28329
10917302841238962806.jpg
  • Láma!
    #19677
    egy kicsit szerintem rakjuk most helyre az optimizmusunkat.
    kikkel leszünk egy csoportban jövőre, és hogy teljesítettek most:
    Hollandia - Biztos csoportelső, gond nélkül jutott ki az EB-re. 10 meccs 27 pont
    Törökország - Belgiumot előzve pótselejtezős hely, 10 meccs 17 pont
    Magyarország - harmadik hely a csoportban, 10 meccs 19 pont
    Románia - harmadik hely szintén 10 meccs 14 pont
    Észtország - Szerbiát, Szlovéniáta előzve pótselejtős hely, 10 meccs 16 pont
    Andorra - utolsó hely 10 meccs 0 pont

    Azaz 5 ellenfélből 3 szerepelhet a következő EB-n... innen van reális esélyünk továbbmenni?:)))
  • IXEMGabeo
    #19676
    ha így lesz kapsz tőlem egy szemüveg törtlőt ajándékba:D
  • IXEMGabeo
    #19675
    :D:D
  • kaposi1
    #19674
    Én is furcsállottam a hollandok vereségét , de gondolom ők már leszarták az egészet.
    Viszont nekünk "jobb" is hogy így alakult mert gondolj bele.
    Svédek kikapnak a Finnektől, Mi megverjük a finneket, öröm bodogság.
    Mi vagyunk a pótselejtező helyen.
    Egészen addig a pillanatig amíg meg nem jön az eredmény hogy a Svédek nyertek a hollandok ellen.
    Na akkor aztán tényleg fájó lenne hogy nem jutottunk ki.
    És joggal gondolnánk bundára.
  • [HUN]FaTaL
    #19673
    Remélem bunda volt a Holland Svéd és kizárják mindkettőt :D

    [joke]
  • IXEMGabeo
    #19672
    Hollandok már leszarták a meccset szerintem...nem osztott nem szorzott..
  • Jakuza001
    #19671
    commissioner jah, levitte, eleve kar volt betenni, mert nem hogy a valogatottba, de meg a falabuak egyesuletebe se valo Sandor.
  • Gigabo
    #19670
    Megérdemelték a finnek az 1 pontot, sőt még mi örülhetünk neki. Rudolf nagyon hiányzott a csatársorból. Dzsudzsi sajnos félt az ütközésektől nem igazán volt hasznos a becserélése. Sándor nem tudom mit keres a válogatottba. Elek viszont nagyon jól játszott. Azt meg egyszerűen nem hiszem el, hogy ezek a mákos svédek egyenes ágon jutottak ki. Hogy bírták megverni a hollandokat. Arra nagyon kiváncsi vagyok. Este meg is nézem az ismétlést a Digi sport plus-on, mert ha úgy játszottak mint ellenünk, akkor itt valami nagyon nem stimmel
  • Narxis
    #19669
    Most nem volt.
  • IXEMGabeo
    #19668
    faszt, állandóan mázlijuk van ellenünk évek óta...
  • commissioner
    #19667
    Pont olyan volt ez a meccs, mint amire számítottam. Ugyanúgy játszottak a finnek, mint legutóbb a svédek ellen.

