6531
  • Jim Morrison
    #6531
    minden szerver 1.2 n megy? mert feltettem az 1.1 et, mert mintha ez elég lenne, de 1 szerverhez sem tudok csatlakozni.
  • RED BULL F
    #6530
    uhhh ez jó kérdés. Őszintén szólva sosem próbálkoztam vele. Ezt most passzolnám.
  • Blackfoot
    #6529
    Ebben az esetben amit küldtél érdemes írásvédetté tenni a fájlt, bár egy kis ablak belépéskor meg kilépéskor megjelenik de ennyi baj legyen csak:) Így már jó a felbontás.

    Amúgy most nemrég kipróbáltam tudod azt hogy új maps et betettem quick mission deitorba, és meg is jelent, viszont attól hogy átírtam config fájlokat a küldetés neve a listában nem jelenik meg. Nem tudom vajon hogy lehetne megoldani azt hogy ezek az új területek is működjenek és ezekhez is scenariokat lehessen létrehozni. Érted? Mert azt már elértem hogy ezek az új területek nekem meg tudnak jelenni a scenario editorban csak a terület neve nem látszik. De ott ahol a terület neve lenne üres sáv van. Volna esetleg ötleted?
  • Blackfoot
    #6528
    Kösz de már megoldottam:) Amúgy köszönöm az infót.
  • RED BULL F
    #6527
    Kis angol tudás szükséges: http://www.widescreengaming.net/wiki/SWAT_4
  • Blackfoot
    #6526
    Hello. Nem tudja valaki hogyan lehet 1366x768 felbontást beállítani? Mivel nálam ilyen nincs 1.1 a verzióm egyébként.
  • RED BULL F
    #6525
    1.1-es szerveren kell játszani. Meg egy értelmesebben.
  • mycso
    #6524
    Mostanában néha játszogatok 1.0-án és hát vannak bajok. Vagy csak már belefásultak az aktív játékosok és leszarják....
    Millió ember van, aki aimozik --> tézerelem forog, írom az adminnak, hogy hahó és le se sz@rja.

    Illetve még egy érdekes dologgal találkoztam: elég folyamatos a szerver, lag nem jellemző, esetleg néha, viszont 1-1 ember, amikor a közelébe kerülök és lefújnám, letézerelném, na akkor egy nagy lagg, majd már ő meg is fújt vagy letézerelt és ennyi.
    Persze lehetne lag, szerverhiba, csak az érdekes, hogy mindig ennél az egy embernél jelentkezett a dolog és csak akkor, ha szorult helyzetben volt. Hát úgy fest vannak már új praktikák is a csalóknak.
  • ozimak
    #6523
    4+1-es a dolog only...
  • kekesandris
    #6522
    Sziasztok! Hogyan lehet berakni 6. csapat társat ha egyáltalán lehet?
  • dragon11
    #6521
    azt azért írd oda h kieges v sima, 1.0 v 1.1
  • raptile2
    #6520
    Sziasztok.Sok szeretettel várunk minden régiúj játékost a Hun Vip Ex!tes szerveren.Teamspeak 3 címünk: 176.8.236.94
    A MarkMod-os szerverlistát innen lehet leszedni: http://www.markmods.com/the_mods/viewcat&modcatID=3/
  • RED BULL F
    #6519
    ??? Eredeti telepítősnek engednie kell. Ha csak nem valami repack szutykot szedtél le. Milyen verzsön?
  • Matthew Baker
    #6518
    Üdv. Miért van az hogy sehova nem engedi feltelepíteni a játékot?
  • RED BULL F
    #6517
    Arra kérnék mindenkit, hogy mielőtt felmegy egy COOP szerverre, a játékmód lényegével és a szabályokkal legyen már tisztában legyen szíves. Nem akarok én senkit sem hülyének nézni, meg kioktatni sem, de remek példa, hogy az utóbbi időkben nálunk annyira megszaporodtak a Magyar Violator játékosok, hogy az adatbázisunk tele van velük és nem győzzük őket a jó útra terelni, magyarázni nekik a dolgokat. Ezt nagyon szomorúan konstatálom, hogy pont a magyarokkal van a legtöbb gondunk. :(
  • dragon11
    #6516
    :D akk nemis akkora macera:)
  • RED BULL F
    #6515
    Igen, kidobja a kereső. Mi TSS-t nem, csak az alapjátékot támogatjuk. De vannak még TSS szerverek is.
  • dragon11
    #6514
    xfire megtalálja a szervereket?:D

    játszanak még a TSS-sel rendesen?
  • RED BULL F
    #6513
    játékon belül megnyitod a konzolt (ö betű) és beírod: connect "ip cím. példaként pl ha coop-ra akarsz jönni: connect 81.19.209.212:10880

