36
  • RpPRO
    #36
    olvasd el meg 1x amit irtam. :) Remelem, megerted.
  • TeszteloPontHu
    #35
    Tunerkártya nincs rajta, legjobb esetben is tuner lehetne rajta, de az sincs. Viszont hardveresen támogatja a videó enkódolást.
  • Inferno
    #34
    LoL
    Vegyetek hozzá tápot is kúlön ok. :)
    (480w kell az induláshozz )
  • janos666 #33
    Az enyém is beveszi az EAX-ot, még az EAX2-t is.
  • janos666 #30
    Hát én még átszámolnám azt a villanyszámlát a hejedben. A számlán kW-ban adják meg az egységárat.
  • RpPRO
    #29
    En sem pakolok oda semmit, az azonban elgondolkodtato, h a transzisztorok szamanak novelesevel egyre tobb hot kene elvonni, szoval lehet jovore atallnak a vizhutesre. :S A villanyszamla meg 480W-tal megugrik par ezressel havonta :)
  • janos666 #28
    De most őszintén: Pakolnál oda valamit is?
    1:Sok alaplaban van integrált hálókártya, van integrált RAID, integrált EAX-os 5.1/7.1-es hangkártya, a 6800U-n van tunerkártya (bár ezt csak régen olvastam, mostanában nem dicsekszik vele senki, lehet hogy nincs is??).....
    2:Szerintem akinek nincs szüksége arra a 2 PCI slotra az Radeon stb. esetében is szabadonhagyja a jobb szellőzés érdekében.
  • RpPRO
    #27
    Csak ilyen szogbol lehet fenykepezni a 6800 ultrat? Ehh. 95%-a a kepeknek igy keszul(t). Azert lattam abbol az 5%-bol is parat es masfel pci slotot elfoglal a hutoje.
  • arty
    #26
    1. csinálj :) csak ugyanolyan hozzáértéssel és felszereltséggel, mint a driverheaven ;)

    2. a csempés képeket be akartam linkelni, de már nem találom :) mindenesetre látványosan volt randa az FX/gef6800.

    3. amit a far cry csinál directx9 alatt, azaz ps2.0val, pontosan UGYANAZT csinálja majd a doom3 opengl alatt :) nemtom honnan veszed, h ps1.1 lesz a doom ... talán valaha, a geforce3 idejében arra volt a terv, de pont carmack ne használná az ujdonságokat? ;)
  • janos666 #24
    1:Ilyen képeket én is csinálok, csak lenyomom a kontrasztot 0-ra, és... De az nem recommanded 3DMark'03 teszt lessz!
    2:Amúgy Far cry-ban hol van az a csempe, megnézném már.
    3:Ha jól tudom a DOOM3 is 1.1-es saderekre épül és azért ne mondjuk rá hogy gyenge a grafikája (alpha, hivatalos screenshotok...) Szóval az 1.1-ből jobbat is ki lehet hozni mint amit a far cry csinál 2.0 alatt.
  • arty
    #23
    vagy bug vagy csalás... nem egyszerű eldönteni :) mindenesetre az nvidia nem reagált, ha jol tudom :D
  • Bandee
    #20
    ekkora 1 láma cikket...
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    és majd valaki árul hozzá paksot is ?
  • arty
    #10
    LOL ... ekkora baromsagot :D azt nem kene kiprobalni, hogy 320x200ban vajon szoftveres renderelessel hogy nez ki ?

    Az NV30 beallitasok annyit jelentenek, hogy az elmeletileg rendelkezesre allo ps2.0 helyett gyakorlatilag a megfelelo sebesseget nyujto ps1.1 fut. Az ATI hardvert felesleges lenne butitott effektekkel futtatni, ha a szebbekkel is gyorsabb :D

    Lattad amugy te az nvidia FarCry kepeit ? Szted az nem durva ?

    Egyebkent meg az nvidia ugy nez ki az nv4x sorozattal is csal a driverekben... mino meglepetes.

    itt a cikk:

    http://www.driverheaven.net/articles/driverIQ/
  • janos666 #8
    Ja, de így fölülnézetből már nem is tűnik sokkal nagyobbnak az a borda a 9800XT-jéhez képest. (persze oldalról már...)
    Amúgy szerintem tűrhető az ekkora mértékű képromlás ha 2X-es teljesítményt hoz. Csinálhatnának egy olyan tesztet is ahol a 9800XT és az 6800Ultra is NV30 beállításokkal fut.
  • Cat #3
    erre a szintre már giccs kell
    egyértelműen az ASUS a legszebb :)