28329
10917302841238962806.jpg
  • dave9004
    #26957
    erre a két meccsre ugyanmindegy ki van elől.
    Niko is jó egy erősebb bajnokságban, mégse szolgálja ki senki
    Böde meg itt a bohócok közt király csak kb
  • Krisztiam #26956
    Böde nem tudom miért nincs a válogatottba .. tegnap mekkora gólt lőtt az újpestnek..
  • Krisztiam #26955
    igen van még matematikai esély rá :DDD
  • LasDen #26954
    szerintem ez nem igaz.....o_O
  • bakkerman
    #26953
    Na itt van kiszámolva egy jó táblázatban,hogyan juthatunk majd ki fransz-ba
  • benőmenő
    #26952
    Az utánpótlásból annyit láttam, hogy az én évfolyamommal induló foci akadémistákra még megye 2-ben sem mindig tartanak igényt, megye 1-be pedig egyáltalán nem. Persze ez nem az összes akadémia összes évfolyama, de nem túl biztató.
  • passatgt
    #26951
    Mindenre lehet negatívat mondani, ugyanígy tudok mondani pozitívat az általad felsoroltakra:)
  • ressy14
    #26950
    Az első három eredménye csak évekkel később derül ki, a nagyobb szponzori pénzek és a tao csak rövidtávú megoldás.
    Ezen kívül a double-pass audit sikere is kétséges, pár akadémia nem szívlelte a megfigyelésüket, és a javaslataikat is fikázták.

    A légiósstop, fiatalok szereplésének pénzügyi támogatása tűnik eddig abszolút pozitívnak. Ide tartozik még Dárdai hazahozatala is.

    A stadionépítések meg nem mlsz hatáskörben lettek eldöntve, a kispályákat meg sok helyen nem is használhatják az átlagpolgárok, akik nem az adott klub/iskola játékosai/tanulói.

    Szerintem a Csányi-éra alatt nyilvánosságot kapott intézkedéseik közül 90% viszont teljesen negatív. Szurkolói regisztráció, kártya kötelezővé tétele, vénaszkenner engedélyezése, Pintér kinevezése, idegenbe elutazó szurkolók jegyhez jutásának megakadályozása (Finnország), hirtelen klubkizárások, szurkolói rigmusokért való eszement büntetések, tv-s közvetítések visszaszorítása, és az ezekből adódó nézőszám csökkenés, a magyar futball színvonalának - jó indulattal szólva - stagnálása.
  • dave9004
    #26949
  • passatgt
    #26948
    hirtelen ezek jutnak eszembe: teljes utánpótlásrendszer átszervezése, edzőképzés átszervezése, létszámcsökkentés, nagyobb szponzori pénzek, légiósstop + fiatalok számának növelése, double-pass audit, stadionépítések, tao-s pénzek, rengeteg kisméretű műfüves pálya
  • bakkerman
    #26947
    Nő a bajnokság színvonala,nő az átlagnézőszám,nemzetközi szinten egyre inkább látszódik a sok belefektetett NEM állami pénz,az utánpótlás akadémiáink ontják magukból a tehetségeket stb...

    oh wait...
  • Muki100
    #26946
    Felsorolnál párat?
  • passatgt
    #26945
    Szerintem az mlsz részéről minden adott ahhoz, hogy kijussunk, azért sok jó dolgot csináltak, nem csak a negatívat kell nézni.
  • Muki100
    #26944
    Ha nem lesz szerencse és nincs meg a legjobb 3. hely, pótselejtezőn valószínűleg ki fog hullani a csapat.
    Ha a 24 csapatos EB-re se jutnak ki nem úgy illene hogy πcsányi és az egész sleppje lemondjon? Pontosabban felülről kirúgják őket? Persze tudom hogy nem fognak, csak abban az esetben nem ejtenék könnyeket ha szétrámolnák az MLSZ székházat az ultrák.
  • dave9004
    #26943
    idegenben eléggé nyögtük azt az 1 gólt is.
  • passatgt
    #26942
    "Összességében tehát a feröeriek elleni győzelem és a görögök utolsó helye mellett annyi kell, hogy Ukrajna ne győzze le Spanyolországot, Portugália pedig vagy verje Dániát, vagy Albánia veszítsen el egy mérkőzést, illetve a horvát fellebbezés pedig elbukjon. "

    Szóval elég nagy esélyünk van. Ha nem vonnak le pontot a horvátoktól, akkor Feröert meg kéne verni nagyon, hogy gólarányban visszajöjjünk. Egész pontosan 8-0 kb...:D
  • Pluskast
    #26941
    Ez jó :)))))
  • passatgt
    #26940
    Előtte játszanak macedónokkal, de mivel ők az utolsók, ezért az nem számít bele.
  • Rockynhooo
    #26939
    Épp vége lett a maradj talponnak és még beült közvetíteni egy meccset poénból.
  • dave9004
    #26938
    Spanyolok után még lesz meccsük
  • passatgt
    #26937
    Pedig de, jelenlegi állás szerint úgy néz ki, ha az ukránok nem nyernek utolsó fordulóban spanyolok ellen(és persze görögök lesznek az utolsók), mi vagyunk a legjobb harmadik
  • dave9004
    #26936
    Arra meg nekünk nincs esély sztem. Több pont kellett volna 1-2-től.
  • rooney8
    #26935
    "Nagyszerű játékot láthattunk a mai meccsen, reméljük, hogy a csapatok ilyen színvonalú meccsekkel kápráztatnak majd el minket a jövőben is. Sem egyik, sem másik csapatnak nem sikerült átvennie a meccs irányítását. A vendégek arra számítottak, hogy kontrákra építve sikerül majd megnyerniük a meccset, a vendégek inkább rúgd-és-fuss focit játszottak."

