6531
  • mycso
    #6211
    Gondolom nem egy helyen laktok, tehát egyikőtök létrehoz egy "szervert".
    Játékba belépsz - host game - itt értelemszerűen beállít, pl: le jelszavazod, hogy más véletlenül se lépjen be, beállítod, hogy net-en hozza létre ne lan-on, stb., akár bepipálhatod, hogy dedikáltként hozza létre (ennek nagyjából a lényege, ha kilépsz akkor is fut a szerver).

    Majd vagy a szerverkeresőben, vagy név/ip alapján megkeres az ismerősöd és csatlakozik.
    Ha probléma van ezután is, akkor azt a tűzfaladban, ha van routered akkor annak a beállításaiban keresd.
  • Joint08
    #6210
    Már az én problémám megoldot ammit Wini irt.
  • Terensz
    #6209
    Hali!
    Valakinek esetleg még favban van?

    Sógorommal akarunk lanon swat4-ezni coopban. Ugyanaz a verzió van fent, swat 4 gold - magyar, külön patchelve nincs. Mindkettő eredeti (és nem ugyanaz). Hogyan tudnánk kivitelezni a lanos kapcsolatot? Ha kreálok, ő nem látja a játékomat, ha IP-re akar csatlakozni, akkor pedig fagy

    PLZ HEELP!!!44négy
  • janika1344
    #6208
    Valaki tudna egy jó linket adni rola?
  • mycso
    #6207
    Nálad ez a különböző színárnyalat mit takar???

    Esetleg lila-zöld??? (ha lila-zöld színben villódzik esetleg hasonló színű négyzetes tárgyak jelennek meg random azt GPU hiba szokta előidézni)
  • mycso
    #6206
    Milyen gépen fut ez??? Videókártya is érdekelne.

    Több probléma miatt is lehet ilyen:
    1, szoftveres: valamilyen driver hiba
    2, hardveres: vga vram hiba

    Illetve még éppen lenne egy 3. hiba is a játék hibája,ami szintén szoftveresnek tekinthető...a játék régebben (tehát régebbi driverekkel) sokszor csinált ehez hasonló hibákat, hogy bizonyos textúra részleteket/textúrákat elfelejtett megjeleníteni.
  • janika1344
    #6205
    Valaki tudna segiteni hogy a kép mért ien:
  • Winibaba
    #6204
    Sziasztok!

    Egyik kedves swatos kollégámnak lenne egy problémája amivel nem szeretne itt fennakadást okozni ( "nem írok oda, a végén még kinevetnek :D " ), úgyhogy helyette kérdezném meg én tőletek. Hátha tud valaki valami segítséget nyújtani.

    Szóval elindítja a játékot, és hallja, hogy fut, de a kép össze-vissza ugrál, különböző színárnyalatokban.

    Ismerős-e valakinek ilyesféle probléma, és ha igen, akkor tud-e rá megoldást?
    Vagy szétverje a gépet a fejével a kedves kollega? :D

    Előre is köszi!
  • AlexCross
    #6203
    egyébként, akinek criticalja van, az 1.0-val, 1.1-el, vagy mindkettővel próbálkozik?
  • Jim Morrison
    #6202
    Eddig azért nem vettem észre, mert Chromot használok és az nem jeleniiti meg csak az IE.
  • AlexCross
    #6201
    na ezért kell firefoxolni.
    nálam azon nem látszik ez a randaság.
  • Jim Morrison
    #6200
    Milyen kurzor van már :D
  • mycso
    #6199
    Min2-töknek: Eredeti a játék???

    Ha nem, akkor más no-cd fájlal kellene próbálkozni esetleg, hátha az megoldja.
  • Zenger
    #6198
    heló.én most telepítettem a SWAT -ot de amikor elindítanám ez a hibaüzenet jön be
    Crash Time: 12/15/09 20:14:00

    OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
    CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 2796 MHz with 1023MB RAM
    Video: No Video

    UserName: Gerg
    ComputerName: GERGD544FC375B
    Application location: D:\Sw_4_By_Toxic\Content\System\

    SWAT Build Number: 31973

    ReadFile failed: Count=0 BufferCount=-18818898 Error=Érvénytelen hozzáférés memóriahelyhez.

    History: FCompactIndex<< <- ULinkerLoad<<FName [(LinkerLoad Transient.LinkerLoad21 26546907))] <- FObjectImport<< <- LoadImportMap <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject [(Core.Class SwatGame.SwatGameEngine NULL)] <- UObject::StaticLoadClass <- InitEngine




    azt olvastam hogy a SWAT4.ini fájlt kell törölni,én töröltem ,de amikor elindítom megint ez a hibaüzenet jön be és az ini fájl visszajön :(
    mit csináljak neki?előre is köszi
  • Spike31
    #6197
    Persze,még kimondottan van olyan programom is ami utánanéz,h hagyott-e fent valamit. Ráadásul már windows is lett újrarakva minden driver frissítve és utána swat4 telepítés. Ekkor egyszer elindult,de utána nem indult. (mindig nem szeretném újrarakni a windowst :S )
  • AlexCross
    #6196
    mikor a játékot újrainstallálod, előtte teljes egészében letörlöd?
  • Spike31
    #6195
    Sajnos továbbra is semmi :S Illetve annyi volt,h egyszer elindult, majd második alkalomra újra hiba. És ugyan ez.
  • mycso
    #6194
    Vga driver újrarakás, directx újrarakás, majd játék újrarakás, aztán elvileg mennie kell.
  • Spike31
    #6193
    Már Az is meg volt,de semmi változás. :(
  • AlexCross
    #6192
    "Please delete your Swat4.ini file if this error prevents you from starting the game."
    SWAT 4\Content\System\Swat4.ini <- ezt töröld ki.
  • Spike31
    #6191
    Sziasztok!