    Labdatartásuk sokkal magabiztosabb és szebb volt, nem úgy mint nálunk. Persze a befejezésben már gyengélkedtek. Pont ezt lehetett volna kihasználni sokkal jobban előretolt támadásokkal. Látszott is az első félidőben, amikor kisebb magyar létszámfölények alakultak ki a pálya egy kis részén, akkor könnyen elvesztették a finnek labdákat (a Barca csinálja ezt tökéletesen), amikor meg szellősen védekeztünk, akkor már uralták a terepet a jó helyezkedéssel és pontos passzokkal.
    A támadásainkat meg inkább középen kellett volna erőltetni sok mélységi passzal. Amikor Sándor Gyuri kezdte felismerni az ebben rejlő lehetőségeket, akkor lehozta Egervári... hát bazmeg...
    Félidő után sokat tudott volna hozzátenni a kapitány taktikai módosításokkal - én benne látom elsősorban a gyenge szereplés okát.
  • Effe88
    #19666
    hogy rohadnának meg
    de vb csoportbeli ellenfeleink közül az észtek meg pótselejteznek :D:D
    törökök is...
  • Narxis
    #19665
    Kegyetlen jók ezek a svédek. :/
  • kaposi1
    #19664
    Tetü svédek egyenes ágon kint vannak.
  • Effe88
    #19663
    na meglett a csoport első döntetlenje
  • rooney8
    #19662
    svédek meg mennek 3-2re a hollandok ellen :D
  • rooney8
    #19661
    hát ez a második félidő egy nagy kupac kaki volt :D
    még az elsőben érezni lehetett, hogy van keresnivalónk (ha nem is sok), de ez a második vmi impotens szar foci volt :D végül is mindegy, tét már nem volt, játszunk majd még jobban is
  • IXEMGabeo
    #19660
    mi történt? döntetlen lett?
  • Kaplan
    #19659
    úgy értettem, hogy egyértelmű, hogy ez az egész meccs azért volt egy jelentéktelen fos mert semmi tétje nem volt, még csak a harmadik helyért sem kellett harcolni. borzasztó érdektelenségbe merült az egész.
  • LasDen #19658
    tökmindegy...
  • Punker
    #19657
    köcsög finnek? bénák voltunk ismerjük be :(
  • DaemoonHunter
    #19656
    Se kedv, se erő, ez így a 2. félidőben nulla.
  • Kaplan
    #19655
    ez az egész mai meccs&teljesítmény egy igazi facepalm. borzasztó, a köcsög finnek nem csak a továbbjutásunkat de az utolsó búcsúmeccsünket is elbaszták..
  • [HUN]FaTaL
    #19654
    Má' mindegy, nulla a csapat ma.
  • Kaplan
    #19653
    bravó 88. percben!
  • Kaplan
    #19652
    bazdmeg otthon szorítanak be minket kb... kezd szégyenteljes lenni. király három ziccert fogott ma eddig.
  • Kaplan
    #19651
    szegény dzsudzsáknak annyi köze van most a futballhoz mint hajdúnak a showbizniszhez... nagyon formán kívül van, jelenleg -1 embernek érzem a pályán.
  • SzocsA
    #19650
    amúgy kötelező válogatott meccset játszani? nem játékosra értettem!
    így akarunk kijutni de minek?
  • Kaplan
    #19649
    közben a svédek a hollandok ellen eljátszogatnak egy totál komolytalan vízilabda meccset..
  • Kaplan
    #19648
    nincs kedve itt focizni senkinek..szar meccs. pont.
  • [HUN]FaTaL
    #19647
    Nincs csere
  • rooney8
    #19646
    lehet h öreg, de még mindig hozza az elvárható színvonalat :D
  • Neoncsoves
    #19645
    hát nem tudom, de nem hiszem el hogy nincs másik normális kapusunk... ez az ember már 35 éves, 5 év múlva is ő fog védeni?
  • [HUN]FaTaL
    #19644
    És kit akarsz a helyére tenni? A fogalmatlan Fülöpöt?
  • Neoncsoves
    #19643
    király gabi nem akar nyugdíjba vonulni má?
  • limperatore
    #19642
    azért ha jól tudom havi 5000es törlesztés is van, szóval nem nagyon kell megszakadni :D
  • ressy14
    #19641
    akkor felveszel fél milla diákhitelt és melós életed első részében megszakadsz, hogy visszafizethesd :D
  • tviktor91
    #19640
    Diák vagyok.
  • Láma!
    #19639
    és kiveszel egy honap szabit, devizahitelböl meg fedezed az anyagiakat?:D
  • rooney8
    #19638
    hát sokan szívesen mennének (köztük én is), de a büdös anyagiak nem engedik :D