6531
  • kisokka
    #6451
    Korrekt, böcsületes brigád lehet :D
  • atosz19
    #6450
    Sziasztok!!
    Nem tudom hogy játszott-e valaki ennek a csapatnak a szerverén -->|N|s|F| Hungary Team<-- De muszáj megosztanom az észrevételeimet mert felháborított ami azon a szerveren folyik :@
    Ha jobb vagy a klán tagjainál már kapod a kicket, elveszik a fegyvered stb.
    Én ma játszottam a szerveren (már több éve játszok különböző szervereken!!) és kidobtak kétszer is pusztán azért mert ügyesebb voltam a csapat tagjainál meg ugye jött az hogy radarozok, aim stb. De ez nem csak rám igaz hanem egy holland klántársamra is, kidobták őt is mint a pinty persze csak azért mert a nagy NFS klán nem bírt vele -.-" Szóval ha tehetitek kerüljétek el a szervert messziről :DDD
  • Joint08
    #6449
    Valaki már csinálhatna 1 normális magyar RD szerot mert már mióta exites nincs azóta semmisem ez a játék :)
  • mikulas16
    #6448
    elnézést az elérhetőségem:skype mikulaas16 néven
  • mikulas16
    #6447
    tiszteletem az uraknak!
    új magyar servert indítottak.ip címe:91.83.231.70:10480
    coop modban fut
    14 slotos
    kérem azok jelentkezését akik segítenének a configban.
    köszönettel mikulas
  • mycso
    #6446
    Nem is állítottam, hogy játszana.....legutóbb webadmin-ból bannolt ;)

    Eddig sem nagyon játszani járt fel, csak az admin jogosultságát villogtatni.
  • Winibaba
    #6445
    Alex már nem játszik swatot...
  • Anonymus20
    #6444
    De már kevesen vannak akik játszanak.
  • mycso
    #6443
    Látom itt meghalt minden...nem is csodálom.
    A NewCalibraServer -t nem ajánlom senkinek...sajnos a megszokott AlexCross stílusú szerencsétlenek irányítgatják (meg még talán ő is)

    Még 1-2 külföldi szeró van, ahova érdemes felnézni...bár én is már csak nagyon ritkán 2-3 havonta 1-2 alkalommal játszom picit.

    Általában a magyar szerókat kerülöm, mert értelmetlen felmenni, azért jó látni, hogy még így sok év után is viszonylag sok szerver üzemel.
  • Blackfoot
    #6442
    Majd valahogy utánnajárok.
  • Blackfoot
    #6441
    Értem hogy mit írtál, de szerintem biztosan meglehet csinálni hogy új területeken is lehessen küldetéseket csinálni. Érdekes is volna ha nem lehetne.
  • Anonymus20
    #6440
    Küldetést kell csinálnod ha SP pályán akarsz játszani. A karrierbe nem teszi bele, azt meg nem tudom hogy kell, meg hogy lehet-e. Menüben create new mission kell neked.
  • Blackfoot
    #6439
    Vagy nem az a baj hogy nem a C:\ meghajtóra van feltelepítve?
  • Blackfoot
    #6438
    Gondolkodtam hogy talán a konfigurációban az egyik txt vagy config fáljt kikellene bővítenem a területek neveivel...Talán. Mivel az új területek ugye nem szerepelnek semmilyen fáljban, és lehet hogy ezért nem működnek mivel mondjuk úgy, nincsenek nyílvántartva a játékban, mivel újak. Várok minden ötletet:))))
  • Blackfoot
    #6437
    Sziasztok, valaki nem tudja SP területeket hogyan kell beaktiválni? Mert ha vannak terület fáljaim, az nem elég ha csak simán a maps mappába beleteszem illetve ha ehhez vannak még más fájlok is. pl textúrák vagy más, akkor nem elég csak a megfelelő fájlokat betenni a megfelelő mappákba mert ettől nem jönnek majd be a területek a küldetés szerkesztéskor. Mit csináljak?
  • simonl #6436
    Igen, még 64 bit -esen is remekül...
  • mate14
    #6435
    win7-alatt fut???
  • Anonymus20
    #6434
    Tudtommal nincs.
  • RMarvin
    #6433
    Tud valaki magyar nyelvű tutorialt a Swat-editorhoz? Gondoltam nekiállok egy kicsit farigcsálni. (tudok angolul, de elég fárasztó a sokoldalas angol szövegeket bűvölni néha)
  • Winibaba
    #6432
    Köszi az infót!

