28329
10917302841238962806.jpg
  • Grenzjager
    #19477
    ezért a megbékélés jegyében is indokolt lenne pl egy Izrael Vs Szíria meccs. Jó kis meccs lenne az tuti
  • bakkerman
    #19476
    a bukaresti meccsen biztos hogy balhé lesz,pláne ha esetleg nyerni tudnánk
  • isi
    #19475
    horvát v. szerb és magyar v. román meccs is lesz a következő vb selejtező sorozatban :)
  • [HUN]FaTaL
    #19474
    Szintén politikai okai vannak. Örményország és Azerbajdzsán pl. szintén nem kerülhet egy csoportba.
  • Grenzjager
    #19473
    ne haragudj de ez hülye felfogás
    az
    észak-ír Vs angol
    horvát Vs szerb
    örmény Vs azeri
    török Vs görög
    s eme konfliktusok mellett egy magyar Vs román eltörpül.
    Irán Vs Izrael?
    Azt hogy ezt nem tudják megoldani érhetetlen. A földrajzi Európában minden konfliktus le van nyelve végülis. De lassan a Holland,Belga Vs Izrael sem lesz jobb mint a Libanon Vs Izrael.

    De ha elfogadom Berlusconi igéjét hogy a nyugat alapjai Róma és Jeruzsálem, s ezért mindkettőt az EU-ba ésatöbbii.... de Kazahsztán miért UEFA tag? ...> lásd Kecskemét EL szereplés: durva ráfizetés
  • [HUN]FaTaL
    #19472
    Láthattad :D
  • [HUN]FaTaL
    #19471
    Ha leadják az utolsó meccsüket a svédek ellen, akkor nem lesznek.
  • banok
    #19470
    Képzelj el egy Irán-izrael Ázsia-kupa selejtezőt. Na azért.
  • GanXstaZoleeWrk
    #19469
    Nem azért a 2 forintért de a Hollandok nem elsők most is? :)

    http://www.fifa.com/worldfootball/ranking/lastranking/gender=m/fullranking.html
  • ressy14
    #19468
    A holland szövetséget egy kis pénzzel meg lehet ám győzni. Jajj de pesszimista vagyok...
  • [HUN]FaTaL
    #19467
    A Hollandokat nem verik meg, mert a Hollandok szeretnének visszakerülni a világranglista első helyére, ahhoz pedig nyerni kell.

    Meg azért sem verik meg őket, mert a Hollandok igen régóta 100%-osra hozzák a selejtezőket.
  • [HUN]FaTaL
    #19466
    Izrael politikai okokból nagyon régóta Európa (legalábbis ami a sportot illeti).
  • passatgt
    #19465
    !
  • Grenzjager
    #19464
    kérdésed már antiszemitizmus, főleg ebben a Kazahsztánnal teli liberálisan toleráns Európában :)
  • ressy14
    #19463
    szerintem már az emberek azzal is elégedettek lennének ha pótselejtezőt játszanánk, és ott nem zakóval esnénk ki. hosszú évek után ez lenne az első igazi esély egyáltalán a 2. helyre.

    de valóban, a svédek a következő 2 meccsből legalább 4 pontot tuti gyűjtenek. A hollandokat még meg is nyerik, mivel meglesz velük beszélve...
  • SzocsA
    #19462
    miért mindig ugyanezek a válogatottak vannak a csoportokban? szinte mindig ugyanaz az össze s csoport! nem is kéne sorsolni!

    és hiába állunk a 3. helyen ugyanannyi ponttal a svédekkel, mi 1el több meccset játszottunk! a svédek jobb helyzetben vannak mivel a finneknek és a hollandoknak sem kötelező nyerni! behozhatnak 6 pontot mi csak 3at!
    meg arra apellál mindenki hogy 2 döntetlent játszik a svéd válogatott! és mi megverjük a finneket!
    Bár így lenne!
    de akkor még ott a pótselejtező!
    melyik csapat lenne nekünk való? Írország? bár abban a csoportban még 2 feljöhet a 2. helyre!

    és izrael mióta Európa????
  • Krisztiam #19461
    azt is kiírták, hogy "szar Magyarország"
    csak azt a tv nem mutatta
  • Grenzjager
    #19460
    elképzelhető mert moldáv nacionalisták egy része Székelyföld párti (plakátok Székelyföldért Chisinauban, hogy ellensúlyozza a román befolyást.
  • sanyiute
    #19459
    állítólag Román Steaua Ultrák voltak úgyhalottam
  • Jakuza001
    #19458
    Tehat szamoltal a lehetoseggel :D
  • [HUN]FaTaL
    #19457
    Nem számol senki semmit, jeleztem, hogyha valami oknál fogva továbbjutnánk a csoportból (ennek esélye 2-3% szvsz), akkor senki ne várja az örményeket ellenfélnek.
  • Casillas
    #19456
    Mert most még számolgathatunk, a finn-svéd után meg talán már nem, ki kell használni a lehetőséget.
  • Grenzjager
    #19455
    annyira előre számoltok....
  • [HUN]FaTaL
    #19454
    Az örményeket biztosan nem kapjuk.

