28329
10917302841238962806.jpg
  • passatgt
    #20877
    "cska passzolgatnak akinek lehet"

    annak passzoljanak, akinek nem lehet?
  • Solt
    #20876
    Túl mélyen védekezünk és iszonyatosan messze állunk egymástól mind mélységben, mind szélességben. Az első és az utolsó emberünk közt van vagy 50 méter távolság... nem csoda, hogy rendre eladják a labdát...

    Én tisztelem az Egervárit az eddigi eredményei miatt, de ezek egyértelműen edzői hibák...
  • [HUN]FaTaL
    #20875
    Koncepció sincs, nemhogy ötlet.

    Támadás nulla, védekezésben meg örülhetünk, hogy nem használták ki a nagy hibákat.
  • Kaplan
    #20874
    Szomorú ez a dilettanizmus ami ott zajlik. Minket hazai szakemberek nem fognak kirángatni a szarból, miért hadakozunk ez ellen annyira?
  • Gatti
    #20873
    semmi ötlet nincs a játékba , cska passzolgatnak akinek lehet és ennyi , meg néha ha valaki helyzetbe kerül akkor rálövi 2 km ről.
  • Kaplan
    #20872
    A teljesítményünk egy szóval tökéletesen jellemezhető: Szégyenteljes.
  • Gatti
    #20871
    valami mást kell kitalálni mert ezekkel a vaktába való beadásokkal nem sokra megyünk , sokszor eladás az eredménye.
  • rooney8
    #20870
    ez eddig elég langyi
  • Gatti
    #20869
    nincs semmi támadási taktika egyszerűen nem tudunk mit csinálni az ellenfél kapuja előtt.
  • Gatti
    #20868
    a románok továbbra is 0-1 re vezetnek a törökök ellen.
  • Solt
    #20867
    Iszonyatosan messze helyezkedünk egymástól... rossz nézni.
  • Gatti
    #20866
    Nagyon könnyen átjutnak a védelmünkön.
  • Solt
    #20865
    Attól még az NB1-ben játszik... itt nyújt kiemelkedőt. A Koltai is azért lett behívva, mert kiemelkedőt nyújt... ha ezt befejeli, akkor senki nem kételkedne. De lesz még meghatározó megmozdulása, ebben biztos vagyok.

    Hollandia más világ... ha fél évig rájuk készülünk, akkor is tízből nyolcszor ők nyernek! :)
  • ffxi
    #20864
  • [HUN]FaTaL
    #20863
    Varga jobbhátvédet játszik a válogatottban, nincs jobb alternatíva.

    "Őőő... nem... először ezt kell megnyerni, aztán lehet a Törökökre gondolni! :)"

    Igen ezt mondta mindenki az andorra elleni meccsel is, hogy a hollandok ellenire nem kell készülni, meg is lett az eredménye. :D

  • Effe88
    #20862
    ezt azért illett volna befejelni
    de csak lesz még helyzet
  • Solt
    #20861
    Tőzsérrel még mindig az a baj, hogy nem tud védekezni... Amiben meg jó, abban van nála jobb. Annyira oda voltunk a Stieber gyerekért is, behívta, semmit nem mutatott. Vass gondolom kiesett anno a kis kosárból...

    Vargával kapcsolatban nem merül fel, hogy milyen bajnokságban? :)

