28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #4756
    2:0 :P
  • Veriga
    #4755
    2:1 nekünk! Vagy mégsem?
  • Csesza
    #4754
    :DDDDDDDDD

    vicc ez a keret
  • Unreal1942
    #4753
    5 ezer a jegy ? Akkor marad a retekklub és pár sör :)
  • Grenzjager
    #4752
    Sowunmit már elkergették Csehországból... ő klubnélküli, remélem nem is talál magának klubot, és akkor még vagy 20 évig állandó kezdő lesz :D
  • Zolcsi01
    #4751
    Sokkal jobbak vagyunk nekik csak 6 légiósuk van nekünk meg 13 :D
  • Grenzjager
    #4750
    Sowunmi ott van, megnyugodtam!!!


    Váczi Dénes miért nem válogatott???

    és Bácsi Sándor ???

    de jó hír hogy a ZTE kispados csatija, az alibi Waltner ott van...
  • _Vegeta_
    #4749
    Elegge fokhijas magyar keret. :\
  • hunbasser
    #4748
    ez a legolcsóbb??? :o
  • vmvr
    #4747
    ez kicsit értelmetlen hsz volt:), neki futok mégegyszer:) nem lesz könnyű erős török csapat, nem kéne belefutni egy norvég meccshez hasonló zakóba.
  • vmvr
    #4746
    Erős török csapat, nem lesz könnyű, de nem kéne megint belefutni zakóba, 1-1-el kiegyeznék
  • Zizou5
    #4745
    magyar válogatott vs galatasaray&fenerbache kb. amugy nyerünk 2-1re :)
  • banok
    #4744
    A MAGYAR KERET

    kapusok:
    Király Gábor (Crystal Palace), Fülöp Márton (Tottenham Hotspur)
    védők:
    Fehér Csaba (PSV Eindhoven), Kiss Zoltán (DVSC-TEVA), Éger László (Polideportivo Ejido), Vanczák Vilmos (Sint-Truiden), Leandro de Almeida (DVSC-TEVA), Juhász Roland (Anderlecht), Sebők Vilmos (Zalaegerszegi TE), Halmosi Péter (DVSC-TEVA)
    középpályások:
    Dárdai Pál (Hertha BSC), Molnár Balázs (Zalaegerszegi TE), Horváth András (FC Sopron), Tóth Balázs (Kayseri Erciyesspor), Polonkai Attila (REAC), Huszti Szabolcs (SV Hannover 96), Czvitkovics Péter (MTK Budapest)
    támadók:
    Gera Zoltán (West Bromwich Albion), Kabát Péter (SV Pasching), Szabics Imre (1. FSV Mainz), Torghelle Sándor (PAOK), Sowunmi Thomas (FC Slovacko)
    biztonsági tartalékok:
    Végh Zoltán (MTK Budapest), Pető Zoltán (FC Bruges), Komlósi Ádám (DVSC-TEVA), Simek Péter (SC Poli Timisoara), Rajczi Péter (Újpest FC), Ferenczi István (Zalaegerszegi TE), Waltner Róbert
    (Zalaegerszegi TE).

    A TÖRÖK KERET
    kapusok:
    Rüstü Recber (Fenerbahce), Volkan Demirel (Fenerbahce), Özden Öngun (Konyaspor)
    védők:
    Can Arat (Fenerbahce), Orhan Ak (Galatasaray), Gökhan Zan (Besiktas), Ibrahim Toraman (Besiktas), Ibrahim Üzülmez (Besiktas), Servet Cetin (Sivasspor)
    középpályások:
    Mehmet Aurelio (Fenerbahce), Tumer Metin (Fenerbahce), Arda Turan (Galatasaray), Sabri Sarioglu (Galatasaray), Hamit Altintop (Schalke 04), Mehmet Topuz (Kayserispor), Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor), Hüseyin Cimsir (Trabzonspor), Nuri Sahin (Borussia Dortmund)
    támadók:
    Tuncay Sanli (Fenerbahce), Hakan Sükür (Galatasaray), Ümit Karan (Galatasaray), Nihat Kahveci (Villarreal), Fatih Tekke (Zenit), Halil Altintop (Schalke 04).
  • 9csöves9
    #4743
    5000 ft-s jegyár...vicc
  • GanXstaZoleeWrk
    #4742
    tippek? szerintem 1-3 oda :)
  • banok
    #4741
    sza szombaton magyar-török meccs...
    szal csak ez akartam írni... XD
  • Grenzjager
    #4740
    *(MLSZ rendezés alatt a magyar-norvég meccset értem, ahova például a Szózattal díszitett magyar zászlót nem engedték be a rendezők...!)
  • Grenzjager
    #4739
    Világos, ezzel semmi gond sincs, csak ugye az MLSZ megbünteti a Ferencvárost, a Pécsi MFC-t, a Honvédot és a Debrecent mert szidtak egy szomszédos országot, illetve Kistelekit, mindenhol a renedzőt büntetik - szerintük jogosan, miközben egy MLSZ rendezésen hasonló incidensért senki nem kap semmit, ez így nem logikus, igaz az eégsz gányadék mlsz nem az mióta átvette ez a senki ingatlanos a full hatalmat a fröccskálmánnal.... mert azért büntet az MLSZ amit a saját rendezvényén megtűr ???
  • isi
    #4738
    és akkor? osszák csak a szlovákokat
  • Grenzjager
    #4737
    ...kéretik a magyar válogatott következő mérkőzését zárt kapuk mögött rendezni, mert a magyar-norvégon a magyar drukkerek diszkriminativ rigmusokat is skandáltak...
  • Grenzjager
    #4736
    érdeklödőtt, múlt idő!!!
    nem igazolják le, csak figyelik, ha a klub mással tárgyal azt is megértik -> szal nem fogják leigazolni....
  • banok
    #4735
    több hónapos hír....
  • SeLFisCH
    #4734
    dudás ádam(17) iránt erősen érdekődik az arsenal
  • banok
    #4733
    én is! Hadd én is! XD
  • Grenzjager
    #4732
    most nézem amúgy a válogatott egyik biztonsági tartalékja a roppant becsületes, klubjait soha el nem áruló Bárányos, természetesen "klub nélküli".

