28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #3960
    úgylegyen.
  • Matthew Prosac
    #3959
    én is megvédeném Szabicsot:
    őneki nem az angolok ellen kell a gólokat rúgni (mert az még egy brazil vagy spanyol vagy olasz csatársornak sem egyszerű Terry/Ferdinand védelemmel szemben). Én még bízom benne, és épp elég ha gyengébb válogatottak kapujába betalál. Angliánál mindenképp gyengébb Törökország, Görögország, Norvégia...
  • DJ Bee18
    #3958
    ha k*rva Beckham nincs, megúsztuk volna 2:1-re sztem

    amúgy hajrá a Realban :DDDDDDD
  • sferrari
    #3957
    sry ha már volt de szerintem ez mindem magyar focit szerető embernek megér egy kattintást :D Végre valamit nyerjünk meg még ha az egy szavazás is :)



    Döntőbe jutottunk!!!!!!!!!!!

    A http://www.eurosport.com kiírt egy szavazást a 20. sz.
    legjobb vb-csapatáról. Szavazzatok az 1954-es magyar válogatottra, mint a
    múlt század legjobb csapatára!!! Tehát ne késlekedj, küldd tovább minél több embernek!!!
    Nyerjük meg Öcsi bácsiéknak, amit megérdemeltek volna!

    A szavazás az alábbi linken::


    http://www.eurosport.com/football/world-cup1/2006/wcteamcentury.shtml
  • The FlashBack
    #3956
    Abban viszont igaza volt, hogy tizenhatoson belül, nem lehet páros lábbal becsúszni.
    De szabálytalanság az nem volt:-)
  • djemba-djemba
    #3955
    Szerintem Szabiccsal semmi gond nem volt...

    Szerintem az elsődleges feladatát szinte hiba nélkül ellátta, ami az volt, hogy egyedüli csatárként tartsa meg a labdát, és csinálja meg a visszapasszokat. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy kapura viszont nem volt veszélyes.

    Dárdai nagyon jól játszott, szerintem a csapat legjobbja volt, és ezt nem a gólja miatt mondom! Minden passza pontos volt, a labdákat nem szórta, kp-án ütközött, csúszott-mászott! Azt csinálta, amit neki kell!

    Molnár Balázs viszont vékony a válogatottba...

    Gera halványabb volt a megszokottnál, de 1-2szer megvillant...

    "Spieler in der Einzelkritik" rovatot olvashattuk :D
  • Saddalim #3954
    tyű ezt milyen progivan csináltad (mármint avi-ból vagy mpg-ből gifbe)?
  • Unreal1942
    #3953
    Most nézem csak, hogy a legnépszerűbb topic első helyén tanyázik ez :)
  • Shep
    #3952
    Ez nagyon durva, csak nekem tünt úgy, vagy tányleg vissza is húzta a kezét, mit hitt, hogy fölé megy?
  • Unreal1942
    #3951
    Ezt nem értik meg sajnos a mieink, hogy a Magyar szurkolóknak már egy vereség is öröm :) ha jól játszik a csapat.
    Remélem azért ez mostmár tényleg párosúl majd eredményekkel is.
  • lord nihilus
    #3950

    jó meccs volt! a legnagyobb grat a Magyar válogatottnak
  • B0B0
    #3949
    Ezt le lehet valahogy tölteni?
  • szanics
    #3948
    jaja, Szotyi csapattársa a West Bromban
  • szanics
    #3947
    azt hittem, hogy "az" akart lenni :D
  • Láma!
    #3946
    Tegnap volt egy Lengyelország - Kolumbia barátságos meccs. A
    Kolumbiai kapus szerezte a videón látható gólt KIRÚGÁSBÓL!!!
    (Mellesleg ez a lengyel kapus szorította ki a keretből Dudek-et)

