28330
10917302841238962806.jpg
  • McFrost
    #14892
    nincs középpályánk, így nehéz bármit is elérni.
  • nagy hős
    #14891
    hiányzik Koman nem gyengén. 2 rendes passz nem adtak eddig a srácok egymásnak
  • fsgh
    #14890
    Nekünk nincs u21es csapatunk? Mert a napokban ment az u21es Eb selejtező azt hiszem . és nem láttam hogy mi is játszottunk volna
  • fsgh
    #14889
    :( ilyen góllal...

    Ráadásul elég jól is játszanak.
  • Kaplan
    #14888
    nincs gáz, nem kell izgulni, álltunk már fel hátrányból
  • MitsuMishi
    #14887
    uristen...
  • karajjj
    #14886
    ooooooooh SHIT!
  • KAMIONOS KOGYO
    #14885
    Na HAJRÁ MAGYAROK!!!
    am. Az eurosport késik(2-3 mp)meg jaja jobb a kép az m1-en!Úgyhogy m1
  • karajjj
    #14884
    M1-en szebb a kép szerintem, nincs megnyújtva
  • Banano
    #14883
    Nájsz,akkor mindjárt meek haverhoz ..:)
  • KAMIONOS KOGYO
    #14882
    m1,Eurosport
  • Banano
    #14881
    0:4!!!:)Hol adják amúgy?
  • kaposi1
    #14880
    1:2
  • jefferson83
    #14879
    Viszont, ha 20 perc alatt berámolunk 3 gólt, akkor már nem nagyon kell izgulnod utána :D
  • WuFraZselic
    #14878
    én inkább kocsival megyek válgazd zh-ra, csal hogy láthassam az 1. félidő első 25 percét

    remélem nyerünk! nyerjünk!
  • Tigristank
    #14877
    Igen.
  • Tigristank
    #14876
    Azért az nagyon majdnem. :D
    Viszont a 2008-as EB rendezés 1 szavazaton ment csak el.
  • Punker
    #14875
    16:30-tól lesz?
  • galmat
    #14874
    Áááá nem látom ma a meccset,mert pont akkor írom a Mechanika zh-m...... Szurkoljatok helyettem is!! Hajrá Magyarok!!!
  • Gabe18
    #14873
    "A mötöké (MTK) miért más? "



    [URL=http://www.pepsifoci.hu/node/18364]Talán ezért? "Várszegi Gábor a magyar futball 2. legbefolyásosabb szereplője"[/URL]
  • galmat
    #14872
    Magyarország VB-elődöntőt játszik, ember!! Marhára nem jó az időpont,hogy negatív dolgokat puffogtass most! Kicsit várj vele szerintem,mert most épp a ritkán érkező pozitívumoknak próbál örülni a többség!
    Köszönöm.
  • Matthew Prosac
    #14871
    - Valamilyen vírusfertőzést kaptam el, amely a kellemetlen panaszokat is okozza. Az igazán komoly gond, hogy begyulladt a mandulám, és a számban is kiütések vannak. Szilágyi doktor úr azt tanácsolta, hogy semmiképpen ne edzzek hétfőn. Kaptam több orvosságot is, és edzés helyett aludtam, remélem, hogy holnap reggelre már változik a helyzet. Most elég rosszul érzem magam, leginkább a torkom fáj, és az a gond, hogy nyelni is alig tudok - mondta Németh a pepsifoci.hu-nak.

    hát ez igazán remek. reméljük holnapra semmi baja nem lesz
  • hedonist
    #14870
    torghelle meg majdnem mindig mesterhármast rúg:D
  • Grenzjager
    #14869
    gyorsan mondok még egyet, ami friss, miért utálom cashtelekit és az egész rogadt brigádját. s kapcsolható az u20hoz és nb1hez is.

    Az u20-as vb miatt a Győri ETO halasztást kért, mert 3 játékosa van kint a VB-en, a szabály szerint, ha bármely válogatottban van a csapatból 3 kerettag van távol, akkor és csak akkor kérhet halasztást. A Fradi nem kért, mer tőlünk csak 2 fő van a keretben. Apropó hogy a Győr az FTC-Győr halasztását kérte (tehát össz: 5 játékos).
    S az MLSZ a saját szabályzatát leszarva, elutasította az ETO kérést.
    Kérdés. A mötöké (MTK) miért más? Ők már erre hivatkozva kaptak jogot a meccs halasztására. Cashteleki minek hoz szabályokat?
  • Tigristank
    #14868
    Az EB 2008-ra majdnem összejött...
  • pinnacle
    #14867
    ebből biztos vagyok, hogy Litvánia,Moldova és Izrael tudna meglepit okozni:D
  • WuFraZselic
    #14866
    vagy!
    rendezzünk vb/eb-t, és akkor biztos induló a válogatott
  • WuFraZselic
    #14865
    tőlem utazzunk pakisztánig, csak jussunk már ki egy jelentős tornára :)
  • Grenzjager
    #14864
    Izrael mellé még a felettébb európai Kazakhsztán is jó lenne. Micsoda túrák.
    Remélem Tádzsikisztán is átlép az ázsiai föderációból Európába:)
  • WuFraZselic
    #14863
    hogy megverjük őket, ahhoz támadni is kéne...

    DE!!! ha dánia visszalép a VB részvételtől a mi javunkra, és albánia nekünk adja a megszerzett pontjait, valamint irán is leáll az atomkisérletekkel, akkor elcsíphetjük a 2. helyet...

    srácok, ez elment, nyugodjunk bele. mindenki csalódott, pedig nem kellene. szerencsés volt a sorsolásunk, még szép, hogy 2. helyen álltunk 6 forduló után! a média által minden ember elkezdett bizakodni, és most meg csodálkoznak néhányan... megint edzőváltás, megint összepróbál állni egy csapat, aztán ismételten váltás mivel nem jutunk ki az EB-re, és kezdődik ismét. nagyon bízom az U20as csapatban, válogatott szinten már most óriási dolgot hajtottak végre
  • passatgt
    #14862
    és akkor 3. hely meglenne, aztán követező sorsolásnál jó csoportba kerülünk, pl egy
    Málta
    Izrael
    Litvánia
    Luxemburg
    Moldova
    Magyarország

    :)
  • passatgt
    #14861
    szerintem dánokat megverjük, nekik már úgyis mindegy
  • Grenzjager
    #14860
    s mi van akkor ha minden eredmény pont így elsz, leszámítva hogy Albánia nyer Stockholmban :))))))))) Miért ne? Ha mi Koppenhágában
  • Unreal1942
    #14859
    Nagy kockázatot vállalsz és ennek tükrében a nyeremény is gáláns
  • Matthew Prosac
    #14858
    mondhattam volna azt is hogy nővé operáltatom magam, vagy bármit :)
  • sb1
    #14857
    Azért valahogy illik kihúznunk holnapig az U20-ig :)
    Amúgy az a lila picit erős volt :)
  • Matthew Prosac
    #14856
    nahogy már azon vitázzatok hogy máltának hány góllal kell nyernie portugáliában xDDD
  • Tigristank
    #14855
    Nem.
  • passatgt
    #14854
    elég 2-0 máltának nem?
  • Monoton
    #14853
    Majd meccs előtt.