28330
10917302841238962806.jpg
  • 9csöves9
    #3200
    kezdődik! Zaki kabbe :D
  • 9csöves9
    #3199
    azt próbáld meg:D

    kiváncsi leszek képesek e vkiket berángatni ilyenkor a stúdióba:D
  • zaki
    #3198
    te kis zseni

    lehet, hogy mégsem nézem meg a meccset, kezdek álmos lenni :DADSASD
  • 9csöves9
    #3197
    énis meglepődtem rajta milyen nagy a krativitásom:D
  • zaki
    #3196
    nagyon nagy intelligenciára utal :D
  • 9csöves9
    #3195
    kössz,logomestereké az érdem én csak az ötletet adtam :)
  • zaki
    #3194
    ehh, jó a logód :DDDD
  • 9csöves9
    #3193
    de van ám:D
  • zaki
    #3192
    van olyan barom állat rajtam kívűl, aki nézi élőben a meccset? :)
  • Takezó
    #3191
    már csak 3 és fél óra a meccsig^^
  • Ramore
    #3190
    én sajnálom, komolyan :)
  • torrente
    #3189
    Nem mindegy?
  • Ramore
    #3188
    kár, hogy a csatárposzton nem a Feczesin u21-es csatárpárjával kezd.
  • torrente
    #3187
    Már annyira hullák a játékosaink, hogy inkább nem fogadták el a beválogatásukat. Kezdő 11 Mexikó ellen: Magyarország

    Rabóczki
    Vermes
    Balog
    Böjte
    Koller
    Vanczák
    Rósa D.
    Vadócz
    Feczesin
    Tőzsér
    Rajczi


    Dream Team!
    Aztán jöhet Antigua (155.-ek a ranglistán), akiktől szintén kikapunk.
  • Ramore
    #3186
    :)))
  • szanics
    #3185
    :DDD
  • torrente
    #3184
    Tudod kemény bajnokságokban játszanak a srácok és most egy kicsit szürkébbek voltak a szerda-szombati megterheléstől és különben is, te tudnál ennyit sétálni olyen melegben, mint ami Athénban volt este 9 körül?
  • szanics
    #3183
    Erre nincs jobb szó: szánalmas volt a mai "teljesítmény".
    Ha nem is volt jó ez a válogatott, de eddig legalább térden állva is ment, küzdött a csapat, most meg ennek nyoma sem volt.
    Ez a hozzáállás tragikus...
  • szanics
    #3182
    én meg nem bánnám, ha a belső védőpáros a Juhász-Máté duó lenne a továbbiakban
    U21-ben tökéletesen bevált
  • szanics
    #3181
    A rossz pályaviszonyok mindig a kevésbé technikás és a védekező csapatnak kedveznek. Nem hiszem, hogy e téren jobbak lennénk az olaszoknál, ezért szerintem nyilvánvaló, hogy ez nekünk kedvezett.
  • Girondins
    #3180
    Én nem tudom kiben van a hiba, Matyiban, vagy a jatekosokban, vagy tőlem Kistetyóban is lehet, de ez igy szanalmas, még jó hogy nem láttuk a meccset, van azért a sport2-nek pozitiv oldala is.

    valaki huzza már ki a magyar focit a szartömegből, mielőtt végleg megfullad...

    Ha ez igy folytatódik 10 év mulva idegeskednunk kell majd hogy itthon tartsuk az egy pontot Vatikán ellen...
  • zaki
    #3179
    hát, ha látták az illetékesek a mai meccset, akkor kétlem, hogy nekünk adják az eb-t... az a mákunk, hogy a horvátokkal pályázunk, nekik meg van válogatottjuk, de még milyen. arra gondoltam, hogy megpályázhatnánk a 2014-es vb-t közösen brazíliával, talán akkor megadnák nekünk :D

  • franc0
    #3178
    fülöp?

    érdekes...
  • torrente
    #3177
    "Hajnalt egy rossz labdaátvétel után szerencsésen felrúgták a tizenhatoson belül"
    Látom ez a Hajnal gyerek nem szürkült bele a sötét éjszakába.
  • Láma!
    #3176
    eszméletlen jo:DDD
  • skristof
    #3175
    "azután viszont Hajnal legalább nem sokkal a szögletzászló mellé suhintott."



    kurvanagy :D
  • Láma!
    #3174
    ezt olvassátok el.
    ijet az NS-ben még nem láttam. ultramegagiga brutál cikk a meccsröl:DDD
  • Ramore
    #3173
    gyalázatos mérkőzés, megérdemelten vesztettünk, bodnár és rósa torony magasan a legrosszabb "teljesítményt" nyújtotta. bodnár életveszélyes a saját kapunkra, rósának 50 gólhelyzet is kevés lenne egy vacak gólhoz. továbbá nem bánnám, ha a továbbiakban a kiöregedett király helyén fülöp lenne a kezdő kapus. torghelle lehetett volna a nyerő ember, ha a helyzeteit értékesítette volna, a piros lapja miatt viszont kikaptunk.
  • torrente
    #3172
    most nézem a neten a végeredményt: 2-1. A magyar válogatott mindig csak annyit ad ki magából, hogy pont kikapjon.
    Egy jót játszottam psp-n meccs helyett (nincs is sportkettőnk). Én mindig felhívom a figyelmet, hogy felesleges másfél órát elbaszni a magyar válogatott újabb és újabb csodálatraméltó produkciója miatt, de senki sem hallgat rám. "Majd talán most" - mondjuk 20 éve.
  • Grusi
    #3171
    MI VOLT EZ A MECCS????
    Te jó ég, hát ez valami iszonyat! Rohadt dühös vagyok a "válogatottra", ilyen produkcióval akartunk mi VB-re menni? RÖHEJ!
  • zaki
    #3170
    szánalmasan szarok vagyunk
  • Láma!
    #3169
    91' Kafesz góljával 2-1. Baszinasz adott be jobbról, Papadopulosz Limperopuloszhoz passzolt, aki a gólhelyzetben kilépő Kafesz elé pörgetett, és az Olympiakosz játékosa jobbról, 10 méterről Király teste alatt a hálóba lőtt.
  • Láma!
    #3168
    91' Kafesz góljával 2-1.
  • EOX
    #3167
    1-1, Torghellét kiállították.
  • Gorvik #3166
    beszéltem... []
  • Gorvik #3165
    Lehet hogy sokan szídni fogtok a lehúzó magatartásomért, de a csapatunk úgy szar ahogy van. Nincs mit ezen szépíteni. Uf, én szóltam
  • Láma!
    #3164
    közvetités, nem magátol frissül
  • Láma!
    #3163
    60' Meglehetősen unalmasan telt az első negyedóra a második félidőben.
  • Girondins
    #3162
    Milyen a II. félidő?
    Jobbak vagyunk?
  • Láma!
    #3161
    el is felejtettem hogy meccsvan bazz:o