28330
10917302841238962806.jpg
  • passatgt
    #17597
    vanczák stabil kezdő a sion-ban és jól tolja, szerintem nem lesz vele gond
  • [HUN]FaTaL
    #17596
    Igen.
  • Punker
    #17595
    M1 is adja?
  • paly90
    #17594
    Vanczákot úgy fogják beforgatni ahogy nem akarják...lassú,körülményes...nem értem miért nem Lázár
    ő gyorsabb fürgébb
  • Solt
    #17593
    A Varga fürgébb, jobban védekezik...

    De a Vanczákot egyszerűen nem értem... lassú, körülményes, stb... ezen megdöbbentem.
  • [HUN]FaTaL
    #17592
    Ja én M1ről beszéltem. :)

    Akkor a stúdió cucc már megy a sport 1en. :)

    #17591: Varga omg miért nem Vadócz. Na mindegy... Vanczák, nem is mondok semmit.
  • Solt
    #17591
    Két szűrővel ( Elek, Varga ) játszunk, és Vanczák a kezdőben. Előbbi tetszik, utóbbitól síró görcsöm van...
  • ricsa008
    #17590
    azta qva akkor mért nem azt írjak hogy 3.félidő 19:30 mecs 20:30 köcsög egy müsor politika ez
  • [HUN]FaTaL
    #17589
    A stúdióműsor 8kor, a meccs fél 9kor.
  • ricsa008
    #17588
    most mikor kezdődik a meccs? mer mindta a Ricsi egy órát mondott volna
  • [HUN]FaTaL
    #17587
    Szerintem fogják, majd meglátjuk. :)
  • LasDen #17586
    most látom...lassan meccs...akkor lehet lassan csinálok vacsorát...:D
  • geo91
    #17585
    valóban. szép magyarosan mondva, vanni van. :D
    csak ugye kérdés még mindig kérdés, hogy meccset is adni fogják e.
  • geo91
    #17584
    bazd, kihagytam egy betűt... :D
  • [HUN]FaTaL
    #17583
    Én is azt néztem, de gondolom én streamre gondolt :D
  • LasDen #17582
    steam most is van...:D
  • [HUN]FaTaL
    #17581
    M1 néha ad online műsort nem? Hátha adja majd a meccset is. :)


    Remélem azért lesznek a topicban, bár gondolom a topiclakók nagyrésze kintvan a meccsen. :)
  • [HUN]FaTaL
    #17580
    Azt hittem vagy 20as szorzó van ha nyerünk :D
  • geo91
    #17579
    steam lesz? mert sajna az egyetlen tv-n itthon más fog menni...
  • passatgt
    #17578
    Magyar 5.75
    X 3.90
    Hollandia 1.53
  • passatgt
    #17577
    amúgy most olvasom, hogy Tóth Balázy a Venlo-ban alapember, és kölcsönjátkos ellenére ő a csapatkapitány:)
  • hedonist
    #17576
    egyszerűen képességeinkből adódóan ezt nem tudjuk kivitelezni sajnos. Passzpontosságban sokkal jobbak, ezzel nem lehet versenyezni, náluk lesz a labda az biztos, de ettől függetlenül, ha helyzeteinket belőjük én már elégedett leszek.
  • Solt
    #17575
    Basszus, egy világbajnoki döntősről beszélünk! :) Hol vagyunk mi hozzájuk technikailag? A labdabirtokláshoz labdabiztos játékosok kellenek... hátul is...
  • bakkerman
    #17574
    Nem lesz nálunk a labda sokat, ebből kell kiindulni.

    na ez a baj,otthon,saját pályánkon,saját közönségünk szurkolása mellett,igenis legyen nálunk a labda,ha kell akkor a középpályán passzolgassunk,de legyen nálunk a labda. Pep fogalmazta meg nagyon jól,hogy a mai fociban mindenki az erőnlétet,a fizikai kontaktust,és a futást erőlteti,pedig abból lesz a gól,a helyzet,ha valakinél labda van. persze ehhez nagyon jó középpályások kellenek,de szerintem megpróbálhatnánk legalább a meccs elején
  • Solt
    #17573
    Nem lesz nálunk a labda sokat, ebből kell kiindulni. Olyan játékosok kellenek, akik vissza tudják szerezni. Jelen helyzetben max 3 olyan játékos fér el, aki nem jeleskedik ebben.

