28329
10917302841238962806.jpg
  • reynaud #27765
    Így van,minden szavaddal egyetértek!

    Nagy Ádám az egyik olyan fiatal,nagyon jól játszott tegnap!
  • argo001
    #27764
    Nincs mit megmagyarázni. Oda-vissza vertük őket, és amikor a norvégoknak a legfontosabb lett volna, vagyis a visszavágón, egy percig nem voltak veszélyesek ránk.
    Gyönyörű volt ez a 2 meccs, nem beszélve arról, mennyi hozadéka lehet egy ilyen kijutásnak. Ez nagyon sok fiatal játékosunknak hatalmas kiugrási lehetőség, hogy akár külföldön megalapozzák karrierjüket, a padozó játékosokhoz meg talán bátrabban hozzá mernek majd nyúlni a klubjukban.

    A norvégoknak hatalmas volt az arcuk, ráfáztak. Az, hogy még most is puffognak, őket minősíti, mert a pályán kellett volna keménynek lenni. Aztán hiába erősebbek nálunk elméletben, ha a gyakorlatban még mindig gólra játsszák a focit. :D
  • reynaud #27763
    Ez nem utólagos keménykedés,arra akartam utalni,egy olyan labdarúgó válogatott mint Norvégia,amely nem egy világverő csapat,nagyjából azonos szint velünk magyarokkal,pofátlanul lenézte a válogatottunkat.
    Nem volt mire nagynak lenniük,ezt nem is értem miért írod!
    Elméletben erősebbek nálunk??? aztán ezt mire lehetett alapozni?
    Olasz,spanyol kommentelők írták az első meccs után nem kevesen hogy a magyar válogatott már a csoport meccsek után megérdemelte volna az egyenesági kijutást!

    Egyértelműen jobbak voltunk de továbbra is jönnek a csapatunkat pocskondiázó nyilatkozataik,a legfrissebbet éppen pár perce az Ír meccs előtt mondta el a kommentátor .
    Egyébként nézd újra Priskin csodaszép gólját ,röhej amit a 3 norvég védő művel....nb2-es színt!
  • Jim Morrison
    #27762
    U21 most a Görögöket verték meg Gyirmóton 2-1-re!
  • LasDen #27761
    Utólag könnyű keménykedni. Akkor és ott az ellenfelek ismeretében igenis a leggyengébb ellenfelet kapták. Az hogy mi lett a vége teljesen mindegy. Volt mire nagynak lenni. Elméletben erősebbek nálunk, persze, hogy nehezen emésztik meg....

  • reynaud #27760
    Mr. Álomsorsolás



    Nagy volt az arc,de szerencsére pofára estek!
    Jobbak voltunk,nehezen viselik!
    Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.11.16. 18:51:05
  • AnuluWork #27759
    Kérdeztétek reggel (éjjel?) az állomsorsolásos videót.

    Íme :)
  • AnuluWork #27758
  • AnuluWork #27757
    ... és Hollandiában:
  • zaki
    #27756
    :DDDD
    2. golrol nincs video? :D
  • ManoNegra
    #27755
  • ItaloMucsacso70
    #27754
    Itt pedig az látható, hogyan reagált Hulsker Priskin gyönyörű góljára.

  • Pluskast
    #27753
    Nem hittem volna, hogy az életem során valaha is látni fogom a magyar válogatottat nemzetközi tornán. Gratula nekik ez szép teljesítmény!
  • Grenzjager
    #27752
  • Darthmushroom
    #27751
    fordulj orvoshoz..

    MEGYÜNK!!! Kíváncsi leszek a helyszínekre meg a csoportunkra.
    Utoljára szerkesztette: Darthmushroom, 2015.11.16. 07:47:16
  • smith09 #27750
    Gratula a csapatnak.
    Remélem dél franciaországi helyszínen játszik majd a csapat !
  • zaki
    #27749
    Hatalmas grat a csapatnak, alig varom mar a nyarat :D
    Remelem mi leszunk a kovetkezo Gorogorszag (marmint 2004-re gondolok, nem a mostani helyzetukre :P)
  • bakkerman
    #27748
    Megcsinaltak a sracok hatalmas gratula !! Kettos gyozelemmel,MEGERDEMELTEN jutottunk ki! Vegre ugy lehet menni kocsmaba meg nagykivetitohoz EB meccset nezni,hogy van kiert szivbol szoritani, drukkolni! Koszonom sracok !!! 2016 Franciaorszag :)
  • AnuluWork #27747
  • AnuluWork #27746
    Mindenhol azt olvasom, hogy: "Bezzeg, ha nem emelik a létszámot!"

    Nos, ha nem változtatnak a szabályokon, akkor 4 csapatos még mindig az EB, nem 8, vagy több, ugye? Ha nem változtatnak a szabályokon, Magyarország nem tizedik+ átlagban az olimpiai éremtáblázatokon, hanem ötödik-hetedik, mert marad a Szovjetunió, és nem kell holmi Grúziákkal, Azerbajdzsánokkal, Litvánokkal, Lettekkel is pluszban megküzdeni minden szar számban, és pl. EB-n ezért a kijutást jelentő 4., 8., stb. helyért.

