28330
10917302841238962806.jpg
  • Láma!
    #3600
    bozsik most mindent megérdemel csak elismerést nem. ha nyertünk, hanem. énis igy voltam vele mindog mint, te, hogy nyert meccs után örüljünk legalább. de amiota megláttam a keretet, nem vallom ezt a tézist
  • szanics
    #3599
    Rooney, Owen szerinted olyan fizikális felépítéssel rendelkezett 16 évesen, mint egy magyar labdarúgó, aki eddig a magyar bajnokságban játszott hétről hétre?
    Ne viccelj már...
    Nekem mindegy, de nem tartom etikusnak, hogy egy 2-0-ra megnyert első mérkőzés után már nekimennek Bozsiknak.
    Meg azt sem tartom etikusnak, hogy Gyárfás egyszer szemét, máskor viszont marha jó fej.
  • torrente
    #3598
    Milyen szamárlétráról meg sérülésről beszélsz? Puskás 16 évesen került be a válogatottba és vált kihagyhatatlanná.
    Owen, Ronaldo, Ronaldinho, stb. hány évesen játszott először a válogatottban?
    Nyugi a Gyárfás tud mindenről, csak tetteti a butaságot.
    Ha iszonyat jól játszana a magyar csapat, ő is teljesen máshogy állna a válogatotthoz. Idősebb, mint mi és fiatalkorában jó focin nőtt fel és ez a mostani szar valami iszonyat lehet neki.
  • Matthew Prosac
    #3597
    kegyetlen bunkó ahogy nem várja meg Bozsik szövegének végét és belepofázik.
    elég nagy arca van ennek a Gyárfásnak
  • gabber_saviola
    #3596
    nem semmi :)
  • Láma!
    #3595
    pffff

    a kedves iroja a cikknek is okos ember, csak az ujságiráshoz nem ért...
    gyárfás nem azt mondta hogy Németh kezdö legyen, csak hogy játszhatott volna... és szerintem is, 10 percet lezán játszhatott volna, legalább szivböl tapsolt volna a nép... másfelöl bozsik látta a mecset, mégse tudott egyetlen szép akciot se mondani... a riportban pedig a szurkolokat képviselte, és ha megnézted, ujságcimeket idézett, és a különbözö forumokon feltett leggyakoribb kérdéseket tette fel. (Németh, Sebök) és igen, vszinü le akarta járatni bozsikot, azért nem azt mondta, hogy petyám 32éves a sebök, hanem megkérdezte, hogy bozsik ur, fiatalitás? mennyi idös a vilike?? na ennyi.pedig te is igazán tudhatnád hogy mijenek az ujságirok/riporterek
  • szanics
    #3594
    "Gyárfás Tamás okos ember.
    Azt ugyan nem tudja, hogy Új-Zéland hányadik a világranglistán, mint ahogy azt sem, hogy Sebők Vilmos és Németh Krisztián hány éves. Utóbbit viszont mindenképpen szeretné betenni a csapatba.
    Ebből máris kiderül, hogy Gyárfás nem csak okos, de ért is a labdarúgáshoz. Egy Magyarországon nevelkedett 17 éves gyereket szeretne betenni a magyar nagyválogatottba, két okból is. Egyrészt nehogy a jelenlegi legnagyobb magyar ígéret véletlenül végigjárja a szamárlétrát, másrészt hátha a - sajnos - törékeny magyar gyereket valaki úgy elintézi, hogy életében többet nem rúghat labdába.
    Gyárfás talán még a mérkőzést sem látta, szép akciót legalábbis nem tudott feljegyezni.
    Gyárfás Tamásról egyébként tudjuk, hogy nem csupán okos és mindenhez értő szakember, hanem jó ember is. Ahhoz képest, hogy illemtanból és emberségből ezúttal is hozta a megszokott formáját, az új kapitány ezt a próbát is kiállta.
    Csak Sebők Vilmost felejtené el egy életre, mindenben melléállnék."

    /foci.hu-ról vélemény, nehéz vele vitatkozni/
  • jefferson83
    #3593
    Szerintem még vissza is fogta magát :DDD
  • skristof
    #3592
    ááá, a végén kap a détári is jóóólvan :D
    mi az a fogacka, ebből él egy válogatott edző :D
  • skristof
    #3591
    kuuurvanaaaagy :D

    iszonyat lealázza, döme meg csak vigyorog
  • Oziris666
    #3590
    Sziasztok!

    Ha egy csomó klubcsapatunkba mernek fiatalitani: MTK,UTE,FRADI(mondjuk muszájból) stb. akkor a válogatottba miért nem???
    Visszasírjuk még Matthaust!
  • Láma!
    #3589
    ezt nézzétek meg!!
    gyárfás durván oltja bozsikot:D
  • djemba-djemba
    #3588
    Hááát, nemtom Torghelle vagy Szabics...sztem Szabics kapjon még lehetőséget, és nem volt rosszabb a meccsen, mint a többi!

