28329
10917302841238962806.jpg
  • Redmer
    #19717
    Válogatott meccs nem volt még ott, ez lesz az felavató.
    És mint tudjuk lengyel magyar két jó barát... barátságos X lesz.
  • ressy14
    #19716
    Érdekes, akkor az ünnepélyes átadó lehet, mert már egy ideje ott játszik a Lech.
  • banok
    #19715
    A lengyel-magyar meccsről még pluszban annyit, hogy stadionavató lesz.
  • bakkerman
    #19714
    6 pont
  • Grenzjager
    #19713
    november 11. Székesfehérvár Magyarország - Liechtenstein
    november 15. Poznan Lengyelország - Magyarország
  • LasDen #19712
    ez van, sprite...
  • Narxis
    #19711
    Én most se csípem, de sajnálom azért.
  • Solt
    #19710
    Régebben nem csíptem, de emberileg egyre szimpatikusabb nekem Egervári. Isten nyugosztalja a feleségét!
  • Narxis
    #19709
    Nyugodjék békében! :(
  • rooney8
    #19708

    rip
  • paly90
    #19707
    http://www.blikk.hu/blikk_sport/gyasz-egervari-feleseget-legyozte-a-rak-2067628

    azért ez durva...:(
  • bakkerman
    #19706
    sanszos :D
  • Krisztiam #19705
    a magyar románra én is menni akarok.. biztos kemény lesz :))
  • commissioner
    #19704
    az lesz az a meccs, amire a rendőrség alaposabban fel fog készülni, mint a Egerváriék? XDD
  • Láma!
    #19703
    erre ne vegyél azért mérget:)))
  • ressy14
    #19702
    de azt ám. Kukarestben több magyar lesz, mint itt szőröstalpú az fix.
  • tviktor91
    #19701
    Azt mondod nem lesz román szurkoló?:D
  • ressy14
    #19700
    el se jönnek... csak a pofájuk nagy, mint a tótoknak
  • bakkerman
    #19699
    vagy a magyar-románon természetesen,de az lenne a legszebb,ha itthon 30-40 ezer ember skandálná a lesz még erdély magyarországé-t,és a románok meg kussolnának egész meccsen :)
  • bakkerman
    #19698
    román-magyaron remélem ott tudok lenni majd,és telitorokból fogom üvölteni a RIA-RIA HUNGÁRIA-t
  • Krisztiam #19697
    aham ez az igazi :))
  • bakkerman
    #19696
  • tviktor91
    #19695
    Nekem ez tetszik..
  • Krisztiam #19694
    ez tetszett nagyon:

    Szurkolók
  • Krisztiam #19693
    a vb-re ki fogunk jutni!! bízom benne!!
  • rooney8
    #19692
    :D:D:D:D
  • tviktor91
    #19691
    Má vége van.
  • Krisztiam #19690
    hajrá magyarok :)
  • [HUN]FaTaL
    #19689
    Én nem venném annyira biztosra a 2016-os EB-t sem, ott is csoportharmadiknak kell lenni úgyhogy az is sorsolásfüggő. A 2010-es VB selejtezőkön sem lett meg a harmadik hely, csak most. :D
  • Effe88
    #19688
    hát igen ha a 2016os 24 csapatos eb-re se jutunk ki...:D:D:D na akkor meg kell szüntetni itthon a labdarúgást de az még messze vanD::D:D
  • Láma!
    #19687
    mondjuk semmivel sem másabb egy VB-re kijutni mint egy EB-re hiszen az ellenfelek ugyanazok egészen addig...:)

    persze a köv eb már ugye többcsapatos lesz szal oda se a tudásunk alapján kerülünk majd, ha egyáltalán...:D
  • Effe88
    #19686
    szerintem reálisan nézve nincs!!!!

    optimistán van persze mindenkit megverünk vagy mi:D:D:D
  • Narxis
    #19685
    Jajj, ehhez az össznépi svéd szidáshoz nekem nincs gyomrom. Foglalkozzunk már a saját eredményeinkkel és szarjuk le a többieket. Köv. EB-re ki kell jutni és kész.


    VB kijutásban nem nagyon hiszek, de legalább majd így fogok kellemeset csalódni.
  • kaposi1
    #19684
    Labdaszedő segítette EB-re a svédeket.
  • kaposi1
    #19683
    "Orulj neki hogy nem, mert mekkora blama lett volna akkor is egy 0:0 a finnek ellen, hat ha meg gyozunk (bar a jatek kepe alapjan inkabb oruljunk hogy megusztuk 3 kapott gol nelkul) es akkor derul ki hogy a svedek elvertek a Hollandokat es hiaba remenykedtunk, mert elszallt az esely az utolso pillanatban."

    (((:
  • Jakuza001
    #19682
    Sajnos ? Orulj neki hogy nem, mert mekkora blama lett volna akkor is egy 0:0 a finnek ellen, hat ha meg gyozunk (bar a jatek kepe alapjan inkabb oruljunk hogy megusztuk 3 kapott gol nelkul) es akkor derul ki hogy a svedek elvertek a Hollandokat es hiaba remenykedtunk, mert elszallt az esely az utolso pillanatban.

    Arrol nem is beszelve, hogy ha kifogunk mondjuk egy portugalokat a potselejtezon, konnyen lehetett volna egy borzalmasan nagy zako, legalabbis a tegnapi jatekunkat nezve.

    Az meg kinek tett volna jot ?
  • kaposi1
    #19681
    Azért nagyobb vízhangja is lenne a dolognak ha ezen múlt volna a továbbjutásunk.
    De sajnos az már a múlt héten eldőlt.
  • Jakuza001
    #19680
    Nocsak meg is csak igazam lett, hogy a Hollandok ugy sem fognak megfeszulni es kikapnak ? :D
  • [HUN]FaTaL
    #19679
    Pontosan emiatt akár lehet jó sok körbeverés a csoportban, amiből talán mi jövünk ki jól. Persze ehhez itthon ütni kell a törököket és a románokat, észteket és andorrát pedig oda-vissza verni kell.
  • passatgt
    #19678
    pontokat nézed 2-ak vagyunk:)

    andorra ugye sima 6 pont, észteknek most kurvanagy mákjuk volt, de tovább úgyse jutnak, őket is oda vissza verni kell, az már 12 pont, hollandokkal ugye nullázunk, török-román meg itthon simán meglehet, és ha idegenben van egy x már bőven jók vagyunk