    eredmenyek.com írta az észak-ír-magyar meccsről:D
    ugyan nem láttam a mérkőzést, de mindenhol azt hallottam, hogy jó szar meccs volt:D
    Utoljára szerkesztette: rooney8, 2015.09.08. 22:41:20
  • passatgt
    #26934
    Én a legjobb csoportharmadikra számolok, különben nincs esélyünk kijutni.
  • dave9004
    #26933
    A négy koeff legerősebbet nézd
  • passatgt
    #26932
    G csoport kiesett a versenyből, svédek lesznek a 3.-ok, nekik nem lehet 12-nél több pontjuk a végére, szóval nem Ibra fog kiejteni minket a pótselejtezn egy 98. perces makk góllal
    E csoport is, Szlovénia a 3., nekik 12 pontjuk lesz max
    C csoport is jó végülis, ukránok csak nem verik meg spanyolokat, akkor max 13 pontjuk van
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2015.09.08. 22:20:58
  • banok
    #26931
    És a kazahok, azeriek is törnek föl...
  • dave9004
    #26930
    mindezt egy 5. kalapos ellenfél ellen
  • bakkerman
    #26929
    Azert az is emlitesre melto,hogy az albanok adnak egy csapatot iden az EL-be,plusz ott lesznek minimum a potselejtezokbe...tenyleg eszre se vesszuk es elhalad mellettunk mostmar egesz europa fociban
  • passatgt
    #26928
    Igen, ezt én is akartam írni. Amikor a végén kontráztunk, Gyerünk, támadjunk! (elveszítjük a labdát) Gyerünk vissza védekezni! Legközelebb remélem Hajdúb-lesz, egy feröer elleni meccset máshogy nem lehet végigszenvedni.
  • Pluskast
    #26927
    Én a Gundelen röhögtem jókat. Ezek a beszólásai, hogy: jajaj vigyázzunk! Huh jól van sikerült elrúgnunk! Na csak most bírjuk ki! Ez az rúgjuk el jó messzire!. SZÁNALMAS! Ilyen hozzáállással még a pótselejtezőre sem vagyunk érdemesek. Az is milyen szánalmas, hogy annak vagyunk képesek örülni ha egy döntetlent elérünk. Mit keresünk mi a nemzetközi fociban?
  • passatgt
    #26926
    vagyis az albánok nem, mert ők másodikok lesznek, dánoknak lehet még 15 pont... mindenkinek annyi lesz kb a végére:D
  • passatgt
    #26925
    Sajna még ma is van forduló, amiről megfeledkeztem, így a legjobb csoportharmadik verseny necces lesz. Még semmi nem biztos, mai nap után picit tisztább lesz a kép, de még a csoportutolsók versenyében is van egy csomó kérdés, így ki tudja, kitől mennyi pontot fognak levonni. Egyelőre az tuti(vagyis nagyon valószínű) hogy nekünk 15 pontunk lesz ebben a versenyben.

    Ha jól számolom, albánok, ukránok, horvátok, szlovákok akik megelőzhetnek minket, de baromi szoros lesz, valszeg gólarány dönt, amiben szarok vagyunk. Feröernek kéne rúgni 10 gólt:)
  • bakkerman
    #26924
    Majd kijutunk a potselejtezokbol ket 0-0 utan buntetokkel...ez volt a koncepcio erre a ket meccsre
  • dave9004
    #26923
    félreérted. a védekezést rakta rendbe, meg a fejeket nagyjából, vele a végén nem egyenlítenek ki 10 emberrel, hanem nálunk van a labda kb. meg ő am is a 3. helyet ígérte.
    Itt már ilyen leandrókkal stb már látszott h szar az egész.
    és tényleg szarul játszottak.
    Utoljára szerkesztette: dave9004, 2015.09.08. 09:06:47
  • UUUU
    #26922
    Dárdaival kezdtünk gólokat rúgni ? :) Össz-vissz 3db 1:0-ás győzelmünk van, abból is kettő a finnek és egy Feröer sziget ellen. Te mégis miről beszélsz?
    Továbbra is csak a buta kommenteket olvasom, olyan szinten lettek a szurkolók bebutitva, hogy az már fájdalmas.
    Hallgatom meccs közben a riportert, hogy áradozik a csapatról és hogy milyen nagyszerűen játszunk. Vajon mit nézhetett ?
    Egy azaz egy darab kidolgozott helyzetünk nem volt. annyira jól játszottunk. Szereztünk egy potyagólt köszönhetően az ellenfél kapusának.
    Kiállítanak egy ellenfél játékost és utána a török bíró megteszi még azt a szivességet is, hogy nem állítja ki Priskint ütésért, ami még csak nem is kompenzáció kategória lett volna.
    Erre mi történik? 10 Perc sincs hátra és emberelőnyben sem tudják megtartani a labdát, mert betojnak a lányok a bugyijukba.
    Mindenki nézze jól meg, hogy a szöglet eleve hogy alakult ki. Egyszerűen nevetséges.
    Konkrétan ezt mondtam a haveromnak, amikor ez történt idézem "Ezek mit csinálnak? Figyeld meg ebből a szögletből fognak egyenliteni, mert ezek ekkora bohócok, hogy emberelőnyben sem képesek megtartani 5 másodpercre a labdát és szögletet is kidolgoznak az ellenfélnek."