    Most lesz három meccsünk minimum. Elmennek majd páran külföldre a válogatottból. Ha jól szereplünk, ugyanaz, mint a BKV most: hirdetési felület lesz a foci, jönnek a szponzorok, lesz még több pénz, magától fog működni a cirkusz, ha lépést akarnak tartani, lesznek jobb edzők, majd lesznek jobb játékosok. Ha minden jól megy, illegális bevándorlók-balhék hiányában akár még a béke szigete is lehetünk majd a sportban is, ahová érdemes befektetni.
  • AnuluWork #27745
    Élsz még Tivadar? Szar lehet, hogy többé már sosem mehetsz ki magyar meccsre csak ha világoskékek ellen nyomják majd.
  • AnuluWork #27744
    A srác az M4en a meccs után a szurkolók között (egyébként remek arcnak tűnik) szintén kitért erre. :)
  • Muki100
    #27743

    Nem néztem ki belőle hogy hozni fogja ezt a sorozatot. Sőt, szívem szerint Kleinheislert, Priskint is rég a magyar foci szemétdombja alá temettem volna.
  • [HUN]FaTaL
    #27742
    Itt.
  • Tommy H
    #27741
    Nagyon szép volt!!Itt van a focink.
    Tétmeccseket így hozni nem semmi!

    Gratulálok!!!
  • oneal1
    #27740
    Vujity Tvrtko facebookján:

    "Tisztelettel megkérem azt a norvég szakkomentétor-kollégát, aki az asztalt csapkodva nyerített örömében, hogy "ÁLOMSORSOLÁS, ÁLOMSORSOLÁS!", amikor megtudta, hogy Magyarország lesz Norvégia ellenfele a labdarúgó EB-pótselejtezőn, hogy most csapkodja azt az asztalt! Megköszönném neki!"

    :DDD

    Ezt a videót nem tudja esetleg valaki hol találom meg?
  • Kaplan
    #27739
    Gratulálok! :)

    No, én azt gondolom, hogy a két meccs alapján, abszolút megérdemelten jutottunk tovább. A mai meccsen egyszer sem éreztem, hogy nyomasztóan fölénk nőttek volna, kellemes ellenfél volt ez a norvég csapat. A mieink pedig hatalmas szívről, akaratról és néhol szép játékról tettek tanúbizonyságot. Nekem nagyon tetszik ez az irány és őszintén remélem, hogy egy-két játékosunk már most kinézték maguknak más kluboknál. Nagyon-nagyon kellett nekünk ez a siker, így, hogy kettős győzelemmel megdolgoztunk érte a pótselejtezőn, csodálatos.

    Tökéletes forgatókönyv, a stadionban kiváló volt a hangulat, nézve a többi országok elkényelmesedett szurkolóit büszke voltam, hogy mindenki egymásra talált és az egész stadion szurkolt! Egy szónak is száz a vége: KINT VAGYUNK! :)
  • Koppixer
    #27738
    Böde's judo :D
  • bodajoci
    #27737
    Hálisten Priskin rámcáfolt, gratula mindeniknek
  • UUUU
    #27736
    Hat igen hogy kaplant idézzem rohadt ellendrukkerek, akik tipp-mixelni mernek nem az érzelmekre, hanem az észre hallgatva,tesznek tétet.
    9.75x-ert telibe a 2:1 :)
  • Shep
    #27735
    Láttunk már ilyenért pirosat.
  • DasIsFuck
    #27733
    sima sárga eset volt szvsz, gif jó lenne belőle:D
  • DaemoonHunter
    #27732
    Hát nagyon rezgett a léc, de gondolom nem akart már belenyúlni a meccsbe a spanyol, mert repül ő is a norvéggal (na jó azért nem).
  • Shep
    #27731
    Ja, kicsit szigorúbb bíró szerintem elküldte volna zuhanyozni.
  • DasIsFuck
    #27730

    Nekem is ő tetszett a legjobban, főleg az első félidei játéka alapján, azért a másodikban már látszott, hogy fárad a csapat.

    A csapatban pedig több is van a buszozáson kívül, ma is látszott, hogy megfelelő szakmai munka melett ez a társaság sem lenne reménytelen.
  • DaemoonHunter
    #27729
    Ilyen Nagy Ádám féle futsalos, tökös játékra igény lenne több helyen is, jó lenne ha ez elindítana valamit az utánpótlás képzésben...
  • passatgt
    #27728
    álomcsoport eb-n?:D

    anglia
    horvátország
    észak-ír
  • szucsy89
    #27727
    Nagy Ádám játéka eszméletlenül tetszett. Ha lesz az EB-n 1 avgy 2 ilyen meccse, akkor után már nem a Fradiban fog játszani. Van potenciál ebben a válogatottban, ennél gyengébb csapatok is kint szoktak lenni az EB, VB-ken.

    Hajrá!!!
  • DaemoonHunter
    #27726
    Valóban.

    Azért Böde mozdulata bele égett az agyamba :D Gyakorlatilag elhajította a norvégot mint egy darab fát.
  • LasDen #27724
    akkor viszont szabad a vásár. egyenlő felek azt csinálnak amit akarnak....