28330
10917302841238962806.jpg
  • Effe88
    #18758
    na jakuza 2
    csak nem egy alreg:)

  • UUUU
    #18757
    Szerintem pedig elég egyértelműen fogalmazott:

    "Ra kell jonni, hogy jelenleg nincs jo kozepcsatar magyarorszagon."

    Nincsből felsorolni, elég nehéz. Mondjuk te biztos megoldod, majd beírod mondjuk azt, hogy igazoljuk le Messit.

  • Solt
    #18756
    Úgy-úgy... akkor volt értelmes támadójátékunk, amikor 4-4-2-ben toltuk, és ők ketten voltak a csatárok!
  • Effe88
    #18755
    ne akard megérteni a tagot
    mindig neki van igaza ez alap ha meg példákat kérsz tőle akkor értelmi fogyatékos vagyD:D::D
    ő már csak ilyen marad
  • Jakuza001
    #18754
    Ne uristenezz , mert az nem alacsonyodik le hozzad, hanem sorolj neveket.
    Talan mondjuk Air Sanyit, megemlitheted, mint nemzetkozi szintet meguto jatekost.
    Jah azt mar regebben megemlitetted. :D Szanalmas, aztan majd amikor megint kikapunk jossz megint azzal a szanalmas szovegeddel, hogy ne bantsuk oket, mert fejlodtek, mert mar nem tesztatol, hanem a rizstol doltek ki. Vicc & Sicc!!
  • Casillas
    #18753
    Úristen
    én mondjak neveket? nem én baszogattam az összes magyar csatárt, nem én írtam, hogy be kell építeni a fiatalokat helyettük. egyszerűen nincs jobb, ennyi, ezekből kell gazdálkodni, akármilyen büdös is.
    de a legszebb az egészben, hogy a hozzád hasonló emberek lesznek az elsők, akik ugranak, amikor csak egy csatárral állunk fel a svédek ellen :)
  • Jakuza001
    #18752
    Ertelmezesi gondjaid vannak latom.
    Mondom olvass vissza, "a nem valtja meg a vilagot: nalad azt jelenti nem tennem be ?
    Persze hogyne, a szavak ertelmet felfogtad amugy, hogy jelenleg magyarorszagon nincs megfelelo kozepcsatar ? Ezen kell valamit magyarazni, vagy mas szavakkal probaljam meg, hogy 5 eves szintjen is fellehessen fogni ?
    Tudod mit en varom a kiemelkedo kozepcsatarok nevet toled, ha mar olyan okos vagy hogy megemlited hogy mi a kamuduma.
    Erveket is kernek, ugy mint ahogy en leirtam, hogy lassu, vagy tul onzo, esetleg nem megfelelo a focitudas, nem pedig ezt a muszaj behivni handabandat.
  • tviktor91
    #18751
    Szerintem pedig ha most nem jutunk ki az eb-re/vb-re akkor szüntessük be a magyar válogatottat.
  • Casillas
    #18750
    szerintem jobban tudom, hogy elolvastam-e, nem kell nagyképűsködni.
    Szabicsra írtad, hogy egyedüli alternatíva, de "ő se fogja megváltani a világot", tehát ő sem elég szerinted. ez a "be kell építeni egy fiatalt" meg ugyanolyan kamuduma, mint mikor Real-topikban benyögik, hogy "fel kell hozni valakit a Castillából"... nevet kérdeztem. mondj 2-3 fiatalt, akit be lehetne építeni, és jobb, mint Szalai vagy Rudolf például (attól függetlenül, hogy szerintem is öznő). csatár nélkül mégse állhatunk fel, tehát valaki(ke)t akkor is muszáj behívni, ha nincs kiemelkedően jó csatárunk jelenleg.
  • Jakuza001
    #18749
    Szerintem olvass kicsit vissza es ne vard a sultgalambot.
  • Casillas
    #18748
    akkor kit tennél be? eddig mindenkit leszóltál.
  • Jakuza001
    #18747
    Labdaszedonek egy alban valogatott melle.
  • LasDen #18746
    akkor nikolic vagy kabát, rajczi, bajzát, hrepka, kovács...valaki csak jó lesz..:DD
  • banok
    #18745
    Nem sokáig marad itt és akkor már le fogja szarni a magyar válogatottat ha eddig motiválta is volna..
  • LasDen #18744
    akkor rakjuk be Alvest....ő fossa a gólokat...:DDD
  • Jakuza001
    #18743
    Nem tud mit tenni, mert a szerzodese meg a Sampdoriahoz koti az meg allandoan kolcsonbe adja.
    Az a baj, hogy a kiscsapatoknal nem lehet ilyen bajnoksagban felhivni a figyelmet magara.
    Pedig a nagy bajnoksagok kozepcsapataiba siman beferne, es ebbe beletartozik a spanyol,nemet,angol bajnoksag is.
    Sajnos magyar jatekoskent nagyon nehez tovabblepni, kellene sokkal tobb nemzetkozi siker ahhoz, hogy a magyar jatekosokat sokkal jobban figyelembe vegyek a nagyobb csapatok is.
    Mondjuk azt tudjuk, hogy nagyon gyenge a magyar jatekosalloman, nagyon keves jatekos van aki igazan megtudna allni a nemzetkozi mezonyben.
  • [HUN]FaTaL
    #18742
    Komannak el kéne igazolnia valahova. Nagyon furcsa, hogy senki nem érdeklődik utána, pedig egyáltalán nem rossz képességű játékos, sőt. Szerintem megállná a helyét a Bundesligában pl. (Nyílván nem a Bayern Münchenre gondolok)
  • Jakuza001
    #18741
    Engem az nem zavar, ha Nemeth elkallodik, mert a focitudasa a bekepzeltsegevel nem tudja felvenni a versenyt.
    Az inkabb zavar, hogy Koman nem kap jateklehetoseget, mert o ezerszer jobb jatekos nala es sokkal rosszabb lenne ot elvesziteni mint egy Nemethet.
  • [HUN]FaTaL
    #18740
    Némethtel az a baj, hogy nincs játékban. Elkéne mennie görögből, akár még az NB1 is jobb lenne ennél. Legalább észhez térne...

