28330
10917302841238962806.jpg
  • EOX
    #3000
    Épp kedvenc championship-es csapatom, a Luton ellen játszanak holnap. Kezdő lesz.
  • Rudee
    #2999
    Fülöp a Coventry játékosa lesz, miután megegyeztek a kölcsönadásról a Tottenhammel. A Championship 22. helyéről remélem előrébb jutnak vele.
  • Nh Shevits
    #2998
    én csak azt tudom hogy ottleszek a mérkőzésen és rekedtre ordítom magam!
  • szanics
    #2997
    éppen ezt mondom
    mondjuk azt ne felejtsük el, hogy korosztályos válogatottnál a címvédő szó semmit nem számít, mert ez egy teljesen másik garnitúra ugyebár. De nem gyenge, pl. Pazzini...
  • Monoton
    #2996
    Nem sok, DE de van!!!
  • Láma!
    #2995
    az olaszok a cimvédők!
    szerintetek mennyi az esélyünk?:(
  • forza milan
    #2994
    az olasz u21 az szinte biztos!Ha bejututnk valahova,az elsö meccsen szia magyarok-ne legyen igy!
  • szanics
    #2993
    akkor sem. majd nézd meg, az olaszok nem nagy gólkülönbséggel, de simán elintéznek minket - ne legyen igazam
  • Ramore
    #2992
    naív gondolat
  • Monoton
    #2991
    November!!!
  • forza milan
    #2990
    tök mind1 má nekem!a magyar foci sosem lesz jobb,maxha 2 évmulva berakják a mostani u21 keretét a felnött válogatottba:D
  • Kaplan
    #2989
    Mikor döntik már el végre Mattheus megy , vagy marad?
  • Ramore
    #2988
    ettől félek én is, de ne felejtsd el, hogy urbán flórián nevezetű edzőnek titulált egyént is éppen a kirúgás szélén lesz, amikor téma lesz a szövetségi kapitány kérdése
  • Girondins
    #2987
    Szerintem Lothar menni fog, aztán jön majd egy pár igeret hogy neves szöv. kapitány lesz hozva aztan meg hazahozzák Bicskeit, ugyis lemondott a malajoknal...majd vele kijutunk a 20456-ik évi Vb-re.
  • Ramore
    #2986
    ezen nincs mit vitázni.

    tenni lehet, csak magasabb poziciókból kellene odacsapni szerintem ilyen, vagy olyan módszerekkel.
  • skristof
    #2985
    nem pol fórum, nem akarok vitatkozni, de mondatod második részével teljesen egyetértek ugyebár...
    illetve amit miccoli mond, h nekik nem érdekük, minek akarnák..

    de akkkor mit lehet tenni? semmit?!?
  • miccoli002
    #2984
    A helyzet az hogy a megoldást ők is tudják-mármint a vezetők de nem érdekük az hogy a dolgok jobbra forduljonak.
    A fradinál Furulyásnak se érdeke hogy jöjjön valami új befektető mert az könnyen lehet hogy nem vele képzelné el a jövőt és neki nem ér annyit a fradi hogy kockáztasson.
  • Monoton
    #2983
    Szerintem meg kellene mutatni az MLL-nek és az MLSz-nek ezt a topicot!!!

    Lenne egypár beszólásom Kistelekinek!!
  • Ramore
    #2982
    politikában megtörtént a rendszerváltás, a fradiban egyáltalán nem, a magyar labdarúgásban sem igazán.
  • skristof
    #2981
    az a probléma, h tényleg számunkra kézenfekvő, de mi mégsem tehetünk semmit...
    ezeket onnan nem lehet kitúrni, de sztem még a haláluk után is bebiztosítják, hogy egy kedves rokon vegye át a stafétát. és ez nem csak országos szinten van igy, hanem pl a Ferencvárosnál is
    (sajnos ugyan az a helyzet, mint a politikában.. "rendszerváltás" és társai)
  • Ramore
    #2980
    én is csatlakozok, pontosan ez a problémája a magyar labdarúgásnak.

