28329
10917302841238962806.jpg
  • Sippie
    #23758
    ráadásul a szerethetőségi világranglistán elsők vagyunk
  • ReszegKoldus
    #23757
    De jó, készítek is egy egervárit marasztaló transzparenst... :)
  • Grenzjager
    #23756
    FIFA világranglista
    Magyarország javított, Románia rontott, egyértelmű a fejlődés ez egyértelmű.
    30. (31.) MAGYARORSZÁG 744
    31. (33.) Románia 739 pont
  • ressy14
    #23755
    Ha az utcán megfenyeget egy cigány, akkor legközelebb én is kérek zsarukat a házam elé, nehogy tettlegességig fajuljon a dolog. Gondolom hasonló elszántsággal küldenék ki őket.
  • ReszegKoldus
    #23754
    És hány embert kapcsoltak le azok a rendőrök? Mert erről én sehol nem olvastam. Gondolom több eszük volt az embereknek annál, hogy ezekért a szarháziakért elmenjenek Telkibe...
    Írtak pár nem túl kedves szót a fészbúkjukra azt már egyből riasztják a TEK-et :D
  • sb1
    #23753
    Én sem szeretném, de fordított helyzetben nálunk egy mp-ig sem gondolkoznának hasonló retorzión, és ezt figyelembe véve azért nehogy már még mi legyünk jófejek még akár itt a fórumon is a szőröstalpu mocskokkal!
  • banok
    #23752
    Azért az tényleg abnormális, hogy egy csapat edzését rendőröknek kell biztosítaniuk.
    Ok hogy fájó a bukaresti vereség de azért nem kéne teljesen kifordulni emberi mivoltunkból....
  • banok
    #23751
    Én nem akarom, hogy a románoktól elvegyék a 3 pontot, akárhogy is fáj leírni de megérdemelten nyertek. És nagyon utálom amikor egy meccs eredményét az asztalnál. Mondják ki hogy igazunk van és kész.
  • COOLancs
    #23750
    Elfogadhatóan kell játszani, és akkor nem kell kommandósokkal menni kakilni...
  • [HUN]FaTaL
    #23749
    Szerintem nem azt akarta mondani, amit mondott, mindenki elfelejti, hogy a focisták nem doktori diplomával rendelkező emberek.
  • ReszegKoldus
    #23748
    Gondolom rászóltak :)
    Ez volt a minimum. Én mondjuk eddig se bírtam, de most aztán tuti megutálták még jópáran :D
  • Solt
    #23747
    Balfasz volt, ez tény, ezzel nem lehet vitatkozni, de legalább elnézést kért! Sokan erre sem képesek... :)
  • Grenzjager
    #23746
    sőt ő egy rendőrrel aludt... a kis Zsuzsi
  • ReszegKoldus
    #23745
    Volt miért.
    Mondjuk nem kellett volna elnézést kérnie, ha nem dumál feleslegesen hülyeségeket :D
  • Solt
    #23744
    Azért azt is tedd hozzá, hogy elnézést kért!
  • ReszegKoldus
    #23743
    dzsudzsák meg egyszerűen nem bírja befogni a pofáját
    kommandósokkal körülvéve tréningeztek...jaj
  • [HUN]FaTaL
    #23742
    UEFA büntet, de csak stadionon belül történtekért.
  • ReszegKoldus
    #23741
    molotov koktélok? jó, az nem a stadionban volt, így logikusan nem a fifához tartozik...
  • IXEMGabeo
    #23740
    zárt kaput kaphatnak a románok

    ezek után ez még laza büntetés lenne, amiket műveltek
  • Grenzjager
    #23739
    az első lépés
    FIFA-vizsgálat a bukaresti magyarellenes rigmusok miatt
    és az évszámos táblácskák? himnusz kifütyülése? füstbombák, hanggránátok?

