28330
10917302841238962806.jpg
  • [Jakuza]
    #3320
    Na igen valoszinuleg mint Feher Miklos is.
    Meg olyan kulfoldi jatekosokkal is elofordult ilyen, akik igencsak hajtos bajnoksagokban szerepeltek es az edzeseken is megszoktak a kimerito munkat.
    Mint tudjuk a magyar bajnoksagban nincs ilyen tehat konnyen elofordulhat, hogy rosszabbul reagal a szervezetuk a serkentokkel fokozott terhelesre.
    Mondjuk azert az erthetetlen, hogy pont Cipruson fordult elo, hiszen az a bajnoksag se a szinvonalarol, sem pedig az erejerol hires.
  • mohus
    #3319
    vazz együtt fociztam vele általánosban...
  • Ramore
    #3318
    inkább a teljesítmény növelő szerek
  • forza milan
    #3317
    Nemlehet hogy a Ciprusiak eltették láb alól?Mert bennem él a gyannnnnu,egyik pillröl a másikra meghalni...
  • [Jakuza]
    #3316
    Ez azert kemeny. :(

    NS.

    Meghalt Zavadszky Gábor
    A korábban a Ferencvárosban és az MTK-ban is futballozó, négyszeres válogatott játékost Cipruson, a családjától távol érte a halál. Az Apollón Limasszol honlapján található szakvélemény szerint lehet, hogy tüdőembólia végzett vele!
    Durva, 31 evesen egyik pillanatrol a masikra meghalhat valaki, raadasul ugy hogy sportolo.
  • forza milan
    #3315
    Nem teljesen!Arra gondolok hogy szándékosaaan teszik tönkre a Magyar futballtt!
  • torrente
    #3314
    Márhogy úgy gondolod, hogy genyó az összes, megrendezték ezt az ál-rendszerváltást, hogy legyen mire fogni, hogy miért nem rendezünk olimpiát? Mi meg be vagyunk hülyítve és nem látjuk mi megy a háttérben? Ez is egy reális megoldás.
  • forza milan
    #3313
    Halljátok,ezt átlátszóan direkt csinálják!
  • Kaplan
    #3312
    Thx!
  • Láma!
    #3311
    Itt a cikk, hátha többet tudsz meg belöle
  • Kaplan
    #3310
    Hmm... Érdekes. Összefoglalná valaki , hogy akkor most mi a tököm van az MLSZ háza táján?
    Lesz-e egyáltalán edzője a Magyar válogatottnak?
  • Láma!
    #3309
    Megszűnt az MLSZ elnöksége és Bozóky Imre elnök mandátuma, miután két elnökségi tag lemondása miatt határozatképtelen lett a testület.
  • lord nihilus
    #3308
    mér nem Ronaldinho-t honosították? :)
  • Ramore
    #3307
    kivétel erősíti a szabályt, amúgy nem kevés focisztárt láttam már a szórakozóhelyeken, ki a piával, ki mással kapcsolódott ki.
  • djemba-djemba
    #3306
    Én 1x találkoztam vele egy partyban, de teljesen józan volt! Dumálgattam is vele! Képben volt! BÁr lehet, hogy ez 1 kivételes alkalom volt...
  • Ramore
    #3305
    ő viszont amit nagyon könnyen lenyel, az a pia! a budapesti éjszakai élet egyik rendszeres látogatója volt.
  • gabber_saviola
    #3304
    ez amit nem tudok lenyelni : MAGYAR
  • Kaplan
    #3303
    De szép gyerek!
    Phhúú :D
  • gabber_saviola
    #3302
  • Ramore
    #3301
    bodnár újra csúcsformában van, megint kiállították!
  • skristof
    #3300
    azért a kaposvári edzőt emlitem, mert őt elég jól ismerem
  • miccoli002
    #3299
    A Pruknerrel nekem ugyan semmi,azon kivül hogy akármelyik megyei bajnokságból hozhatnunk egy őfajta edzőt.
    Abba a Kaposvárba sem annyi van mint amennyit Prukner kihoz belölük.
    Ennyi erővel már Keszeit is emlithetted volna,pedig az a csávó az nem semmi.
  • skristof
    #3298
    a kaposvári Pruknerrel mi bajod?
  • Ramore
    #3297
    szerintem majdnem minden edzőt meg lehetne szerezni, kivétel akiket felsoroltál, ugyanis náluk már tényleg nem a pénz dominál.
  • Ramore
    #3296
    én a teljes kart lecserélném, ugyanis, ha csak egyet is engednél dolgozni, az már fúrná is a többieket, magyarosan.
  • djemba-djemba
    #3295
    Én nem engedném az ilyen núdlikat a fiatalok közelébe...

    Legalább csírájában ne fojtsuk már el! Azért nem lettél te sem focista Micoli, mert Klátyik is inkább pókerezik, minthogy képezné magát, és szívná magába az okosságot, ahonnan csak lehet!

