28330
10917302841238962806.jpg
  • Kaplan
    #9917
    Az egész csapat szégyen, akármi lesz 3-t kapni montenegrótól vicc. Ezzel a játékkal ne várjunk semmit, pedig milyen jól indult :( Kedves Kisteleki ezt már nem hagyták megvesztegetni a szövetségnél??:(
  • Solt
    #9916
    Rövid sarok...
  • miki36
    #9915
    a kurva életbe:((((
  • Larvin
    #9914
    most dícsérem erre kap egyet a rövidsarokra :(
  • Mor3llo
    #9913
    3-2 ...
  • Larvin
    #9912
    Babos egyébként nem rossz kapus. Nem a teljesítménye miatt szorult ki annak idején a válogatottból. Csodálkoztam is, mert mikor itthon játszott nagyon szimpatikus volt. Arról nem is beszélve, hogy azon kevesek közé tartozik akik bajnokin kapuskirúgásból képesek voltak gólt rúgni
  • Larvin
    #9911
    Hajnal játékán erőteljes javulást látok most a második félidőben. Lehet, hogy többet kap labdát
  • Larvin
    #9910
    Juhászt hozta le
  • miki36
    #9909
    Miért Juhászt?:(
  • Larvin
    #9908
    hát ezt nem hiszem el
  • Larvin
    #9907
    Remélem Vanczák helyett jön Tímár
  • miki36
    #9906
    na végre
  • Larvin
    #9905
    ha én lennék szövkap. abból a csapatból válogatnék be védőt amelyik csapat a legkevesebb gólt kapta a szezonban
    ...
    Na most látom, Hajnal gól (épp ideje volt, hogy gólt lőjön)
  • Solt
    #9904
    Fel kéne képelni őket, hogy szedjék össze magukat! :D
  • daviddavid
    #9903
    hajnal
  • gabber_saviola
    #9902
    HAJNAL!
  • Mor3llo
    #9901
    az h lehet a MI kapunk előtt 3 magyar mezőnyjátékos áll, és 5 montenegrói ? ..
    Holland, gyorsa passzos foci.Persze, hogyne!
  • miki36
    #9900
  • Solt
    #9899
    Szánalmas megint ez az egész fos...
  • Mor3llo
    #9898
    góólllllllllllllll...
  • tesó07
    #9897
    1-2
  • Larvin
    #9896
    Rájöttek, hogy csak Löwre kell játszani...
  • LasDen #9895
    ha én válogatott edzője lennék (hehe jó vicc :D), akkor nem azt nézném, hogy a játékos csapata mennyire kapott ki, hanem, hogy ő maga milyen teljesítményt nyújtott....egy vereséget elszenvedő csapatban is lehet kiemelkedő teljesítményt nyújtani........
  • Larvin
    #9894
    Mindezt úgy, hogy az utóbbi évek egyik legnagyobb tehetsége is ott van a védelemben, de amit azok ketten összehoznak, az ellen nincs orvosság.

    Az egyik felfedezettje Koemannak: Vaskó!!! Újpest! Ki az az ökör aki az újpestből válogat be belső védőt? Nem nézte ez a 4-5 gólós betliket a közelmúltban? Nem a Fenerbahce ellen kaptak 5-öt hanem magyar bajnokin!!!
  • LasDen #9893
    de akkor mondjátok meg ki legyen helyettük??? ha nincs normális szélső.....
  • Larvin
    #9892
    Nem hiszem el, hogy nincs a magyar mezőnyben aki jobban focizna Vanczáknál. Csak az elmúlt pár meccs alatt öngól, 11-es, rossz helyezkedések sora. Löw pedig rekordot tartana ha számontartanánk az egy meccs alatt eladott labdák számát, de ami a legrosszabb, hogy abbn is hogyha azt néznénk hányszor adta el a 16-oson belül.
    Csinálni kéne erről a kést baromról egy kis összeállítást. Volna miből szemezgetni.
  • Solt
    #9891
    Én tőlem Baktalórántházáról is jöhetne, ha tudna focizni... de ez a Vanczák gyerek nem tud... buta ehhez a játékhoz!
  • miki36
    #9890
    kár hogy csak 7et lehet cserélni
  • Larvin
    #9889
    Én azt nem értem mikor volt olyan jó az Újpest utánpótlása, hogy arra predesztinálja ez őket, hogy ők adják a válogatott védelmének 3/4-ét?

    Az utóbbi években hol volt az újpest? Mi a f*szt keresnek ezek a válogatottban? FC SION????
  • Kaplan
    #9888
    Nekem Hajnalból van kibaszott nagy elegem. Meg a fasszopó alibizéséből..
  • Matthew Prosac
    #9887
    ezt a vanczák gyereket miért nem kergetik már el a halál ****ra a válogatottól?
  • Solt
    #9886
    Én komolyan nem értem mit látnak ebben az emberben!! A grundom jobb játékosok rohangálnak...
  • Larvin
    #9885
    Miért nem csodálkozok, hogy ki csinált 11-est :D
  • Solt
    #9884
    Vanczák... bravó
  • daviddavid
    #9883
    priskin gól
  • Solt
    #9882
    a Tóth meg vagdalkozik...

    Ja és a Puhl-nak nagy az arca... a fő okos...
  • Larvin
    #9881
    szokásos forgatókönyv:
    ívelgetünk, Vanczák rosszul helyezkedik, Löw meg elszórja a labdákat, Hajnal irányító létére alíg ér labdához
  • passatgt
    #9880
    lol mi ez a pálya, kertemben szebb fű van
  • Matthew Prosac
    #9879
    elvileg itt tudod nézni
    üdv
  • stupido
    #9878
    Sziasztok!

    Mivel dolgozom és a munkaheylemen nincs tv, azt szeretném kérdezni, hogy lehet valahol online nézni a meccset?