28330
10917302841238962806.jpg
  • Láma!
    #4000
    hát az...
    amiota kismocsoki ittvan, a szégyen a leggyengébb kifejezés

    [ték]
  • faláb
    #3999
    Szégyen hogy bárki válogatott lehet náluk...
  • Láma!
    #3998
    Polonkai? Komlósi? Sowunmi? Sebök? Molnár? Kabát? Simek?(talán fel se épült még) Bozsik? Détári?
  • faláb
    #3997
    Ezt olvasd el!
  • Zséé
    #3996
    na brávó!
    Akkor ő is sokra viszi...
  • faláb
    #3995
    harmad
  • Zséé
    #3994
    nem is tudtam, hogy Lőw Hoffenheimbe igazolt... :o
    az német hanyadosztály?
  • Csesza
    #3993
    Polonkai? Komlósi? Sowunmi?

    jééézus...
  • Láma!
    #3992
    nc...
  • faláb
    #3991
    A magyar válogatott kerete:
    Kapusok: KIRÁLY Gábor (Crystal Palace), FÜLÖP Márton (FC Tottenham Hotspur), VÉGH Zoltán (MTK Budapest)

    Védők: FEHÉR Csaba (PSV Eindhoven), ÉGER László (Polideportivo Ejido), KISS Zoltán (DVSC-TEVA), VANCZÁK Vilmos (Újpest FC), LŐW Zsolt (TSG Hoffenheim), JUHÁSZ Roland (RSC Anderlecht), SEBŐK Vilmos (Zalegerszegi TE), KOMLÓSI Ádám (DVSC-TEVA)

    Középpályások: DÁRDAI Pál (Hertha BSC), MOLNÁR Balázs (Zalegerszegi TE), HORVÁTH András (FC Sopron), TÓTH Balázs (Malatyaspor), POLONKAI Attila (REAC), HALMOSI Péter (DVSC-TEVA), HUSZTI Szabolcs (SV Hannover 96), CZVITKOVICS Péter (MTK Budapest)

    Csatárok: KABÁT Péter (SV Pasching), GERA Zoltán (West Bromwich Albion), SZABICS Imre (1. FSV Mainz 05), TORGHELLE Sándor (Crystal Palace), SOWUNMI Thomas (FC Slovacko), SIMEK Péter (SC Poli Temesvár)

    Biztonsági tartalékok: PETŐ Zoltán (FC Brussels), BÁRÁNYOS Zsolt (klub nélkül), VIRÁG Béla (DVSC-TEVA), WALTNER Róbert (Zalegerszegi TE), RAJCZI Péter (Újpest FC)
  • Zséé
    #3990
    Szted olvassa az nb1.hu-t? :)

    Szalai fontos gólja

    Stuttgart, augusztus 10., 12.45 A magyar csatár egyenlített az SSV Reutlingen ellen

    Szalai Ádám egyre jobban játékba lendül a VfB Stuttgart második csapatában a Regionalligában. A svábok legutóbb a SSV Reutlingen otthonában játszottak 1-1-es döntetlent, és az egyenlítő gólt a volt újpesti csatár szerezte.
    A 18 éves Szalai a 78. percben állt be José-Alex Ikeng helyére, s a 86. percben betalált Marco Langner kapujába. Az előkészületi találkozókon is jól ment neki a játék, 7 meccsen 16 gólt rúgott, és egyre jobban bíznak benne a szakvezetők.
    - Az első fordulóban a Siegen ellen már majdnem sikerült betalálnom - mondta Szalai -, akkor azonban csak kapufáig jutottam: a lövésemet óriási bravúrral a lécre tolta a kapus, és sajnos nem befelé pattant a labda. A Reutlingen ellen azonban már összejött a gólszerzés. Nagyon kellett ez a gól, mármint, hogy tétmeccsen is betaláljak. Remélem, erre odafigyelnek az első csapatnál is, és előbb vagy utóbb összejön, hogy a nagycsapatban is bemutatkozzak. Először persze a tarcsiban kellene biztos helyet szereznem, de nem türelmetlenkedem, tudom, sok gól vezet a csúcsig. Egyébként nagyon várom már a szeptember 15-ei meccset, amikor a Hoffenheim ellen játszunk, melyben volt klubtársam, Lőw Zsolt is szerepel. Zsoltival ugyan nem játszottam együtt Újpesten, mivel akkor még nagyon fiatal voltam, de sokszor szurkoltam neki, most biztos, hogy nem így lesz.
  • Csesza
    #3989
    ez volt a lényege a 2.mondatomnak :)
  • Láma!
    #3988
    nem, azért akarják mert ott, németországban értenek hozzá.
    szoval ne csodálkozz, hogy az okos bozsik szinte azt sem tudja kicsoda...
  • Csesza
    #3987
    Jah, ha már lenne legalább 1 válogatottsága akkor már nem nagyon tunának vele mit kezdeni :)

    de nemnagyon tudom eddig miért nem került be, hisz nem szaré-hugyé akarják hogy német válogatott legyen
  • szanics
    #3986
    Igen, ez a téma nagyon gyakran előkerül, lassan ideje lenne egy barátságos meccsen betenni 10 percre a magyar válogatottba, hogy leszálljanak szegény gyerekről.
  • Csesza
    #3985
    ez nemtom volt e már?!

    Stuttgart, július 5., 13.20 Német válogatottat akartak csinálni a VfB magyar középpályásából.

