28330
10917302841238962806.jpg
  • IXEMGabeo
    #18238
    ezt a Vanczákot nagyon nyomja valaki
  • [HUN]FaTaL
    #18237
    Egy másik cikkben meg Szabics van elől.

    Ez az Egervári nem normális?

    Vanczák már megint a szélen

    Tököli pfff
  • Takezó
    #18236
    Pf... itt van Egervári kezdője...
    Bogdán – Vanczák, Lipták, Juhász, Laczkó – Koman, Vadócz, Elek, Dzsudzsák – Hajnal – Tököli
  • [HUN]FaTaL
    #18235
    Én nem Szabics helyén gondoltam, hanem Tökölién. Mivel valószínűleg 4-4-2 lesz.
  • Takezó
    #18234
    Némethre én is kíváncsibb lennék, mint Szabicsra, de az NS szerint utóbbi kezd. Kapuban meg Bogdán.
  • [HUN]FaTaL
    #18233
    Azért remélem nem Tököli lesz a kezdő, akkor már inkább Németh. Kiváncsi lennék mit produkálnak Komannal :)
  • Effe88
    #18232
    jaja
    ez nem erős ember sport meg mma......
  • Takezó
    #18231
    Kisjézus: 179/72
    Berbatov: 188/75
    Chicarito: 175/70
    Owen: 175/65
    Rooney: 178/83
    Ez a kép így sikerült. Ettől még nem lesz ropi. A ManUtd csatársorán is látszik, hogy egyedül Rooney-n több az izom, mint az átlagcsatárokon, és ez csak egy legenda, hogy még 20 kiló izmot fel kell pakolni ahhoz, hogy sikeres legyen egy csatár. Owenre mit mondanál?
  • Unreal1942
    #18230
    Mint egy ropi...Lenne hova fejlődni fizikálisan.
  • Takezó
    #18229
    bárcsak egyszer ő meg Détári vezetnék a válogatottat:D
  • Casillas
    #18228
    ugyan, innentől már nyerünk minden meccset :)
  • zaki
    #18227
    tököli mint egy alkoholista, úgy néz ki :D
  • Takezó
    #18226
    ne már... még a végén negyedikek leszünk a csoportban :D
  • passatgt
    #18225
    svédek remélem kikapnak holnap
  • LasDen #18224
    de vékony ez a németh....
  • [HUN]FaTaL
    #18223
  • Effe88
    #18222
    idegenben jó az X:D:D:D
  • bakkerman
    #18221
    egy ikszre jók vagyunk,és megint lehet majd reménykedni
  • [HUN]FaTaL
    #18220
    Na, kikapunk holnap Luxemburgtól?:D

    Komolyan nem értem ezt a keretet...
  • bakkerman
    #18219
    anonim mc...
  • LasDen #18218
    "RIA-HUNGÁRIA, üvöltő szurkolótábor
    Én is ott vagyok és ordítok torkom szakadtából
    Nem tudom, kik vannak a pályán, csak a kapus nevét ismerem
    Le fognak minket alázni. Már megszoktuk. Hát Istenem...
    Mégis a lelátóról nézek, tényleg büszke vagyok a csapatra
    Tökmagot rágcsálva, testem zászlóba csavarva
    Csak arra várok, hogy a csatár becsavarja
    De úgy futballoznak, hogy én jövök zavarba
    A stadionból távozva életúnt alakok
    Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
    ..."
  • Effe88
    #18217
    jaja
    olcsóbban ki jövünk így:)
    kummmantó kegyetlen sokat elvitt.......
  • paly90
    #18216
    hát igen...
    ha mondjuk lenne Dzsudzsák mellett még mondjuk egy Elia és Robben szintű szélsőnk akkor ok:D
    Varga Józsikáról meg ne beszéljünk...
    volt egy fél jó szezonja tavaly ősszel asszem, azt abból él..

    az az igazság h annyival jártunk jobban Sanyi bával h nem visz el annyi pénzt
  • Effe88
    #18215
    ostoba ez a faszrajzolgatós sanyi bá
    szerintem nem vagyunk olyan helzetben hogy pl.egy stibert ilyen szezon után mellőzzünk.......:S:S
  • Kaplan
    #18214
    Engem is idegesítenek ezek a nyilatkozatok, és én is szívesen látnám a három említett játékost. De azt mégis el kell fogadni, hogy nem férnek bele az edző elképzeléseibe. S itt rengeteg dologról lehet szó, különböző képességek stb. Ez van, majd egyszer mi is kapitányok leszünk. Remélem..
  • [HUN]FaTaL
    #18213
    Remélem nem Tököli lesz a kezdő...

    De hogy Varga, Czvitkovics és Koltai mit keres itt, rejtély.

