28329
10917302841238962806.jpg
  • ReszegKoldus
    #24357
    Andorra gólra fogadott aki ezt kitalálta? :)
    4-es szorzó volt rá pár órája, már csak 3.5
  • sb1
    #24356
    Milyen szuper kilátások a 2. helyre :D

    "A magyar válogatott csoportmásodik, ha nyer Andorra ellen...

    …és Törökország kikap Hollandiától, Románia pedig Észtországtól.

    …és Törökország döntetlent játszik Hollandiával, Románia nem nyer Észtország ellen, mi pedig legalább 10 góllal legyőzzük Andorrát.

    …és Románia döntetlent játszik Észtországgal, Törökország kikap Hollandiától, mi pedig legalább hat góllal megverjük Andorrát."

    Szerintem nyerünk egy 4-0ra, és elmondhatják majd a srácok, hogy ők biza "mindent megtettek". :)
  • ReszegKoldus
    #24355
    Milyen igaz :D
  • commissioner
    #24354
    a mai kezdő: Király – Vanczák, Lipták, Mészáros N., Devecseri – Stieber, Elek Á., Koman, Dzsudzsák – Nikolics, Szalai

    csak a rend kedvéért...
  • kaposi1
    #24353
    Ők ott is lehetnek valóban.
    Mindnek van annyi pénze hogy szotyizva végignézze lelátón az egész Brazil VB-t turistaként.
  • Grenzjager
    #24352
    ..amúgy meg inkább a törököknek drukkolok összességében, verjék meg a hollandokat, és nézzenek nagyokat az oláhok is.



    amúgy ez is érdekes naaa és abszolút nem is támadom őt, mert nyilván most szabadon szólhatott, mert akkora káosz. Egyszer célzott rá, hogy pályafutása végén kiborítja a bilit....

    Szalai: Ott lehetünk a világbajnokságon Feltöltve: 2013, augusztus 7
  • Zenszkij
    #24351
    Dákó-román elméletre utaltam :D :D. Az is annyira megalapozott mint a mi 2. helyünk volt :D.
  • LasDen #24350
    rómaiak már nincsenek. max olaszok :DD
  • LasDen #24349
    én is rá tippelek :DDD
  • Zenszkij
    #24348
    Példát vehetnénk a rómaiaktól. A román-észtet kéne a TV-nek adnia. Attól függünk, nem Andorrától
  • ReszegKoldus
    #24347
    "De van olyan NB I-es szakember, aki még VHS-kazettáról a videolejátszóján tekergetve nézi a felvételeket. Nem árulom el, hogy ki az, de nem nehéz kitalálni"

    Garami Józsi bácsi? :D
  • kaposi1
    #24346
    +1
  • ReszegKoldus
    #24345
    Hát jelenleg lehet nagyobb balszerencse lenne a pótselejtező :D
  • kaposi1
    #24344
    Balszerencsés már a himnuszunk is, de ez csak egy megérzés a részemről.

    Más!
    Csak focizni nem tud helyettünk a mindent látó szoftver
    Érdemes végigolvasni.

  • bakkerman
    #24343
    ne feledkezz meg arról a tényről,hogy a magyar nép mindig,minden téren balszerencsés volt(lesz is),én ezért nem félek a második helytől :D
  • kaposi1
    #24342
    Rohadtul azt érzem hogy ennyi év után hogy nem sikerült a második helyre beérni, most hogy tök nem érdemeljük meg , most fogják összehozni nekünk a többiek.
    Az élet írja a legfurcsább forgatókönyveket.
  • bakkerman
    #24341
    na majd a zuhanyhiradóban megmondja a tutit Peter Magneto,Kaszinó Gyuri,meg a Zombori "Obvious" Sándor,és tiszta képet kapunk a magyar futballról.
  • Grenzjager
    #24340
    napi móka, Francesco Zombori
  • Grenzjager
    #24339
    Nem mindegy, hogy ki mondja ki az igazságot és hogy mikor.
    Pl ahogy Solt célzott rá más topikban, Kubatov már kimondta nagyjából ugyanezt tavaly decemberben, és nem történt semmi reakció, pedig ott is zajlott "magyar edző ócsárlása ezerrel", vagy a magyar kezdő játékosok a topligákban, vagy amit Szalai mondott mit gondolt 16 éves korában...

    De Szalai ezzel a témával sokkal nagyobbat ütött, mert játékos, nem klubvezető.


    magyar edző külföldön???
    A magyar edző Magyarországon nem kell!! (Fradi, Vidi, Újpest, DVTK, Honvéd...)

