28330
10917302841238962806.jpg
  • skristof
    #3880
    a csaj Melanie Slade volt, Theo Wlcott 17 éves bnője.. mellesleg a csaj apucije Southampton polgármestere ^^
  • Unreal1942
    #3879
    jogos volt a 11es? Akkor én melyik meccset néztem?. Hozzás se ért szerintem...
  • Unreal1942
    #3878
    234 új hozzászólás :)
    Jó meccs volt. A reálisnál talán kicsivel jobb eredmény született ,de a lényeg szerintem az az, hogy nem áltunk le a kapott gólok után sem.
    Szabics újra leszerepelt :( sajnálom ennél sokkal többre vihette volna.
    Tetszett a rövidpasszos játék. Sok jól kihozott labda.

    Kár, hogy abból a nemtudomhogyhívják,de focistának nagyon hűlyén néz ki 2 méteres gyerek. Góllövőt csináltunk. Egy vásárban látványosságnak elmenne, de a pályán...na mind1 :))
  • Serpa
    #3877
    Verebes mester elemzését szerettem a legjobban.

  • Redvin
    #3876
    Jo meccs volt, jol jatszottunk, csak igy tovabb. Tovabba szeretnek gratulalni a kommentatoroknak, a biro szidasa mar nagyon megy, aki egyebkent nem vezette rosszul a meccset. A 11-es is teljesen jogos volt.
  • szanics
    #3875
    Igaz, bár részemről merda Újpest, de Rajczi jó játékos.
  • Joey_The_Man
    #3874
    Hú ez kemény volt.. szép volt..
  • Serpa
    #3873
    összességében véve szépen játszottak.
    megérdemlik a dicséretet.



    ki volt az a csaj akit mutogatak?
  • fradista91
    #3872
    Szép volt fiúk! Sztem nem volt ez rossz!
    Csak így tovább, bár Gera kicsit gyengén játszott,de sebaj.
    HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
  • Matthew Prosac
    #3871
    Rajczi mindenképp megérett a válogatottságra, főleg ilyen impotens csatárok mellett.
  • skristof
    #3870
    nemaz, csak tőle behívták a Polonkájt, akik megérdemli....
  • skristof
    #3869
    így van. no comment...
    még azt se várták meg, h a meccs végén mutassák a táblázatot, h lövések meg lesek száma, labdabirtoklás, stb...
  • szanics
    #3868
    Kimerítő, hosszú elemzés a meccsről az RTL-en. A vb-n is kb. erre számítsunk...
  • Matthew Prosac
    #3867
    Lédererrel nemcsak az a gond hogy szimplán hülye, hanem hogy abszolút felkészületlen is. Elején is mutatták az angol kispadot,meg amikor Walcott melegített és arcról nagyonnem vágta hogy ki ki. Meg még sorolhatnánk...
  • KMeyer
    #3866
    Flóri:"Bozsik alatt nagyon jó válogatott alakul,azok játszanak,akik megérdemlik."Lehet,hogy ő is pályára akar lépni majd?
  • szanics
    #3865
    Ejj bakker, nem volt ez rossz.
    Pozitívumok: ÜTKÖZTÜNK és egy kényszerű csere után sem esett össze a védekezés. Mondjuk ezek mellett a jól fejelő csákók mellett nem ártott volna, ha Komlósi nem sérül meg. Gera nem játszott jól, (sőt...), ennek ellenére jók voltunk előrejátékban is. Végre megértették a fiúk, hogy nekünk a nálunk jobb csapatok ellen nincs értelme ziccerig játszani, hanem 20-25 méterről LŐNI KELL!!! Bővebb felvilágosítást Dárdai Palitól lehet kapni ez ügyben. Nem estünk össze a két, villámgyorsan bekapott gól után.
    Negatívumok: csatárunk továbbra sincs, hosszú távon sem Torghelle, sem Szabics nem jelenthet megoldást. Sorsdöntő helyzetben megint megremegett a lábunk, pedig két sanszunk is volt az egyenlítésre.

    Ennyi, 3-1, nem volt ez rossz.
  • Fyrex
    #3864
    gratulálok a csapatoknak, de mostmár bedobom a szunyát mert fáj már a fejem léderer bácsitól

    csoki jo8 all

    és mégegyszer grat, HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
  • Monoton
    #3863
    az egy GIGAlol ember
  • gabber_saviola
    #3862


    [center]-

    ANGLIA - MAGYARORSZÁG
    3 - 1

    1-0


    2-0


    2-1


    3-1


  • Matthew Prosac
    #3861
    "torghelle rafináltan odament.."
    gyerekek. hogy lehet valahova rafináltan odamenni?
    Lééééééééédereeeeeeeeeeeeeeeeeeer
  • Kandurex
    #3860
  • Fyrex
    #3859
    igen Ákoska nagyon nagyot villantott azzal hogy lőtt egy labdát kereszttbe...
  • desigo
    #3858
    17 éves
  • szanics
    #3857
    3 hónapos, mindenki által ismert sztorit mesél Ákos 3 perccel a vége előtt az angol-magyaron 3-1-nél.
    Ezt már nem hiszem el...
  • Matthew Prosac
    #3856
    amúgy azon gondolkodom hogy hiába játszunk jól, szerintem ezzel a játékkal pl a törököket sem vertük volna meg. helyzetkihasználásban még mindig gyengék vagyunk.
  • Monoton
    #3855
    és kb. miatta kellett morientesnek mennie :(
  • desigo
    #3854
    nagyon gizda sarokkal passzolni..
  • Fyrex
    #3853
    tényleg nagyon irritáló hogy fikarcnyi teknikai tudása sincs és ott virít a pofája a válogattottban ill a Liverpool kezdőjében

    és ráadásul ... khm... mondjuk ugy hogy nem fotogén
  • fradista91
    #3852
    3-1 Crouch
  • R10
    #3851
    de látom más se szereti
  • Kandurex
    #3850
    :))
  • Fyrex
    #3849
    uh és milyen büszke a gólörömére :))
  • desigo
    #3848
    nagyon csúnya ember...
  • skristof
    #3847
    ezt a gólörömöt, kráucs bazmeg :DD
  • szanics
    #3846
    Bocs, gabber....
    Kib...ott létra, gyűlöllek, a földön minden focistánál jobban!!! Irritálsz, baszki!
  • Fyrex
    #3845
    KRÁÁÁUCS!!! FÉLÓRÁIG FORGOLÓDOTT A FALÁBU ÉS BEPOTYÁZTA!!! ÉLJEN AZ ANGOLOK SZTÁRJA KRÁUCS!!!! :))))
  • R10
    #3844
    ááááááááááááá Kraucs hihetetlen mennyire utálom
  • Matthew Prosac
    #3843
    remek, pazar. 3-1
  • Kandurex
    #3842
    3-1 :(
  • Fyrex
    #3841
    "ez egy olyan Gerás csel lett volna de Lampard érezte!"

    :DDDDDDDD és 1 hónapig ezt kell majd hallgatnom minden nap