28330
10917302841238962806.jpg
  • torrente
    #3560
    Májusi FIFA-ranglista:
    76.Magyarország
    118.Új-Zéland
    125.Málta
    126.Liechtenstein

    Csak, hogy tudjátok, milyen "erősségű" csapattal játszunk ma. Óriási küzdelemben tartjuk az egy gólos előnyt hazai pályán.
  • billywood
    #3559
    hát elég vérszegény ez a "játék"...
  • Csesza
    #3558
    1-0

    Huszti
  • Gabe18
    #3557
    Annyiból érdekes meccs lesz hogy nagyjából mindenki úgy van vele hogy hát idehozták ezeket az új-Zélandiakait,rugunk nekik 1-2-3 gólt,aztán jól van.Csak nehogy valami kényelmetlen döntetlen (rosszabra már gondolni se kéne) legyen belőle,mert akkor megint kezdődhet a magyarázkodás...
  • Monoton
    #3556
    én utálom ezt az 1csatáros taktikát!

    akkor már gera játsszon szabics mellett!!
  • Matthew Prosac
    #3555
    Az én álomkezdőm így nézne ki jelenleg (sérülteket és el nem engedetteket figyelmen kívül hagyva:)
    GK Rabóczki
    DL Éger, DC Máté, DC Juhász, DR Fehér
    AML Halmosi, MC Dárdai, MC Buzsáky AMR Böőr
    AMC Gera
    FC Szabics
    4-2-2-1-1, abszolút támadó felfogás, esetleg a támadók mögötti labdaszerzők közül Buzsáky-t lehetne igazi labdaszerzőre kicserélni, de nekem most nem jutott eszembe a helyére minőségi csere.
    Ötletek, vélemény? Kit hagytam ki?
  • Monoton
    #3554
    helyesen szóltál :D
  • Unreal1942
    #3553
    dög unalmas meccsen 1:2 re az utolsó 10 percben szerzett találattal nyernek a vendégek. (tipp) :(
  • Takezó
    #3552
    tetvesbozsik,a zét megnézem a tvben, de amúgy dögöljön meg:D
  • djemba-djemba
    #3551
    Nem látom ki a kezdőből a taktikát...

    Ez a kezdő szar...
  • Láma!
    #3550
    bocsi, kezdöt
  • Láma!
    #3549
    keretet hirdetett...
  • Matthew Prosac
    #3548
    elírtam elnézést : U21-esen, Üllői úton
  • Matthew Prosac
    #3547
    az ellenfél is, szóval...
    kicsit nevesebb ellenfelekkel kellene játszani és én is felmennék vidékről. (legutóbb az U19-es olaszok elleni meccsen voltam)
  • R10
    #3546
    a szöv. kap. még elmegy de a keret kicsit nevetséges
  • Láma!
    #3545
    mert amig ennyire dilettáns a szöv kap, és amig sebök vilik, meg milnár balázsok vannak a válogatottban, addig örüljenek hogy tv-ben megnézem öket...
  • skristof
    #3544
    diákkal asszem ingyenes..
  • Takezó
    #3543
    1000 pénzes egységár
  • Unreal1942
    #3542
    Hát az attól is függ, hogy milyen belépő árakat akarnak szedni.
    Leginkább ingyen lenne rá esély, hogy egy ilyen gyakorlatilag várhatóan
    szinvonaltalan meccsre kimenjek.
  • tomcat1
    #3541
    Mert?
  • Láma!
    #3540
    biztos hogy nem.
  • R10
    #3539
    valaki jön a meccsre szerdán?
  • tomcat1
    #3538
    A Kovács Z.- Vermes (Rodenbücher, 79.), Vaskó (Sándor Gy., 71.), Máté, Balogh B. - Bori (Kanta J., 46.), Bank, Vadócz, Tőzsér (Laczkó, 74.) - Magasföldi, Jovánczai (Tisza, 46.) összeállításban szereplő magyar U21-es válogatott Magasföldi József, az 51., és a 60. percben szerzett góljával 2-0-ra nyert Görögország ellen.
    Nagyon küzdelmes mérkőzésen a csapatunk - ha nem is jó játékkal -, de érzésem szerint megérdemelten nyert - mondta a mérkőzés után Róth Antal szövetségi edző. - Ami a játékunkat illeti, ellentétes félidőket láthattunk. Az elsőben bizonytalanok voltunk, a második játékrészben aztán feljavultunk, és ez két remek gólt eredményezett. A védekező játékunk biztonságos volt.
    (mlsz.hu)
  • forza milan
    #3537
    Huszti ügyben nemértek egyet!Tehetséges player,Psg-nek is nagy gólt lött,sajna nem jelentett bennmaradást....Közel se...Rem. elmegy,ahogy azt a madarak csiripelik......
  • forza milan
    #3536
    Azis csoda,h ez a keret megver egy NB1es csapatot,mondjuk A támadósor nem a leggyengébb,de a többi...
  • lord nihilus
    #3535
    ezzel én is egyetértek
  • lord nihilus
    #3534


