28330
10917302841238962806.jpg
  • torrente
    #3240
    Én voltam Phoenixben nyáron-ősszel. Kegyetlen meleg van és a páratartalom is az egekben van. Biztos sok volt a Rósa Úrnak.
  • Ramore
    #3239
    sajnos egyes primitív magyar játékosok a nulla technikai képzettségüket, illetve hiányosságaikat a durvasággal próbálják kipótolni.
  • torrente
    #3238
    Ha egy barátságos meccs 10. percében valakit leküld a bíró, nyilvánvalóan gusztustalan szabálytalanságról lehetett szó. Olyan igazi Rósás. Mattheus sem nyavalygott a kiállítás jogosságán. Nem láttam a meccset, de mindenki tudja, hogy mekkora kapák a magyarok. Kimegy a hazai télből a 30 fokos melegbe, ahol egy kellemeset focizhatna és erre mit csinál? Agyatlan barom.
  • zaki
    #3237
    betandwin pl
  • zaki
    #3236
    Rósa tényleg nagyon durva volt?

    nb1.hun ezt olvasom az összefoglalóban: "10.p Ez érdekes: Rósa Dénes kapott piros lapot egy maximum sárgát érő belépőért Olverával szemben"

    nemzetisport: "10. p. Rósa Dénest kiállította a játékvezető, mert a mexikói térfélen nagyon csúnyán, lendületből beletalpalt Antonio Olvera térdébe. (Sajnos el kell ismernünk, hogy a fölöslegesen durva megmozdulással az FTC futballistája igen súlyos sérülést okozhatott volna.)"

    most akkor mi van?

  • torrente
    #3235
    Most ki támogatja a magyar válogatottat? A Túró Rudi?
  • forza milan
    #3234
    télleg:)nem jutott eszembe hirtelen:)
  • Ramore
    #3233
    Rósa tönkre tette az egész túrát, gyakorlatilag a pénzen kívül semmilyen hasznát nem lehet venni ennek a mérkőzésnek. Adnák már el bárhova azt a szerencsétlen, szenvedjen vele az, akinek megér akár 1 fillért is, haber ez a 10 perc játék nem hinném, hogy meggyőzte volna bármelyik külföldi csapatot is.
  • Ramore
    #3232
    márha kezdő.....
  • szanics
    #3231
    Haiti lemondta néhány napja a tornát.
    Rabóczki pedig az Egervári-féle dunaújvárosi bajnokcsapat (Éger, Tököli, stb.) tagja volt, aki már jó néhány véde Dániában, az FC Köbenhavn csapatában véd.
  • 9csöves9
    #3230
    énse követem:D
  • forza milan
    #3229
    én 0,01% vok,rémlik a neve,de igy hirtelen most nmetudom,nem követem a borsodit!
  • 9csöves9
    #3228
    sztem a futballszeretők 99,9% tudja ki az a Rabóczki

    egyébiránt ő volt a legjobbunk
  • forza milan
    #3227
    És Haiti?
  • szanics
    #3226
    Baszki, kimegyünk egy tornára év végén, aminek csak annyi értelme van, hogy pénzt kapunk érte. Ez eddig rendben van.
    De Rósa hogy lehet ennyire gyökér, hogy a túra 10. percében kiállíttatja magát, hogy még véletlenül se lehessen semmilyen szakmai tapasztalata a túrának (az emberhátrányos játékot ugye már gyakoroltuk néhányszor...)???
    Most majd a félelmetes Antigua és Barbuda ellen gyakorolhatjuk a saját játékunkat...
  • forza milan
    #3225
    Rósa eegy hülye fsz,Rabóczki meg ki a...Életemben nem hallottam róla...
  • Kaplan
    #3224
    Most olvasom a meccs eredményét!
    A meccset magát nem láttam így nem ítélkezem, de szó mi szó ez az eredmény tényleg elfogadtható! Azért mégis csak ez a 'c' csapat. Ha a Svédország elleni felfogással, hajtással, csapattal álltunk volna föl, merőben más lehetett volna az eredmény.
  • faláb
    #3223
    hát ez egy nagy nulla teljesítmény volt,Rósa meg no comment
  • 9csöves9
    #3222
    főleg ha nem csak játszadoznak velünk a második félidőben
  • Gabe18
    #3221
    A kiállitást,de főleg a mérkőzés képét nézve,még elég olcsón megusztuk ezt végeredményben...
  • 9csöves9
    #3220
    ennyi,egyszerűen ez 0
  • 9csöves9
    #3219
    jééé helyzeteink is vannak
  • Takezó
    #3218
    hát sztem fordult már elő barátságos meccsen ilyen megoldás :)
  • Takezó
    #3217
    ebben a ruciban, ezzel a játékkal azt hinném, Málta vunk
  • 9csöves9
    #3216
    :DDDDDDD
  • Gabe18
    #3215
    Nem tudom a Mexikói kapitáyn mit szólt volna ha a biró meg a Lothar közös megegyezéssel lecserélik a Rósát...
  • Takezó
    #3214
    sztem ez jó vót
  • Takezó
    #3213
    tény, de van még egy esetleges megoldás: megkérni Mátyást, h cserélje le Rósát azonnal -.-
  • Gabe18
    #3212
    Ezzel tartja magát ébren...
  • 9csöves9
    #3211
    Fülöp csak úgy szórja a nagy poénokat
  • 9csöves9
    #3210
    mondjuk ebben van valami
  • Gabe18
    #3209
    Barátságos meccsen ilyen pokróc talpalásos beleménést se kellene csinálni...
  • Takezó
    #3208
    hát sztem meg nem -.- barátságos meccsen ezért nem kell kiállítani, csak be kell fenyíteni...
  • 9csöves9
    #3207
    jólvan Rósa ügyes...
  • Takezó
    #3206
    paszmek -.- ez no comment
  • Gabe18
    #3205
    Rósa már álmos volt,aztán kiállitatta magát.Teljessen jogos szerintem...
  • 9csöves9
    #3204
    meg azt hogy : "Ott a partjelző" :DD
  • Gabe18
    #3203
    Na,már 50 másodperc alatt megállapitotta hogy jól kezdtünk...
  • 9csöves9
    #3202
    nem csodálkoznék ha bealudnának:D
  • Gabe18
    #3201
    Peersze...hát a Zomborit!