28329
10917302841238962806.jpg
  • Zenszkij
    #22358
    teljesen egyetértek! Ennyi erővel mi is ott ülhetnénk. De ne feledjük, hogy ő lemert ülni oda, ma már senki nem akarja magát égetni (hozzáértő Nyilasi, Retvedék többi) hogy magyar válogatott edző legyen. Kiindulva magamból zsuzsannát nem játszatnám. Böde, Szabics elöl, mert harcolnak, megszakadnak a pályán. Az ilyen moszkvában is senki vagyok de volt egy jó évem hollandiában messinek hiszem magam tetveket takarítanám. Egy telefonbeszélgetés után még Huszti is érkezne! Huszti aki a Bundesliga egyik legjobbja....Nevetséges hogy nem játszik, igazat adok neki. De tudom, ismerem egy telefon és jönne, mert ő meghalna a pályán.
  • ressy14
    #22357
    Akkor nem a legjobb csapattal állnak ki, hanem az u-19-cel, de azzal is aláznak majd minket. Nem abban kéne bíznunk, hogy leadják nekünk a meccset, hanem ütni kell a románokat, aztán szevasz. A nélkül fogadni mernék, hogy nem leszünk 2-ak.
  • Grenzjager
    #22356
    Egervári végülis leszerepelt az elmúlt 2 meccsen,
    semmi extrát nem ért el. Ha nem lesz meg a második remélem lemond, ha meglesz a második sajnos marad, pedig látszik hogy nem ért hozzá, mert akkor nem az egy csatáros taktikát erőltetné agybafőbe nonstop mindenki ellen.

    És a védelmet meg kell reformálni.
  • wednes
    #22355
    Két csatárral kell támadni. Magányos csatárral semmire nem megyünk (én sem megyek semmire fifában. :D).
    Lehet szarozni Szalait, meg Dzsudzsit(akinkek gyak védőt kell játszania), meg, hogy inkább fiatal lelkesedés kéne. Igén kéne, a kettőt ötvözni kell. Szerintem Böde sem ért volna sokat egyedül. Szalainak nem labdatartással kéne szenvednie, hanem egy befejezéssel, de erre semmi lehetőség így.

    De ez, hogy nem támadunk, nem tudunk támadni öngyilkosság. Csak felhívás az ellenfélnek, hogy még a hátvédek is azonnal rohamozzanak, még nagyobb nyomás alá helyezve a magyar (harmatos) védelmet. Ha 2 csatár folyamatosan akciózna elől, ellenfél sem nyomna.
  • Zenszkij
    #22354
    BÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖDDDDDDDDDDDDDDDDDEEEEEEEEEEEE...................................FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Monoton
    #22353
    Semmi sem biztos, a fogadás topikban megtanulhattad már volna :D
  • passatgt
    #22352
    Idegenben legutóbb elég szoros meccset játszottunk velük
  • commissioner
    #22351
    Azt is vedd figyelembe, hogy a törökök és mi is egy már biztos VB-résztvevő holland csapatot fogunk kapni. Ráadásul ők otthon kapják őket. És hát mikor nem verhetők a hollandok, ha nem akkor?! :)
  • Grenzjager
    #22350
  • Effe88
    #22349
    észtek se
    behúzzuk ezeket fix
    hollandiában kikapunk
    bukarestben meg ki tudja:)
  • Grenzjager
    #22348
    Törökök mostani meccsért kapnak egy zártkapust a két öngyújtó miatt, meg az aprópénz miatt

    Mutu megint lebukik a szokásos kokain adagjával,
    És hát valami faintos sérülés is beférne valamilyiknek, csak hogy meglegyen a napi jóindulatom is :)
    + a steaua tulaj Becali bőröndjeit tele euróval lefoglalják a magyar meccs előtt bukarestben.

    így sima ügy lesz :)
  • Tigristank
    #22347
    Andorra semmiképp.
  • Effe88
    #22346
    nem hinném
  • Monoton
    #22345
    Felesleges számolgatni, akár még Észtország és Andorra is bekavarhat.
  • argo001
    #22344
    Jó lenne, ha a románok zakóznának az észtek ellen mondjuk. Vagy a törökök becsületből nyernének.
    Vagy mi megvernénk őket. :D
  • ressy14
    #22343
    számolgatva a hátralévő meccseket, ha nem nyerünk romániában, akkor nekünk fütyültek.

    magyar hátralévő meccsek: románia (i), észtország (o), hollandia (i) és andorra (o)
    románokaónak: Magyarország (o), törökország (o), andorra (i) és észtország (o)