    BOZSIK BÁ'!! ÉN IS KLUB NÉLKÜLI VAGYOK AKÁRCSAK THOMAS meg BÁRÁNYOS,,,
    lehetek még válogatott is ??
    :)
  • DJ Bee18
    #4731


    ennyit erről, tavaly még mi voltunk előrrébb :DDDD Sokat ér ez a stat
    Norvégok meg szarabbul állnak mint a bosnyákok :D
  • DJ Bee18
    #4730
    42.... De a VB-re a legjobb 32 jut ki, ez meg csak EB. Hozzátenném sokáig 50.-kek voltunk
  • Grenzjager
    #4729
    Most hogy már kiesett az U21 remélem behívja a Bozsik Priskint. Meg egy csomó fiatalt, Sowunmi helyére bárkit!!! akár engem is!!
  • _Vegeta_
    #4728
    Speciel en jobb szeretem a focit fotelbol sörrel a kezben nezni esetleg barati/csaladi tarasaggal mint sok barom idiotaval aki ordibal mint egy nemnormalis meg balhezik...
  • Láma!
    #4727
    nem negativ, realista
  • zsotesz
    #4726
    már megint negatív
  • _Vegeta_
    #4725
    Mindegy mennyi annyit nem ér. :DDD
  • hunbasser
    #4724
    következő meccsre nem tudjátok a jegyárakat?
  • Oziris666
    #4723
    Pl olaszok Usa ellen a vb-n:)
    Emberelönybe védekeztek!
  • Jancsika8
    #4722
    Pesszeimista vagy....A tegnapi győzelem semmi más csak kötelező volt,mert ha nem nyertünk volna mindegy is mit játszunk a többi meccsen.
    Ha ilyen hozzá állással tudunk játszani a többi meccsen is,az eredmény nem számit...majd jön!

  • NiGhTM4R3
    #4721
    Bírom ezt a "felfogást". A magyar foci úgy szr ahogy van. Megverjük San Marinot, Máltát stb és akkor mi vagyunk a faxa gyerekek, nagyon tudunk ám focizni.
    Aztán jön egy Norvég válogatott, leiskoláz/lealáz/leigáz minket. Aztán mondhatjuk h "húúú a Norvég válogatott überfaxa erős, jó h nem nyertünk" túrót.
    Mi vagyunk a gyengék.

    Aztán "becsúszik" egy ilyen győzelem, és megint mindenki ünnepli őket. De megint nem jutunk ki sehova, maradunk a seggünkön, ez így marad jópár évig.
  • FLeK0
    #4720
    &?
  • grebber
    #4719
    Azért ne szopjuk agyon a vállogatotat.Sikerült nyernünk de az ellenfél sok helyzetet hagyot ki.Egyszer végre nekünk is szerencsénk volt,mondjuk az akarat most látszot a srácokon.
  • Matthew Prosac
    #4718
    felhívnám a figyelmeteket hogy olyan csapatot vertünk meg SZAR játékkal idegenben (kiállítás ide vagy oda) amelyik 42. a fifa ranglistáján, mi a 80. helyen tanyázunk jelenleg.
    innentől kezdve az sem érdekel ha egy galambról lepattanó lövéssel nyertük volna a meccset 1-0ára, a lényeg hogy őket megverni nagy fegyvertény volt.
  • a zsírkereskedő
    #4717
    mint igazi magyar hazafi beszúrtam a válogatott és az mlsz elnökségének a képét a humoros és vicces topikba...
    találjátok ki
    kitörölték
    pedig tényleg viccesek