28330
10917302841238962806.jpg
  • szucsy89
    #15252
    reméljük
  • wantonly
    #15251
    Mondtam, hogy nyerünk. :D
  • Randal
    #15250
    Olyan lesz nekünk ez a Koman gyerek mint a svédeknek Ibra...
  • KAMIONOS KOGYO
    #15249
    Jaaa!Akkor vágom!
  • Bandee1987
    #15248
    Nem tudom. Szerintem azért volt a bronzmeccs hosszabbítás nélküli, hogy nehogy véletlenül belecsússzon a döntőben, hisz alig 1 óra telt el a 2 meccs között, és még a döntős csapatoknak bemelegíteniük is kellett, stb...
  • galmat
    #15247
    Nekünk azért nem volt,mert utána már alig maradt volna idő a döntő előtt, és egy stadionban van a két meccs. Szóval nekünk ezért jöttek egyből a tizik.
  • rooney8
    #15246
    Szép volt fiúk!
  • KAMIONOS KOGYO
    #15245
    A döntőben miért van hosszabbítás???
  • Bandee1987
    #15244
    Döntő után nem lesz díjátadó? Mert akkor gondolom mutatják a srácokat.
  • Kaplan
    #15243
    Amúgy a kapott gól után úgy éreztem, hogy itt a vége. Márpedig azért mert hiányzott a fiúkból az ami eddig jellemezte őket. Fél percig kontrázott Costa Rica kb. és egyetlen egy középpályásunk sem volt hajlandó egyszerűen visszamenni védekezni, várták, hogy megoldják hátul és előre legyen vágva a labda. Szerencsénk, hogy erre nem fáztunk rá igazán.
  • Banano
    #15242
    Yippíííííííííííí grat a csapatnak.:D
  • Marcell
    #15241
    Az elso 10-15 percben is megindult egy costa ricai csatar, akkor is kilometerekkel mogule hihetetlen sprinttel es becsuszassal mentett Szabo. Pont annyira zavarta meg a csatart, hogy visszaert a vedelmunk.
  • Matthew Prosac
    #15240
    Szabó előtt én is leborulok. Mikor még 0-1-nél 4en mentek a costa ricaiak 2 védőnkre... persze hogy Szabó szerelt :)
  • Kaplan
    #15239
    Amúgy az egész VB legnagyobb teljesítménye nálam egyértelműen Szabóé. A srác klasszis védő lehet ha így fejlődik, sallangmentesen védekezik, kiváló ütemérzékkel van megáldva. Csillagos ötös!
  • Christiansen
    #15238
    Úh hát ez óriási volt.
    a cseh, olasz és ez a meccs örök élmény,
    ennyire még sosem szorítottam csapatnak, pedig kisgyerekkorom
    óta drukker vagyok.

    Szép volt fiúk!
  • Kaplan
    #15237
    A csapat jó volt. A helyzetkihasználáson kellene javítani mert a következő meccseken már nem lesz ekkora szerencsénk.. Németh meg nem tudom direkt csinálja-e ezt.. Miért nem lehetett elsőre berakni a bal sarokba a lasztit? Miért kell játszani az agyát.
  • SuLtAN17
    #15236
    Az egész csapat megérdemli a hatalmas gratulációt, főleg fejben, mentálisan erősebbek a srácok, mint a felnőtt válogatott. Gula, Koman iszonyatosan jól játszott mindegyik meccsen, de én még kiemelném Szabó Jánost is, mert hihetetlen, hogy mindig mindenhova odaér és szabályosan szerel le a kalappal előtte is!
  • KAMIONOS KOGYO
    #15235
    holnap este,ferihegy,22:35 körül!
  • csocso14
    #15234
    SZÉP VOLT FÚIK, GRATULÁLOK :)
    Ennél izgalmasabban nem is lehettek volna harmadikok, és ilyet is ritkán láttam eddig 2-0 a tizenegyesek :D 4-ből egyet se tudtak berúgni
  • Matthew Prosac
    #15233
    azt mondta Egri hogy 21:30ra érkeznek holnap Ferihegyre.
    lehet hogy felvonatozok :DDDD
  • Prank
    #15232
    Gratulálok a fiúknak!

    Sok számlája lesz a csapatnak a szívműtétekről...:)
  • Marcell
    #15231
    Gratulalok! Fantasztikus meccseket vivtunk.
    Valaki tud reszleteket hogy mikor/hova erkezik a gepuk haza?
  • Punker
    #15230
    jó ez a kapus nagyon.
  • VinylToy #15229
    Gratulálok a csapatnak!
  • reaper4
    #15228
    várgyá most szedem ki :) minnyá ott vagyok akárhol is vagy :DD
  • Davidus
    #15227
    Gúlát a Liverpool kezdőbe:D
  • Unreal1942
    #15226
    Ezeket a srácokat most pajzson kell a Ferihegyről a Puskás stadionig behozni!
    Köszönjük. Nagyon nagy élmény volt. Gyakorlatilag a legjobb Európai csapat voltunk a VB-n Ez nem kis teljesítmény ebben a korban.
  • Gabe18
    #15225
    Azt,de megköszönhetjük neki,mert sok bírót nem érdekelte volna,aztán akkor lehet minden másképp alakul...
  • HUmanHunter
    #15224
    megvan a meccs?
  • Gabe18
    #15223
    Costa Rica aztán tudott 11-est rúgni... 10-ből talán 1 bement volna...

    De hogy Németh mit akart már megint az első lövésénél?Lemásolta a múltkorit...

    Összességében úgy gondolom a 3 helyet megérdemeltük.Ezért kijár a gratuláció a csapatnak.De a jövőben ezek a nulla első félidők nem lesznek eljátszhatóak.
  • chalezlopez
    #15222
    JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe
  • bodajoci
    #15221
    Ezaezazezaz!!!Gulácsi egy isten!!!Simán megérdemeltük.Szép volt srácok, büszke rátok egy egész ország
  • SzocsA
    #15220
    németh rúgásánál mit fújt a bíró?
    kilépett a kapus ? nem láttam
    valószínű hogy azt, nem?
  • HöfEE
    #15219
    GULÁÁÁÁÁÁÁÁÁCSIIIIIIIIIIII
  • Bandee1987
    #15218
    Na, most ugrott Gulácsi értéke pár millát minimum :DDDD

    GRAT!!!!
  • Unreal1942
    #15217
    Gulácsi a Torna Kapusa. Koman is benne lesz a torna válogatottjában. Ez a két dolog szerintem biztos.
  • Burdi
    #15216
    ennnyiiii.hűűűűű
    nagy meccs.
  • reaper4
    #15215
    ez azért nem semmi :D
  • peetfire
    #15214
    most hozzatok egy új szívet
  • Matthew Prosac
    #15213
    GULAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!