    Még Futácsot lehetne kipróbálni, de ő még nagyon fiatal és, ahogy te is mondtad a felnőtt foci más tészta.
  • Jakuza001
    #18739
    Ra kell jonni, hogy jelenleg nincs jo kozepcsatar magyarorszagon.
    Talan egyedul szabics aki alternativa lehet, de o sem fogja megvaltani a vilagot.
    Rudolf egy onzo pots. Szalai nem eleg gyors, csak a pozicios jatekhoz es a gyengebb ellenfelek ellen eleg.
    Priskin falabu es nem tud amugy sem teljesiteni nyomas alatt. Feczesin egy rossz vicc, Tokoli egy kivenhedt fogatlan ribi aki csak nyavogni es veszekedni tud a csapattarsaival, mert azt hiszi o az isten a palyan.

    A legjobb megoldas, az lenne ha egy fiatal jatekost probalnanak beepiteni, de Nemeth is csak egy bekepzelt idiota, akinek volt egy-ket jo merkozese fiatalkoraban, csak hogy a felnott foci az mas teszta.
  • [HUN]FaTaL
    #18738
    Ősszel azért elég jól ment neki és százszor jobb, mint bármelyik falábú magyar csatár. Jó volt az, amikor mögötte Rudolf éket játszott.
  • hedonist
    #18737
    tudom, ezért várjuk vissza:)

    LasDen: így van, de milyen idénye volt a Mainzzal? na meg, ha játszott jól játszott a válogatottban, és semmiképp sem sorolnám a falábú magyar csatárok közé..

    Szerintem benne van jövő és már most is vállalható, még egy Tököli, Priskin, Feczesin, TORGHELLE:D ...
  • LasDen #18736
    azé szalaira se lehet azt mondani, hogy szórta csapatában a gólokat....
  • [HUN]FaTaL
    #18735
    Sérült sajnos.
  • hedonist
    #18734
    Szalait vissza!
  • Effe88
    #18733
    :DD:hát nem egy ronaldo tény de hát feczesin se jobb az kurva élet:D:D:D
  • hedonist
    #18732
    már nem is troll, hanem ORK vagy OGRE
  • tviktor91
    #18731
    xDDDD Tényleg jó volt.
    Csak nem kapcsolódik a magyar válogatotthoz.
  • [HUN]FaTaL
    #18730
    Priskin :DD Egy labdát nem tud átvenni.
  • IXEMGabeo
    #18729
    Mi az? éretlen, idegesítő ám, de mindig zöld.

    - tviktor91 a troll

    ez is qva nagy poén, mint látható
  • Effe88
    #18728
    feczesin egy szar szerintem
    szabics rudolf szalai priskin jobbak nála szerintem ezzel nincs gond

    viszont leot behívhatná lackó helyére tőzsért is meg stibert is:)
  • tviktor91
    #18727
    Minél öregebb egy vicc annál jobb...olyan ez mint egy befőtt.
  • rooney8
    #18726
    de van, csak ez a vicc még nagyapámnál is öregebb
  • tviktor91
    #18725
    :DDDD
    Nincs humorérzéketek.
  • IXEMGabeo
    #18724
    mondhatom qvára új poén volt mindenki számára...
  • [HUN]FaTaL
    #18723
    :D
  • tviktor91
    #18722
    -Mit csinál a magyar válogatott ha megnyerik a vb-t?
    -Kikapcsolják a pléjsztésönt.
  • LasDen #18721
    feczesin...
    tény nem ő a legeredményesebb csatűr a világon, de ha rúg gólokat akkor talán megérdemelne 1-2 esélyt ő is...ha már szabics meg tököli befér...

    köcsög ez az egervári....
  • Effe88
    #18720
    Leandro gólt rúgott az omoniában
    omonia-salzburg 2-1
  • IXEMGabeo
    #18719
    sosem bírtam a csókát