    Sebők, Molnár, Pető...ááááhhh
  • jefferson83
    #3587
    Ezt az ötletet én is támogatom, az U21-el is simán megszerezhetnénk a mostani utolsó vagy utolsó előtti helyet, de irtózatosan sokat kamatozhata még az utolsó hely is a jövő számára. A lépést lassan meg kéne lépni, mert ha nem teszik akkor a világ szép lassan elhúz mellettük is. Realisan nézve is egyre több játékosukat kellene a felnőtt keretben játszatni. Rosszabbak nem lennénk ezt én garantálom :) Tegnapi mérkőzés színvonaláról annyit, hogy ha kedvem van kinézek az udvarra és a 6-7 éves kissrácok meccsei bőven tartják. Ez most halál komolyan mondom.
  • torrente
    #3586
    Az a baj a Sándor Tamással, hogy nemzetközi meccsen 3 méteren belül 5 méteres hátrányt kap, ha futásra kényszerítik. Különben tényleg ügyes és jól lát, ha van több mp-e átvenni a labdát és nézelődni.
  • torrente
    #3585
    Nem ettem sok ginzenget mostanában, ezért gyengébben fog az agyam és pont erre nem gondoltam.
  • torrente
    #3584
    Lehet, hogy nagyságrendekkel jobbak (bár én ebben is kételkedem), de nemzetközileg mindegyik kutyaütő.
  • miccoli002
    #3583
    Torghelle még mindig ezerszer veszélyesebb mint az a szerncsétlen Szabics,aki már lassan 2éve nem játszott jól sem klub sem válogatott szinten,ha konkréz akarnék lenni akkor lassan ideje lenne hazajönnie mert itt még megrudoshatná a szezonbeli 10-15gólját és ő lenne az etalon.
    Rósáról meg annyit,hogy ezerszer raknám be őt inkább mint Tóth Balázst vagy Molnár Balázst,mert Rósa ezért ezekhez az emberekhez képest képzett és tud küzdeni is,ezenkivül a tizit lehet nem igy rugja mint VILMOS barátunk.
    Starkot meg lehet szidni,de Pretőtől,meg Sebőktől szintén nagyságrenekkel jobb,és ez hatványozottan igaz Vanczákra is.
    Dárdainak meg egy tartalkészerepkört szánnék semmi többet,mert azért még arra jó lehet hog ha ugyadódik akkor beszálljon,és csak ismételni tom magam inkább ő mint a két BAZSI.
  • Láma!
    #3582
    se sándor tamást, se egyetlen debrecenit nem hivnék meg a válogatottba soha többet!!!!
    amikor matthaus volt a kap, fáradtak voltak, most bousik a kap, megin fáradtak... elmahatnak a picsába
  • Unreal1942
    #3581
    Ha valakinek könyörögni kell azért, hogy a nemzeti 11 ben játszon az nem érdemli meg.
    Lehet az akár milyen xar válogatott. A válogatottságot büszkén kéne válalni.
    Én még az álampolgárságát is elvenném legszívesebben az ilyen embernek :)
  • homeless
    #3580
    jaja, tudom, hogy már többen próbálták elcsábítani, konkrétan Matheusról hallottam, és nemet mondott. De én csak azt írtam , hogy ő kéne oda. Biztos, hogy sok gólt köszönhetnénk neki.
  • Monoton
    #3579
    Torghelle!!! :-O mit akarsz te a Sanyival!

    végülis hozta a formáját tegnap :DD

    ahogy bement szabálytalankodott! örülhetünk hogy nem kapott lapot :DDDDDDD
  • szanics
    #3578
    Dumáld rá! Pár ember már próbálta, de nekik nem sikerült.......
  • R10
    #3577
    kinn voltunk a meccsen szakadó esőbe csak az a szektor áll és ordított ahol mi voltunk :)
    gyerekneknek aki a kerítésen lógott 90 percig nem tudom maradt-e hangja
    de jó volt 2:0 és ez a lényeg
    Sebők meg ne rúgjon több tizit :o
  • homeless
    #3576
    Sándor Tamás kéne a válogatottba. Nagyon kreatív játékos és a helyzeteket is jól felismeri.
  • QPR
    #3575
    A legnagyobb esélyünk hogy kijussunk egy világversenyre ilyen válogatottal, ha 2012-ben EB-t rendezhetünk. Evvel a csapattal másképp nem megy.

