28330
10917302841238962806.jpg
  • neevous
    #7637
    A Szusza Ferenc Stadionban szombaton 16:20-kor. Jegyeket az Ibusz irodákban tudsz venni 2000ft, 3000ft, és 5000ft-os árakon.
  • 9csöves9
    #7636
    16.20-kor lesz
  • skristof
    #7635
    hoppá, régen frissítettem.. a hol már adott akkor :]
  • skristof
    #7634
    málta elleni derby hol lesz és hánykor és mennyiért? :)
    köszi
  • vmvr
    #7633
    igen
  • 5w0rdf15h
    #7632
    Szusza Ferenc Stadionba lesz a meccs szombaton ugye?
  • Vardar
    #7631
    Szégyen. 1000 ember neked sok? Szlovéniában többen mennek ki a meccsre. Én is mennék csak hát az ország másik vége...
  • nono84
    #7630
    Kint voltam a meccsen és elég sokan voltunk kb 1000-en vagy többen. Ennek a kazah csapatnak 15 gólt kellet volna lőni ha jobban koncentrálunk és kihasználjuk a helyzeteinket. Nekik kb 3 kapuralövésük volt az egész meccsen. A másik mérkőzés: Wales-Svájc 1-1
    Következő ellenfél szerdén Wales 18:00kor.
  • Vardar
    #7629
    Azért ez is siker. Gratulálok a csapatnak. Csak az lenne a jó , ha a magyar foci minden ilyen meccset papírforma szerint venné.(Málta, UTE-Vaduz stb.)
  • 5w0rdf15h
    #7628

    U19-ES EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
    MAGYARORSZÁG-KAZAHSZTÁN 6-0 (3-0) Székesfehérvár, 500 néző. V: Dorcioman (román). Asszisztensek: Nagy I. (román), Szymanik(lengyel)
    MAGYARORSZÁG: Gulácsi – Szekeres, Lengyel, Korcsmár, Kádár – Dudás (Nagy O. 62.), Busai, Koman (Nikházi 78.), Gál, Szabó L. – Birtalan (Németh K. 69.). Edző: Sisa Tibor
    KAZAHSZTÁN: Bragin – Gulik, Skot, Akanov, Kimizov – Sergyukov, Alimbajev (Zabrodin 46.), Jatkanbajev, Zantlenov – Mokruszov (Seisenbekov 46.), Goloveskin. Edző: Berik Argimbajev
    Gólszerző: Birtalan (22., 24.), Dudás (28.), Nagy O. (77.), Busai (80.), Nikházi (86.)
  • vmvr
    #7627
    én megyek
  • Csesza
    #7626
    amíg nem vagyok ott addig nekem sem 100%, de 99 azért van :)
  • neevous
    #7625
    Szerintem megyek, de még nem 100%.
  • Unreal1942
    #7624
    Ja és egész jó volt az MLSZ webes közvetítése! Ezt lehetne rendszeresíteni :)
  • Csesza
    #7623
    a felnőtt meccsre innen ki jön?
  • Csesza
    #7622
    :O

  • Unreal1942
    #7621
    6:0 a meccs :D (U19)
  • tomcat1
    #7620
    :)
  • Solt
    #7619
    az, hogy ez meber elfelejti a barátnője születésnapját az egy dolog. na de egy meccset!!?? :D
  • jefferson83
    #7618
    Köszi az infót, tatabányára megyek is (csak ne felejtsem el)
  • nono84
    #7617
    Ok. Mindegyik ingyenes lesz Fehérváron, pont ma olvastam az újságban.
  • Matthew Prosac
    #7616
    Tatabányára fix ingyen lehet menni, többit nem tom
  • banok
    #7615
    igen, kölcsönadták.
  • nono84
    #7614
    AZ U19-ES VÁLOGATOTT KERETE

