28329
10917302841238962806.jpg
  • AnuluWork #27439
    Norvégok b+
  • AnuluWork #27438
    Nézem a sorsolást. Miről beszélt ez a barom? 84ben a franciák a spanyolok ellen játszották a döntőt, nem a németek ellen. :D

    Arconada bevédte nem mond neki semmit? :D

    A németekkel 84ben nem is találkoztak. :D
  • bakkerman
    #27437
    O inkabb maradjon a sakktablanal,az valo az elbaszott autista fejenek :)
  • AnuluWork #27436
    Most mondjam azt, hogy jellemző?
  • smith09 #27435
    Csank Jani Havas Henrik műsorában most. Baromi jó :-)
  • TSowunmi
    #27434
    Ezek még Vatikánt se tudnák megverni.
  • benőmenő
    #27433
    A kábszi rossz. Értem? :D
  • smith09 #27432
    Az h mi kiemeltek vagyunk az legalább annyira komikus mint h Románia a ranglistán 8. a világon. A napokban olvastam h mi alapján rangsorolják a csapatok, és mi alapján van a pont számítás. Ennek semmi köze a valósághoz, vicc. Elkéne felejteni h ez alapján ítéljük meg magunkat és az ellenfelünket is.
  • MrBanano
    #27431
  • SzocsA
    #27430
    Csak egy meccset kell megnyerni vagyis oda-vissza vágós, de itt most lehet bizonyítani, ha nyernek, kijutunk, ha meg kikapunk mint a szar akkor jobb is hogy nem megyünk sehova!!

    Az lenne a durva, hogy ha kijutnánk és ilyen gyengébb csoportba mennénk, és úgy nyernénk meg az EB-t mint anno a görögök :D
    Mit néznék. persze ehhez kellene jó védelem.
  • dave9004
    #27429
    Legalább egy magyar örüljön a 15 millióból
  • AnuluWork #27428
    Kifogásgenerátor
  • Muki100
    #27427
    A román meccsen azért játszott mert tapasztalt volt, azóta csak azért játszatják hogy meglegyen neki a 100.
  • Rockynhooo
    #27426
    100szoros válogatottságot.
  • ReszegKoldus
    #27425
    egy ilyen macinacis lepkehuszár be fogja érni Bozsikot válogatottságban, ha mindkét pótselejtezőn játszik, azért ezt még emésztgetni kell :D
  • molnibalage83
    #27424
    Mit ünnepelhet?
  • Muki100
    #27423
    Az a vicc hogy a pótselejtezőkre nincs alternatíva, a bálnavadászok ellen meg a tét nélküli meccsre nem lehetett Bogdánt vagy Dibuszt beállítani, így lehet a csapat ki fog kapni de Király "legenda" Gábor legalább ünnepelhet egyet.
  • limperatore
    #27422
    lenyeg h 10 ev mulva is kiraly lesz a kapus :D
  • benőmenő
    #27421
    Támadásból tényleg nem. Dárdaival sem. :(
    Mondjuk Dzsudzsi szabadrúgása a románok ellen idegenben az azért megmaradt. :)
  • molnibalage83
    #27420
    Ez a videó pontosan megutatja a "színvonalat", ahol mi vagyunk. Egyenlő erősségű és mentális felkészültségű csapatok között szökőévenkétn van ilyen hiba. Itt egy meccsen van 2-3 gól ebből. Vicc... És ezt látom 20+ éve.

    Nincs egyetlen magyar gól amit fel tudnék idézni, mert szép támadás volt. Ellenben tegnap megnéztem csak úgy szörfözgetés közben a 2002-es VB legszebb góljait. Sejtettem, hogy benne lesz az első háromban a brazil nyitómeccses Edmilson féle ollózásos gól. 13 év után is emlékszem rá. Magyar gólra meg egysre sem. Miért? Mert 20+ év alatt nem láttam komoly csapat olyan támadásból olyan szép gólt, ami kicsit is emlékezetes lenne...
  • Kaplan
    #27419
    A második gól is vérlázító.
  • szucsy89
    #27418
    úristen az 1. és a 4. gól...
  • ReszegKoldus
    #27417
    nem baj majd jönnek a norvégok... a 4. gól különösen jó :D
  • wednes
    #27416
    Még nem volt múlt idő és hivatalos az, hogy tényleg kiemelt a csapat, addig én sem hittem el mégha 99,97% esély is volt már rá.

