229
KILLZONE
  • rrroka
    #29
    Mivel ez only PS2 az meg only X nem nagy konkurencia, csak az olyan milkósoknak akiknek van mindkettő, ők meg örüljenek hogy el lesznek látva mindkettőre ehgy jó FPSsel :)))
  • IGAZIWILLIAMS
    #28
    kidobják együtt a HALO 2-vel?
  • CrucifX
    #27
    PAL megjelenés november 4-én, NTSC két héttel korábban.
  • rrroka
    #26
    Én még sose FPSztem ps2n de PCn se nagyon egy ideje, várom mán a pirosszemű bácsikat. mikor jelenik meg? karácsony tájék?
  • aabyssx
    #25
    Megkaptam (kisebb-nagyobb nehézségek után) az első OPS2M-t, amin van egy 15 perces Killzone video.

    Egy PS2 FPS-hez képest brutálisan jól néz ki a játék. Bár a külső területeken elég gagyi a framerate (de hát még készen sincs a játék). A belső tereken tök szép folyamatos.

    És túlságosan ütődött, hülye viselkedésű karaktereket sem láttam...

  • rrroka
    #24
    576-ról nyúlja? :)))
  • Martin576
    #23
    Megbeszélted te ezt valakivel, haver? Forrásmegjelölés?
  • CrucifX
    #22
    Azért illene kiírnod a file forrását, nem valami etikus dolog csak úgy kilinkelni más weboldaláról.
  • Argon
    #21
    Egy vagon videó jelent meg a játékból amit itt tölthetitek le!
  • duc
    #20
    egér támogatás köll. Socom-ban sincs, néha olyanokat lövök mellé, hogy az fogalom .)
  • UNREG
    #19
    Jó hír!
  • Police88
    #18
    Jaja én is bajban szoktam lenni ps2-n a FPS/TPS játékokkal......A Killswich játékot nem tudom kezelni,de például egy SWAT-ot igen.
  • Martin576
    #17
    Egy teljes napig csak ezzel játszottam az E3-on... Nagyon csúcs game. Még csak megközelítőleg sem volt hasonlóan szép FPS PS2-n!
  • karfiol
    #16
    Én tökéletesen tudom irányítani PS2-n az FPS-eket,hiszen nem PC-n tanultam FPS-ezni:)
  • Rincewind
    #15
    Meg kell szokni. Tökéletes soha nem lesz, de egészen bele lehet jönni. Én inkább az AI-től félek, mert az eddig mutatott videókon erősen a 0-hoz konvergált... :P
  • Gábor
    #14
    Csak meg kell szokni, utána megy a hent rendesen.
  • gyurmandia
    #13
    Nem kötözködésből kérdezem, de jó lesz ez? Én nem tudom elképzelni, hogy a PS2-mön normálisan tudok FPS-t játszani. Persze én is olvastam, hogy optimalizálva lesz az irányítás, de nem tudom elképzelni...
  • grebber
    #12





  • Police88
    #11
    Új képek a hardwireden...
  • Police88
    #10
    ezek készen vannak (vagyis használhatóak még fogok rajtuk csiszolni):videók
    cikkek
    linkek
    A többit majd késöbb csinálom meg mert az egy kicsit több munka
  • Police88
    #9
    jó nemsoká kész minden!
  • CrucifX
    #8
    Tanács: nem létező oldalakat ne linkelj be, jobb, ha látványosan áthúzod s így nem kattints senki feleslegesen.
  • Police88
    #7
    mert még nincs semmi kész rajta!
    Csak a fórum és a többi link de azokon a linkek még nincsenek megcsinálva!
    Tegnap kezdtem mé jó hogy van rajta 404!!
  • CrucifX
    #6
    404 404 hátán
  • Police88
    #5
    csináltam neki egy fanoldalt (tegnap keztem el):http://killzonehun.uw.hu
  • Rincewind
    #4
    576 cikk.
  • FREAK
    #3
    valamelyik korábbi Konzolba már leírtam, amit tudtam, de már mindent elfelejtettem :)
  • Police88
    #2
    itt a hivatalos oldal:http://www.killzoneps2.com/
  • Police88
    #1
    Helló ha valaki tud valami infót a játékról akkor azt nyomassa ide! PLEASE!