28330
10917302841238962806.jpg
  • R10
    #3640
    HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • Matthew Prosac
    #3639
    4-1 az angoloknak. csak optimistán. a gólt Mracskó lövi!
  • Monoton
    #3638
    :DDDDDDDDDDDDDDDDD

    akkor 6-3 ra nyerünk :PPPPPPPPPPPPP
  • szanics
    #3637
    Az a tipp már foglalt... :DDD
  • Monoton
    #3636
    sztem se! én tippem 3-0!
  • Láma!
    #3635
    nem rugunk mi itt golt....
  • Kaplan
    #3634
    Nem érdemes találgatni, szurkoljon mindenki majd! Amúgy 'szerintem' egyet bepaszirozunk.
  • gabber_saviola
    #3633
    Laczkó Zsolt ?

    szerintem közünk nem lesz ehhez a meccshez és egy jó nagy zakót kapunk
  • szanics
    #3632
    Szerintem 3-0
  • Csesza
    #3631
    sztem 3-2 lesz és az angolok a 3. gólt a 93.percben fogják rúgni...

    jól fogunk játszani de megin nem lesz szerencsénk :(
  • Csesza
    #3630
    sztem Halmosi nem fogja tudni megoldani a védő feladatát...

    és nekem mondjuk az se tetszik hogy Gera és Huszti mögött 3 védekező középpályás van...

    meghát Komlósi is katasztrófa!
  • Unreal1942
    #3629
    Két tippem a mai meccsre.
    5:0 vagy 0:2 :)
    vagy nagyon kikapunk szerintem vagy meglepetés. Nem számítok szoros vereségre vagy esetleg döntetlenre.
  • Unreal1942
    #3628
    Én is.
  • Láma!
    #3627
    türhetö. én hiáéynolom továbbra is hajnalt és bodnárt.
  • szanics
    #3626
    Anglia ellen:
    Király - Fehér, Éger, Komlósi, Halmosi - Molnár, Dárdai, Tóth – Gera, Huszti – Szabics

