28330
10917302841238962806.jpg
  • 4kos
    #4716
    Hát nemis tudom de kiaz aki emberelőnybe kontrajátékra játszik?!most nemazé de egy normális edző ilyenkor felküldi az embereit és letámad keményen ezér van emberelőny és labdát kéne tartanunk amíg megnemnyugszik ellenfél vagy elfárad és aztán jöhetnének távoli bombák beadások stb...
  • Coco
    #4715
    "MIert ez jobb teljesitmeny volt ?"

    Egy fokkal. -.-
  • Coco
    #4714
    lehet h igazad van, de én mégis örültem neki, és nem 'legközelebb kiszoptok ugyis' -s szöveggel álltam fel a székből ^^
  • [Jakuza]
    #4713
    MIert ez jobb teljesitmeny volt ?
    A jo jatek es az eredmenyesseg kozott van egy kis kulonbseg.
    A jatekunk semmivel nem volt jobb, csak kozremukodtunk egy "Isteni szinjatekban".
    Ez most eleg volt egy makos gyozelemhez, de ne remenykedj, ez egy erosebb csapat ellen nagy blama lesz ismet, ilyen langyos jatekkal.

    Amugy egyetlen jatekos teljesitmenyen latszodott, hogy o megakarja most mutatni es az nem volt mas mint a Huszti Szabi. Elotte megemelem a kalapom, de a tobbieken abszolut nem latszott, hogy csusznanak-masznanak.
  • banok
    #4712
    Bosznia-Magyarország
  • Coco
    #4711
    öö vágom mire gondolsz, de félreértesz :D
    ahhoz képest h a norvég meccsen mennyire otromba kulák voltak, örülni lehet ennek a meccsnek... bőven
  • Monoton
    #4710
    hát ezaz azon tultették magukat akkor a norvég meccs előtt mi nem volt rendben a fejekben?

    hülyén fogalmazom meg :) tudom de máshogy nem tudom :)
  • Coco
    #4709
    a norvég meccsen nyujtott teljesitmény után ;)
  • Monoton
    #4708
    miaz hogy norvég meccs után !

    jajj kérem az a meccs után mindenki azt mondta hogy sok volt a nyomás ezért kaptunk ki!

    a tegnapi meccsnek semmi köze a norvég hatáshoz

    érdekes hogy tegnap nem volt nagy a nyomás
  • Coco
    #4707
    lehet h szarok voltak, de egy norvég meccs után, kész 'csoda'
  • Matthew Prosac
    #4706
    keresd ki, hol írtam olyat hogy jól játszottunk. nem mondtam hogy a véleményünk teljesmértékben különbözik. csak kértem hogy legalább győzelem után ne sírja már te a topikot.
  • Grenzjager
    #4705
    jha, a jakuza tudja a frankót
  • Monoton
    #4704
    pedig igaza van :)
  • Matthew Prosac
    #4703
    "A hulyeseget kepviseled az tisztan latszik."
    Nem öreg, te vagy túl okos! Bohóckodj továbbra is jószívvel, én a vitát lezártam.
  • [Jakuza]
    #4702
    Aki pocs az te vagy oreg.
    A hulyeseget kepviseled az tisztan latszik.
    Ereszkedj le a foldre.
    Mindenki azt szeretne, ha vegre egy nemzetkozi szinten jegyzet valogatottunk lenne.
    De a tegnap latottak is egy mero szanalom volt.
    Lehet hogy nyertunk 3:1-re, csakhogy a teljesitmeny megint nulla volt.
    Ez a realitas, jon egy komolyabb csapat, mint pl egy Torok, aztan megint megalaznak majd minket, mert ez a jatek arra nem elegendo, hogy golt rugjunk majd nekik.
    Neked eleg egy ilyen szar jatek, nekem viszont nem.
    Nekem nem eleg, hogy egy kozel 70 percen keresztul emberhatranyban jatszo halal gyenge ellenfel ellen nem tudunk egy valamire valo akcio golt loni.
    Aztan karatyolhatsz, hogy mai fociban nagy szerepet jatszik a szerencse, csakhogy majd az erosebb csapatok ellen tenni is kell am valamit a szerencseert.
    Raadsul ne is almodj arrol, hogy pl Isztambulban ilyen 11-est fognak megitelni nekunk, maximum majd pont forditva lesz.
    S meg valami, ha tegnap a Norvegok ellen jatszunk, megint elpicsaztak volna, mert ezzel a szanalmas jatekkal arra lettunk volna csak elegendok.
  • GanXstaZoleeWrk
    #4701
  • Grenzjager
    #4700
    Bátran kijelentem hogy majd itt az SG-én összedobjuk a válogatott utazási és szállási költségét, sőt még a prémiumot is.... ha kijutnak... egyszer már valahova...
    de ezek még a Puskás Ferenc stadionba se tudnak kijutni...
  • ugot2know
    #4699
    inkább akkor lesz baj,ha kijut!mert nincs pénz az utaztatásra...
  • ugot2know
    #4698
    Bozsik épp a 80-as évek zenéit hallgatta,mikor megszólalt a se-rí se-rí lédi...és hogy is hivták az énekesét?THomas Anders...akkor Sowunmi a középpályára,Király ez a csapat!
  • Monoton
    #4697
    Politika OFF _FFFFF
  • Csesza
    #4696
    nézd meg
  • DJ Bee18
    #4695
    és jön helyére a másik banda..., inkább az egész Parlamentet kéne elzavarni, addig nem lesz rend :)
  • Fenrir
    #4694
    Youtube-on vagy valahol nincsenek fent a gólok? Lemaradtam a meccsről :\
  • Csesza
    #4693
    :DDDD én sem értem hogy fordulhatott meg a fejében Thomas-nak a neve?!
  • Grenzjager
    #4692
    Bozsikra is ráfér a lemondás, Sowunmi behívása és játszatása már minimum ezt kéne maga után vonnia.
  • Taranov
    #4691
    Talán Bozsik igen :)
  • bmffm856
    #4690
  • SeLFisCH
    #4689
    ha nem jutunk ki EBre , lemond gyurcsány ? :D
  • isi
    #4688
    :D:FSD:F:DSF:SDF:SAD:FSDA:F:DFH:FDG:FDGX:SADf
  • ugot2know
    #4687
    akkor a kormánynak annyi
  • Csesza
    #4686
    korrekt ember!