    lál:D
  • Láma!
    #3945
    a=ő
  • Láma!
    #3944
    csak a hüség kedvéért, a alapbol nem kell oda:D
  • szanics
    #3943
    Csak a történelmi hűség kedvéért: ha jól láttam, az első gólnál Molnár Balázs maradt le Gerrardról.
  • Láma!
    #3942
    nos. dárdai gyönyörü golt lött, kétségtelen.épp elötte egy perccel jegyeztem meg a hevernak akivel néztem, hogy dárdai nevét még egyszer nem halottam a második félidöben, szart se csinál. erre rugott egy golt. utána már mindenki nevét mondtam de nem jött be:D ettöl függetlenül nem hiszem hogy az övé kellene hoyg legyen a karszalag. gera jobban lát a pályán. egyébként dárdait még mindig nem szeretem, a golja ellenére sem. király király volt, a védelem... mindhárom golnál a mi kis 16-osunk volt a gollövö mellett. szal a komplett védelemmel nem volt gond. hát igen, csatink az nincs. legalábbis a válogatottban nincs. amennyit szabics csinált, annyit tényleg tudott volna, rajczi, kovács, márkus, kanta, vagy bárki a magak élvonalból, és ahogy walcott beállt fél orára, ugy beállhatott volna Németh is mondjuk 15 percre. de ö még tul fiatal állitolag...
  • B0B0
    #3941
    Az 1. pont apropójából nézzetek be ide is!
  • The FlashBack
    #3940
    Na, van időm, kifejtem bővebben a gondolataimat a meccsről!

    Hát, mit mondjak, borzalmas ez a Léderer. Előre félek a VB-n, de nem akarok a kommentárról spemmelni, úgyhogy hagyom ezt a témát.

    A Meccsről:
    Élveztem!
    Nem féltünk odalépni. Letámadtuk őket, labdát szereztünk, szépen hoztuk ki a labdákat, egy (/két) passzból, pontosak voltak a felévíléseink, és próbáltuk szélen vinni a labdákat.

    Király jól védfett, praádésen fogta a 11-est, éppen, hogy elérte.
    Persze jobban is lőhette volna, a játékos. Én mindig azt mondtam, csatár létemre, hogy büntetőt védeni, nem lehet, csak rosszul lőni.
    Tegnap mind2 érvényesült, mert nem találta el teljesen jól, amit Király ki is használt, megfogta.
    Dárdai, eszméletlen gólt lőtt:)) Nagyon tetsztett, és az, hogy az angol szurkolók, is megtapsolták!
    Még az elején a himnuszok voltak azok, amelyek említésre méltóak (#eljen]
    Ha így folytatja a magyar csapat, újra elérhetünk valamit, persze sokat kell még nagyon fejlődni!
    Tetszett a csapat, csak így tovább MAGYARORSZÉG
  • banok
    #3939
    Nekem is tetszett a csapat játéka. Küzdöttek, akartak és hittek abban, hogy itt lehet keresnivalójuk. De tegyükl hozzá azt is, hogy több játékos fölmérte azt, hogy a tegnapi meccsen egy kicsit "eladhatta" magát (Huszti, Halmosi, Szabics)
    Dárdainak jót tett a karszalag, valszeg Bozsik ezért is adta neki. Tudja, hogy Palikát motiválni kell és az nem egyszerű de azt is tudja, hogy jelenleg ő a legjobb magyar labdaszerző középpályás. Ja és úgy néz ki, hogy Sebők Vilinek "annyi" a válogatottnál. Komlósi sérülésénél nem őt hozta be hanem Vanczákot. Ez szimpatikus volt, már csak Molnártól kéne megszabadúlni.
  • Unreal1942
    #3938
    Igen ilyen játékkal sajnos nem jutnának messzire az angolok.
    Szerintem ennél azért jobban fognak koncentrálni majd tétmeccsen.
  • szanics
    #3937
    Azért azt nem hiszem, hogy ezután a mérkőzés után szidni kéne a magyar válogatottat, vagy a válogatott "közelében lévőket".

    1. ponttal egyetértek :D

    2. Sajnos pech, hogy Komlósi kivált, így nem maradt magas emberünk hátul az ő kiválása után. Ettől eltekintve a földön egyszer tudtak megverni minket, ami szerintem mindenképpen pozitívum.

    3. Ehhez nem tennék hozzá semmit, Bozóky is utazgatott, természetes, hogy egy szövetség elnöke elutazik a válogatott idegenbeli meccseire.

    4. Összezuhantunk volna... Igen. És ha Dárdai gólja után pár perccel Éger berúgta volna... ha Robinson nem védett volna... ...ha Torghelle berúgta volna... akkor 2-2, és nem biztos, hogy az angolok rúgtak volna egy harmadikat. Igenis volt egy olyan időszak 2-1-nél, amikor nagyon ment nekünk a játék.