    Pedig egy jó Mici segítene az országon
  • szanics
    #3294
    BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN FOCIDRUKKERNEK!
  • miccoli002
    #3293
    Hát azé hogy nem sok semmi az kicsit tulzás szte.
    Azé olyan emberekbe kell gondolkodni akik számunkra megfizethetők és jönnének is dolgozni Magyarországra,mert való igaz hogy egy Hitzfeld meg egy Magath vagy mondjuk egy Trappatoni jól jönne de nem hinném hogy nekünk tellik ilyenekre.
  • miccoli002
    #3292
    Jah csak Mezey az egy kalap szar akinek csak a pofája meg papirja van a focihoz Sammer meg azé sztem nem.
    Nah mindeggy én amugy se kizárolag rá gondoltam hanem egy olyan emberre aki már elért valamit de ugyanakkor fiatal,lendületes és jól eggyütt tudna dolgozni Lotharral és egy magyar szakemberrel.
    Egy R.Koemann se lenne rossz választás de neki ugyebár jelenleg csapata van.
    És az is igaz hogy nem csak a válogatott mellé kéne egy jó külföldi szakember hanem minél több klubhoz ilyeneket kellene hozni.(pl:Dolcetti)
    A jelenlegi magyar mezőnyből én max:Mészölyt,Csertőit,Pintért,László Cs.-t,Supkát,Selymest hagynám dolgozni.
    A többi meg foglakozzon a fiatalokkal vagy az alsobb osztályú csapatokkal.
  • Ramore
    #3291
    mezey györgy is x-szeres magyar bajnok, kijutott a vb-re, volt kukutyin ország szk-ja, a magyar edzőképzés feje, de ezeknek ellenére jó edző? szerintem egy hatalmas kókler
  • Ramore
    #3290
    Erről van szó, egyet értek! Nem is a válogatott edzőjének a személye a legnagyobb problémája a magyar labdarúgásnak, sokkal inkább az nb1-es klubok edzőinek a kiléte. Szerintem is a klubokat kellene valahogy rákényszeríteni a nyugati (valóban profi) edzők leigazolására. Ja, és senki ne jöjjön azzal a marhasággal, hogy arra nincs pénz. A magyar labdarúgásban mindenre van pénz!
  • djemba-djemba
    #3289
    Hát az nem sok semmi!

    A beépített magyar arc, mint villámhárító sztem nem jó ötlet! Itt radikálisabb változtatások kellenek! Mészölyék menjenek végre a faszomba! Ki kell füstölni ezeket a szarházi mihaszna balfaszokat, és meg kell oldani vhogy egy külföldi edzői kar finanszírozását, akik klubcsapatok alkalmazásában állnának! Az innovatív, ambíciózus magyar edzőket viszont hagynám dolgozni! (Ilyen pl. Csertői)
  • miccoli002
    #3288
    Hogy nincs semmilyen komoly eredménye??
    Jah akkor egy Bundesliga arany meg egy ezüst meg egy Uefa Kupa döntő meg vagy 3 BL idény a csapataival az semmi.
    AKKOR JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gabber_saviola
    #3287
    "szeretném"
  • Ramore
    #3286
    Miért is vállalná el, ekkora butaságot! Ő edző, nem manager! Sammer Matthaus szintü edző, semmi komoly eredménye nincsen még, mészöly gézuka talán az apjával, vagy mezeyvel tudna közösen dolgozni, semmiképpen sem egy számára vadidegennel.
  • gabber_saviola
    #3285
    "Matthaus átvenná A Hrutka Jani szerepét,ugyanis ez tipikusan az ő poziciója lenne"

    nah ezt szeretném én is, de Matthaus tuti hogy nem válalná el
  • forza milan
    #3284
    Bölöni?:D
  • miccoli002
    #3283
    Nem tudom hogy áll most itt a kapitánykérdés,mármint a forumon,de én mostanság sokat gondolkoztam a dolgon és eszembe is jutott egy-két jó ötlet ami persze csak illuzió de azé megosztom az SG-vel.
    Szerintem egy teljesen másfajta szakmai stábbal kellene felállnid,mégpedig úgy,hogy Matthaus átvenná A Hrutka Jani szerepét,ugyanis ez tipikusan az ő poziciója lenne,mármint a Válogatott menedzsere.
    Szövetségi kapitánynak pedig egy másik külföldi,de szakmailag is elismert embert hoznék mint például SAMMERT.
    Eznekivül egy vele teljesen egyenrangú magyar szakembert is kineveznék,aki jól megérti magát a másik két emberrel,mint például Mészöly Géza.
    Jobb lehet hogy így se lenne,de azé elgondolkodni érdemes rajta!!!!!
  • Kaplan
    #3282
    Jó már eszembejutott ... :P
    Csúnya zakó lehet belőle.
  • Láma!
    #3281
    lol:DDDDD
    németország ellen:D