    Kérdés a következő, hogy tud-e valaki valami okosat mondani erre a hibára:

    No Label

    Crash Time: 12/11/09 21:48:08

    OS: Windows NT 6.1 (Build: 7600)
    CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2207 MHz with 2039MB RAM
    Video: ATI Radeon HD 3600 Series (708)

    UserName: Napol
    ComputerName: NAPOLPC
    Application location: D:\Játékok\SWAT 4\Content\System\

    SWAT Build Number: 34688

    Error setting display mode: CreateDevice failed (D3DERR_INVALIDCALL). Please delete your Swat4.ini file if this error prevents you from starting the game.

    History: UD3DRenderDevice::UnSetRes <- CreateDevice <- UD3DRenderDevice::SetRes <- HandleBigChange <- UD3DRenderDevice::Lock <- UViewport::Lock <- UWindowsViewport::Lock <- PrecacheRenderData <- Precaching <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop->GenerateExtraCrashInfo [(GLevel: 'myLevel' PendingLevel: '(NULL)' NetMode: 'NM_Standalone'] <- MainLoop

    Láttam, hogy volt már írva ez a hiba,akkor azt a választ kapta 2 éve a delikvens,h indítgassa... No hát nem működik. Minden driver frissítva és még sem megy. Lejebb az aláírásban látjátok a configomat. Jah még annyi, hogy Win7 Home premium 32 bit. (másnak is ez van fent és megy dökéletesen).
  • Maak
    #6190
    sziasztok, a canadian forces modhoz van valakinek elo linkje? keresem de sehonnan nem tudom leszedni :(
  • Matthew Baker
    #6189
    1.1-ben néha chat-ben csak ezt lehet látni: Cheater! You are cheater! Camper és még sorolhatnám :)
  • AlexCross
    #6188
    1.0 poénos tud lenni, viszont sosem tudhatod, hogy éppenséggel csal-e a másik, vagy sem.
    a legtöbben úgy vagyunk vele, hogy ott játszunk, ahol éppen van játék.
  • Matthew Baker
    #6187
    amúgy szerintetek melyikkel jobb játszani 1.0-val vagy 1.1-el?
  • Anonymus20
    #6186
    Megy.
  • Matthew Baker
    #6185
    emberek honosítással megy a játék multiban?
  • mycso
    #6184
    Köszi, de közben meglett.
  • AlexCross
    #6183
    szólhatok Joci_Bettinek, hogy keresed, erre más módot nem nagyon tudok.
  • mycso
    #6182
    Az exites emberkéket a szerverükön kívül hol lehet elérni???
  • Anonymus20
    #6181
    Hát ez a hst akkor is egy szedett vedett csürhe, te is megmondtad. Az a komoly, hogy valaki reggel belép hozzájuk, este már warozik, és még war előtt szólnak a szerveren valakinek, akiről azt se tudják kicsoda, hogy jöjjön warozni. Egy hétre előre meg volt beszélve a nap és az idő.
  • AlexCross
    #6180
    nem maradtál le semmiről.

    az a kész, hogy itt ez az exites, és mikor jön valaki aki ugyan olyan komolysággal áll a játékhoz, akkor az csak egy szedett vedett csürhe. senki nem bír itt magába nézni.
  • Anonymus20
    #6179
    Nem hoz be semmit a képre nekem, nem találja.
    Ez a waros dolog meg úgyis mindegy.
  • AlexCross
    #6178
    fh meg továbbra is nyomi klán
  • AlexCross
    #6177
    a Hst szedett-vedett volt, ez igaz. viszont a létszám megvolt. az exites csak simán nem állt ki.
  • Anonymus20
    #6176
    1. Nem tom, de tetszik
    2. A HST meg egy szedett vedett csürhe nem voltak meg hárman akik odatartoznának, az exites meg megvolt, aztán abból lett a baj, hogy az "utcáról" hívták össze a számukra ismeretlen embereket warra.
  • AlexCross
    #6175
    ez milyen elvetemült smiley?

    a HsT vs Ex!tes war, meg.... erre nem lehet mit mondani. úgy megközelítőleg:
  • Anonymus20
    #6174
  • AlexCross
    #6173
    az FH egy szánalmas ócska klán. úgy teszek, mintha még nem mondtuk volna el elégszer.
  • mycso
    #6172
    Hali, na már kezd megőrjíteni ez a játék.

    1.0-ban tökéletes volt wide felbontásban, látszott a számláló sőt ugye annál ment a szerver is.

    Ma újraraktam az egész swatot.
    Most már akár melyik verziónál tudok szervert futtatni, viszont wide felbontásnál most már az 1.0-nál is hiányzik a kép alja...

    Fogalmam nincsen, hogy mi okozza ezt.