28329
10917302841238962806.jpg
  • UUUU
    #27399
    Mert megérdemeltük? Az érdemli meg aki önerőből kijut, nem pedig az, aki arra vár hogy más hozza neki a pontokat.
    Eleve kezdjük azzal, hogy felemelték a létszámot a régi létszámnál ugyanúgy nem jutottunk volna ki. De ezt hagyjuk, csak érzékeltetni akartam, hogy a létszámemelés az olyan gyenge csapatoknak mint a miénk nagyobb esélyeket ad.
    Kettő, egy szánalmasan gyenge csoportban, ahol az ellenfelek olyan szinten hullatták a pontokat, hogy szinte minden jól alakult számunkra, nem panaszkodhatunk, hogy a végén a más csoportban levők kiharcolták maguknak a szereplést, pedig hozzáfüzném, hogy a más csoportokban is úgy alakult eddig, hogy ilyen hulladék teljesítménnyel, ahol csak a finneket és Feröert tudtuk csak megverni a sors jóindulatán múlott csak, hogy eddig is harcban lehettünk a legjobb harmadik helyért.Pedig ha játszanánk a többi harmadikkal 99%-ban mind megverne minket, sőt még a 4.-ek közül is páran, annyira gyengék vagyunk.
    Nem másra kell várni, hogy továbbjussunk, hanem magunknak kell kialakítani a lehetőséget győzelmekkel, a riválisok ellen, annélkül a csodákra várhatunk csak. Már pedig a mai fordulóig csodaszámba ment hogy igy álltunk.

    Olyan érdemtelennek éreztem volna a továbbjutást mint ahogy a magyar focisták fizetését is ilyen érdemtelennek érzem a teljesítményük függvényében, hogy a semmivel érnek el valamit, teljesítmény nélkül.
    Nem spanyol mezben kell leülni egy magyar válogatott játékosnak, hogy kiszurkolja más meccsen a továbbjutást, hanem a pályán például a románokat legyőzve.
    Meglehet most mutatni, hogy valamit letudnak tenni az asztalra és a pótselejtezőn kijutni, de van egy sanda gyanúm, ha a falábú fiaink saját erőből képtelenek erre.De legalább most rálehet fogni a balszerencsére, pedig szó nincs balszerencséről, inkább arról, hogy a mi játékosaink nem tudják hozni az eredményeket, míg mások foggal körömmel küzdenek és Hollandiát, és a Cseheket idegenben legyőzve sokkal jobban megérdemelve kiharcolták a kijutást.
  • ReszegKoldus
    #27398
    Svédeket kéne kapni, lenne megint "fucking goal"...
  • molnibalage83
    #27397
    Lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam. Tökmindegy, hogy szurkolsz vagy nem. A realitás ez...
  • zsotesz
    #27396
    sport tv-n az ukrán, svéd, ír, dán négyest mondták mint lehetséges ellenfelek
  • Rdinho10
    #27395
    Csak mindenhol van legalabb 3-4 olyan meghatarozo jatekos,akik barmikor kepese eldonteni a meccset...
  • passatgt
    #27394
    amúgy egyik sem egy spanyol válogatott...
  • Rdinho10
    #27393
    Teljesen egyetertek! Az en szemembe sem rakott meg le semmi olyat Dardai, elhozott 1pontot a hulladek romanoktol pontrugasbol...
  • MrBanano
    #27392
    Legyen akkor Dania. Ugy nagyobb a dicsöseg.
  • zaki
    #27391
    Ezek kozul kapunk valakit:

    Dánia, Írország, Norvégia, Szlovénia
  • Shep
    #27390
    Ja, akkor jó :)
  • Lópikula
    #27389
    Bárki kap minket már ünnepelhet :D
  • DaemoonHunter
    #27388
    Ezt csak ő tudja... :D Majd megmutassa a fiúkkal!
  • zaki
    #27387
    Dardaival ugyanazok lettek volna az eredmenyek. En sosem ertettem azt a nagy imadatot, vele is ugyanolyan szarok voltunk, mint elotte. Meg lett magyarazva, hogy o a megvalto, meg mekkora isten, stb, kozben meg olyan fos 1 golos meccseket jatszottunk, hogy kinzas volt nezni oket. Igazabol tok mind1 ki van a kispadon, lehetne Sir Alex is, vele se jutnank ki sehova, amig ilyen szemetdombra valo jatekosaink vannak.
  • Shep
    #27386
    Milyen stílust találtunk meg? :)
  • Shep
    #27385
    Figyelj én sem bánnám, mert még ha szarrá verne mindenki akkor is más, mert legalább van kinek szurkolni az EB-n, de csoda kellene, hogy kiharcoljuk a továbbjutást, ezt mindenki tudja, ezért is reménykedett mindenki az egyenes továbbjutásban ,de ha anno nem a 3. helyet célozzák meg akkor talán most nem itt lennénk. Eleve nem is értem mi volt a 3. helyes célkitűzés, nem világverő csapatok voltak a csoportban, az első helyet kell mindig célozni aztán lehet kicsit alább adni ha úgy alakul.
  • dave9004
    #27384
    Ezekből koeff alapján kiemelnek négyet és azok
  • szucsy89
    #27383
    A LEHETSÉGES PÓTSELEJTEZŐS ELLENFELEK
    Bosznia-Hercegovina
    Ukrajna
    Írország
    Szlovénia
    Svédország
    Norvégia
    Dánia
  • DaemoonHunter
    #27382
    Ez a legtisztább valóban.
    Én személy szerint arra is kíváncsi vagyok mit hoz ki Strock a már "megtalált stílusunkból". Itt a lehetőség.
  • Shep
    #27381
    11-et azért ha nagyon akarjuk össze lehet szedni és pont ilyenkor helyeződne előtérbe a csapat, mint olyan. Sokkal gyengébb erőkből álló csapatok is tudtak már bravúrt bemutatni egy jó edzővel. Nekünk sem lenne lehetetlen, de nem ilyen Pintyő meg Storck félékkel.
  • Kaplan
    #27380
    Szerintem ha bárkit megverünk a pótselejtezőn, akkor megérdemeljük. Komoly tétmeccs, iszonyat téttel, HA lehozzák én nagyon büszke leszek rájuk. Akár két 0-0-val de férfias és harcos küzdelemben, tizenegyesekkel. Hidd el, egy világversenynek rengeteg hozadéka van.
  • Shep
    #27379
    Ha véletlenül kijutunk akkor, meg megy minden tovább, mert majd mondják ,hogy látjátok, jól csináljuk és hátradőlnek. Lehet jobban járnánk egy kihullással és akkor talán, de csak talán elindulna a lentről történő építkezés és esetleg 2025 előtt még láthatnánk egy jó válogatottat.
  • LasDen #27378
    hogy lehetne bármit is felépíteni, ha nincsenek hozzáértő játékosok?
  • Shep
    #27377
    Szarni bele, a VB selejtezőre hozzanak végre egy értelmes edzőt aki legalább a védelmet összerakja és felépít egy normális kontrajátékot, mert másra egyelőre nem igazán lehet építeni.
  • Kaplan
    #27376
    Igen, bizakodással már az én padlásom is tele van. De most nagyon kell, ez egy abszolút vízválasztó momentum lehet. Ha nem verünk meg egy nálunk erősebb csapatot, ne adj Isten könnyen kipottyanunk akkor ennyi, tényleg nulláról kell kezdeni mindent.

    Ha pedig kijutunk, akkor tényleg nagyot lendíthet rajtunk.
  • Shep
    #27375
    Van egy tippem ,hogy a svédeket kapjuk
  • passatgt
    #27374
    én meg nagyon nem várom... lehet velem van a gond, de én inkább szurkolni próbálok majd:(
  • dave9004
    #27373
    Pótselejtezőre hívjál vissza dárdait mert ez a storck egy hulladék
  • passatgt
    #27372
    alapból ez a legjobb harmadik rendszer nem szimpatikus nekem
    csak azt nézd meg, hogy a többi 3. helyezett között hány olyan csapat van, aki jobb nálunk: 7...
  • Shep
    #27371
    Én is, megint lesz 2 tuti nyerő szelvény :D
  • Shep
    #27370
    Figyelj én már annyiszor bizakodtam ,hogy mostanra kiürült a bizakodjunk bögrém. Egyszerűen szarok vagyunk, és ha még ebben a harmat gyenge csoportban is csak ennyire voltunk képesek akkor hova álljunk, meg minek? Nekik kellene már végre mutatni valamit és akkor mögéjük állna mindenki de ez ami 30 éve megy szánalmas, legalább annyira, mint amit 86-ban műveltek.
  • DaemoonHunter
    #27369
    Egyszerűsítsük le: a törököknek, meg nekünk volt rá esélyünk. Ők tettek érte, mi nem. Ezért.
  • Lópikula
    #27368
    Én nem nézem a selejtezőt. Kiestünk. A vicc az h lesz oddsz a továbbjutásra. Sebaj jön egy kis konyhapénz.
  • argo001
    #27367
    Ilyen akkor sincs, bassza meg!
  • molnibalage83
    #27366
    Alig várom amikor a pótselejtezőn hülyére pofoznak minket. Megint...
  • Darthmushroom
    #27365
    miért nem érdemeltük volna meg? ugyanúgy az összes harmadiknak is megvolt az esélye.. ráadásul még a "rendszer" is jó mert az csoport utolsó elleni eredményt nem nézi, így nem számít ha pl. egy San Marinónak rúgsz két meccsen 20 gólt.
  • Lópikula
    #27364
    Jah betartotta az aranycsapat ellen is a vb döntőn a doppingnémetek ellen
  • passatgt
    #27363
    egyébként itthon 88. percben kaptunk gólt írektől
    aztán 93. percben idegenben
    románok 91. percben lőttek a finneknek egyet
    törökök 88. percben...

    nem sokon múlott:(
  • Kaplan
    #27362
    Igen, sajnos van rá esély. De még bizakodom.
  • DaemoonHunter
    #27361
    Miért ne lehetne valamelyik stadionban kivetítőn megnézni.
  • [HUN]FaTaL
    #27360
    A stadionban valószínű nem lesz rá lehetőség...