    A Holland védők közül kettő ( a két jobboldali ) Balázzsal lesz elfoglalva. A bal belső ezért tolódni fog, így ha Rudolf egy kicsit jobbra helyezkedik, akkor lehet keresni valója. De csak akkor, ha egy labdaszerzés után egyből a bal bekk mögötti területre mozog, és onnan indul meg a helyzetnek megfelelően a vonal felé, vagy befelé. Mivel jobb oldalon nincs Balázs szintű játékosunk, így tuti, hogy a bal bekk többet fog előre húzódni.
  • bakkerman
    #17572
    nem rossz,én hiányolom a kapuból kövesfalvit,meg a védelemből gyepest,na meg középről a lipcsei-erős karcsi tengelyt
  • [HUN]FaTaL
    #17571
    Hajnal sérült.
  • passatgt
    #17570
    szerintem:

    Király - Vanczák - Gera, Vadócz, Varga, Rudolf, Dzsudzsák, Elek, Tököli, Priskin, Juhász

  • bakkerman
    #17569
    az a nagy baj,hogy nincsenek játékos,kreatív,támadó játékosok egervári tervében...jó,ott lesz egy dzsudzsi,meg egy gera/koman,de az kurva kevés egy holland védelem ellen...rudolf gondolom középen csak verni fogja a pucuját,és várni fogja a labdákat,de elfog veszni a védők sűrűjében...dzsuzdsák esetleg átlövésekkel próbálkozhat majd. kevés az egy csatár,pláne úgy ha 3 szűrővel fogjuk tolni,akiknek inkább védekező feladataik lesznek. én inkább kimennék 2 szűrővel,és beraknék még rudolf mögé egy hajnalt
  • Solt
    #17568
    Én is, de Egervári a jobb védekező készsége miatt Gerát fogja kezdetni. Viszont azt biztosra veszem, hogy három szűrővel fogunk játszani.
  • bakkerman
    #17567
    én egy ilyet dobnék ki:

    Király- Laczkó,Juhász,Lipták,Lázár -Elek,Vadócz,Varga -Dzsudzsák,Koman -Rudolf
  • Solt
    #17566
    Király - Laczkó, Juhász, Lipták, Lázár - Elek, Vadócz, Varga - Dzsudzsák, Gera - Rudolf

    Szünetben Gera helyett a Koman...

    A Hollandok meg a szokásos balra tolt támadásaik helyett jobbra fognak tolódni a Laczkó oldalára...
  • [HUN]FaTaL
    #17565
    *kihagytam, nem megy ez ma :D
  • [HUN]FaTaL
    #17564
    Hopp, eleket kihagtam, bocs :DDDD
  • Solt
    #17563
    Emberhátrányban leszünk? Nem is kell a 11 játékos, eggyel kevesebben is szarrá alázzuk őket! :D
  • [HUN]FaTaL
    #17562
    Király - Laczkó Juhász Lázár Lipták - Koman Gera Vadócz Dzsudzsák - Rudolf
  • Rockynhooo
    #17561
    na ki milyen kezdőt vár?
  • Koppixer
    #17560
    De az se mindegy, h mennyivel kapunk ki. A szép, +8-as gólkülönbséget nem kéne nagyon lerontani.
  • [HUN]FaTaL
    #17559
    Ja De Jong, Sneijder meg Van Der Vaart, micsoda szedett vedett szar. :DDD


    "– Netán fél is Hollandiától?
    – Én aztán nem. Féljenek csak a hollandok!"

    Amúgy Rudolfnak igaza van. Mitől kéne félnünk? Ha kikapunk papírforma, minden más meg bravúr.
  • Láma!
    #17558
    főleg a középpályán verhetőek, ott a leggyengébb ez a szedett-vedett csapat...