28329
10917302841238962806.jpg
  • rooney8
    #20077
    köszi
  • banok
    #20076
    Csehország-Magyarország 1-2 ::: összefoglaló
  • ressy14
    #20075
    Faszán elintéztük a cseheket. Csak Juhász sérülése után a belső védőink úgy össze voltak zavarodva, sokszor nem értették meg egymást, de hál'Isten nem kaptunk belőle gólt.
  • bakkerman
    #20074
    ezt a Gyurcsó gyereket ha Sousa nem bassza el,és játszatja majd jövőre is,akkor nagy jövő előtt áll a válogatottban is!
  • Narxis
    #20073
    Gyerek láthattuk a válogatott főnix madárként való újjászületését! Ez a válogatott egy új kor kezdetét jelzi, egy kicsit javítani kell a labdabirtoklási arányon, de bizton állíthatom, hogy ez már a haladás útja! Jöhetnek az írek, 3-0-val küldjük őket haza!
  • rooney8
    #20072
    Bazdmeg lemaradtam a meccsről :/
    Lefeküdtem 5-kor, mondom szundítok egy órát, azt 10-kor keltem fel :D
  • XLVII
    #20071
    Én inkább a vb selejtezőre tartogatnám a meglepetést. Nehéz lesz de nem lehetetlen, Sanyi bácsit hagyni kell dolgozni, ennyi a titok szerintem.
  • Effe88
    #20070
    hátha most összejön:)
  • XLVII
    #20069
    Hát ha még az íreket is megverjük. Ugrunk a ranglistán 10 helyezést előre. Kár hogy ez nem látszik tétmeccseken.
  • Effe88
    #20068
    győztünk
    szíp vót:)
  • XLVII
    #20067
    Csehek ilyen játékkal az Eb-n 0 pont,biztos kiesés, nálunk meg szurkolok Sanyi bá-nak hogy hozzon össze egy jó csapatot a VB selejtezőre.
  • DasIsFuck
    #20066
    pocsék bírói teljesítmény hozzá kell tenni.

    különben meg mit vagytok a játékért úgy oda?
    ez egy eb-re hangolt cseh csapat akik ranglistán is elől állnak...legyőztük őket 2-1-re.

    jó csapat ez a cseh az h pályán ekkora különbség volt köztünk az azért nem a véletlen...
  • passatgt
    #20065
    + ez a győzelem a ranglistán még értékes pontokat hozhat
  • AnuluWork #20064
    Grat! Két ilyen pofátlan gólt rúgni! D Szóval, le a kalappal. :D
  • passatgt
    #20063
    viszont Dzsudzsák beadása, Gyurcsó labdakezelése és lövése világklasszis színvonal volt:)
  • passatgt
    #20062
    tipiku sedzőmeccs, egyik csapat sem játszott rendesen
  • [HUN]FaTaL
    #20061
    :DDDDDDDDDD

    Közünk nincs a meccshez :D
  • passatgt
    #20060
    :DDDDDD

    ennyi, felesleges támadni, gólra játszák ezt a játékot:D
  • [HUN]FaTaL
    #20059
    Azért azt ne felejtsük el, hogy hiányzik majdnem a teljes (kezdő, alap) középpályánk (Hajnal, Koman, Gera). Sajnos látszik is a játékunkon.

    Ilyen labdabirtoklással csoda lesz, ha döntetlent tudunk kiharcolni. :)
  • Interstate 95
    #20058
    Utolsó meccs a BL döntő volt ez előtt amit néztem, erősen érződik a minőségbeli különbség. De azért hajrá Hungary !
  • passatgt
    #20057
    csehek mezén úgy néz ki a szám mintha szigszalaggal lenne felragasztva (annó megye2-be így csináltuk:D)
  • Effe88
    #20056
    1-1
    "kamu tizi"
  • [HUN]FaTaL
    #20055
    Dzsudzsák :D Szemfüles gól :D
  • banok
    #20054
    19.00 Csehország-Magyarország
    tv: m2, Sport1 hu
    streamek:
  • passatgt
    #20053
    Bogdán - Vanczák, Korcsmár, Juhász, Laczkó - Koltai, Varga J., Pintér Á., Dzsudzsák - Szakály P. - Szalai Á.
  • commissioner
    #20052
    A keret a cseh és az ír válogatott elleni felkészülési mérkőzésekre