    Kedden délután zárt kapuk mögött lejátszotta első két edzőmeccsét az új szövetségi kapitány, Bozsik Péter válogatottja a dunavarsányi edzőtáborban. Legjobbjaink először a Tatabányával játszottak 2x30 perces gyakorlómérkőzést, majd a Budapest Honvéddal is hasonló időtartamú meccset vívtak. Az első találkozón Szabics Imre 11-es góljával a válogatott győzött 1-0-ra, és a másodikon is ugyanez az eredmény született, ekkor Czvitkovics jobb oldali beadását követően Huszti Szabolcs hat méterről fejelt a kapuba. Az első meccsen a Végh (Csernyánszki) – Fehér, Sebők (Éger), Molnár B., Pető – Polonkai, Dárdai, Lőw – Torghelle, Gera, Szabics összeállításban lépett pályára a csapat. A másodikon a Csernyánszki (Rabóczki) – Kiss Z., Éger, Komlósi, Halmosi – Vanczák, Virág, Tóth B. – Czvitkovics, Sowunmi, Huszti összeállításban szerepelt a válogatott.
    A zártkapus gyakorlómeccseken a kapitány több variációt is kipróbált, és természetesen az összes meghívottnak játéklehetőséget biztosított. A válogatott tagjai szerdáig közösen készülnek a május 24-i Új-Zéland elleni Megyeri úti, és a május 30-i Anglia elleni manchesteri barátságos összecsapásokra.
  • forza milan
    #3533
    Ekkora balfasz keretet......Komolyan mondom az Sg néhány embere jobban elvezényeljé a válogatottat....
  • Matthew Prosac
    #3532
    az a baj hogy a fiatalok fizikailag még nincsenek felnőtt szinten és hiányzik a meccsrutin is. ha ezeket levesszük akkor szó nélkül az U17 és U21ből szedném össze a válogatottat, Gerával + Szabiccsal kiegészítve.
    viszont Huszti-ellenes vagyok. szerintem csak a futáshoz ért, akkor meg nyugodtan elmehet futónak is.
  • Girondins
    #3531
    Szűcs Áruló Lali- Gyepes mostsérültvagyokdevisszatérekéssoköngóltlövök Gábor, Sebők alibizek Vilike, Mátyus parasztvagyok Jani, Aranyos cigó Imike- Thomas csakazértvagyokválogatottmertniggervagyok Sowunmi, Dárdai kétévenemjátszok Pali, Molnár balfasz Balázs, Kenesei örökifjubozsikkedvenc Krisztián- Tököli mégciprusrasemkellek Attila, Torghelle nemtudokegyenesetrugnialabdába Sanyika

    A jövő fiatalokra épüéő válogatottja!!!!

    BRAVO CUCUFIA!


    Reálisan elfogjuk érni a 6. helyet a csoportban!
  • Monoton
    #3530
    LOÁL ez a keret! :DD

    Matthaus forever

    a csapat éppolyan mint az edző :DDDDDD
  • faláb
    #3529
    ilyen Sowumni-kat nem kellene behívni a válogatottba:|
  • zaki
    #3528
    Király Gábor: Május 21-én csatlakozom a kerethez
    Bozsik Péter előzetes keretéből hiányzott a magyar válogatott első számú hálóőre, Király Gábor.
    "Nekünk hétfőn még egy utolsó edzésünk van, ahol minden játékosnak kötelező megjelennie, így megbeszéltem Bozsik Péterrel, hogy egy napra felesleges lenne hazautaznom. Május 21-én azonban mindenképpen csatlakozom a válogatott kerethez." - válaszolta kérdésünkre a Crystal Palace kapusa.
  • zaki
    #3527
    SEBŐKVILI ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Kaplan
    #3526
    Úristen! Hol van Király Gábor, Fülöp Márton? Amilyen profi egységes jó csapatot összehozott Mattheus, ezek ennyi idő alatt szétcseszték. Gratulálok.
  • Unreal1942
    #3525
    Én is hasonló véleményen vagyok mit ti. Viszont azt mondom várjuk ki a végét.

  • Láma!
    #3524
    akár az U17es keret is megalázná ezt a csapatot...
    de ha a kolibol csak a szintünkröl összecsöditek 11 embert, csajt vagy srácot mindegy, akkor is mi nyernénk...
  • EOX
    #3523
    Ez vicc. Akkor inkább az U21-es keret+Gera, meg egykét ember
  • Láma!
    #3522
    miért nem probáljuk ki a fiatalokat? talán azért mert bozsik ezt igérte. és kisteleki óta tudjuk, hogy az igéreteket nem szokás betartani
  • Matthew Prosac
    #3521
    Ez most komoly? . Mingyár elsírom magam.
    Holvannak a kapusaink?
    Mi ez a középpálya? Hol van Buzsáky, Stark? Mit keres a keretben Polonkai, Sowunmi, Virág, de még sorolhatnám.
    Torghellét miért erőltetjük? 1) évek óta cserepadon van 2)nem jó játékos és ezt mindenki látja
    Miért nem próbáljuk ki helyette végre a fiatalokat, pl Hrepka, Priskin. Ennyi erővel jöhet a cseh bajnok Magasföldi is.
    Ezzel a névsorral semmire nem fogunk menni...