    Kár, hogy így meghalt ez a játék, pedig micsoda élet volt itt anno :)
  • mycso
    #6431
    Van még pár magyar 1.1 és 1.0-ban is, illetve 1.0-ban valami házi szervereket szoktam látni vagy kettőt. Valami párhete alakulhatott klánféleség "menedzseli". Inkább le sem írom a véleményemet róluk.

    Mostanában én is úgy vagyok ezzel, hogy 1-2 havonta nagy ritkán 1-1 alkalommal felnézek valahova, ha nagyon nincs itthon semmi dolgom.
  • Anonymus20
    #6430
    Én is csak ide nézegetek föl, de szerintem magyar szerver sincs már nagyon :D Van minden módban egy-két szerver amin vannak a többi meg üres kb.
  • Winibaba
    #6429
    Sziasztok!
    Milyen magyar szerverek vannak élőben mostanában? :)
    Látom anonymus tartja a frontot, pedig olyan kihalt lett itt minden, sajna...de kicsit csapatnám újra, ha van valami játék magyar fronton. :)
  • Anonymus20
    #6428
    Úgy, hogy csinálsz egy új küldetést. Create new mission, ott pedig kiválasztod a pályáid.
  • simonl #6427
    Sziasztok, telepítettem az alapjáték single részéhez pár új pályát...hogyan tudom elindítani őket? köszönöm
  • Jim Morrison
    #6426
    GS melléklet most a swat4, gondolom többen fognak most multizni, lehet megint felrakom.
  • Jim Morrison
    #6425
    én megtaláltam a módját, hogyan legyek VIP ha az akarok lenni ! :D 10/8szor összejött.
  • woy
    #6424
    -me vip pls.
    -random.
  • Anonymus20
    #6423
    Ha olyan mint amilyenre gondolok, szal nem telepítős, akkor megfogod szépen a mappákat amiket letöltöttél, és bemásolod a mappát az ugyanolyan nevű mellé, a gép rákérdez, hogy összefésülje-é a mappákat, te határozott igent mondassz rá, és ha felül akar írni valamit, arra is bólints rá. A Swatot alapesetben a C:/Program Files/Sierra/Swat4 mappában találod, itt kell legyenek a mappáid.
  • komorszabi
    #6422
    Hello
    Az lenne a kérdésem tegnap este telepítettem fel a SWAT 4-et leszedtem hozzá a magyarítást és azt hogy lehet telepíteni?Előre is köszi a válaszokat.
  • RMarvin
    #6421
    OFF

    Ismerem az OFP-t, de valahogy nálam mégis a"Hidden" maradt az etalon. Ha kipróbálod, szerintem magad is rájössz miért. Amúgy így néz ki a dobozos verzió, ami már dvd-s kiadású. Rajta van az 1. rész is. Még annyit, hogy ha elkezded a kampányt, akkor célszerű azt "Lone Wolf" módban tenni, ilyenkor nem kell a társak irányításával is törődni. Lesz munka bőven, addig legalább jobban megismered a pályákat. Első nekifutásra mindenképpen a legkönnyebb fokozatot javaslom, nem véletlenül. Én kb. 3-szor vittem már végig.

    ON
    Már rég nem voltam SWAT szerveren. Végignyomtam már az összes "user"-pályát. Kár, hogy már nem nagyon készülnek újak.
  • Szepy2884
    #6420
    OFF

    Eccsém ezt tényleg ki kell próbálnom, de basszus! Mi ütött ezekbe a csehekbe!? Az ofp-t is egy cseh csapat követte el!

    Akkor én neked ezt ajánlom. Ne érdekeljen a grafika, a játékélmény mindenért kárpótol. A Thief 4 meg szintén nagy favoritom.