    5. Ez tényleg erős, ezek ilyen játékkal a csoportmeccsek után kiesnek.
  • AnuluWork #3936
    Pár szó a meccsről:

    1. Katasztrófális ez a Léderer gyerek. Ha ez fog közvetíteni a VB-n, egyedül, vagy jó sokat Kovács Kálmánnal, szerintem a többség más csatornán fogja nézni a meccseket, nem a magyar RTLen.

    2. Olyanokat mondanak 3-1 után egyes nagyokosok a válogatott közeléből, hogy röhögnöm kell.
    "Beszorítottuk Angliát", "Az angolok nem tudtak mit kezdeni velünk", stb.

    Könyörgöm: egy nyolc emberrel védekező csapatnak is egy kis fejtágítás után a 2. félidő első perceiben bevágtak két gólt! Minimális megeröltetéssel, nem csúcsformában is jobbak két góllal nálunk. És kaphattunk volna legalább még három gólt a meccsen. És a Léderer gyerek 2-0 után megjegyzi, hogy jó a védelmünk ...

    3. Kisteleki eddig úgy imádta a ligát. Ahogy MLSZ elnök lett, most már nem kell neki más kontroll. Eddig, míg fúrni kellett lazán jók voltak neki. Az egész banda ki is utazott MLSZ pénzen Manchesterbe nézelődni. Mert miért? Mégha a Wembley avatója lett volna a meccs, de nem az volt!

    4. Jó volt viszont látni a magyarokon, hogy 2-0 után nem zuhantak össze. Pontosabban összezuhantak volna, de Dárdai lőtt egy gólt. Ekkor az angolok is leálltak. Ha nem lövi be ott, most egy laza 5-0 állna ott végeredményként az angolok javára ...

    5. Kicsit erősnek érzem, hogy ez az angol válogatott esélyese a vébének (by Léderer). Bár jó játékosaik vannak, de semmi elképzelést nem tudtam felfedezni a játékukban. Roppant unalmas focit játszanak, ráadásul elég tirpák a közönségük is (Himnusz alatt fütyülni???). Egy játszó csapat ellen esélyük sem lesz, mégha Rooney fel is épül ...
  • The FlashBack
    #3935
    eszméletlen gól volt:)
    De szépen játszottunk, letámadtunk, nem féltünk tőlük. Lehet ez még jobb is.
    A gólokat félretéve pedig, ez nem egy bíztató szereplése volt az angoloknak a VB előtt...
  • 9csöves9
    #3934
    minden elismerésem a csapatnak

    nagyon jó volt a letámadás,a rövidpasszos játék de gondolom már elmondták 1000-n elöttem

    Molnár Balázsnak és Szabicsnak nem kellett volna a pályán lennie,nem értem miért nem próbálják ki Rajczit
  • skristof
    #3933
    mondjuk ha Polonkait ki lehetett próbálni, akkor sztem csatárposzton is megérne egy-két próbát Márkus. nem nagy név, nem sztár :) de ha kiszolgálják akkor ő legalább berúgja a helyzeteit. és ha a Gera Dárdai duó kifog egy jó napot, akkor ki tudnák szolgálni. Huszti egész jó volt most, Halmosi meg nagyon. A védelmünk is egész jó volt, az angolok fejjel egyszerűen zseniálisak. Remélem Juhász Roli hamar felépül, és számít majd rá Bozsik. Vanczák sem teljesített rosszul, bár a második gól az övé is volt. Királyra nem lehet egy rossz szavunk se, a második gólnál árnyékra ment, de kifogott egy tizenegyest, és voltak bravúrjai. Csatárnak egyértelműen Rajczit kéne beválogatni, ő már megérett rá. A cserepadra pedig pár fiatal odaférhetne, mint most Vadócz de pl Takács Ákos vagy Kanta.

    mikor játszuk a következő meccsünket?

