28330
10917302841238962806.jpg
  • Menyus489
    Szüli
    #12483
    Akkor lehet félrenéztem, úgy láttam az ibusz-ban a lapon, hogy még van, de amúgy ja, abból tényleg jó kevés van alapból. A legdrágább is elfogyott már, abból se volt túl sok, de még 8-ezrest lehet kapni, de holnapig nagyon valószínű az is mind elfogy, már az alatt az 5 perc alatt, hogy átvettem a jegyeimet, többen érdeklődtek.
  • Dean Winchester
    #12482
    4 ezres szinte egyálltalán nincs?:|akkor holnapután már jegyet nem is lehet kapni ilyen árban?:S váó ez kemény ,nem gondoltam volna hogy ilyen gyosan elkapkodják ...
  • galmat
    #12481
    a 6000-est már aligha lehet kapni. Az már kedden elfogyott,mivel az max 1000 db volt piacon belőle: fél-fél szektor csak.
  • Menyus489
    Szüli
    #12480
    Siessetek fiúk a jegyvásárlással, én most voltam az Ibuszban átvenni, és már alig van jegy, azt mondták holnapra szinte biztos elfogy. 4-ezres már szinte egyáltalán nincsen, 6-ezresből, meg 8-ezresből lehet még kapni, de aki nem csipkedi magát, könnyen lemaradhat.
    HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • Lammer
    #12479
    sajnos tenyleg "jobb"
    .
    .
    .
  • geo91
    #12478
    így legalább mindenki láthatja! tényleg jobb, mintha más adná.
  • karajjj
    #12477
    még mindig jobb, mintha a digitv adná -.-
  • Rockynhooo
    #12476
    ki hitte volna hogy azok a férgek megveszik a jogot ha ilyen tétű meccsről van szó.
  • Dean Winchester
    #12475
    ja és az rtl klub mindkét meccset adja élőben!
  • Unreal1942
    #12474
    szeptember 5 és 9
  • szucsy89
    #12473
    mikor is lesznek napra pontosan a svéd ill. portugálok elleni meccsek?
  • Matthew Prosac
    #12472
    2-3 napig tartják fenn neked, addig át kell venni. nekem legalábbis azt mondta a nő tegnap hogy csütörtökig van "opcióm", addig vegyem át..
  • Dean Winchester
    #12471


    egy kérdés,ha neten lerendelem akkor meddig kell átvenni?mikortól évül el a rendelésem ? ha esetleg visszamondja valaki akkro abból nincs gond ugye?
  • kuzco007
    #12470
    újabb 10 000 elkelt, már összesen 10-10 ezer a két meccsre
  • JimKirk
    #12469
    45k
  • passatgt
    #12468
    mennyi van össz?
  • galmat
    #12467
    "A ROHAM A JEGYEKÉRT - FOLYTATÓDIK!!!
    A SZEPTEMBERI VB-SELEJTEZŐK IRÁNT VÁLTOZATLANUL
    HATALMAS AZ ÉRDEKLŐDÉS!
    SZINTE HIHETETLEN, DE KEDDEN ÚJABB 5000 BELÉPŐ TALÁLT GAZDÁRA,
    S ISMÉT 5000 INTERNETES ELŐRENDELÉS ÉRKEZETT
    A 6000 FORINTOS JEGYEK MÁR ELFOGYTAK."