    Úgyhogy jöhetnek a dánok. :)
    Utoljára szerkesztette: wednes, 2015.10.14. 12:42:01
  • LasDen #27415
    de hát a svédeket nem kaphatjuk :O
  • benőmenő
    #27414
    Összetenném a 2 kezem, ha ennyivel megúsznák. :'D
  • Rockynhooo
    #27413
    „A selejtezők elején a csoport harmadik helyét céloztuk meg, és az elmúlt évek legnagyobb sikerét értük el azzal, hogy végül megszereztük a pótselejtezős helyet. Nem szabad csüggednünk, mert két találkozót még játszanunk kell álmaink eléréséhez. Persze bosszantó, hogy a selejtezősorozat utolsó napján csúsztunk le az egyenes kijutásról, de ezen már nem tudunk változtatni. Csoportunkban igyekeztünk végig kiegyenlített teljesítményt nyújtani, erre lesz szükségünk a következő két mérkőzésen is" – fogalmazott a varsói Legiában légióskodó Nikolics Nemanja.
  • szucsy89
    #27412
    nem, tol egyet rajta és elemi erővel bombáz a rovid felsobe... ja, hogy ilyen már volt?: D
  • molnibalage83
    #27411
    A tiszta lap azzal kezdődne, hogy mindenki aki ma a futballban érintett is volt elhúz a rákba. Aztán amatőr szintről és szponzorral induljon felele aki akar. Ha ez nincs, akkor c'est la vie, nem lesz magyar futball... Nekem kurvára nem hiányozna. Ennyi erővel az én hobbimat is finanszírozhatná az állam...
  • wednes
    #27410
    Én mindenesetre sajnálom, hogy lecsúsztunk a 3. legjobb helyről.

    Ez a meg kell mutatni, meg tiszta lap, meg előröl kezdjük az építkezést...ezzel már tele a padlás. Ez SOHA nem fog megvalósulni, pont ezért mert visszazuhanunk a posványba. Ez nem megy, nem lesz soha tiszta lap, 30 éve nem megy. Előrefelé kell lépni már valahogy, nem mindig vissza a rajtvonalra, hogy háát ilyen starttal nem is érdemes végigfutni a célig. Ha így jutunk ki, akkor így, szerencsés sorsolás, bírói segítség, valakit megbűntetnek pontlevonással stb.

    Engem marha mód nem zavart volna, ha így jutunk ki. Most az, hogy ott mi fogad minket, ki filéz ki minket és hogyan az más történet.
  • bakkerman
    #27409
    Reszemrol tuti tipp hogy a svedeket kapjuk,elso meccs 0-0,visszavagon a 91. percben Guzmics eladja a labdat,Ibra megindul es elguritja mackoalso mellett :D
  • UUUU
    #27408
    Azért azt tedd hozzá, hogy még azok ellen a szánalmasan gyenge görögök ellen is, akiket Feöer odavissza megvert 1 pontot tudtunk szerezni.
  • molnibalage83
    #27407
    Ráadásul sokkal erősebb csoportban. Svédek és hollandok ellen.
  • Gabe18
    #27406
    Milyen haladás? A 2012-es EB selejtezőn is 3. lett a válogatott, ráadásul ott 19 pontot szerzett, tehát többet mint most.
    A haladás látszatát az adja hogy a létszám emeléssel már a csoportonkénti 6 csapat fele "túléli" a selejtezőt.
    A realitás sokkal inkább az hogy még egy ilyen összemákolt csoportba ki tudja mikor kerülünk még egyszer. Eleve nem volt egy igazi nagy csapat sem benne. A csoportot nyerő É.Irek valószínű a soroláskor a két kezüket összetették volna ha a 3. helyet nekik ígérik a görögök és románok mögött. Ilyen gyenge, gyakorlatilag nulla igazi klasszist felvonultató román csapat se tudom mikor volt utoljára (ezeket se tudtuk megverni egyszer se), a görögök szereplése meg egy komplett UFO akta. Nem azért mert azok olyan jók, de a 3. helyért végig harcban kellett volna lenniük minden emberi számítás szerint.
    Szóval semmi előrelépés nincs itt. Egy aránylag kiegyensúlyozott, de gyenge csoportban lett meg a 3. hely.
  • dave9004
    #27405
    Most mind a négy nemkiemelt értünk imádkozik
  • LasDen #27404
    éppen megvan az a kiemelés :D
  • Muki100
    #27403
    Nem Ibrahimovic fog minket kiejteni :D
  • molnibalage83
    #27402
    Ámen.
  • [HUN]FaTaL
    #27401


    Majd megkapjuk a dánokat aztán tökmindegy volt, hogy kiemeltek vagyunk-e :D
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2015.10.13. 23:33:09
  • limperatore
    #27400
    Selejtezo is haladas
    De ez magyarosra sikerult