    Tehát mi számolhatunk 6 ponttal (andorra, észt) + 1 ponttal bukarestben = 7 pont
    A románok számolhatnak 6 ponttal + 1 pont ellenünk + egy húzós meccs a törökökkel, amit szerintem behúznak, mert a törökök tulajdonképpen kiszálltak.
  • IXEMGabeo
    #22342
    Fradista persze h üvöltesz:D
  • rooney8
    #22341
    múltkori meccs után már mondtam, hogy azért lettek ezek az eredmények, hogy drámaibb legyen a kijutás :D most abban mi az izgi, hogy 4 meccsel a vége előtt megvan a pótselejtezős hely? :D
  • Zenszkij
    #22340
    Na Böde! Már ezt mondtam a román meccsen is, hogy miért nem hozta be a tetű szalai vagy zsuszanna helyett az impotens mester, lásd emberünk érkezett villant. Mikor beállította tudtam, hogy gólt szerez, és mikor betalált haverokkal szétüvöltöttük a lakást! Épp hugyoztam a gólnál, de mikor hallottam, hogy gól tudtam, hogy Böde.Innentől kezdve őt, a tankot követelem a válogatottba!!!!!! A csodaimpotens mesternek egy hibája volt még a temérdek mellett, hogy a végén nem Jimmyt hozta be. Nyertünk volna és baxxa meg.
  • ManoNegra
    #22339
  • ressy14
    #22338
    ja és Böde for president, ha a bukaresti meccsen az ő góljával nyerünk, ősszel már azt a kis argentin törpét fogja helyettesíteni a spanyol (katalán?) vasasban.
  • IXEMGabeo
    #22337
    1-1-es eredmény hízelgő, itt a román meccs volt egyértelműen a mienk, dehát nincsen ha
  • Monoton
    #22336
    Ha olvassa a fórumot észreveszi
  • ressy14
    #22335
    utólag nézve jó ez az egy pont, de olyan balfaszul játszottunk, hogy az hihetetlen. Pontatlanul, lassan, egymást nem segítve és olykor az ellent segítve. Következő meccs a szőröstalpúaknál, köll a győzelem gyerökök.

    ugye ha kihúzzunk a román meccset 2:1-gyel és esetleg most Guzmics fejese bemegy (khmm 5 méterről üresen fejelt...), akkor már készülhetnénk a pótselejtezőre :D
  • tobias88
    #22334
    Románok már 3-0ra kapnak ki, remélem még javulnak ebben mert a jelenlegi kiírásban a gólarány számít és aztán az egymás elleni eredmény. Nekünk jelenleg +5ös a románoknak meg 3-0 miatt már csak +1es
  • Grenzjager
    #22333
    Mészáros remélem egy életre kijátszotta már magát a válogatottból.

    Egervári meg talán észreveszi hogy 2 csatárral tudunk játszani, egy csatárral soha senki se ellen semmi nem megy.....

    A többit meg úgy kell mint Böde
  • Narxis
    #22332
    Na hazaértem a meccsről. :)

    Viccet félretéve sztem annyira nem voltunk rosszak. Látszott, hogy kicsit tele a gatya de a törökök mindent vagy semmit alapon fociztak.

    A reklamálást nagyon el kéne felejteni, kaphatunk még olyan bírót aki nem csípi és Böde akár pirosat is kaphatott volna mert az a könyöklés nagyon csúnya volt. Úgyse lesz olyan, hogy a bíró mondjuk nekünk ítél szabadrúgást mert azt mondja jajj bocsi igazad van Dzsudzsi ne haragudj. Menni kell és focizni nem a bíróval szájkaratézni.
  • Tigristank
    #22331
    Az elsőn is, mert nem bírnák az iramot. :D
  • Neoncsoves
    #22330
    és hol bizonyítsanak? a jelenlegi válogatott játékosok is valamikor lehetőséget kaptak... de dzsudzsák is csak a neve miatt van bent a válogatottban, ez is biztos
  • [HUN]FaTaL
    #22329
    Csak az a török válogatott tele volt sérültekkel...
  • Monoton
    #22328
    3.-4. válogatott meccsen már sétálgatnának.
  • DasIsFuck
    #22327
    és nagy valőszinűleg elmenne rajtuk a meccs.
  • dave9004
    #22326
    Itt edző és vezetés gond van nem játékos sztem.
    1-1-nél török zavarnál mi cserélünk védekezőt, öreg hiba a mestertől. dehát ezt tanulta...
  • Neoncsoves
    #22325
    Mondjuk minimális tehetséget mutató, de küzdeni akaró fiatalokat beraknék, csak úgy kipróbálni. lefogadom, nagy részük kiköpné a tüdejét mindegyik meccsen és nem látnál sétálgató embert az 50. percben!!!
  • DasIsFuck
    #22324
    és kikkel akarnád feltölteni, nb1-ben edződött fiatalokkal?
  • Krisztiam #22323
    hollandoknak már 2:0
  • ReszegKoldus
    #22322
    Románia, Hollandia, Észtország, Andorra likes this.
  • passatgt
    #22321
    egyébként dzsudzsák nélkül jobban tátszottunk itthon a törökök ellen...:)
  • wednes
    #22320
    Tény, hogy jobb lett volna a 3 pont, de ebbe a meccsbe inkább az volt benne, hogy iszonyat elvernek minket. Szerintem még a selejtező kezdetén mindenki kiegyezett volna, hogy a törökökkel szemben nálunk 4 pont van, nekik 1.

    Ugyan ezt kell a románokkal eljátszani. Az 1 pont már megvan. :D Szóval a 3-at be kell gyűjteni.
  • Monoton
    #22319
    Öngólokkal nem jutunk előre.