28330
10917302841238962806.jpg
  • DJ Bee18
    #4676
    jó csak megint jön majd, ,,szurkoljatok, végre kijuthatunk, hisz a múltkor győztünk! gyerünk hajrá, jók vagyunk, van nekünk egy Bozsikunk" stb. stb. ömlengés, és pofára esés, ebből van elegem, láthattuk ezt rengetegszer az utóbbi években... És az idgesít, most ez szerencsés Bosnyák siker nagyobb hírverést csap, mint a 11 arannyal büszkélkedő kajak-kenu VB csapat...
  • isi
    #4675
    hát nemtudom ha minden meccsre ezt a bírót kapnánk lehet kijutnánk :DDD
  • isi
    #4674
    ja ty, akor nemtudom mi kavart be xD.
  • DJ Bee18
    #4673
    nem, a 2. is már csak pótselejtezős, 3. pedig semmi
  • hunbasser
    #4672
    hát sztem most is úgy lesz,h csak az elsők,és a 2 legjobb 2. helyezett
  • hunbasser
    #4671
    az nem volt semmi,ahogyan király kidobta a labdát.
    hát,én a tegnapi meccsre azt mondom,h ha nincs a kiállítás bosnyák részről,akkor sztem 0-0 vagy 1-1 lett volna.
    a tizi is ajándék volt,a többi meg már csak hab a tortán.
    a végére már lazán nyomták aranylábú focistáink,sztem mindig úgy kellene focizni,ahogy azt az uccsó 10-20 percben tették.nem volt látványos játék,de nagyon eltért az 1. 70-80 perc játékától...
  • isi
    #4670
    hali. bocsi a kérdésért de ugye ha jól tudom az első kettő jut továbbcsak? vagy a 3. helyezettnek van esetleg pót selejtező?
  • Matthew Prosac
    #4669
    török meccs után ismét lehet keseregni hogy milyen szarok vagyunk, meg hogy nem volt helyzetünk, de az agyam már telivan az állandó kritikákkal. vereség után még ok, de győzelem után ÖRÜLJETEK már kicsit. ez a baj az egész nemzettel. mindig csak a szarabbik oldalát látjuk és keressük mindennek.
    a véleményekkel pedig egyetértek, de megtartom magamnak mert most nincs helye siránkozni. legalább 1 napot bírjatok ki a győzelemtől számítva.
  • Matthew Prosac
    #4668
    told már arrébb magad, k**va idegesítő az ilyen pöcs, aki semminek nem tud örülni! tényleg kapcsold ki magad, senkinek nincs szüksége az észosztásra, meg hogy te jobban átlátod a helyzetet mint a plebs. a focihoz szerencse is kell, és rengeteg tényező befolyásolja a mérkőzés végeredményét, ami jelen esetben 1-3, és SENKIT nem érdekel hogy mi lett volna HA, mert így alakult a meccs és mienk a 3 pont. remélem rövid voltam és "átjött" hogy mit képviselek.
  • Grenzjager
    #4667
    ha jól tudom, amúgy most Váczi Dénes sem játszik sehol.... már egy ideje...
    csak nehogy behívják...
  • Csesza
    #4666
    Örülök hogy nyertünk, de jó nagy mázlival :S

    eggyetértek Grusi-val és Takézó-val, szánalmas ez a csapat(keret) összeállítás

  • Grenzjager
    #4665
    Lemondott a bosnyák szövetségi kapitány,

    jó páran követhenék a példáját a norvég meccs miatt...
  • Takezó
    #4664
    :egyetért:

    Király Gabi egy jóképességű kapus. Volt pár rossz meccse már (lett, norvég, svéd (sneci ibrám góljában sztem benne volt)), de azért még elmegy. A komolyabb gond az talán, hogy nincs, aki felelősségre vonja Bozsikot amiatt, mert pl. olyan embert válogat be, majd nevez a kezdőbe, aki fél éve nem is játszott tétmérkőzést a csapatában, ahonnan később ki is dobták. Vagy épp visszahívja Sebők és Vanczák Vilit, akik már számtalanszor bizonyították, hogy alkalmatlanak arra, hogy hozzák a válogatott szintet. Német harmadosztályból válogatni - aztán eg yolyan kapitális hiba után, mint amit Lőw a norvégok ellen vétett, még mindig bennhagyja?

