28330
10917302841238962806.jpg
  • karajjj
    #15492
    de Gyepes minek? meg pl Priskin :S
    barátságos meccs lesz, Koman miért nem fér be a keretbe? vagy Varga Józsika, vagy Kádár, Gulácsi, stb... ?
  • pinnacle
    #15491
    Gera hianyzik. Többi okés
  • KAMIONOS KOGYO
    #15490
    Mikor játszunk?
  • karajjj
    #15489
    ez lemaradt:
  • karajjj
    #15488
    Oroszok elleni bő keret

    Kapusok: Fülöp Márton (Sunderland), Köteles László (Racing Genk), Király Gábor (1860 München)

    Védők: Szélesi Zoltán (DVSC-TEVA), Bodnár László (DVSC-TEVA), Gyepes Gábor (Cardiff City), Juhász Roland (RSC Anderlecht), Vanczák Vilmos (FC Sion), Bodor Boldizsár (Roda JC), Horváth Gábor (Videoton FC), Mészáros Norbert (DVSC-TEVA)

    Középpályások: Hajnal Tamás (Borussia Dortmund), Huszti Szabolcs (Zenit Szentpétervár), Dzsudzsák Balázs (PSV Eindhoven), Halmosi Péter (Szombathelyi Haladás), Tóth Balázs (Racing Genk), Dárdai Pál (Hertha BSC), Vadócz Krisztián (Osasuna), Tőzsér Dániel (Racing Genk), Buzsáky Ákos (Queens Park Rangers)

    Támadók: Rudolf Gergely (DVSC-TEVA), Priskin Tamás (Queens Park Rangers), Torghelle Sándor (Augsburg), Szalai Ádám (Mainz)
  • geo91
    #15487
    na ez viszont tényleg lol... :DDDD
  • geo91
    #15486
    miért kell túlreagálni? -.-
  • geo91
    #15485
  • hedonist
    #15484
    k
  • hedonist
    #15483
    o
  • barnuska000
    #15482
    idióta
  • barnuska000
    #15481
    irigy vagy
  • hedonist
    #15480
    sztem meg hordják a magyar gárda fekete egyenruháját, és stoplis helyett, surranót, és akkor az olyan igazán nagyon "magyar" lenne, végre büszkék lehetnénk a hazafikra, mégha Dzsudzsákot az ellenfelek kapusai is lefutnák.
  • hedonist
    #15479
    xD
  • barnuska000
    #15478
    én a válogatottba nagyrészt csak loki játékosokat alkalmaznék,és akkor most nem itt tartanánkk
  • Unreal1942
    #15477
    Evvel az erővel én Harcos mezbe öltöztetném őket. Az tényleg Magyar.
    Igaz mezt nem csinál, de ez könnyen orvosolható.
  • pinnacle
    #15476
    pontosan:D Bár lekakkantom a niket meg az adidast is:D

  • karajjj
    #15475
    off: hirtelen asztem, hogy az Umbro van annyira hazafi, hogy Angliában készülnek a ruhák, de nem, a mezembe és a pólómba is bele van írva, hogy "Made in China"
  • karajjj
    #15474
    akkor mondj már nekem egy sportszergyártót, amelyik otthon gyártja a mezeket :D

    egyébként a cipőiket meg OLASZORSZÁGBAN csinálják...
  • LasDen #15473
    akkor a nike nem amerikai....és az adidas sem német....és még sok más sem az....
  • pinnacle
    #15472
    Magyar márka, amit a olcsó Távol-keleti munkaerő csinál THAIFÖLDÖN.

    Ez számomra nem magyar márka:) Majd ha itthon csinálják.
  • karajjj
    #15471
    nem a kinézetre mennek, hanem arra, hogy melyik gyártó fizeti a legtöbbet, hogy a válogatott hordja az ő mezüket

    egyébként én lesz*rnám a dizájnt és Lancast mezt adnék rájuk legszívesebben, mert az magyar márka
  • passatgt
    #15470
    valszeg az adidas tudja megcsinálni annyiért, hogy 20% az mlsz-nél maradjon készpénzben:D
  • Unreal1942
    #15469
    Nem rossz ,de vannak jobban eltalált mezek is. Nagyon ragaszkodunk ehhez az adidashoz.
    Régen még jó kis umbro is volt, de én megpályáztatnám a cégeket és az alapján döntenék, hogy kinek a meze a legszebb.
    Nyilván nem ilyen egyszerű. Valami szerződés köthet az adidashoz bennünket.
  • karajjj
    #15468
    ez a román
  • geo91
    #15467
    szép-szép, de nem ettől fogunk továbbjutni az eb selejtező csoportból... :DD
  • karajjj
    #15466
    felvéve jobban néz ki amúgy, de pl a románoknak ugyanez a minta van, csak full piros az egész, úgy tényleg jól néz ki
  • hedonist
    #15465
    Adidas példát vehetne azért "néha" mondjuk a Nike Designereitől, hihetetlen ocsmányságokat tudnak elkövetni:S
  • karajjj
    #15464
  • karajjj
    #15463
    új mez

  • hedonist
    #15462
    ezek előtt barátságosokra gondoltam.
  • Matthew Prosac
    #15461
    valszeg a hollandokkal, a svédekkel, a finnekkel a moldávokkal és san marino-val :D
  • hedonist
    #15460
    Tudom, csakhát mégiscsak 2 percre van tőlem:D Azért megnéztem volna, na de ki tudja, h kik ellen játszunk a puskásban?
  • Matthew Prosac
    #15459
    annál a jó kis puskásnál 10x igényesebb az eto-park, ezenkívül képzeld csak el, nem mindenki él ám pesten :O
    én örülök hogy Győrbe tették, úgyis terveztem már hogy megnézem az új stadiont
  • Unreal1942
    #15458
  • hedonist
    #15457
    pi*ába:( jó kis puskásba mindig be lehet mászni:((
  • Matthew Prosac
    #15456
    hálistennek :)
  • Rockynhooo
    #15455
    na bazd az orosz meccset áttették győrbe :\
  • geo91
    #15454
  • Unreal1942
    #15453
    Helyes