    Gulácsi Péter (FC Liverpool), Pokorni Péter (Paks), Szekeres Adrián, Lengyel Dániel, Busai Attila, Gál András, Simon Ádám, Nikházi Márk, Szabó László (mindannyian MTK Budapest), Korcsmár Zsolt, Dvorschák Gábor, Szolnoki Péter, Nagy Olivér (valamennyien Újpest), Présinger Ádám (Integrál DAC), Kádár Tamás (Zalaegerszegi TE), Debreceni András (Budapest Honvéd), Birtalan Botond (FC Sopron), Simon András, Németh Krisztián (FC Liverpool), Dudás Ádám (Szpartak Moszkva), Koman Vladimir (Sampdoria)

    Az Eb-selejtező programja
    Október 8., hétfő
    Magyarország – Kazahsztán, Székesfehérvár, 18. 00 óra
    Október 10., szerda
    Wales – Magyarország, Székesfehérvár, 18. 00 óra
    Október 13., szombat
    Magyarország – Svájc, Tatabánya, 14. 00 óra

    Ha tud valaki valamit a jegyárakról, akkor ne tartsa vissza az információkat :D Egyébként erős keret.
  • Vardar
    #7613
    Ja a csoportban! Azt hittem, hogy az egész világra érted.
  • nono84
    #7612
    Nem, ezt a szakértők modják. Papíron a szerbek voltak a csoport favoritjai, de ők nem teljesítenek valami fényesen.

    Group 8 Pld Pts
    Hungary 4 9
    Belarus 4 9
    Serbia 3 4
    Latvia 4 4
    San Marino 3 0 uefa.com

    #7610 Igen az Olympiakos igazolta le, de kölcsönben a Levadiakoszban szerepel ami ugyancsak elsőosztályú csapat.
  • Vardar
    #7611
    Tényleg? Ezt most nem viccből mondod ugye?
  • zaki
    #7610
    Laczkó Zsolt (Levadiakosz)?

    Az milyen csapat, azt hittem az Olympiakosban nyomja. Ez a tartalékcsapata, vagy kölcsönadták? :)
  • nono84
    #7609
    Állítólag a két legjobb csapat a fehérorosz és a magyar.
  • Vardar
    #7608
    Fehérorosz csapat jó?
  • banok
    #7607
    Üllői úton lesz és 500 Ft. lesz majd a belépő.
  • Csesza
    #7606
    igen van

    ifi kapus

    nemtudom; igen és igen
  • Kanál
    #7605
    bár akkor lehet mégse -.-
  • Kanál
    #7604
    16.-án
  • Punker
    #7603
    Mikor lesz meccs?
  • Vardar
    #7602
    2. osztályból van játékos??? Ezt el sem hiszem.
    Bogdán milyen kapus a Boltonban?(ifi csapat, felnőtt 3. ?)
    Szatmári játszik is a Regginában? És Laczkó a Levadiakoszban?(görög I. osztály ugye?)
  • nono84
    #7601
    Magyar U21 keret a Fehéroroszok ellen:

    Az U21-es válogatott kerete

    Kapusok: Bogdán Ádám (Bolton Wanderers), Hegedűs Lajos (BFC Siófok)
    Védők: Kiss Zoltán (Újpest FC), Kovács Gábor (Vasas SC), Kovács Zoltán (Győri ETO), Guzmics Richárd (Szombathelyi Haladás), Pintér Ádám (MTK Budapest), Varga Róbert, Völgyi Dániel (mindketten (Győri ETO), Szatmári Lóránt (Reggina),
    Középpályások: Szakály Péter (Gabona Trans-Kaposvár), Zsidai László (MTK Budapest), Demjén Gábor (DVSC-TEVA), Pátkai Máté (MTK Budapest), Szabó Ádám (MTK Budapest), Ivancsics Gellért (Budapest Honvéd)
    Csatárok: Laczkó Zsolt (Levadiakosz), Hrepka Ádám (NEC), Szalai Ádám (Real Madrid), Farkas Balázs (Dinamo Kijev)
  • Kaplan
    #7600
    Bezony.
  • 9csöves9
    #7599
    ottvan az első sorban
  • zaki
    #7598
    Persze, próbálja szépíteni. Nyílvánosan bocsánatot kellett volna kérni, nem segget nyalni.