    Kapusok:
    Bogdán Ádám (Bolton Wanderers), Király Gábor (1860 München), Megyeri Balázs (Olympiakosz Pireusz)

    Védők:
    Vanczák Vilmos (Sion), Lipták Zoltán (Újpest FC), Korcsmár Zsolt (Brann), Mészáros Norbert (Debreceni VSC-Teva), Juhász Roland (Anderlecht), Laczkó Zsolt (Sampdoria), Kádár Tamás (Newcastle United)

    Középpályások:
    Halmosi Péter (Haladás), Varga József (Debreceni VSC-Teva), Koman Vladimir (AS Monaco), Szakály Péter (Debreceni VSC-Teva), Pintér Ádám (Real Zaragoza), Buzsáky Ákos (Queens Park Rangers), Hajnal Tamás (VfB Stuttgart), Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva), Gyurcsó Ádám (Videoton)

    Támadók:
    Szalai Ádám (Mainz), Németh Krisztián (RKC Waalwijk), Szabics Imre (Sturm Graz)

    forrás
  • Láma!
    #20051
    és a svédek valszeg nem adják el a válogatott meccseiket, mint nálunk régebben(?) néhányan...
  • Solt
    #20050
    Na igen, ez a másik fele... :)
  • Effe88
    #20049
    igen jelenleg még:D+náluk rendszeresen játszanak a klubcsapatjaikban a válogatott játékosok
    na ez se mellékes:D
  • Solt
    #20048
    Egy gyökértaplóibragenyóval jobbak...
  • Narxis
    #20047
    Azt mondom, hogy mákjuk volt, kijött nekik a lépés. Én ezt éreztem mikor néztem az egymás elleni meccseket. Persze nem mindig, ezelőtt 10 évvel szvsz tényleg jobbak voltak, de a svéd foci is visszaesett egy kicsit én úgy érzem.
  • Effe88
    #20046
    egy szinten?
    ne már
    szinte minden nagy tornára kijutnak mi meg vala hogy mégse
    csak nem vagyunk egy szinten
  • Narxis
    #20045
    Svédekkel szerintem kb. egy szinten vagyunk(én legalábbis régóta így érzem), sokszor volt mákjuk, most legutóbb meg az arcukat hozták csak a pályára ellenünk.
  • Narxis
    #20044
    Most sincs a Vidinek igazán erős ellenfele, ráadásul most több pénzt kapnak mint Mezey valaha kapott. Sousa mindenkit leigazolhatott akit kért.
  • ressy14
    #20043
    A svédeket ütnünk kellett volna kint is, a finneket itthon leverni, aztán már készülnénk a nyárra. Nem volt lehetetlen feladat, nehogy azt mondd.
  • Casillas
    #20042
    Nem, de nem is a hollandok és a svédek csoportjából...
  • passatgt
    #20041
    egyelőre jobban teljesít mint elődje, előző szezonban 61 pontot szereztek, mostaniban már 57 pont és még van 3 forduló

    csak előző szezonban balfaszabbak voltak ellenfelek, azért tudták behúzni bajnokságot
  • Narxis
    #20040
    Ugyanez elmondható a válogatott esetében is. Nem az edzőn múlik se itt se ott.
  • ressy14
    #20039
    Az nem biztos az edző hibája, hogy egy csapat sikeres vagy sem. Ha Guardiola jönne ide, akkor sem jutnánk ki. A 2010-es VB-re akkor ezek szerint a szlovének és a szlovákok is az nagyon erős kerettel jutottak ki...
  • Narxis
    #20038
    Majd megnézzük mit alkot a Vidivel aztán visszatérhetünk erre.