28330
10917302841238962806.jpg
  • Láma!
    #3520
    bye bye EB bye bye
  • tomcat1
    #3519
    Az A-válogatott keret névsora:
    Csernyánszki Norbert (Debreceni VSC), Végh Zoltán (MTK Budapest), Rabóczki Balázs (FC Sopron) – kapusok; Éger László (Debreceni VSC), Sebők Vilmos (Zalaegerszegi TE), Komlósi Ádám (Debreceni VSC), Vanczák Vilmos (Újpest FC), Juhász Roland (Anderlecht), Pető Zoltán (FC Brussels), Fehér Csaba (Willem II) – védők; Kiss Zoltán (Debreceni VSC), Halmosi Péter (Debreceni VSC), Lőw Zsolt (Rostock), Dárdai Pál (Hertha BSC), Molnár Balázs (Zalaegerszegi TE), Vadócz Krisztián (Auxerre), Tóth Balázs Malatyaspor), Polonkai Attila (REAC), Thomas Sowunmi (FC Slovacko), Gera Zoltán (West Bromwich Albion), Huszti Szabolcs (FC Metz), Czvitkovics Péter (MTK Budapest), Sándor György (Újpest FC), Virág Béla (Debreceni VSC) – középpályások; Szabics Imre (FC Köln), Torghelle Sándor (Panathinaikosz), Rajczi Péter (Újpest FC), Kerekes Zsombor (Willem II), Simek Péter (Poli Temesvár) – támadók.
  • Matthew Prosac
    #3518
    ma pont nem játszottunk jól. nem is küzdöttünk. mintha mi jutottunk volna már tovább és a spanyoloknak kellett volna a győzelem...
    hátnemtudom.
  • banok
    #3517
    Eurosport
  • skristof
    #3516
    közvetítette valami?
  • szanics
    #3515
    Engem egy dolog idegesít, most leírom, aztán nem is akarom már részletezni: NEM KÜZDÖTTÜNK MA!
  • Matthew Prosac
    #3514
    hát nem mondok semmit. annyira tipikusan magyarul estünk ki..
  • Unreal1942
    #3513
    Hát igen. Most jöhet a szokásos szöveg, hogy jobbak voltunk az oroszoknál és mégis ők mennek tovább.
    Legalább láttam játszani őket. Tényleg nem rosszak. Biztató a dolog.
    Ha nem rontják el őket vagy saját magukat akkor pár év múlva sok örömet okozhatnak nekünk.
  • banok
    #3512
    0-2
  • banok
    #3511
    11-es a spanyoloknak... eldőlt.. :(
  • Unreal1942
    #3510
    Csak én nézem?
    Most ez a kiálítás....nem mintha bármit is számítana, de röhej.
  • Unreal1942
    #3509
    1:0 a Spanyoloknak :(
  • JackDaniels #3508
    De sajnos igaz.:)
  • szanics
    #3507
    találó a nicked, Anulu! Minnyá' jön Mámmá, aztán kapsz az arcodra! :DD
  • Unreal1942
    #3506
    xar volt.
  • AnuluWork #3505
    Mi történik akkor, ha a magyar futball-válogatott megnyeri a foci VB-t?
    - Kikapcsolják a Playstation-t ...
  • Unreal1942
    #3504
    Jólvan,de ha már most védeni kell őket akkor ugyan oda jutnak mint a nagyok. Védjük őket pedig meg sem érdemlik.
    Ne érts félre én drukkolok a nagyoknak is és reménykedek, hogy jobb lesz. És örülök mindne részsikernek is amit elérnek.
    Viszont egy egy vereség után kicsit pesszimistába fordulok. :)
  • Láma!
    #3503
    nem, ennek a csapatnak, ez az elsö sikere, és ne feledd, a világ felkapta a fejét, amikor simán kijutottunk! ez a nagy szo!
    itt már minden meccs ajándék. a srácoknak nincs vesztenivalojuk!
    olyan ez mintha a hokisok felkerülnének az A csopba. ott sem lenne esélyünk semmire, de tét nélkül elérhetünk eredményt
  • Unreal1942
    #3502
    Hatalmas az lenne ha a 4 közé mennének.
    Persze az igaz, hogy egy vesztes meccs nem a világ vége.
  • Láma!
    #3501
    nem szabad tul nagy terhet rájuk tenni. ök azzal hatalmas sikert értek el, hogy ottlehetnek!
    itt már minden eredmény siker
  • Unreal1942
    #3500
    Persze persze, de ha nem jutunk tovább akkor ez megint csak részsiker.
    Bízom benne, hogy nem az marad.
  • Matthew Prosac
    #3499
    magyar betegség: helyzetkihasználás.
    ettől független vannak meccsek amikor nem jön össze a gól, nincs más dolguk mint hozni a következő meccseket.
    szomorú vagyok, de nekem ők már bizonyítottak, szóval nem tudnak kiábrándítani
  • Unreal1942
    #3498
    Inkább visszafogom magam.
    Da ha jól tolmácsolták nekünk a mérkőzést akkor ezt hoznunk kellett volna.
    Késő bánat. Most csak pesszimistán tudnék nyilatkozni a további meccsek kimeneteléről.
  • Láma!
    #3497
    -BASZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Vége a mérkőzésnek.
    Az első félidőben jobban játszott a magyar válogatott, ám a második félidőben egy tévesen megítélt szöglet után Morozov győztes gólt fejelt.
  • Matthew Prosac
    #3496
    baasszus... és ügyebár ezek a meccsek 80percesek
  • Láma!
    #3495
    NWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    78' Korotajev szöglete után az előrehúzódó Morozov nyolc méterről fejelt a kapu jobb oldalába. 0-1
  • Matthew Prosac
    #3494
    61' Dudás helyére Tóth Péter állt be. "
  • Matthew Prosac
    #3493
    20 perc van vissza..
  • Tojesz
    #3492
    Németh Krisztián műesésért kapott sárga lapot.
  • Láma!
    #3491
    Elkezdődött a második félidő.
  • Unreal1942
    #3490
    Szabó László kapott sárga lapot, majd a játékvezető le is fújta az első félidőt.
    A magyar válogatott több ziccert is elszúrt az első félidőben, sőt, Dudás révén egy kapufát is lőtt.
  • Matthew Prosac
    #3489
    én X-re raktam betandwinen, de talán meglesz az 1-0
  • Unreal1942
    #3488
    Nem mezőnyfölény kell szerencsére. Hanem a helyzeteket kéne értékesíteni nehogy visszaüssön a sok kimaradt lehetőség.
  • Láma!
    #3487
    Újabb ziccert hagyott ki a magyar együttes, amelynek már nem játszik olyan nagy mezőnyfölényben, mint a félidő első felében.
  • Unreal1942
    #3486
    np
  • Matthew Prosac
    #3485
    sorry, ágyból gépezem és messze a monitor, nemláttam hogy kékkel van írva az a szó :)
  • Láma!
    #3484
    jolesz::)
  • Unreal1942
    #3483
    #3466
  • Matthew Prosac
    #3482
    ezeket honnan olvasod,?
  • Unreal1942
    #3481
    Az első negyedórában öt óriási helyzete volt a magyar válogatottnak, egyszer a kapufát is eltalálták. Both József csapata hatalmas mezőnyfölényben játszik.


    :) csak halkan nehogy elkiabáljuk.