    Az év legviccesebb meccse volt a tegnapi, szép volt, Fortuna és Capitanis.
  • Grusi
    #4663
    Nyertünk, de hogy? Ilyen mázlis meccs "ötévente egyszer van", remélem, az MLSZ küld néhány csokrot a ciprusi bírónak. Gera "mellelt", felettébb szándékos góljáról már nem is beszélve - ez a csapat egyzerűen nevetséges. Hol van hajnal, bodor, buzsáky, kanta? Dárdai visszíhívása volt az egyetlen jó lépés az összeállítást tekintve. És akárki akármit mond, Tóth Balázs nem válogatott szintű játéoks, mint ahogy Molnár Balázs, Vanczák Vili, Fehér Csabi vagy (kövezzetek meg) Király Gabi sem az. Nem mondom, hogy én jobban csinálnám, mint Bozsik, de hogy egy "populárisabb", egy-két évvel fiatalabb átlagéletkorú csapatot össze tudnék rakni , az egészen biztos... De persze remélem, hogy végül Bozsiknak lesz igaza, és meglesz az a harmadik hely.
  • DJ Bee18
    #4662
    király: jópárszor meg kirúgta a labdát...
  • Grenzjager
    #4661
    Király Gábor (6): Szombati pocsék formáját szerencsére nem mentette át szerdára. Megbízhatóan, hiba nélkül teljesített, sőt, hosszú kidobásaival, kirúgásaival gyakran jól hozta helyzetbe a támadókat.

    Fehér Csaba (5): Noha félő volt, hogy eldurran az agya a folyamatos provokációkra, és végül megkapja a második sárgáját, higgadt tudott maradni, ezért dicséret illeti. Ami játékát illeti, sokat szabálytalankodott, a támadásokhoz keveset lépett fel. Cseréjét indokoltnak éreztük, Kiss Zoltán (0) egyszer jól passzolt, és eggyel növelte válogatottságainak számát.

    Éger László (5): Többször könnyedén kerülték meg a lassan forduló védőt a gyors bosnyák támadók, bár sebességbeli problémáját a helyezkedésével néha jól pótolta. Olykor még jól is mentett, mégsem tudott kitűnni játékával.

    Vanczák Vilmos (6): Meglepetésre került Juhász Roland helyett a csapatba, de teljesítményével igazolta, hogy jó döntést hozott Bozsik Péter. Társait jól segítette ki amikor kellett, és jól oldotta meg a közelében bóklászó bosnyákok kikapcsolását is.

    Lőw Zsolt (5): Sajnos egyre jobban látszik játékán, hogy a német harmadosztályban futballozik. Az első félidőben még felfutásokra is vállalkozott, szünet után viszont eltűnt, és amíg a kapitány le nem hívta nem is láttuk. A helyette beküldött Juhász Rolandra (0) nagy szükség volt, vele stabilabb lett a védelem, ám nem töltött a pályán annyi időt, hogy osztályozzuk.

    Molnár Balázs (5): A mérkőzés 63. percéig versenyben volt a válogatott legjobbja címért, ám buta módon összehozott egy tizenegyest. Pedig nem ment rosszul neki a játék, jól helyezkedve igyekezett kikapcsolni a felé közeledő bosnyákot, és ezt a feladatot többnyire hatékonyan végezte. Támadásban nyújthatna talán többet.

    Dárdai Pál (7): Amellett, hogy igazi csapatkapitányként viselkedett, rendkívül harcosan, mégis higgadtan játszott, és ennek a két tulajdonságának köszönheti gólját is, amellyel feltette a koronát a mai teljesítményére. Még egyértelműbb választás lenne a meccs embere címnél, ha az emelési kísérletéből is gól születik, de ma este egy gól és a fáradhatatlan zakatolás is elég volt ahhoz, hogy a legjobb legyen.

    Tóth Balázs (6): A középpályás védekezés rábízott részét megoldotta, ráadásul a gyors támadásokhoz is csatlakozni tudott, sőt több akciónk is tőle indult. Hasznos tagja volt a válogatottnak, talán a jövőben kaphatna több lehetőséget.