    pontlevonás? kizárás? 3-0-al nekünk a meccs? MLSZ óvás?....
  • bakkerman
    #23738
    az esti zuhanyhiradóban kiváncsi leszek a nagy mesterek okoskodásaira :) Zombori,Mágnes,Kaszinó
  • Grenzjager
    #23737
    igen minden a sorsoláson múlik :)))
    ez most nagyon taktikus zomboris :)
  • Jakuza1
    #23736
    Majd erre akkor terjunk vissza, ha aprajafalva lesz az ellenfel meseorszagban.
  • bakkerman
    #23735
    a hollandok ha csak a liga válogatottjukkal játszanak(értsd nem lesz RvP,Robben stb...),akkor is minimum 2-3 gól különbség van a két válogatott között sajnos
  • kaposi1
    #23734
    Lehet itt számolgatni de a rideg valóság az ITTvan leírva.
  • COOLancs
    #23733
    Látom visszatért az optimizmus! VB-negyeddöntő :DDD

    Ezt a pót-pót selejtezőt csak az hiszi el aki világ életében csak NB1-es meccset látott (pl. Egervári).

    De persze, higyük el hogy leverjük a nálunk százszor gyorsabban futó, jobban passzoló és lövő Hollandokat. A világverő Románok ellen másfél perc kellett a beszaráshoz, most mennyi lesz? Harminc másodoperc? :D
  • wednes
    #23732
    Jah, legalább a hozzáállásuk lehetett volna annyi, mint az észteknek ellenünk most.
    Kikaptak, de nem belesz@rva az egészben passzolgattak hátul, meg áltak mint a cövek.

    Egyébként, amíg nem vezettünk 2:0-ával ugyan az a topogás volt magyar részről. Az baj, ha csak akkor kezd el érdemben focizni a válogatott, ha biztos a győzelem.
  • sb1
    #23731
    Ilyen hülye cikekt is már régen olvastam..ezt tuti valami mlsz bérenc írta :D
    " ilyenkor kell mellé állni egy csapatnak," :D
    a kedves játékosoknak kellett volna 15 millió magyar mellé állniuk úgy, hogy hajtanak szó szerint orrvérzésig a románok ellen.!
    De ezt már annyiszor kibeszéltük, semmi értelme megint ebbe belekezdeni!
    Aki akar, még bizakodhat, számolhat (az megy már ec.30 éve :D).
  • [HUN]FaTaL
    #23730


    :DDD
  • [HUN]FaTaL
    #23729
    Jogos :D

    De a tótok is továbbjutottak, nem jobbak, mint mi. Bár szerencséjük volt egy akkor szar olasz csapattal.
  • CnSportsnews
    #23728
    Igenis valamilyen szinten bizakodni kell, hiszen mégiscsak meg van a második hely. Tény, hogy nem Középfölde lesz a következő ellenfél, de... eddig tényleg minden rendben.

    Eddig minden rendben - avagy még mindig továbbjutó helyen áll a magyar csapat
  • Sippie
    #23727
    ennyi sok scifi írót... mintha megvernénk a hollandokat, úgy beszéltek :D
  • ressy14
    #23726
    nem kötözködésből, de Chile továbbjutott a csoportjából :D
    ellenben észak-koreát azért vertük volna
  • [HUN]FaTaL
    #23725
    Nem hiszem, hogy egy Chiletől vagy Hondurastól 10-et kaptunk volna a 2010-es vb-n.
  • Kaplan
    #23724
    Amúgy ez rendkívül nagy surmóság. Ott már semmi kiemelés nem kellene, hogy legyen. A gyengébb csapat is megérdemli a VB részvételt aki hatalmas melóval elérte a második helyet. Erre mi történik, kb. azonnal ellehetetlenítik.
  • ressy14
    #23723
    Teljesen mindegy, jelenleg az a helyzet, hogy a papírforma szerint a 3. vagy a 4. helyen végzünk. A vb döntős esélyeinket inkább jövő tavasszal taglaljuk, addig még a pótselejtező is messze van sajnos.
  • Muki100
    #23722
    Akármelyik dél-amerikai csapat ellen viszont közel jutnának a 10-1-es rekordhoz, persze most a másik oldalon állnánk...
  • [HUN]FaTaL
    #23721
    A VB-n szerintem könnyebb továbbjutni a csoportból (nyílván sorsolás kérdése is), mint Európából kijutni.
  • Grenzjager
    #23720
    ns játékos ajánló a keretbe
  • ressy14
    #23719
    sőt, ha a spanyolok rossz napot fognak ki akár még a negyeddöntőbe is bejuthatunk :D