    a megoldás a szurkolóknak kézenfekvő, de a hatalmon levők, akik kilopják a pénzeket, azoknak a külföldi edzők, sportvezetők ellenségek, egytől egyig.
  • skristof
    #2979
    teljesen egyetértek, ez a legnagyobb hibánk..
  • miccoli002
    #2978
    A baj az hogy a magyar ember azt hiszi hogy eggyiknapról a másikra meg lehet gazdagodni anélkül hogy tenne érte valamit.
    Nah ez a helyzet a focival kapcsolatba is.
    Ez a csapat leghamarabb ha marad Lothar 2010re lehet esélyes a kijutásra de addigra Matthaust már elüldözik.
    Sajna a magyar ember még mindig abba él hogy volt egy aranycsapat és majd hirtelen eggyik napról a másikra újra összejön egy hasonló,análkül hogy tennénk valamit.
    Szerintem előrelépni csak külföldi edzők,sportvezetők bevonásával lehet,mert a magyarok alkalmatlanok arra hogy megtalálják a megfelelő kiutat és azon végig is vezessék a magyar focit.
    HAJRÁ LOTHAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • djemba-djemba
    #2977
    marad
  • Ramore
    #2976
    isten mentsen egy hozzá hasonló kókler edzőtől!
  • Nh Shevits
    #2975
    Hollandia, Spanyolország, Dánia, Írország, Magyarország, Fehéroroszország, Azerbajdzsán
    nálam ez lenne a rémálomsorsolás...
  • Nh Shevits
    #2974
    Bobby Robson jöhet...
  • szanics
    #2973
    megy
  • szanics
    #2972
    Franciaország, Olaszország, Szerbia-Montenegró, Szlovénia, Magyarország, Grúzia, Azerbajdzsán
  • Ramore
    #2971
    Én egyféleképpen tudnám elnézni, ha elküldenék Matthaust, ha egy mégjobb és nevesebb külföldi edzőt hoznának a helyére.

  • gabber_saviola
    #2970
    szerintem megy

    nem szöv.kapitánynak való
  • Arsenal18
    #2969
    A szövikapitány megy vagy marad szerintetek???
    Nemzetin 95% a szavazóknak mondta, hogy maradjon...
    de mégis lehet hogy mennie kell...
    Szerintem elkezdett valamit amit folytatni kéne, és amit tudna folytatni, de ilyen a magyar ember... mindig próbálgat és új dolgokkal próbálkozik...
    Szerintem határozottan fejlődött a csapat az irányítása alatt, tehát hiba lenne elengedni...
  • Takezó
    #2968
    hát szerintem is, és mégis kemény :|
  • Nh Shevits
    #2967
    pedig számomra ez a legoptimálisabb...
  • Takezó
    #2966
    ez is keménynek tűnik :\
  • Nh Shevits
    #2965
    Görögország, Lengyelország, Szlovákia, Bosznia-Hercegovina, MAGYARORSZÁG, Ciprus, San Marino

    mily szép is lenne...
  • Rudee
    #2964
    A 2008as EB selejtezőire se kapunk majd túl könnyű csoportot.

    1. kalap: Görögország, Hollandia, Portugália, Anglia, Csehország, Franciaország, Svédország
    2. kalap: Németország, Horvátország, Olaszország, Törökország, Lengyelország, Spanyolország, Románia
    3. kalap: Szerbia-Montenegró, Oroszország, Dánia, Norvégia, Bulgária, Ukrajna, Szlovákia
    4. kalap: Bosznia-Hercegovina, Írország, Belgium, Lettország, Izrael, Skócia, Szlovénia
    5. kalap: MAGYARORSZÁG, Finnország, Észtország, Wales, Litvánia, Albánia, Izland
    6. kalap: Grúzia, Macedónia, Fehéroroszország, Örményország, Észak-Írország, Ciprus, Moldávia
    7. kalap: Liechtenstein, Azerbajdzsán, Andorra, Málta, Feröer-szigetek, Kazahsztán, Luxemburg, San Marino
  • Breki33
    #2963
    ??
  • Láma!
    #2962
    a picik az olaszokkal játszanak!
  • Ramore
    #2961
    ha uncsi, akkor menj vissza játszani, nem kötelező minden topikot szétoffolni