    Huszti Szabolcs (7): Az egyik legtöbbet vállalkozó játékosunk volt, amikor lendületből tudott megérkezni a bosnyák védőkre, akkor rendre veszélyt okozott. Ügyesen kiharcolt egy büntetőt, amit aztán higgadtan értékesített is. Ha a második félidő közepén is higgadtabb maradt volna, akkor a skótok után a bosnyákoknak is két gólt lőhetett volna.

    Gera Zoltán (6): Pályafutása talán legszerencsésebb gólját szerezte, mintha ő is meglepődött volna, hogy a labda a mellét találta el Tóth Balázs szöglete után. Talán kicsit keveset vállalt, időnként hosszú időre eltűnt a mezőnyben. Láttuk már jobban is játszani, igaz, rosszabbul is.

    Torghelle Sándor (6): Ritkaság számba megy a bosnyákok elleni mérkőzés, mivel az egy szem vérbeli csatárként pályára küldött Torghelle a szokásos vehemens harcmodorában küzdötte végig a mérkőzést, ám nem kapott sárga lapot. Ez komoly fegyvertény, miképp a léc eltalálása két méterről is az. Nem játszott rosszul, megérdemelte volna a gólt, ám zsáknyi helyzetet hagyott kihasználatlanul. Most nem sajnáljuk annyira, de olyan érzésünk van, hogy nem lesz ez mindig így. A helyette pályára küldött Kabát Pétert (0), ügyesen húzta az időt beállásakor.
  • Grenzjager
    #4660
    Bosznia-Hercegovina-Magyarország 1-3
    Szép volt fiúk!
    Zenica, szeptember 6., 22.30 Kimászott a szombati gödörből a magyar válogatott.

    Két ellentétes hangulatú válogatott találkozott Zenicán, hiszen míg szombaton a mieink katasztrofális vereséget szenvedtek Norvégiától hazai pályán, addig a bosnyákok 5-2-re győztek Máltán.
    Az első másodpercek alapján úgy tűnt, hogy mindkét válogatott ott folytatja, ahol négy napja abbahagyta: a magyar középkezdés után nyolc másodperccel máris Király Gábornak kellett munkába állnia.
    A kezdeti bizonytalanság után aztán fokozatosan átvette az irányítást a Bozsik-csapat, és ez még úgy is igaz, hogy nem volt egyértelmű fölényben a magyar válogatott. Kapura veszélyesebb volt ellenfelénél, és ezt az ezúttal kezdőként szereplő Torghelle megindulásai, valamint Huszti lécen csattanó lökete is jelezte. Utóbbi volt az, aki a megérdemelt vezetést megszerezte a 35. percben, igaz Kapitanos bíró jóindulatára is szükségünk volt a tizenegyes megítélésekor.
    Helyzetünk csak javult három perccel később, amikor Spahic piros lapot kapott szövegelésért - így már kifejezetten bizakodva tekinthettünk a második félidőre.
    Amit aztán elképzelhetetlenül jól kezdett a magyar válogatott… Az a csapat, amelyik szombaton hibát hibára halmozva hazai pályán leszerepelt, a második félidő első 4 percében két gólt is szerzett, eldöntve ezzel a mérkőzést. Előbb Gera melléről csorgott a labda a gólvonal mögé egy szöglet után, az 50. percben meg Dárdai használta ki a bosnyák védők hibáját.
    A két gyors gól totálisan összetörte a hazaiakat, akik negyedóra múlva nem várt helyről kaptak segítséget: Kapitanos bíró Molnár kezezése után újabb - immár jogos -, büntetőt ítélt amit Misismovic váltotta gólra. A magyar válogatott okosan őrizte kétgólos előnyét a hátralévő percekben, igaz, a vége felé egyre több kis hiba csúszott a védelem játékába, és ha nem tudjuk, hogy emberelőnyben vagyunk, nem vettük volna észre. A vége felé azonban Husztinak ez feltűnhetett, aki felcserélte Torghellével az első félidei szerepüket: a szélső elfutásai mellett a PAOK csatárának kapufája borzolta még a kedélyeket.
    Az eredmény azonban már nem változott, a magyar válogatott mindent egybevetve megérdemelten hozta el a három pontot, ám valahogy úgy érezzük, felesleges lenne feltenni azt az elcsépelt kérdést: miért nem ment ez így szombaton a norvégok ellen?