  • LasDen #24338
    csütörtök, 19.30 Sport1
  • Láma!
    #24337
    Azoknak én sem hinnék...:)

    Szalai azt is mondta, hogy nem most jött rá erre...
    És már eddig is elmondta a véleményét válogatott körökön belül.
    Én neki hiszek, nem utálom zsigerből, mert fele akkora arca sincs mint zsuzsinak, az ő szájából nem lenne ez hiteles, de Ádámnak elhiszem, hogy tényleg így gondolja, és régóta érlelődik benne, most pedig elege lett.
    Ő tényleg alázattal, munkával végig járta a ranglétrát mire eljutott oda, ahol most van, hiszem hogy tudja miről beszél.

    Zuhanyhiradóra most az egyszer én is kíváncsi vagyok, mikor lesz?:)
  • ReszegKoldus
    #24336
    Én simán elhiszem, hogy ha várhidi, zombori, vagy valamelyik hasonló kaliberű gyökér, urambocsá maga mezey áll elő ugyanezzel a szalai féle "elkúrtuk" dumával, akkor is lennének, akik örömködnének, hogy végre valaki őszintén kimondta (amit mindenki rég tud).
    Najó, azért remélem ha a fentiek közül jött volna rá valamelyikre a nagy megvilágosodás az se javítana semmit a róluk kialakult képen...

    Szerintem egykutya mind. Ő se múlt héten a krónikus egerváritiszből való lábadozása alatt jött rá minderre, így én semmi esetre se tartom "enyhítő körülménynek", hogy ő legalább most elmondta.

    Egyetlen haszna lenne ennek a nyilatkozatnak, ha valóban elindulna valami változás, de szobrot akkor se emelnék neki, 2009 óta válogatott, láthatta mi zajlik.
    Persze sokkal valószínűbb, hogy nem lesz semmi és már az eheti zuhanyhíradóban elindul a maszatolás, mellébeszélés, mosdatás, nem szoktam nézni a műsort, de most kíváncsi leszek rá.
  • Solt
    #24335
    Sírni tudnék baszki... a legmagasabb minősítésű edzői vizsgára odamegy úgy a pubi, hogy fingja nincs arról mi az az aerob edzés!!! :D
  • Effe88
    #24334
    beszarok ezen az országon:D:D

    egyetértek
    magyar edző=nagy büdös toporgás egy helyben, vagy inkább visszafejlődés
  • Solt
    #24333
    "Az első kivágottak
    Szalai kisebb botrányt is okozott a napokban, amikor Dragóner Attilát, Márton Gábort, Sándor Tamást, Vincze Ottót nem engedte tovább a pro licences tanfolyamra, mert épp az aerob szóval nem voltak tisztában. A volt válogatottak úgy gondolják, az alapvető anatómiai és élettani kérdések nem tartoznak az edzőséghez, míg Szalai tántoríthatatlan és hajthatatlan."

    Na most ezek után a Fehér Csaba, Lisztes Krisztián kettős mennyiben lehet jobb? :D ITT a teljes cikk, érdemes elolvasni.

    Egyébként a véleményem szerint aki ezek után még a mi kis posványunkból akar edzőt a válogatott élére, arról nyomban kiderül, hogy ő is abban érdekelt, hogy ne változzon semmi.
  • passatgt
    #24332
    "legyen a kapitány a Fehér Csaba, Lisztes Krisztián kettős, ők a saját bőrükön tapasztalták, mi kell a nemzetközi szinthez” – mondta el Dárdai Pál."

    komolyan mondom mindenkinek elment az esze
  • Effe88
    #24331
    hajrá andorra:D

    9 meccs 0 lőtt gól, 28 kapott:D:D

    ők is amatőrök ugye mint a san marinoiak?
    vagy félprofik?
  • Láma!
    #24330
    A mondandója teljes kiforgatása.... egy egy szóba belekötés, és azon való lovaglás...
    Aki írta, fogalma sincs róla, hogy mit is akart Ádám mondani.
    Egyszer sem mondta például hogy "közben kiemeled, hogy neked sikerült? Tehát rajtad nem múlik semmi."
    ugyanoda sorolta magát, ahova a többieket. Nem azt mondta hogy mondjatok egy játékost aki hétröl hétre topcsapatban teljesít RAJTAM KÍVÜL...
    Szó sem volt erről, de hát ugye az elvakultság már csak ilyen.

    Egyetlen szóval sem rúgott bele senkibe, pedig megtehette volna, hogy kiemeli a dilettáns balfaszokat név szerint a "Szakmából".
  • ressy14
    #24329
    Nálunk a vidi utánpótlásában dettó ugyanez volt, kivéve, hogy én csak pesti csapatoknál hallottam a nagykeró kifejezést. :D
    De legalább már látok nálunk valami fejlődést, a legkisebb gyerkőcök is lapos sokpasszos játékkal hozzák ki a labdát, nem a kapus és/vagy a hátvédek basszák előre a semmibe.
  • kaposi1
    #24328
    "És voltak a rosszabbak, akik soha életükben nem rúgtak labdába, de meg voltak róla győződve, hogy a gyerekük tehetséges. És hiába kergette a gyerek pokróccal a labdát, hogy át tudja venni, vagy fordult úgy, mint egy csuklósbusz, apuci és anyuci mindent megtett azért, hogy a béna kisfiuk játsszon. Mit értek azon, hogy mindent? Széttették a lábukat, berendezték az edző lakását, smúzoltak, nyomultak, fúrtak-faragtak. És az ilyenek mind ott nyomultak minden edzésen. Nem is tudom, mikor dolgoztak!