    Szóval hagyjuk a balszerencsétlenséget, itt nincs a semmilyen balszerencse, csak ügyetlen és szerencsétlenkedő játékosok.Beigazolódott az amit már régóta mondok, minden ellenfél örülhet ha hozzánk sorsolják, mert még azok is kijuthanak tölünk, akiknek amúgy esélye se lenne, mert mi még akkor se tudunk egyeneságon kijutni, ha a leggyengébb csoportba kerülünk és a legerősebb ellenfelek a csoportban, formán kívűl magukhoz képest rosszul játszanak, mert ha megnézi a mérkőzéseinket, képesek vagyunk arra, hogy az ellenfelek amikor játszanak velünk a szintünkre süllyednek, annyira nem tudunk focizni és a mérkőzéseink zöme emiatt nézhetetlen és szánalmas.
    Most is ez történt a csoportunkban.
  • UUUU
    #26921
    Dárdaival kezdtünk gólokat rúgni ? :) Össz-vissz 3db 1:0-ás győzelmünk van, abból is kettő a finnek és egy Feröer sziget ellen. Te mégis miről beszélsz?
    Továbbra is csak a buta kommenteket olvasom, olyan szinten lettek a szurkolók bebutitva, hogy az már fájdalmas.
    Hallgatom meccs közben a riport, hogy áradozik a csapatról és hogy milyen nagyszerűen játszunk. Vajon mit nézhetett ?
    Egy azaz egy darab kidolgozott helyzetünk nem volt.. Szereztünk egy potyagólt köszönhetően az ellenfél kapusának.
    Kiállítanak egy ellenfél játékost és utána a török bíró megteszi még azt a szivességet is, hogy nem állítja ki Priskint ütésért, ami még csak nem is kompenzáció kategória lett volna.
    Erre mi történik? 10 Perc sincs hátra és emberelőnyben sem tudják megtartani a labdát, mert betojnak a lányok a bugyijukba.
    Mindenki nézze jól meg, hogy a szöglet eleve hogy alakult ki. Egyszerűen nevetséges.
    Konkrétan ezt mondtam a haveromnak, amikor ez történt idézem "Ezek mit csinálnak? Figyeld meg ebből a szögletből fognak egyenliteni, mert ezek ekkora bohócok, hogy emberelőnyben sem képesek megtartani 5 másodpercre a labdát és szögletet is kidolgoznak az ellenfélnek."

    Szóval hagyjuk a balszerencsétlenséget, itt nincs a semmilyen balszerencse, csak ügyetlen és szerencsétlenkedő játékosok.
  • dave9004
    #26920
    pedig már Dárdaival mi kezdtünk a végén gólokat lövöldözni. most megint visszatérünk a szokásoshoz.
  • SzocsA
    #26919
    ilyen játékkal inkább ne, ha húzni akarják az időt, meg normálisan támadni, legalább megtanulhatnának passzolni, jól helyezkedni.
    Emberelőnyt buktunk el, bakker!
    Ezen a meccsen hány %-ban volt nálunk a labda? és a román meccsen?
    Ameddig ez az előrepasszolok vagy előrevágom a labdát megy, addig semmi esély nem lesz és ezek csak közepes csapatok voltak. ameddig nem tudják a saját embereihez passzolni a labdát, addig fölösleges akármit is csinálni.
    Hogy megy a válogatott edzés? mit gyakorolnak, mivel edzenek? fésűvel meg hajlakkal?
    Nézd meg a münchent, vezetnek 2-3-4 góllal, de még mennek előre, támadnak és újabb gólokat szereznek.....
    Mi meg rúgunk egyet és máris beállunk védekezni, amikor azt a kibebaszoott labdát nem tudjuk megtartani fél percre sem. A saját hülyeségünkből kaptuk a gólt, mert magunkra kellett húzni az ellenfelet.
    Mi van akkor ha az első félidő közepén rúgtuk volna a gólt? akkor is beállunk védekezni?
  • argo001
    #26918
    Agyvérzést kapok.... mindig azok az utolsó percek.