    Pintérrel mi bajod? Szerintem nem olyan rossz. Viszont sűrgősen kellene egy balhátvéd, mert Laczkó nem az.
  • Grenzjager
    #18212
    ...és a hogy válogatott? c. kategóriába Koltai és Pintér is simán befér Czvitkovics, Varga mellé.
    Kapusok:
    Király Gábor (1860 München)
    Bogdán Ádám (Bolton Wanderers FC)
    Fülöp Márton (Ipswich Town FC)
    Védők:
    Lázár Pál (Videoton FC)
    Lipták Zoltán (Videoton FC)
    Juhász Roland (RSC Anderlecht)
    Vanczák Vilmos (FC Sion)
    Laczkó Zsolt (UC Sampdoria)
    Pintér Ádám (Real Zaragoza)
    Középpályások:
    Gera Zoltán (Fulham FC)
    Koman Vladimir (UC Sampdoria)
    Elek Ákos (Videoton FC)
    Varga József (DVSC-TEVA)
    Vadócz Krisztián (Osasuna FC)
    Dzsudzsák Balázs (PSV Eindhoven)
    Koltai Tamás (Győri ETO)
    Hajnal Tamás (VfB Stuttgart)
    Czvitkovics Péter (DVSC-TEVA)
    Támadók:
    Tököli Attila (Kecskeméti TE-ERECO)
    Szabics Imre (Sturm Graz)
    Németh Krisztián (Olimpiakosz Volosz)
  • bakkerman
    #18211
    Vass: "Arról van szó, hogy akik eddig a válogatottat a védekező középpályás posztján segítették, jobban illeszkednek a csapatba" – nyilatkozta Egervári

    például a hulla gyenge,nulla(00000) varga jocóka? amióta sztár lett kurvagyengén,és nagypofával focizik,csak azt ne felejtse el,hogy amikor ő legelőször felkerült a loki felnőttkeretébe,akkor Vass Ádi már olaszban volt...
  • [HUN]FaTaL
    #18210
    Ja hát ez egy komplett bullshit.

    És én még középre a védelembe kipróbáltam volna Korcsmárt.
  • LasDen #18209
    Tőzsér: „Ha valaki magyarként a belga bajnok ünnepelt csapatkapitánya, az értelemszerűen örömteli. Tőzsér Dániel játékában magam is értékelem, ahogy hosszú átadásaival helyzetbe hozza a társait, de nekünk a belső középpályás posztján más erényeket csillogtató labdarúgókra van szükségünk, akiknek például jobb a szerelőkészségük. Kint egyszerűen más feladatot kap, más rendszerben játszik, mint a válogatott" – kezdte a kimaradók indoklását a kapitány.

    Vass: "Arról van szó, hogy akik eddig a válogatottat a védekező középpályás posztján segítették, jobban illeszkednek a csapatba" – nyilatkozta Egervári

    Stieber: "Stieber Zoltánt is láttam személyesen, nem véletlen, hogy a Mainz szerződtette, az ő szerepkörében játszók azonban egyelőre jobb teljesítményre képesek" – fogalmazott a kapitány.

    kicsit felbaszott ez a nyilatkozat....
  • [HUN]FaTaL
    #18208
    Továbbra sem értem, hogy mit keres Czvitkovics és Varga a keretben és miért nem hívják be Stiebert, Vasst és Tőzsért..
  • [HUN]FaTaL
    #18207
    Németh és Szabics bekerült a keretbe a Luxemburg és San Marino elleni keretbe :)
  • w77d
    #18206
    délelőtt volt a parlamenti válogatott a székelyföldi közméltóságok ellen barátságos összeröttyenés és ott voltak díszvendégek én meg VIP voltam, mellettük ültem, meccs után meg közösen még visszamásztunk a pályára.
  • Zenszkij
    #18205
    Lötyögtek egy keveset :).
  • Kaplan
    #18204
    Lehívta a spanokat kicsit a grundra.
  • kaposi1
    #18203
    És milyen apropóból tehetted mind ezt?
  • hedonist
    #18202
  • w77d
    #18201
    Gyerekek ma délelőtt a Puskás stadion gyepén sétáltam Buzánszky Jenő bácsival és Grosics Gyulával együtt, aztán együtt hagytul el a terepet a játékoskijárón át a VIP szektorba majd ott szétváltak útjaink én mentem a parkolóba... óriási dolog egy ilyen, nekem nagyon sokat jelent :)
  • hedonist
    #18200
    Ez is igaz,h Afellay-t nagyon szarul sikerült eladni, rosszkor is és kevés pénzért, úgy kellett volna, mint Balázzsal,h hosszabbítanak, aztan nyáron mehet drágán.
  • hedonist
    #18199
    Én nézem az összes meccsüket, ez így nem teljesen igaz, tény,h Balázs és Hutchinson(a kanadai) plusz én ide sorolom Lens-t is azok közül, akik most játszottak, de ez nem a kezdő 11 volt, Berg csak egy kölcsönjátékos, aki iszonyatosan rossz, önbizalma is végleg a padlóra került a PSV-ben, azért ő játszik, mert a brazil gólvágó Jonathan Reis lesérült pár hónapja, Toivonen is sérült, így őket kellett vhogy pótolni, hát ez nem sikerült Berggel és Bakkallal.

    Amikor Toivonen és Reis is van, nagyon folyékony rövidpasszos gyors játékot nyomatnak. Sztem ezért megy el nekik az EL és a bajnokság is valszeg...