    A C-csoport állása
    1. Norvégia 6
    2. Törökország 3 (3-0)
    3. Bosznia-Hercegovina 3 (6-5)
    4. Görögország 3 (1-0)
    5. Magyarország 3 (4-5)
    Moldova 0 (0-3)
    Malta 0 (2-7)

    (nb1.hu)
  • North
    #4659
    Valaki nem tudna linkelni egy összefoglalót?
  • DJ Bee18
    #4658
    Focizna igy jobban a faszom!

    épp ezaz, nem volt jobb foci, csak a gyermeteg hibákat elkerültük, aminek ugye magától értetődőnek kellene lennie a mi ,,profiskodó" (by Léderer) focistáinknál... Nyertünk, örülünk, de be kell látni, kijutni esélyünk sincs.
  • DJ Bee18
    #4657
    Nem az a baj, el vagy tévedve, a mutatott játékkal van a baj... spanyolországban szimpla 1-0-knál kifütyülik saját csapatukat pl.. Meg nem a magyarok ellen vagyok, de egy ilyen mákos sikernél ne mondjuk már azt, hogy minden el van felejtve, mert megint várjuk majd a török meccset és pofára esünk, ezért kell reálisan látni, és nem csak az eredményt nézni,
  • DJ Bee18
    #4656
    Törökök? Kuszkuszként becsomagolnak, és elvisznek másnapra reggelire :DD
  • G_ArchAngel #4655
    van, pl. Ciprus miatt egymásnak esnek és kizárják Őket, így már csak a norvégok maradnak:)))
  • pacclacc
    #4654
    JAKUZA

    Nagyon is 1et értek veled! Nem a magyarok voltak jók, hanem a Bosnyákok voltak szarok! Tudod melyik meccshez tudnám hasonlitani??? A MAGYAR-NORVÉGhoz...
    Ott se a Norvégok voltak jok hanem mi játszottunk ugy mint most a Bosnyákok.
    Vissza kaptuk amit a Norvégok elvettek tölünk, Itthol mi attun 3 golpaszt Norvégoknak most meg a Bosnyákok adtak nekünk 3-at.

    Ennek elennére jó hogy gyözni tudtunk. Esély van az EB-re valo kijutásra csak nem nekünk!!!

    Én fociztam! Nem hobbi szinten. Sose akartam veszteni, és mindig kiadtam magamból a maximumot! Nem hiszem, hogy ök nem ezt tennék. Csak ennyire futja tölük.
  • Wlakos
    #4653
    Az is baj lehet ha győznek, ha vesztenek, csak fikázzák őket! Focizna igy jobban a faszom!
  • a zsírkereskedő
    #4652
    egyébként hiszi itt valaki, hogy van egyáltalán esélyünk a törökök a görögök és a norvégok mellett kijutni?
    na őt ki kell hogy röhögjem
  • billywood
    #4651
    Míért, ha idegenbe vezetünk 2 góllal, egy hatalmas zakó után, akkor mit kéne mondania? Hogy de sz*rok vagyunk csak mákunk van? Hát nemhiszem.
    Van igazság abba amit írtál, tény, hogy nem volt vmi acélos ez a bosnyák csapat, de legalább ilyenkor örülni kéne, aztán majd holnap elemezzük a meccset, és levonjuk a következtetéseket, és kesergünk a gyenge játék miatt.
  • a zsírkereskedő
    #4650
    nálunk jobbak...ha meg isztambulban játszunk -ko lesz tuti megesz minket a közönség.. ithhon ki tudja talán x
  • [Jakuza]
    #4649
    En meg azt utalom, amikor valaki nem realisan latja a helyzetet.
    Lasd ma a riporter.
    Hu mi milyen frakon es csucsszuperul jatszunk sztorit.