    ja, és az NS Beckham-et 5ösre osztályozta... vicc :)
  • billywood
    #3932
    Hát az Új-zéland elleni meccsnél mindenképpen sokkal jobban, erőszakosabban, ötletesebben és bátrabban játszottunk. Király Gabi összességében jól védett, bár a 2. gólnál nemtom hova jött, de mind1 nem bántom, tényleg voltak bravúrjai, meg ugye tizit is fogott. A védelem is egész jól muzsikált, igaz az 1. gólnál sikerült lemaradni az emberről, meg Crouch (vagy hogy kell írni :)) is teljesen tisztán vehette át a labdát... azé van még mit javítani. A középpályán Gerának ma nem nagyon ment, 1-2 jó csel, de semmi extra. Pali viszont olyan gólt akasztott az angol kapuba, hogy csak néztem... Le a kalappal. Sztem Huszti is egész jól játszott. Csatárunk viszont nincs. Én se értem, hogy míért kell Sanyit meg Szabicsot erőltetni. A klubjaikba se játszanak, nemtom válogatottba mé kell. Rajczi simán beférne valamelyikük helyett.
    Az összkép azonban jó volt. Itt az egész nyár, hogy kijavítsuk a hibákat és keressünk olyan csatár(oka)t, aki(k) gólt is tud(nak) lőni. Talán sikerül. Aztán a selejtezőkön jó játékkal odaérhetünk akár a 3. helyre. Annál jobbat sztem felesleges várni.
    HAJRÁ MAGYAROK!!!!
  • ZsilKEANE
    #3931
    Koller annyiban jobb Crouchnál,hogy ő erős,és egy kemény védő mellett is lazán tud fejelni,mig az angol összetörik... Defoe,Bent,Andy Johnson, rengeteg jo csatár van,erre meg van egy hotfiatalsemmi Walcott, egy sérült Rooney,és egy ujtaktikába semmiképpen bele nem illő Owen,mert amig egy angol csapat ugy megy ki a pályára,hogy egy köbö 170centis játékosra ivelgetnek,az vicces...Crouch meg néha jo,néha nem,rapszodikus nagyon.
    Amugy meg jol kentünk, Dárdai golja mekkora volt :O
  • Kaplan
    #3930
    Crouch jó játékos ezt most is bebizonyította. BTW a meccs nagyon jó volt, mi is megérdemeltük volna az xt. Voltak ötletes támadásaink, megmozdulásaink. Dárdai gólja hatalmas volt, Király nagyokat védett (mehet az Arsenalba), a védelem nem volt rossz csak azok a fránya fejesek... Torghelle meg legalább harcolt, de kár volt azért a bedobás után...

    U.I : Megmondtam, hogy lövünk egyet ;)
  • skristof
    #3929
    azon csodálkozom, hogy nem törik össze.. pedig nem egy robosztus alkat
  • Matthew Prosac
    #3928
    Koller-szindróma. Magas, jól fejel és ez a Beckham féle beíveléseknél aranyat ér! Tény hogy kicsit esetlen mozgású, de azért így is lövöldözgeti a gólokat és ez a lényeg... én is Defoe-t favorizálom amúgy
  • Unreal1942
    #3927
    Akkor biztos rosszúl fogalmaztam. Nem a szépségével van bajom. (gyönyörű srác) :P
    Hanem, hogy nem egy focista alkat.
  • Shep
    #3926
    Aj a régi szép idők mikor még csak MTV volt és azon mentek a foci közvetítések.
  • Matthew Prosac
    #3925
    majd'kifelejtettelek
  • Redvin
    #3924
    Azert Crouchrol eleg sokan azt tartjak hogy nem angol valogatott szintu focista, es ez azert nem veletlen. En sokkal szivesebben latnam mondjuk Defoe-t helyette, szerintem tobbre is lenne kepes mint Crouch, annak ellenere hogy iden nem volt jo szezonja.
  • Joey_The_Man
    #3923
    vagy én :P
  • Matthew Prosac
    #3922
    "Kár, hogy abból a nemtudomhogyhívják,de focistának nagyon hűlyén néz ki 2 méteres gyerek. Góllövőt csináltunk. Egy vásárban látványosságnak elmenne, de a pályán...na mind1 :))"

    Scholes sem egy leányálom és még lehetne sorolni. A lényeg az eredményesség és a játéktudás nem? Hülyeség összekeverni a focit a szépségiparral. A lányoknak ott van Beckham hogy nyáladdzanak..
  • skristof
    #3921
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:D:D:D::D:D:D:D