    "Kisebb" változtatásokkal - Komlósi, Dárdai, Molnár off - ez már nem rossz csapat...
  • Oziris666
    #3625
    Ha a fiatolok is pályára lépnének, legalább lenne esély hogy felfigyeljen 1-2re külföld!Ebbe lenne a jövő!Kinti bajnokságokban megerősödnének és utána lehetne eredményeket várni ha már vannak játékosaink a kinti nagycsapatokban(és játszanának is)!Amig ez nem következik be addig itt bárki is az edző a büdös életben nem lesz FOCI!!!!!(Matthaus legalább ezt tudta,ha mást nem is)
  • szanics
    #3624
    Az angol válogatottban nem 11 Walcott szerepel.
    Hagyjuk, a lényeg, hogy semmi értelme nem lenne most betenni őt a válogatottba, 20 NB1-es meccs után. Más kérdés, hogy mondjuk az U21-es válogatottnál számításba kéne venni...
  • Láma!
    #3623
    igen, de Theo Walcottrol volt szo
    Capisci? ;-)
  • szanics
    #3622
    Na ezért nem szabad betenni őket a nagyválogatottba.
    Mert hasonló korúakkal lehet, hogy felveszik a versenyt, de 26-28 éves angol robotokkal nem feltétlenül.
    Capisci? ;-)
  • Láma!
    #3621
    igaz, viszont a sándor károly akadémián felnött skacok felveszik a verseny a hasonlo koru angolokkal
  • szanics
    #3620
    Ez igaz :)
  • szanics
    #3619
    Nem keverhetjük, mert a Sándor Károly Akadémián felnövő labdarúgók sem az angol másodosztályban játszanak, majd az Arsenalnál edzenek... (mint pl. Theo Walcott)
  • jefferson83
    #3618
    Igaz. Nekik tellik B csapatra is ;)
  • Láma!
    #3617
    simán keverhetjük, mivel a sándor károly akadémiárol van szo..
  • szanics
    #3616
    Egyébiránt ez ugye England "B".....
  • jefferson83
    #3615
    Nem tudom igazán, én is csak fél füllel hallottam. Kérdem én kiről vegyünk példát ha nem a nálunk jobbaktól? Egyáltalán nem keverem, tegnap lecsekkoltam a magyart.
  • szanics
    #3614
    Igen, biztos Theo Walcott jött, bár nem nézem a meccset.
    Továbbra se keverjük szerintem az angol és a magyar edzésmunkát.
  • jefferson83
    #3613
    Az angolokhoz most állt be egy 17 éves srác 1-1-nél.
  • Láma!
    #3612
    dehogyis:DDDDD
  • Matthew Prosac
    #3611
    rosszat mondtam?
  • Láma!
    #3610
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    sdasdasdasdD:ASD:AS
    ezkész:D
    akkor kirugnák, igyis kifogják, de npnp:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Matthew Prosac
    #3609
    nem fogja feláldozni magát Bozsik azzal hogy beépíti az u21-eseket és ezzel eredménytelen lesz. karrier-gyilkos lépés lenne, mert akkor fix kirúgják (így is ki fogják, csak ő még reménykedik hogy eredményes lesz)
  • Láma!
    #3608
    ebben egyetértünk, hogy az U21re kéne épiteni. na többek közt ezért sem szeretem bozsikot. eredmény nélküli edzö. egy magyar bajnoki cim, nevetséges. és szöv kap lehet...
  • szanics
    #3607
    Igen, Sebők és Molnár az ő embere. Tudod, velük lett bajnok a Zetével, és mindez azért kiemelendő, mert ők ketten a csapat tengelyében, a két legfontosabb pozícióban játszanak.
    Bodnárnak a válogatottban én max. 1 jó meccsére emlékszem, Hajnalnak szintén, őt a végén már Matyi is csak korlátozottan vette számításba.
    Én az abban a válogatottban "bizonyított" focistákra nem vágyom, az U21-es csapat legjobbjaira és az ő beépítésükre (Máté, Vadócz, Fülöp, Vanczák, stb.) viszont annál inkább.
  • Láma!
    #3606
    eleinte a saját embereiben bizik???
    Sebök, Dárdai,Molnár,Polonkai,Szabics,Pető nos ezen nevek...
    a nagy részére joggal mondhato az alibi focista jelzö, a maradéknál meg én többet jásztottam csapatban az elmult szezonban...
    hol van bodnár, hajnal, és a többiek, akik bizonyitottak már?
  • Matthew Prosac
    #3605
    megváltoztatták = megválasztották
  • jefferson83
    #3604
    Persze egyetértek veled, hogy várjuk ki a végét és én nem is akarok személyi kérdésekbe belemenni. Én is végigszenvedtem a meccset és az dühített fel a legjobban, hogy akármelyikünk felhúzhatott volna egy piros mezt és nem lógott volna ki a csapatból. A második félidőben az volt a szerencsénk, hogy az ellenfél kikészült az erejével. Ez a csapat felidézte a régi Lichtenstein elleni döntetlenünket, amikor én bújtam a föld alá szégyenemben pedig semmi közöm nem volt hozzá. Amennyiben az Angolok ellen nyerünk ilyen játékkal egy szót sem fogok szólni :) Én tökéletesen egyetértettem azzal amit Puhl Sándor nyilatkozott a meccs szünetében és a végén. Így játszó válogatottnak én egyszerűen nem tudok drukkolni.
  • Matthew Prosac
    #3603
    már akkor visszasírtam Matthaus-t amikor Bozsikékat megváltoztatták, mostmeg hát...
  • szanics
    #3602
    Igen.
    Az első félidő kiábrándító volt, a másodikban viszont igenis jól játszottunk.
    A keret szerintem nem tragikus, Sebők Vilmos és Molnár Balázs nevének hallatán azért én is becsaptam az ajtót. :D
    De azt hiszem, valakit nem lehet megtalálni azért, mert eleinte a "saját" embereiben bízik. Matthäusnak Torghelle volt a szerelme, Gelleinek Lipcsei, stb...
    Meglátjuk, hogy a debreceniekkel kiegészülve hogy fog kinézni a csapat. Elképzelhető az is, hogy Sebőköt 3 meccs után kirakja, mert az Éger-Máté párosban fog bízni (teszem hozzá, adná az ég!)
    Ugyanakkor Molnár Balázs tegnap legalább rakkolt, nem úgy, mint Dárdai, aki viszont egyszerűen kiábrándító volt.
  • jefferson83
    #3601
    Te végignézted a meccset?