    Vagy Xfire-ön hozzáadod a kedvencekhez és ott le is tudod kérni a szerver állapotát és csatlakozni is tudsz instant.
  • dragon11
    #6512
    elmondod h lehet most online játszani ?:D és egyáltalán játszanak még így ?:Sss

    gameranger esetleg v hogy?:D
  • RED BULL F
    #6511
    -==MYT Team Svr==-
    81.19.209.212:10480

    SWAT 4 -==MYT World Svr==-
    81.19.209.212:10580

    SWAT 4 -==MYT Co-op Svr==-
    81.19.209.212:10880

    Várunk sok szeretettel.
  • Frenky
    #6510
    Hi! Nekem is fent van az 1.2 verzió, van szerver, ahol lehet multizni?
    Szép napot...
  • RED BULL F
    #6509
    Köszi. Igyekszünk bővíteni illetve javítgatni!
  • mycso
    #6508
    Gratula a blogodhoz, egész jól néz ki, hasznos kis iromány.
  • RED BULL F
    #6507
    Mióta lekapcsolták a szerverkereső szolgáltatást, azóta alig van élet. Plusz decemberben még az SOG is felhagyott a szerverek támogatásával. Egyetlen valamire való csapat, ami maradt az MYT.

    http://mytteam.com/index.php?site=servers

    Illetve SOG-s berkeken belül is felélesztésre került egy darab COOP szerver a napokban: 109.70.148.23:10480

    Én meg unalmamban elkezdtem vezetni egy oldalt, írogatok végigjátszást a mapokhoz plusz tippeket, trükköket:

    http://swat4hq.blog.hu
  • Yusuf
    #6506
    Sziasztok! Nagyon eltűntek a S.W.A.T. 4 közösségek. Mi fent tartjuk még mindig a csapatunkat illetve a társaságot. Gyertek látogassatok el hozzánk.

    Honlapunk: www.nsfhungary.atw.hu

    Facebook: http://www.facebook.com/pages/NsF-Hungary-Team/252802714739509

    |N|s|F| Hungary Facebook.

    S.W.A.T.4 Honlap
  • woy
    #6505
    Me VIP pls !
  • RED BULL F
    #6504
    Még az MYT szerón van élet. A veterán arcokkal még ott nyomulunk. A többi viszont tényleg kihalt, vagy megszűnt. Sajnos.
  • TwTNo1
    #6503
    Üdvözletem Mindenkinek!
    Örömmel látom, hogy a fórum még "él", ha nem is a régi intenzitással.
    Sajnos, ez a játékról már nem mondható el, sajnálom, mert az egyik kedvenceim közé tartozott.
    Talán, egyszer, valamikor .... hmmmm :)
  • dragon11
    #6502
    már nem lehet értékelni vidit, max lájkolni. am én megtettem :D
  • wacone
    #6501
    Sziasztok, lenne egy kérésem.

    http://www.youtube.com/watch?v=jwOTdif28Mo

    Értékeljétek a fenti videót kérlek.Mennyi időt venne el az életedből? 20 másodpercet?
    Az alábbi videó linken a megjegyzésben ott van a letöltőlink.
    Több SWAT 4 videóval készülök pályánként és több játékot is be fogok mutatni.
  • dragon11
    #6500
    ja és hol lehet a sima és kieghez single playerhez mapeket szedni?:D
    illetve a sima swat4 career részét nem is lehet nyomni, mert kidobál hibakóddal a mods feltelpeítése után..
  • dragon11
    #6499
    am hiába, látok néhány szerót így, de nemtudok egyre sem csatlakozni.. 5let ?
  • dragon11
    #6498
    kösszi :D
  • ferofeco
    #6497
    Dragonka nem olvastad a a néhány sorral lentebb található bejegyzésemet.
    Ott a válasz.
  • dragon11
    #6496
    visszaraktam a stetchkovot.. aztán hiába keresek szervert ingame, semmit nem talál.. -nem lanon keresem:D - illetve Xfiren megtalál ezer szervert, direct ip-vel csatlakoznék és az sem megy.

    mi lehet a baja ?:D

    minden tűzfal ki van lőve.. régi motoros vagyok, több évig játszottam vele szal ne badarságokat mondjatok pls.:)
  • maffioso
    #6495
    Köszi
  • kisokka
    #6494
    Úgy keress rá, hogy SWAT 4 map pack. Nekem van 3 féle is, de valamelyikben biztos benne van, mert emlékszem rá Ha tudod a pálya nevét, akkor könnyebb lesz megtalálni.
  • maffioso
    #6493
    Hi!
    Régebben co-opoztunk egy mozis pályán, amin k*rva sok túsz volt a vetítő termekben, meg csigalépcső meg ilyesmik voltak, de sehol nem találom. Megvan valakinek, vagy tud esetleg valaki linket rá?
  • RED BULL F
    #6492
    Hali. Valaki játszik még a játékkal? Valami Magyar közösséget összefoglaló honlap, szerver létezik egyáltalán? Én már jó ideje csak SOG-s szerveren nyomulok. Jó lenne látni, hogy nem halt még ki teljesen a magyar közösség :)