    Akkor felteszem az elso kerdest, hany kidolgozott helyzetbol rugtunk golt ?
    Egyet sem ez jol jellemzi a tamadojatekunkat.
    Kaptunk egy kamu tizenegyest es utana ebbol kifolyolag egy jogtalan kiallitast.
    Utana szegeny labda mellbefejelte Gerat, aki azt sem tudta hol a labda.
    Aztan jott a hab a tortara, Bosnyakgyerek belenezett a reflektorba es akkora luftot rugott, hogy most viszik neki Gyongyosrol vissza a labat.
    Amugy kurva jol jatszottunk, pl olyanokat csinaltunk hogy vagy 5szor eladtuk a labdat a 16os kornyeken, szamtalanszor 4 vedo kozott egy Bosnyak jatekoshoz jutott el a labda, csak annak koszonhetjuk, hogy nem lott golt, mert benabb volt a Sanyinal. De legalabb Juhasz emelt egyet haza a 11es pontrol ami eppencsak fole ment es hasonlo, hu de jol jatszunk szituacio alakult ki. Rohej.
    Ennek lehet orulni. Kosz de nem kerek belole.Majd ha jo jatekkal nem egy biro altal es szerencsevel megnyert merkozesrol van szo egy nalunk is szarabbul jatszo csapat ellen.
  • Gabe18
    #4648
    Hát 2002 óta a Törökök is leszálló ágban vannak.Igazából nem tudom milyen erőt képviselnek most.
  • a zsírkereskedő
    #4647
    törökök megesznek reggelire-pitában
    tőlük max 1 pontra vagyunk jók és akkor még optimista voltam
    most nyertünk hú de nehéz hozzászokni
  • Kaplan
    #4646
    Negatív emberekből nem igazán kérünk, főleg ilyenkor. Utálom mikor valaki ilyen negatív, olvastam NSO fórumon egy iqfightertől, hogy kapjunk 6-7t és akkor jó lesz.. Hát az ilyen menjen a sunyiba. Ez az álláspontom ^^
  • Kaplan
    #4645
    06/10/07-én a Törökök ellen és 06/10/11-én Málta ellen hozni KELL a 3-3 pontot, na akkor elkezdhetünk reménykedni, addig csak figyeljük az eseményeket ;) A mai meccshez, minden tiszteletem a fiúké amit csináltak akármilyen volt az ellenfél akármilyen lap volt, akármilyen gólok. Minden szép volt! Husztinak és Torghellének azt bekelett volna rúgni és egy esetleges 1-5el még a gólarányunk és +-ba szárnyalt volna. Nem baj srácok, csak így tovább! A hitünk megmaradt, bízunk bennetek HAJRÁ-HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
  • DjDano
    #4644
    a mai meccshez csak annyit: minden csapat ugy játszik ahogyan az ellenfél engedi...
  • QPR
    #4643
    ezeknek még ha üveggel vakargatnák az sem lenne jó...
    kibaszott jó hogy megnyertük a meccset, egy norvég elleni pech széria után talpra álltunk
    HAJRÁ MAGYAROK!
  • Gabe18
    #4642
    A 11-es vicc volt a kiállitás kissé erős,de hát egy sárgalapos játékos ne hőbörögjön a biróval...
    Addig is jobbak voltunk egy kicsit,mert a bosnyákok csak mezönyben voltak jók,helyzeteink addig is nekünk voltak.A 2. félidőt meg nagyon jól kezdtük,és végülis megérdemelt győzelmet értünk el.
    Ettől a szombati siralmas produkció nem lesz semmis,de mindenképpen jópont a csapatnak hogy összakapták magukat.
    De azt is hozzá kell tenni hogy az előzetes hírekel ellentétben ez egy nagyon szedett-vedett ellenfél volt,akik tényleg azt hitték könnyedén legázolnak minket.Hát most csúnyán pofára estek bosnyák "barátaink"...
  • H0ri
    #4641
    sanyi olyan szerencsétlen hogy még azt se rúgta be xDDDDD


    grat mázli powaa ^^
  • celza8807
    #4640
    a SANNYIIII!!! :)))
  • _Vegeta_
    #4639
    Rengeteg hiba, sok szerencse. Igy jellemeznem a mai talalkozot, de azert be kell vallani jogosan nyertunk.
  • gumikacsa
    #4638
    Ennyi negatív embert...én inkább megyek a haverokkal, és ünneplés címén bebaszunk, mint állat :P
  • szanics
    #4637
    Egyelőre gratulálok a válogatottnak a bosnyákok legyőzéséhez, a többit majd később meglátjuk...