28330
10917302841238962806.jpg
  • Breki33
    #2960
    nem arra irtam P
  • szanics
    #2959
    nyugi, ma úgyis eldől - vagy nem...
  • Breki33
    #2958
    olyan uncsi ez már
  • Ramore
    #2957
    én is a Hiddink-szintűt edző mellett voksolnék, ha lehetne, de erre jelenleg nem sok esély van, így tehát nem kérdés, hogy inkább Matthäus maradjon és dolgozzon tovább, mint egy mezey bandatag garázdálkodjon kedvére.
  • Ramore
    #2956
    azok se nem vakok, se nem értelmi fogyatékosok, csak egyszerűen egy idegen garázdálkodik a területükön és emiatt nem kevés pénztől esnek el, ami miatt nagyon fáj a fejük. nevezzük nevén őket: a mezey-mészöly baráti kör.
  • szanics
    #2955
    Na le lettem fogyizva bakker :(
    Sok minden változott Matthäus alatt pozitív irányba, ezt nem vitatom.

    1. Olyan csapatokkal játszhatunk, akikkel korábban esélyünk sem lett volna.
    2. Nem kezeli a játékosok nyűgként a válogatottat, fegyelem van a csapat környékén.

    Ugyanakkor azt fenntartom, hogy edzőnek Matthäus egyáltalán nem jó, sőt, tegnap és a svédek ellen is bebizonyította, hogy egyáltalán nem tud meccselni.
    Maradjon menedzsernek, és hozzanak ide egy tapasztalt, JÓ külföldi edzőt mellé (Hiddink-szintűt pölö, ahogy tegnap is írtam)
  • JackDaniels #2954
    Ezt sajna elbaxtuk. A Bulgárok ikszeltek Máltán, lehettünk vóna 3. helyezettek, bár túl sokat nem számít már. Remélem lesz majd jobb. Nagyon bízok abban hogy Mattheus marad és rácáfol a sok faszra, akik temetik és azt állítják, hogy semmi sem változott az irányítása alatt. Ezek vagy vakok, vagy értelmi fogyatékosok és nem fogják mi zajlik körülöttük.
  • Láma!
    #2953
    jokis összefoglalo, még jo hogy 3:20körül a prso ugy megrugja a szabadrugást mint az állat!!!
    kár hogy nem volt pályán!
    léderer te tudsz vmit:D
  • Breki33
    #2952
    talán így
  • Breki33
    #2951
    Összefoglaló

    klikk
  • Breki33
    #2950
    A hirek szerint a Labdarugo Liga eppen ebben az oraban
    buktatja meg az MLSZ elnokseget.
    A mai napra kiirt MLSZ elnoksegi ulest Bozoky a Liga
    5-i hatarozatara hivatkozva elhalasztotta, es a FIFA-hoz
    fordult. Szerinte a Liga serti az elnokseg szuverenitasat.
    A mai napon az elnoksegbe delegalt 7 liga tag megis
    osszeult. Mivel az elnoksegi a hatalyos torvenyek szerint
    megtartható, most uleseznek.
    Nem lennek meglepodeve, ha feloszlatnak magukat, es
    osszehivnanak egy kozgyulest.
  • Girondins
    #2949
    ugy szar z a csapat ahogy van...menjenek kapalni
  • Ramore
    #2948
    itt egy személyes példa :))
  • Ramore
    #2947
    igazad van, sokan azt hiszik a Hiddink-szintű edzők nem jönnének ide, egyrészt a motiváció, másrészt a pénz miatt. hát ez egy nagy tévedés, mert nekünk meg kell, hogy érjen bármennyi pénzt is a focink fellendülése, a motiváció pedig szerintem kellően nagy, ezt Matthäus is átérezte.
  • Láma!
    #2946
    kérdés hogy idejönne e:o
  • szanics
    #2945
    na ez így rendben is van
    de szerintem egy Hiddink-szintű edzőt simán ide lehetne hozni
  • Ramore
    #2944
    ebben egyet értünk, én nem feltétlenül Matthäushoz ragasztkodok, hanem egy független külföldi edzőhöz, aki valóban profi felkészülésű és mentalitású, valamint nem ártana, ha valahol már bizonyított volna. amíg azonban erre esély sincsen, így mindenképpen Matthäus pártján állok, de nem mással szemben, csak és kizárólag a magyar képesítésű kókler edzők ellen.
  • Láma!
    #2943
    idézet az NS-forumrol:
    "A Csank Jani a szünetben nyilatkozott a rádionak, és azt mondta (többek közt), hogy a magyar edzői kar biztosan meg tudná oldani a feladatot. Ugyhogy azt javaslom a Matth. helyett nevezzék ki a MAGYAR EDZŐI KART!. Majd csináltassanak jo hosszu kispadot hogy mindannyian elférjenek."