    mlsz.hu
  • Dean Winchester
    #12466
    valóban!
    nem voltam elég figyelmes... köszi!
  • Matthew Prosac
    #12465
    az is ottvan ugyanazon az oldalon ahol ezt a pdf-ez találtad! 2-3 sorral lejjebb ott a link a stadion képével!
  • Dean Winchester
    #12464
    hoppá köszi!
    esetleg nagy kérés lenne ha valaki tudna mutatni egy képet a stadionról?
    Mármint olyan képet amin felvan tüntetve a szektorszámok ..stb adatok ami alapján lehet jegyet foglalni(99%,hogy megyünk mi is)
  • Matthew Prosac
    #12463
    sötétszürke foglalt, de amúgy amit az ibusz oldalán találsz az lószar. pl én a T-szektorba akartam jegyeket foglaltatni netes foglalással és a PDF-ben fel sincs tüntetve hogy a T szektorban jelenleg hányan vannak és hogyan. eleve nincs feltüntetve a legtöbb szektor.. szóval telefont ragadtam felhívtam őket hogy ez HOGYÉÉÉ?. Nő mondta hogy mondjam hova akarom és lefoglalja. Lefoglalta, oké.
  • Dean Winchester
    #12462
    na a jegyeknek utánajártam.
    egy kérdésem van.
    erre ha ráklikkeltek megvan ,hogy melyik részre jó a 4000ft-os jegy.
    na nekem ez picit elsőre kínai:D
    a sötétszürke rész a lefoglalt vagy az a szabad?
    klikk
  • Firerock
    #12461
    4k
  • geo91
    #12460
    mennyibe fáj egy jegy svédek ellen? a legolcsóbb persze.
  • Matthew Prosac
    #12459
    foglaltam gyorsan 3 jegyet a T-szektorba (svédek ellenire). az egyik már teljesen telivan, a másikba még van, de már oda sem túl sok..
  • zaki
    #12458
    4-20k asszem
  • Dean Winchester
    #12457
    mennyi is a jegy?
  • galmat
    #12456
    Amúgy elég csalóka hogy 10 000 jegy elkelt már. 10e a két meccsre összesen kelt el, azaz mondjuk 5-5 meccsenként. Szóval van még jegy, nem kell aggódni.

    Nekem már május óta bérletem van és kb 1500 ft-ot spóroltam vele ha összeadogatom a jegyárakat.....
  • szucsy89
    #12455
    hubazze akkor kapkodni kéne magam:D
  • JimKirk
    #12454
    Mar 10 ezer elkelt!
  • szucsy89
    #12453
    asszem tegnaptól lehet venni a jegyeket a magyar -svéd, ill. portugálra
  • LasDen #12452
    hogy kiderüljön ki a jobb :D
  • passatgt
    #12451
    minek 3 kapus?:)
  • LasDen #12450
    Köteles, Fülöp és Babos mellé behívta Királyt, hogy megnézze mit tud :D gondolom :D
  • passatgt
    #12449
    minek 4 kapus?
  • LasDen #12448
    A BŐ KERET
    Kapusok
    Babos Gábor (NEC Nijmegen), Fülöp Márton (Sunderland), Király Gábor (1860 München), Köteles László (Diósgyőri VTK)

    Védők
    Szélesi Zoltán (klub nélkül), Bodnár László (klub nélkül), Fehér Csaba (NAC Breda), Vanczák Vilmos (Sion), Juhász Roland (Anderlecht), Tímár Krisztián (Plymouth), Gyepes Gábor (Cardiff City), Horváth Gábor (Videoton), Vaskó Tamás (Újpest), Bodor Boldizsár (Roda), Lőw Zsolt (Mainz)

    Középpályások Huszti Szabolcs (Zenit), Dzsudzsák Balázs (PSV), Halmosi Péter (Hull City), Gera Zoltán (Fulham), Hajnal Tamás (Borussia Dortmund), Vadócz Krisztián (Osasuna), Tóth Balázs (Genk), Dárdai Pál (Hertha BSC)

    Támadók
    Szalai Ádám (Real Madrid Castilla), Torghelle Sándor (Augsburg), Rudolf Gergely (DVSC-TEVA), Priskin Tamás (Watford), Kabát Péter (Újpest
  • JimKirk
    #12447
    Igen a kozeppalya mar evek ota "rendben van"...
  • passatgt
    #12446
    Középpályánk:
    Zenit, PSV, Hull City, Fulham, Borussia Dortmund, Osasuna, Genk, Hertha BSC

    ha a csapatokat nézzük, nem rossz:)
  • galmat
    #12445
    Holnaptól lehet kapni a jegyeket. A legolcsóbb jegy 4000 ft lesz. Több infó, szektorokra lebontott árkategóriákkal az mlsz honlapján:

    mlsz.hu
  • Firerock
    #12444
    és kb mikortól lehet majd?