    Én SWAT kiegészítőn belül az "ITC only pistols" serveren vagyok a legtöbbet Szepy néven. Csak hogy valami ON-t is mondjak
  • RMarvin
    #6419
    Off

    Néhány apróság, ami miatt érdemes nekiszaladni a játéknak:
    - 2. vh-ús, cseh (!) gyártmány (ugyanazok a srácok akik a Mafiát is készítették)
    - sok mindenben hasonlít a Thief-re (lopakodás, láthatóság), csak itt 2. vh-ús közegben vagy. A HUD mindig mutatja, hogy a játékos éppen hány méterről látható, ezért is hasznos hasalva kúszni, főleg az éjszakai pályákon. Van guggolás, felkapaszkodás, úszás, hasalva kúszás, kihajlás. Minden testhelyzetben 4 féle sebesség van a leglassabbtól a leggyorsabbig, mely már önmagában is elég hasznos ha lopakodni kell.
    - teljes járműhasználat: oldalkocsis motortól a tankig minden van. A legjobb, amikor legalább 3-an utaznak egy tankban. Egy vezet, egy az ágyút kezeli, egy pedig a géppuskát.
    - hosszú játékmenet, a kiegben van már coop is
    - testek cipelése, hullák kizsebelése: ha üyes vagy és foglyul ejted az ellent, akkor még a ruháját is elveheted, s akkor mehet a beszivárgásos módszer.
    - feladat-orientált játékmenet. Érdekessége, hogy nem a pálya van a játékmenethez igazítva, így többféle módszert és útvonalat lehet használni. Single Playerben van taktikai térkép.
    - íme egy nagyszerű video a játékról, érdemes megnézni, hányféle helyszínen játszódik. Ajánlom külön az 1 óra 10 percnél kezdődő pályát! Mintha egy magyar alföldi faluban futkosnánk. Ilyet sehol máshol nem látni.
    - végül: a játék fordítását én követtem el, úgyhogy engem kell szidni:)))
  • Szepy2884
    #6418
    Off

    Nocsak eddig még nem is hallottam róla. De most hogy rákerestem, látom nem egy mai játék. Na de régi játék nem öreg játék. Mi sem bizonyítja jobban, mint az Operation Flash Point (az ARMA elődje). Talán már 10 évnél is idősebb, de azóta is etalon az fps-ek között. Valódi katonai szimulátor! Amióta ismerem, nem vagyok képes undor nélkül nézni a COD, Moha, meg pláne Quake, Unreal arcade sz*rokra.
  • RMarvin
    #6417
    Ez így van.

    Viszont ha ennél is jobb taktikai játékot akarsz, akkor told végig a "Hidden & Dangerous 2"-t. Most láttam, hogy a teljes DVD-s kiadást (kieggel együtt) ~1200 Ft-ért meg lehet venni. Ha valami rá tudott verni még köröket a swatra, akkor az.
  • Szepy2884
    #6416
    Köszi a választ, de azt hiszem a probléma megoldódott. Magyarán ezt a játékot nem 16:9-es monitorokra találták ki, de még ma is odaver a legtöbb mai vagy újabb játéknak. Ma toltam végig a RB6 Vegas-t. Hát a modellek anatómiája és fizikája meg sem közelíti a SWAT-ét. Az egy arcade fps a SWAT pedig taktikai fps. Ennyi.
  • RMarvin
    #6415
    nincs rajta valami kép-újraigazító gomb? Én az ilyen régi játékoknál visszateszem a monitort 4:3-ra egy gombbal, mivel úgysem tudják a szélesvásznat, a széthúzott figurák meg idegesítenek.
  • Szepy2884
    #6414
    Sziasztok,

    Annyi kérdésem lenne, hogy ki milyen felbontással játszik. Eddig 1024*768-ban játszottam, de amióta beújítottam egy 24"-os widescreen LCD-t és egy bika VGA-t, akkor ha nagyobb felbontást akarok, a képernyő pár centivel felfelé csúszik. Magyarán a képernyő felső széléből levág, az alsó széle meg üresen marad ahelyett, hogy kiigazítná és fullra kitöltené. Sajnos melóhelyről nem tudok küldeni screenshot-ot, de remélem értitek mi a problámám. Amúgy más "régebbi" játékokkal is ugyan ez a helyzet, hogy a natív felbontőást nem igen szeretik.
  • RMarvin
    #6413
    Lesz valamikor közös játék?
  • shumika
    #6412
    Ja tegnap. Van még 5db a West-end-be.