    :D
  • szanics
    #2942
    ezzel az erővel el se induljunk a selejtezőkön, nem?
  • szanics
    #2941
    ezt meg én nem vitatom, de Lothar Matthäusnál van erre sokkal alkalmasabb edző is szerintem
  • Ramore
    #2940
    a 86-os részsiker, rémálommá és világblamává változott, megérte?
  • Ramore
    #2939
    azt nem vitatom, de azt már igen, hogy külföldivel is nehezen, de magyar edzővel a büdös életbe nem jutunk ki semmilyen világversenyre sem (hacsak nem mi rendezzük - persze nem).
  • szanics
    #2938
    Te még 1986-ban élsz, én 2005-ben. A jelenlegi magyar futball számára egy világverseny nem részsiker lenne...
  • szanics
    #2937
    visszatérve múltkori vitánkra Gera-ügyben, Gera sérülése ennyire volt komolytalan...
  • Ramore
    #2936
    mezey is azt hitte, amit te, nevezetesen, hogy a vár akkor készül el, ha kijutnak a vb-re! nagy tévedés, a kvalifikálás az részsiker, mezey (valahol kuvaiti bérlakásában) szerintem a vb után megbánta, hogy kijutottak, mert amekkora pofára esésben volt részük, az nem volt egy gyszerű eset.
  • Láma!
    #2935
    jajo, ugy emlékeztem, hogy 2ponttal mennek elöttünk, sry
  • szanics
    #2934
    rosszul tudod
    a bolgárok így egy ponttal kerültek elénk, tehát ha mi nyertünk volna, most mi lennénk a harmadikak
  • Láma!
    #2933
    nemazért, de a bolgárok ezzel az x-el 3pontra kerültek nem?
    ha nyerünk, akkor behozzuk öket! namost, nem az egymás elleni számit elsönek?:o

    lehet hogy rosszul tudom.

    jha, és mégvmi, kint voltam, de nagyon nem volt szép a magyaroktol sem, hogy fütyültek a horvát himnusz alatt, aztán ment a cigányozás, meg a vesszen trianon....nc
  • szanics
    #2932
    Figy! Szerintem a vár akkor készül el, ha kijutunk egy világversenyre.
    Na most ezt fel kell építeni, ígéretes játékkal és eredményekkel. Gondolom, nem kardoskodnál Te sem Matthäus mellett, ha úgy gondolnád, hogy ez a vár nem épül.
    Viszont... Ahhoz, hogy kijussunk pl. a következő Eb-re, ahhoz eredmények is kellenek a selejtezősorozatban, ehhez pedig jobb a 3. kalapba kerülni, mint a 4.-be. Ezért mondom, hogy saját magunktól vettük el az esélyt, és ahelyett, hogy tovább építkeztünk volna, inkább hagytuk az egészet a francba.
  • Ramore
    #2931
    azért mert ennek a csapatnak még nem voltak komoly eredményei, gondolok itt a tétmeccsekre, csak ígéretes fejlődést lehetett észrevennie a publikumnak a selejtező mérkőzések és a barátságos meccsek alapján.
  • szanics
    #2930
    félig épült várat miért is nem lehet lerombolni?
  • gabber_saviola
    #2929
    igazad van Csabi
  • Ramore
    #2928
    igazad van, szarból kell várat építeni, csakhogy a várunk még félig sem épült fel, lerombolni ezért még nem igazán lehet.
  • szanics
    #2927
    Vanczák válogatott környékére se való, Kovács Zolit egyszerűen nem értem, Gyepes lábai fából vannak, Bodnár helyett sajna nincs jobb alternatíva...
    De ha már szarból kell várat építeni, akkor ne romboljuk le a sajátunkat ilyen baromságokkal, hogy egyszerűen nem tudunk meccselni...
    Megmondom, mi van! Matthäus beszart, hogy ha két meccs, 0 pont a sorozat vége, akkor ő tuti repül, ezért nem mert kinyílni. Szart bele a 3. helybe.
    Nem kell ám nekem hinni, de így van :P
  • szanics
    #2926
    mármint a harmadik hely... :D
  • szanics
    #2925
    Csoki bazmeg legalább Te ne legyél hülye! :D
    De most komolyan. Eddig arról szólt minden, hogy ez az utolsó két meccs milyen hihetetlenül fontos, mert meg kell szerezni a harmadik helyet! Erre a horvátok ellen, akik szemmel láthatóan szarnak bele az egészbe, nem támadunk az utolsó 10 percben mint a barom, mikor tudjuk, hogy Málta ikszre áll a bolgárok ellen, és simán meg lehetne az utolsó hely?!?!?!?!
    Tutista a Matthäus (arról már nem is beszélve, hogy #2765... :P
  • Ramore
    #2924
    szerintem a legnagyobb hiba vanczák, kovács z, gyepes és bodnár szerepeltetése volt
  • gabber_saviola
    #2923
    csokikám ne okoskoggyá má :DDDDDDDDDDD

    jó ez az x mindekinek
  • szanics
    #2922
    csak egy kérdés: szerinted ez nem hiba?
  • Ramore
    #2921
    eddig sem kedvelted, legyen inkább mezey a szövetségi kapitány, igaz? vagy tornyi mondjuk 5+1 évre, vagy mészöly negyedszer is?