    ilyenek kellenének magyarországra is
  • ugot2know
    #4685
    A magyar együttestől elszenvedett hazai 3-1-re végződött Eb-selejtező után lemondott Blaz Sliskovic, a bosnyák labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. Indoklásként csak annyit mondott, hat pontot ígért az első két meccsből és ezt nem tudta teljesíteni.
  • _Vegeta_
    #4684
    32-33 eves jatekos mar nem mehet Ebre VBre? LOL
  • Matthew Prosac
    #4683
    "Ha meg nem akkor miért nem építik be a fiatalokat?!"
    Sem fizikailag sem tapasztalat szempontjából nem járnak ott mint pl Dárdai, vagy Gera (ergo az eredmények még annyira sem jönnének), amúgy röviden válaszolva: mert Bozsiknak fontosabb az állása, mint az hogy mi jobb hosszútávon a válogatottnak. ezen két ok vegyítve megadja a kérdésedre a választ.
  • Oziris666
    #4682
    Nyertünk,nem szép játékkal!Kész no comment!
    De ettől nem lex jobb a csapat!
    Én csak azt nem értem:
    Mondja már meg nekem vki ha netán kijutunk az EB-re(aminek annyi az esélye minthogy én főnyereményt nyerek a lottón) akkor ezek a 30 fölötti focisrták már 32-33évessek lexnek!Ezeket akarnák kivinni az Eb-re - ezt komolyan gondolják???!!!
    Ha meg nem akkor miért nem építik be a fiatalokat?!A válasz mert tudják hogy semmi esély kijutni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Matthew Prosac
    #4681
    a "szurkoljatok" az jöhet is, mert kell. a többi idézőjelesed meg Blikk sportrovat főcímbe való. úgyis tudjuk hogy ki a fotel, ki a divat és ki a drukker, és mindenki a saját véleményére ad úgyis....
  • hunbasser
    #4680
    a válogatottbeli szereplésért egy árva kummát sem kapnak,bár mo-n minden előfordulhat.persze a profizmus demoralizálhatja őket,ez tény,de mondom, a válogatottságért nem jár pénz,persze olyanok előfordulhatnak,h kapnak vmi tiszteletpénzt...
  • isi
    #4679
    hát mer pénzről szól...
  • hunbasser
    #4678
    teljes mértékben igazad van.én nem ringatom magam olyan álmokba,h "hú,most kijutunk,meg mindenkit szarrá verünk",mert ez kb 10-15 évig úgy sem valósul meg,legalábbis amíg ilyen emberek vannak az mlsz-nél,mint kisteleki,meg amíg a játékosok mentalitása meg nem változik,addig itt nem lesz eb vagy vb szereplés.
    ezzel a csapattal tuti,h nem lesz.bár én próbálok optimista lenni,pl bízok abban is,h a törökökkel sikerül x-elnünk.azért megverni őket nem sok esély van,ez már meghaladja a realitás határát :D
    de az miért van,h az utánpótlásunk nagyon jó,meg minden,de amikor felnőnek,akkor elfelejtenek tudni focizni?
  • isi
    #4677
    hja csak az a probléma hogy a labdarúgás a legnagyobb hírnevű sport. szal elnyomja a többit.