásul a csapattársát sem figyelmeztette, hogy érkezik. A bizalmam ezzel együtt nem ingott meg iránta, és szerdán is ő véd majd a horvátok ellen a Megyeri úton."
  • skristof
    #2854
    jogos, neki tényleg pechje van
  • Ramore
    #2853
    Juhász Roland :)
  • Ramore
    #2852
    szerintem pechje Juhász Rolnadnak van, Gyepes egyszerűen nem válogatott szintű játékos.
  • Kaplan
    #2851
    Hát az a topik hogy : Gyepi velünk vagy ellenünk . Nem mondom , h teljesen jogos.
    Az meg, hogy Lisztes jó formában van-e azt nem tudom , mert nem figyelem a Bundesligát.
  • skristof
    #2850
    Ezt se te, se én meg nem mondjuk, h kiabált e. De nehogymár h övült h JÓ és a Gyepes meg kifejeli. Eléggé valószínűtlen. Én sem azt mondom h állandó helye kell h legyen, csak pl ha te rúgsz egy öngólt, utána padozol 1 évig, az milyen hatással lesz rád? tudtommal a klubcsapatában megy neki, most nem is nagyon volt mást odaállítani a helyére. És inkább két Gyepes mint egy Lipcsei ott hátul. Ami pedig még a pech-szériát illeti, tény hogy hosszu, de mint említettem amíg csak őt bántják addig nem lesz könnyű Persze, profi, az a dolga h ezt megoldja. De amit Matthaus is annyiszor elmondott, h a hazai sajtó is szánalmas módon áll hozzá a dolgokhoz. gyepit pihentetni kell, de nem leírni, és bűnbaknak titulálni. amit meg egyesek itt irogattak róla (direkt a hazája ellen játszik) az nevetséges, és az illető primitívségéről árulkodik.

    Lisztes szted (jó) formában van?
  • Kaplan
    #2849
    De én úgy tudom , h Király üvöltött.
    Legálább is úgy látszott a képen mintha mozgott volna a szája.. nyah mind1
    Nem azt mondtam , hogy egyedűl Gyepes rossz. Mert van más is akinek nincs helye a válogatottban. De egy csöppet hosszú a "pechszériája" mert mivan ha 2 évig tart. S a bizalmat az EB selejtezőkön is megadjuk neki, aztán kiver minket az EB-ből egy öngóllal. Bár ahogy elnézem a csapatot sok mindenkiben benne van a dolog :)
    Én akit alappillérként tartok a csapatban az : Gera, Király, Bodnár. S sztem Korsóst, Lisztest is megkéne már nézni...
  • skristof
    #2848
    nem gondolom
    Hajnal-nak helye sem lenne a listában pl, ennyi erővel Király-t is odaírhatták volna, voltak neki is szép pillanatai. Gyepesnek nem megy a válogatottban, pechszériája van, de a legrosszabb ha nem kap bizalmat. Én igenis tehetségesnek tartom, és pl a bulgárok elleni meccsen szerinted poénból fejelte el a labdát. Ha jön a kapus akkor ordítson és irányítson. Szépen összehozták. De ez egy csapat, amit ők ketten elbasztak azt pl Torghellének kellett volna kijavítani azzal, h rúg kettőt. Csapatjáték... ilyen egyszerű
  • Kaplan
    #2847
    Én szoktam :)
    Bár ez most elég egyértelmű , nem gondolod? :)
  • skristof
    #2846
    index.hu-ra ad még vki?
  • Ramore
    #2845
    azért én Vanczákot is kitenném a csapatból, neki legalább annyi gól szárad a lelkén.
  • Kaplan
    #2844
    Gyepes Gábor:

    Kisebb kihagyás után újra kezdő lett, és ha már bekerült, akkor ismét - talán már negyedszer - emlékezetessé tette válogatottbeli szereplését. Nincs elfogadható magyarázat arra, hogy az első gól előtt miért fejelte épp oda a labdát, ahová. Bármilyen megoldás hasznosabb lett volna ennél, így viszont meglévő kapitális hibái mellé kerül be egy újabb mély vonás. Ez a szarvashiba az első félidőben még érződött rajta, de esetében már az is öröm, hogy nem vétett öngólt. Fejjátéka kiemelkedett, a második félidőben pedig egy olyan labdát, és egy olyan csatárt futott be, amire a magyar mezőnyből többen el sem indultak volna. Gyepes - hála angliai edződésének - szerelni tudott, így javított szerény teljesítményén. Érdemjegy: 3

    By : Index Online

    S itt egy szavazás:

    Kinek nincs helye a csapatban?

    Stark Péter 14
    Balog Zoltán 20
    Vanczák Vilmos 41
    Hajnal Tamás 11
    Buzsáky Ákos 3
    Gyepes Gábor 247 <--- Elég meggyőző, nem?
    Halmosi Péter 4
  • Laffite
    #2843
    ez így van
  • Ramore
    #2842
    egy jó edzőnek hosszabb időre van szüksége ahhoz, hogy valamilyen komolyabb eredményt elérhessen egy írd és mond gyenge képességű játékosokból álló válogatottal. mindenki 3-4 meccs után már várja a csodát, és amikor kikapunk 2 erősebb csapattól, akkor megjegyzik, hogy erre még a magyar edzők is képesek lettek volna. ez igaz, pontosan erre képesek a magyar edzők.

    matthaus idehozatalan nem éppen a problémák elkendőzését szolgálta, sokkal inkább a kimutatkoztak a problémák, és ez is jó szerintem.
  • Láma!
    #2841
    jolvan gyerekek, majd ha néztek meccset, akor lehet beszologatni