    Fognám az U21-t és feláldoznám a mostani selejtezőket, hadd szokják a fiúk a légkört és hátha lesz belőlül 5-6 éven belül európa szintű csapat.
  • csum666
    #3574
    Nem tom én itt olyan neveket olvasok akinek nem sok köze van a jó magyar válogatotthoz na mind1.... lecgo EB 2008:)
  • Matthew Prosac
    #3573
    Hajnal?
    Mert Bozsik úr szeme nem lát el a színvonaltalan belga pontvadászatig, sokkal inkább az színvonalas magyar bajnokságban eddződő játékosokat favorizálja. Kiül az üres szektorok valamelyikébe, és néhány kurvázó örökzöld sláger mellett megcsillan a szeme olyan tehetségeken mint Polonkai, vagy Sebők Vili.
    Ügye erre nem gondoltál?
  • torrente
    #3572
    A Stark nem tud helyezkedni, fejelni és lassan fordul. Tényleg szuper lenne berakni őt középső védőnek. Vanczák sem jó nk-i szinten. A Rósában sosem láttam fantáziát, ellenben a Hajnalban igen, aki a jó ég tudja miért nincs a keretben. Dárdainak, Torghellének, Szabicsnak nincs helye már a válogatottban, hisz meccshiánnyak küszködnek.
    Ember legyen a talpán, aki 11 valamirevaló falábút össze tud szedni.
    Mondjuk az nyilvánvaló, hogy újra a 4. helyért megy majd a harc a csoportunkban.
  • Matthew Prosac
    #3571
    1) Komlósi megér pár próbát
    2) Mi a francot akartok azzal a szerencsétlen botlábú Torgellével?
    Rajczi, Márkus, Kovács, Feczesin, Bajzát, Magasföldi, Kenesei szerintem mind jobban megállnák helyüket mint az az istenadta tehetségtelenség.
  • Kaplan
    #3570
    Beültünk a haverokkal mi is egy helyre és megnéztük a meccset!
    Megmondom őszíntén sokkalta rosszabbra számítottam. Ez a rövidpasszos játék, ha a fiúk rendesen megtanulják nagyon sok mindenre lehet még jó. A védelem sem volt annyira katasztrófális, persze nyílvánvaló, hogy az angolok ellen Égert és Mátét is be kell rakni! Ellen Sebők... Úgy vágnám ki most a válogatottból ahogy van! Annyira átlátszó volt, hogy a jobb alsóba küldi a tizenegyest. A másik meg, hogy kapott egy teljesen jó kiugratást erre elbotlik a labdába. Ment is rendesen a SEBŐK TAKARODJ a helyen! :)
    Összegezve : Van még remény!
  • djemba-djemba
    #3569
    Leandro egyértelműen válogatott-formában van, de ez a vaksi-bozsik nem látja Molnár Balázstól+Vilmostól...

    Én rosszabbra számítottam, mint amit nyújtott a csapat, persze az első félidőt leszámítva, mert az értékelhetetlen volt!
  • miccoli002
    #3568
    És játszottam kicsit a gondolattal és összeírtam egy keretet,hogy nálam csak igy illúzió szinten hogy nézhetne ki egy csapat.
    Kapusok:Király,Rabóczki
    Balvédők:Lőw,Leandro
    Jobbvédők:Bodnár,Fehér
    Középsővédők:Vanczák,Juhász,Máté,Stark
    Jobbközép:Cvitkovics,Bőőr
    Balközép:Huszti,Halmosi
    Középközép:Dárdai,Gera,Buzsáky,Rósa D.
    Támadók:Torghelle,Rajczi,Szabics,Sitku
  • miccoli002
    #3567
    Ez a mai meccs megint felért egy szembesítéssel.
    Elindult egy "új csapat",ami Matthaus időszakát figyelmen kivül hagyta,hiszen bekerülhettek olyanok mint:Pető,Molnár B.,de talán még Tóth B. is idesorolható.
    Ezek az emberek Matthusnál már leirták magukat,pedig kaptak lehetőséget bőven,most meg ujra itt voltak.
    Nembeszélve erről a szerencsétlen Sebők viliről,hát ez a magyar foci szégyene,de nem neki kell magát szégyelni hanem aki berakja.
    Szerintem Fehér Csaba jól megoldotta a feladatát,Lőw is elmnet,megérdemli a további bizonyítási lehetőséget,Huszti átlagos volt,de szintén kulcsember,Gera kihagyhatalan,Szabicsot meg el kéne má lassan felejteni,mert lélektelenül és veszélytelenül focizik.
    Dárdai helyére is lehetne mást állítani aki jobb mint ő,de szintén azok közé sorolom őt,akinek érdemes még lehetőséget adni.
    A cserékről annyit:Vanczáknak kezdőnek kéne lenni,Torghellének és vagy Rajczinak szintén,Polonkai nem válogatott szintű játékos.
    Vágszóként talán annyit,hogy reménykedjünk hogy lesznek komoly változások különben nagyon meg fogunk szégyenülni a világ elött.
  • Csesza
    #3566
    tehát akkor...

    FT Hungary [2 - 0] New Zealand

    48' [1 - 0] Huszti
    80' [2 - 0] I. Szabics
  • torrente
    #3565
    Ettől még a Sebeők is jobb lenne! (Tudjátok, a szemüveges izomkolosszus).
  • torrente
    #3564
    Régi futballigazság, hogy a legfáradtabb játékossal kell lövetni a büntetőt...
  • csum666
    #3563
    Szégyen amit csinálunk az edző választása is az meg sebők és a többi is...
    de azé HAJRÁ:D
  • billywood
    #3562
    közbe sikerült egy büntetőt is kihagynia...
  • billywood
    #3561
    pff Vili elesik a saját lábában, majdnem róla kaptunk gólt az elején, nagyon gyengén játszik. Nemtudom mit keres a válogatottban...