    Ez a fajta korrupció nem csak utánpótlásban történhetett meg. Volt olyan apuci, akinek autónagykereskedése volt, és kocsit adott az edzőnek, hogy fiacskájának legyen NB1-es meccse. Vagy amikor a csapattársad faterja a felnőtt csapat egyik főtámogatója, akkor szerinted kérdés volt, hogy ki fog kezdeni az utánpótlásban a legkeresettebb poszton? Ezek a szülők óriási károkat okoztak, és súlyos játékperceket vettek el azoktól, akiknek nem volt hasonló hátországuk. Utóbbiak általában pár év után elkallódtak. Így működött a kontraszelekció."

    A teljes cikk Itt olvasható!

    A fenti kiragadott idézet nagyon jól tükrözi azt amiről szinte mindenki tud , nyílt titok, de tenni ellene szinte lehetetlen sajnos.
    Mert mindig is lesznek olyan edzők akik előtérbe ill a csapatba helyezik a botlábú, szülők kedvencét némi anyagiért cserében.
    A szegény tehetség meg jobb esetben csak a padot koptathatja.
  • ReszegKoldus
    #24327
    Igen, már elutazott a csapattal Törökországba

    Najó nem...andorraiaknál fog előretolt éket játszani.
  • bakkerman
    #24326
    Silard Van Deveschery vajon játszik ma? :D
  • ReszegKoldus
    #24325
    Passz. Az Ultras Liberi facebook oldaláról másoltam
  • kaposi1
    #24324
    Ez kinek az idézete?
  • ReszegKoldus
    #24323
    "Köszönöm szépen kedves Szalai Ádám, hogy megmondtad a frankót és felnyitottad a szemem. Amellett, hogy sok mindenben igazad van, talán nem most kellett volna kinyitni a szádat. Személy szerint örülök, hogy meggyógyultál és ha már 3 napja a labdába nem is, most a csapattársaidba, és a döglött magyar fociba csak sikerült belerúgnod.

    Én nem vártam csodát sem pénteken, sem a selejtezősorozat előtt. Irreális célokról, várt csodákról beszélsz. Irreális elvárás az, hogy fussatok? Az, hogy ne 5-6 méterről mozizzátok a beadni készülő szélső játékost? Az, hogy ne egy fél tucat ütközés, fault, ne adj Isten pár szerelés is legyen egy válogatott meccsen komolyabb ellenfél ellen? Csoda lett volna, ha a románok elleni hazain bármelyik ziccered bemegy? Mert láss csodát, ha ezek egy része, de csak ha az utolsó megtörténik akkor most azon főne a fejed, hogy hogyan is fogsz teljesíteni a pótselejtezőn a mentálisan gyenge, képzetlen csapattársaiddal.

    Elmondod hogy nincs tehetségünk, aki nemzetközi képzést kapott, nincs európai topligában teljesítő, BL-ben edződő játékosa a válogatottnak 10-20 éve, közben kiemeled, hogy neked sikerült? Tehát rajtad nem múlik semmi. Amúgy meg mi sikerült? Mivel vagy több mint a 10 évvel ezelőtti Szabics Imi, vagy Dárdai Pali, Király Gabi? szájkaratéban? Odamondásban?"

    Na végre valami, amivel egyet tudok érteni :)
  • kaposi1
    #24322
    A baj csak az hogy a 8-1-et részemről nem lehet elfelejteni még akkor sem ha valami csoda módon odakeverednénk a második helyre.
    Ez gyalázat volt ami nem egykönnyen felejthető még évekig.
  • passatgt
    #24321
    felőlem lehet 10-1 mondjuk, legyen meg a gólja andorrának, románok meg x-elnek és mindenki boldog:)
  • Grenzjager
    #24320
    Forca Andorra a teljes megtisztulásért!
  • a.carkey
    #24319
    És ha héttel, és Xelnek a románok? :) Azt a nagy arcot ami majd következik! :D
  • bakkerman
    #24318
    szurkolok nekik,az egyetlen esély a futballunk megtisztulására,ha ma győzne Andorra. Ez persze elég "csúnyán" hangzik,főleg hogy én is magyar vagyok,de sajnos ha ma nyernénk 3-4 góllal,az ég világon semmi nem változna.