    Őőő... nem... először ezt kell megnyerni, aztán lehet a Törökökre gondolni! :)
  • Effe88
    #20860
    Gondolom észteket duplán fűti a vágy hogy leverjenek minket a kassai miatt.
  • banok
    #20859
    streamek a meccshez itt
  • szucsy89
    #20858
    Na Hajrá!
  • Rudee
    #20857
    Remélem esni fog az eső végig, talán 1-2 távoli lövéssel Dzsudzsák vagy Gera betalál.
  • dave9004
    #20856
    ott a gond.
  • Effe88
    #20855
    Igen.Nagyon sokan.örök optimisták.
  • [HUN]FaTaL
    #20854
    Vezetnek a románok a törökök ellen.
  • ressy14
    #20853
    hátha egyszer kijön a lépés, és minden meccsen kapunk 2 db 11-est az első 10 percben, és az ellenféltől kiállítanak 3 embert.
  • Rudee
    #20852
    A sorsoláskor elszálltak már az esélyek. Valaki komolyan gondolta, hogy a török-román-holland trióból kettőt meg tudunk előzni?
  • ressy14
    #20851
    abba beleegyezhetünk, hogyha nincs meg ezen a két meccsen (észt, török) a 6 pont, akkor megint idejekorán elszállnak az esélyeink a vb-t illetőleg?
  • [HUN]FaTaL
    #20850
    Tőzsér tavaly is csak egyszer volt válogatott, amikor alapembere volt egy BL-ben játszó csapatnak. Vass még nem volt válogatott egervári alatt (akkor sem lenne, ha nem sérült).

    "Nem tudom nézed-e a Győr meccseit, de a Koltai mostanában elég meghatározó szerepet tölt be"
    A probléma avval van, hogy milyen bajnokságban.

    "reményeink szerint ezen a meccsen az előre játékunkon lesz a hangsúly."
    5 nappal a török meccs előtt készülni kéne valamennyire arra is, nem gondolod? :)
  • Solt
    #20849
    Vadócz sokáig csapat nélkül volt, most kezd magára találni. Vass sérült, Tőzsért pedig a múlt héten a 40. percben lecserélték, majd másnap az olasz sajtó elég rendesen kritizálta a védekező munkáját.

    Nem tudom nézed-e a Győr meccseit, de a Koltai mostanában elég meghatározó szerepet tölt be, szerintem jól játszik. Nem VKP, de tud védekezni is, és reményeink szerint ezen a meccsen az előre játékunkon lesz a hangsúly.
  • Effe88
    #20848
    szerintem így is behúzzuk(bár stat alapján x-lesz:S:S)
    de látom a már megszokott pénisz alakzatba kezdünk
  • dave9004
    #20847
    nem illenek a szerethetőek közé :D
  • Effe88
    #20846
    vass sérült
    vadócz és tőzsér viszont érthetetlen, mindkettő rendszeresen játszik pedig
  • [HUN]FaTaL
    #20845
    Korcsmár vagy 2-3 éve középső védő, nem értem a VKPban való erőltetését. Szerintem védőként jobban is játszik és sokkal stabilabbak voltunk hátul (persze a stabil védekezéstől rohadt messze voltunk).
  • [HUN]FaTaL
    #20844
    Ja tényleg, csak balfaszul lett elválasztva. Koltai szerintem nem VKP, de az biztos, hogy nem válogatott szint.

    Vadócz miért nincs behívva? Tőzsér? Vass?

    #20843: Szerintem így is bőven esélyes, hogy nyerünk. De ilyen kezdővel a törököktől kiszopunk, mint a szar.
  • Rudee
    #20843
    Ha tudom hogy ilyen kezdőt rak össze, akkor még dupla esélybe se raktam volna őket...

  • dave9004
    #20842
    Vadócz mostanában elég jó alternatíva lenne VKP-nek
  • Solt
    #20841
    De hisz ott vannak! :D A Koltai valószínűleg a Korcsmár mellett fog játszani... :)
  • Rudee
    #20840
    Valahogy el kell adni a maradék jegyet is.
  • [HUN]FaTaL
    #20839
    Az egyetlen jó dolog, hogy végre kiderül mit tud Kádár bal bunkóban. De Korcsmár jobb lenne védőnek, VKP-nak meg Pintér (ha nem százas, akkor nem igazán van alternatíva úgyhogy akár jogos is lehet). Koltait viszont abszolút nem értem. Ennél (bár Hajnal nem sokat szokott csinálni a válogatottban) jobb lenne egy Gera - Hajnal - Dzsuzsák TKP.
  • Solt
    #20838
    Jó lesz az...