    A német Bundesliga első osztályában szereplő VfB Stuttgart magyar támadóját a múlt héten meghívták a baden-würtenbergi tartományi válogatottba. Szalai Ádám a piros-fehérek B-csapatánál játszott edzőmeccset a japán Urawa Red Diamonds ellen, majd ezután ment az edzőtáborba, ahol csak két napot töltött.
    - A németek felajánlották, legyek német állampolgár, s játsszak az U20-as válogatottjukba - mondta Szalai. - Mindezt megköszöntem, de nemet mondtam, egyrészt mert már voltam magyar ifjúsági válogatott, másrészt mert nem akarok német lenni. Ezek után nem lepődtem meg, amikor azt mondták, jó, de akkor ne maradjak velük a továbbiakban. A legfőbb célom most úgyis az, hogy a Stuttgartban minél közelebb kerüljek a nagy csapathoz.
  • skristof
    #3984
    wlan van a stadionotokba?
    régebbről szarabb pályára emlékeztem :D
  • Zséé
    #3983
    nem
    mert én már ittvagyok :DDDD
  • skristof
    #3982
    Siófokra jön le valaki?
  • fradista91
    #3981
    Tudom, de még mindig nem Léderer... Mondjuk igazad van ők sem lesznek sokkal jobbak.
  • Matthew Prosac
    #3980
    ehhez nincs mit hozzáfűznöm... (elég annyi h Waltner és társai)
  • AnuluWork #3979
    Figyu! Sajnos ez sem lesz jobb mint az ertéel. Amióta nincs Knézy, eltűnt az összes riporter, maradt az elállófülü és pár faarcú ...
  • faláb
    #3978
    A Siófokon készülő keret névsora:
    Kapusok: Végh Zoltán, Fülöp Márton, Kemenes Szabolcs,
    Védők: Fehér Csaba, Nikolov Balázs, Sebők Vilmos, Koller Ákos, Tóth András, Vaskó Tamás, Lőw Zsolt
    Középpályások: Polonkai Attila, Bárányos Zsolt, Farkas Balázs, Molnár Balázs, Zováth János, Dárdai Pál, Simek Péter, Leandro
    Támadók: Sowumni Thomas, Szabics Imre, Torghelle Sándor, Gera Zoltán, Czvitkovics Péter, Priskin Tamás,Waltner Róbert

  • fradista91
    #3977
    M1? Király!
  • AnuluWork #3976
    Mondjuk mindegy, mert ha jól emlékszem a VB után Oroszország "mestere" lesz. De ha ott végez, remélem itthon leszerződtetik őt.
  • AnuluWork #3975
    Azért van különbség a kijutás és az eredményes szereplés között ...
  • 9csöves9
    #3974
    ilyen erővel hozhatnánk Bora Milutinovicsot is
  • AnuluWork #3973
    Most már nyugodtam ki lehet jelenteni:

    Ha ki akarunk jutni egy vébére, le kell szerződtetni Guus Hiddinket. Azt hiszem ez a faszi mégis tud valamit. Négy éve, illetve amikor Japánt lenyomtán az idei vébén már kialakult bennem ez a gondolat, de gondoltam megvárom a horvát meccset, mert ki tudja, hátha csak mákista az ipse. De azt hiszem nem. Ez a faszi érti is amit csinál: szarból épít várat. Nem Bozsik meg Détári kell ide, hanem tényleg egy szakértő. Amint felszabadul az ipse, le kell szerződtetni.
  • forza milan
    #3972
    Tökmind1,gálameccs,elsö félidöbe lefizetett megadott tizivel vezetünk,(magyar partjelzök...),aztán elbizzuk magunkat,2. félidöbe meg megkapjuk ami jároszt szia!
  • Kaplan
    #3971
    Gála meccs lesz, sokat ne vonjunk le belőle.
  • Golyo69
    #3970
    A Villareal lesz a következő ellenfele a magyar válogatottnak!

    Augusztus 12-én igazi sztárcsapat lesz Budapest vendége. Ezen a napon a magyar válogatott a spanyol Villareal együttesével mérkőzik meg. A Bajnokok Ligája legjobb négy csapat közé jutott együttessel 20.30-kor mérkőzik meg a Bozsik Péter vezette magyar labdarúgó válogatott. Az is eldőlt már, hogy Puskás Ferens-sdationban megrendezdenő találkozót az MTV 1 élőben fogja közvetíteni.
  • jefferson83
    #3969
    Nekem is azt írta, de most megnéztem már csak 55%
  • Láma!
    #3968
    csak nekem irja azt hogy 69%unk van?:o
  • AnuluWork #3967
    3. ponthoz: Na oké, Bozóky is ment, de szinte mindegyik MLSZ vezető ott mászkált a gyepen! :)
  • juzosch
    #3966
    A mostani állás kijelzése sztem semmit nem jelent. A második fordulóban is hülyeségeket írt ki. Nameg sztem nem véletlenül nem írták ki az állást a szavazóoldalon se(Non Numérique%), akkor amatőr dolog lenne tőlük, ha egy oldallal később meg látszódna.
  • Doma #3965
    Ez veszett fejsze nyele :(
    Sztem valami rafkos lengyel hackerpalánta fogja eldönteni az eredményt
  • Matthew Prosac
    #3964
    jóllevagyunk maradva!!!
  • almuska111
    #3963
    http://eurosport.com/football/world-cup1/2006/wcteamcentury.shtml
    szavazzatok az aryncsapatra!
  • Mr Spock
    #3962
    Egy kis off:
    Winner2 vote (Hungary 1954) Jó lenne nyerni!
  • Csesza
    #3961
    nem volt erőm viszaolvasni tegnap 9óra után írt kommenteket sry, lehet hogy ilyesmit írt már valaki!

    Tetszett a magyarok játéka, jó volt Toth Balázs,Huszti,Éger,KIRÁLY,Dárdai
    Szabics se volt rossz bár nagyon elnyomták szegényt

    viszont Molnár-t sztem elkéne tíltani örökre a profi futtbaltól, szánalmas amit ez az ember művelt...