    A pótselejtezőknél kiemelik a felét és ahhoz rendelik a másik felét. Mivel 20 éve nem jutottunk ki sehova, nem hinném, hogy kiemeltek leszünk.

    Ja és persze hajrá Finnország a svédek ellen. :)
  • Casillas
    #19453
    Legjobb második hely valószínűleg a H csoporté lesz, ott a portugál-dán-norvég trió is 13 ponttal áll, és mivel ők csak öten vannak, nincs levonás, így ha más nem is, ők minden bizonnyal megelőzik a (remélhetőleg) 15 pontunkat. Viszont egy kis szerencsével a pótselejtezőn megkaphatnánk az örményeket :D Attól is függ, hogy hogy alakul majd a koefficiensünk a győzelmekkel, mert megint lesz kiemelés is a pótselejtezőre...
    A finnekben meg bízzatok, eurovízióson is egyedül ők adták nekünk a 12 pontjukat
  • [HUN]FaTaL
    #19452
    Azért az egy nem gyenge csoport úgyhogy én nem venném biztosra, hogy kijutunk, de úgy legyen. :D
  • Zsolti9014
    #19451
    ösztöndíjból esélytelen. :)
    mondjuk addigra már csak fogok dolgozni is. :D
  • LasDen #19450
    majd a brazil vb-re...arra aztán lehet félretenni...:DD
  • Zsolti9014
    #19449
    és milyen jó, hogy nem egy nagyobb nevű csapat padján ücsörgött, hanem Norvégiában játszott/játszik. :)
    Remélem, hogy Horváth Gabinak is használni fog Hollandia, mert alapvetően ő sem lenne rossz játékos arra a posztra, de mostanában (lásd: Sturm ellen) igen vékonyka volt.

    Tudom, hogy még most is nagyon sok dolognak kellene számunkra kedvezően alakulni, de ha kijutunk, máris kezdek félretenni az útra meg a jegyre!
    Ha nem jön össze, akkor sincs szégyenkezni valónk, ami biztos, hogy ehhez a két meccshez hasonlóan kell focizni és küzdeni a finnek ellen!
  • LasDen #19448
    kellett neki 1-2 év meg norvégia mire beért....jól tolja...így már 3 kompetens védőnk van középre...
  • Zsolti9014
    #19447
    Szép volt fiúk, megvan a kötelező, egy igen kellemetlen ellenféllel szemben.

    Kár, hogy a svédek most San Marinóval játszottak, ha most mennek a finnek ellen, akkor szerintem komoly gondjaik lettek volna, nincsenek formában. De remélem az északi rokonok segítenek egy picit majd rajtunk! :)

    Vanczák kellemesen meglepett, Juhász-Korcsmár: megvan a belső kettősünk (le is kopogom gyorsan), Eleket meg Királyt sem szidhatja senki, Józsika se volt rossz megint, Rudolf meg egy állat, a szó legjobb értelmében! :)

    Most úgy érzem, hogy ez a "szerethető válogatott" dolog nem csak egy üres frázis. :)
    Hajrá Magyarország!
  • commissioner
    #19446
    A play-off-ba max. 15 ponttal juthatunk be, nem 21-gyel. A San Marino ellen szerzett 6 pontot ki kell vonni.
  • sb1
    #19445
    Én már megálmodtam :D a Görögök kiszopnak a horvátoktól meg a grúzoktól, mi megverjük a finneket, a svédek x- elnek a finnek és a hollandok ellen, és így legjobb csoport másodikként 21 ponttal automatice kijutunk :D :D :D
  • Grenzjager
    #19444
    A második helyre mindig van esély (csak több pontot kell szerezni mint a svédek)


    aztán jönnek a szerbek egy hétre pótselejtezni?: :))
  • Krisztiam #19443
    magyar finn meccsre jöttök október 11-én?
    van szerintetek esély még a második helyre?
  • Balázs 17
    #19442
    de ezek indulnak valamelyik tornán?
  • IXEMGabeo
    #19441
    Pakisztán és talán a Salamon szk.

    Amerikai Szamoa pedig anno 2005 környékén 31-0-ra kapott ki Ausztráliától...
  • geo91
    #19440
    na igen, ez szép benne, csak állandóan kikapni nem egy jó dolog... :D
  • LasDen #19439
    én szívessen lennék san marinoi válogatott....amatőrök a meló után sneijderrel, benzemaval és rooney-val játszhatnak...simán beválallnám...sztárokkal játszhatok és még élvezem is :D
  • geo91
    #19438
    nem szóltam, arra fele szokás gól lőni :D mondjuk olyan csapatok ellen, mint kiribati meg cook szigetek... :D