28330
10917302841238962806.jpg
  • gabber_saviola
    #3120
    9' Italy 0 - 0 Hungary
  • csum666
    #3119
    elég durva:D:D
  • Grusi
    #3118
    Bazzeg, ez a pálya ez mi? :D
  • miccoli002
    #3117
    Ma talán feléledthet egy kicsit a magyar foci ha valami csoda folytán kinyomnánk az olaszokat.
    Ha a védelem úgy fog összponzosítani mint pénteken és bekotrunk valahogy eggyet akkor csodatörténik mégpedig óriási.
    Megtudjuk csinálni mert ez nem DVSC-MU.
    Hajrá MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • csum666
    #3116
    Hát én ugygondolmo 16 éve optimista vok de azt még most se tom mire fel....

    szomszédaink klasszisokkal jobbak miért is???????
  • Kaplan
    #3115
    Én úgygondolom , hogy akár jól játszik akár nem a Magyar futball optimistának kell lenni. Ez a nagy probléma itt MO.-n bíztatni a csapatot akár rosszúl megy, akár nem. S ha netalántán fut a szekér nem nagyképüsködni. Bár a Magyarok pont az ellentétjét folytatják ennek.
  • csum666
    #3114
    az igaz de 1enlőre magyar csapattal szemben nem tok optimista lenni bocsi!

    Amit láttam multhéten az csoda volt ha kapun k2 gólt de ugyanugy jáccunk elégedett leszek!!!!
  • Kaplan
    #3113
    Van esély. Csak nehogy kapjunk gólt, ha kapunk is ne süllyedjünk le a régebbi NAGY válogatott szintjére, hogy feladjuk lélekben! Nincs vesztett meccs ezt meg kell tanulni.
  • Grusi
    #3112
    Azok alapján, amit az első meccsen láttunk, nem álom. Szerintem van esélyünk.
  • csum666
    #3111
    szép kis álom maradjunk a talajon! de azé jók voltunk leszünk:)
  • Unreal1942
    #3110
    de szép is lenne. :)
  • forza milan
    #3109
    Na mind1,félretéve az Offot hajrá Magyarok mára,remélem kiejtjük az olaszokat!
  • forza milan
    #3108
    Nekünk Upc Tv van,feluhelyen nemigen megy mindenhol...családi csomagban más szolgáltatónál,vagy nemtom...
  • csum666
    #3107
    nálunk is van nem értem mér nincs sok embernél?? nem megy az egész országba??
  • forza milan
    #3106
    Nekünk lassan egy évevan Sport2!Szal nekem nem nagy gond!
  • szanics
    #3105
    ott a pont ;-)
  • gabber_saviola
    #3104
    egyetértek, a királyi tvnek illene leadi az összes válogatott mérkőzést
  • Unreal1942
    #3103
    Én vagyok olyan szerencsés, hogy van S2 is otthon.
    Viszont azt gondolom, hogy Magyar vonatkozású mérkőzéseket
    kizárolag az M1 nek kéne adnia. Persze nekik meg kötelezően!
  • Grusi
    #3102
    Én sem értem ezt a mániákus Sport2-zést, valamiért nagyon tolják az illetékesek a csatornát. Talán azért, hogy mindenki kezdjen el rinyálni a szolgáltatójánál érte... Nem is olyan rossz taktika :)
  • Kaplan
    #3101
    Jaja, Sport 1 a háztartások 80 %-ba van. Ellenben a Sport 2vel ami olyan 20-25%ba van. (Nagyon kevés) S amikor megláttam Angol-Francia meccs felüvöltöttem : Ki a f*szt érdekel???
    Sajnos a Görög-Magyar meccs is Sport 2-n lesz , azt se látom menjenek a picsbe.
  • Nh Shevits
    #3100
    ezt most tényleg elbaszták mert a sport1-en nem volt semmi olyan húdefontos műsor vagy meccs, ami miatt a sport2-re kellett tolni. Ügye, hogy többen néztük volna a magyar meccset mint a francia-angol amihez semmi közünk. Szerintem meg kellett volna cserélni...
  • saviola83
    #3099
    Gratulálok sport-tv.Ha így folytatják és bejön tényleg a sport klub akkor a sport 1 és 2 lehúzhatja a rolót.Régen milyen jó volt.Nem volt probléma a magyar vonatkozású meccsekkel.Adta a királyi tv vagyis az MTV és az egész ország láthatta.ezt kellene most is.Kíváncsi leszek például a VB meccsek közvetítésére mennyire fogja elcseszni az rtl klub.Én már olyat is hallottam hogy jó pár meccset csak felvételről fog adni a rtlklub.No comment.
  • Nh Shevits
    #3098
    nekem tudom fogni...
  • Kaplan
    #3097
    Már megint SPORT ll A TÖKÖM TELE VAN! :) SRY! Kirohanás!
  • skristof
    #3096
    köszönjük sport tv
  • pilboy
    #3095
    vki meg tudná mondani, honnan tölthetem le az olaszok elleni U21-es meccs góljait, összefoglalóját?
    [nem látta]
  • csum666
    #3094
    Bazzki adja??? hala Madrid:DDDD

    ma néztem adja e de akkor még nem volt a műsoron!
  • szanics
    #3093
    Olaszország-Magyarország U21-es Eb-selejtező visszavágója KEDDEN, 20:45-kor a SPORT2-n!!!
  • csum666
    #3092
    Hát én nagyon elégedett voltam a látottakkal lehet ez csak 1 meccsen volt de akkoris 1 meccsre azt éreztem hogy igen is ezt ne mtom leírni:)....
  • szanics
    #3091
    nem kell aggóni
  • Unreal1942
    #3090
    Szép eredmény, de az Olaszok még asszem soha nem nyertek Magyarországon ellenünk.
    Legalábbis ami a "nagy" válogatottakat illeti.
    Nekik ez valami mumus már :D
    Szerintem kint 2:0 mert a szerencse nem szokott mellénk állni. :(
  • saviola83
    #3089
    Azért mert nem fogható az egész országban.
  • Láma!
    #3088
    mert nem tudják fogni, azért
  • mohus
    #3087
    "Sokan nem láttuk és nem is láthatjuk a köcsög Sport 2 miatt."

    mert?
  • skristof
    #3086
    nem is mondtam, persze h nincs
    szerencsére
    a legjobb az volna ha egészséges verseny alakulna ki, miből mi profitálnánk
    azért az IKO-ban nagyon nagyon nagy tőke van, szoval a sport tv-t biztosan felülmulja, de ez nem minden

  • banok
    #3085
    A tegnapi meccs nagyon jó volt. A srácok hajtottak ezerrel. A SportKlub kontra Sport TV -ről meg annyit, hogy ez még nincs lefutva és a Sport TV sem áll rosszul anyagilag.
  • rushman
    #3084
    nem is biztos, hogy nem műholdas lesz, továbbá semmi kedvem hallgatni azt a ketseg barom léderer "the baki" ákost
  • skristof
    #3083
    én nyomtatottba olvastam, egyik nap témájában ezen a héten.. talán csütörtökön
  • saviola83
    #3082
    Én nem találok semmi cikket a sport klubbról.Valki linkeljen már be.Köszi
  • Nh Shevits
    #3081
    videókazira max... onnantól meg nem tudok mit csinálni vele. :(