229
KILLZONE
  • Lammer
    #69
    2vel alattad ott a link, olvasd el(mondjuk a 3ik oldalra mutat, értelemszerüen lapozz majd vissza)

    amúgy a SmartjoyFrag egy nagyon zsír kis 3rdparty Cuccos... Fogod bedugod a konzolba(csak Xbox,PS2) és rádugsz egeret,billentyűt(PS2) és nyomulsz királyúl az FPSekkel, meg amivel akarsz, elvileg könnyen settingelhető!!!! nagyon zsírnak néz ki... ;)
  • rrroka
    #68
    mi az a smartjoy?
  • Tyler Durden
    #67
    Nahh hazajöttem és rádurrantam csúnya módon. Eddig kb 10 percet gameltam vele, de azt kell mondjam, hogy BESZARÁS!
    Kőkemény akció, ultra a csapatmunka és az egész feeling szerintem haza fogja vágni azokat akik kicsit is szeretik a lődözős játékokat.
  • Lammer
    #66
    hehe királyos itt írják királyúl megy vele!!! jajjdejó!!!
    killzone-t is említik, hogy frankón vágja a cuccost...

    btw: ki szokott rendelni külföldről, mert beszállnék nekem kéne 2 smartjoy frag(ps2,xbox)
    hmmm?
  • Lammer
    #65
    Na végre kipróbáltam!
    hááát elég dögös ahhoz képest, hogy csak PS2 hehe
    na az elején meg is haltam...
    hát ha támogatja a Smartjoy ezt akkor már télleg venni fogok 1et...
    utánanézek külföldi fórumokon...
    ;)
  • Tyler Durden
    #64
    Mindig is szartam az értékelésekre, ha bejön akkor gamezok vele, ha nem akkor kuka (:
  • kiskami
    #63
    Hi

    A gamespot-on nincsenek különösebben elragadtatva tőle...

    Kár. :(
  • Tyler Durden
    #62
    csorog lefele.. (:
  • Sephi
    #61
    Hat mar en is... jovo het szerdara igertek....
  • Lammer
    #60
    dettó, már annyira hájpolták, qrván kiváncsi vagyok rá! :Ð
  • fanatifo
    #59
    Nah megjelent a gamma hamarosan szedem!!!!
  • fanatifo
    #58
    nah ha minden jólmegy ma megjelenik a gamma!szeretettel várjuk:)
  • CrucifX
    #57
    Ne kínozz ;) Következő konzolban (ami ha jól tippelek valamikor csütörtökön, esetleg a jövő héten érkezik) lesz róla pár sor?
  • Martin576
    #56
    Meglepően jó! Eddig egy olyan szitu volt, amikor feltűnően beszaggatott, de szerintem azt ott kijavítják. Ha nem, akkor sincs katasztrófa, mert nem cseszte el a játékélményt. Minden helyszínen forogtam egyébként, mint a bolondóra, de nagyon szépen fut...
  • aabyssx
    #55
    Framerate?
  • Martin576
    #54
    Az 576 online Konzol fórumán bővebben is írtam a játékról. Az a nagyon komoly benne, hogy nem olyan idióta lúzerség, mint sok más FPS, hogy kifogy a skuló, neked meg van időd szépen újratölteni, és ledurrantani a veled szemben álló segghülye ellenfelet. Itt, ha kifogysz, azonnal fedezékbe kell ugrani, mert szarrá lőnek, és kampó.

    Alapból nálad van az ISA fegyver. Erős géppisztoly, másodlagos tűz a robbanó gránát. Finom, DE hamar kifogy, két kis tár van összeragasztószalagozva, azt forítja meg töltéskor a csávó (királyság), ha ez is kifogy eldobja és előhúz egy újat. Annyira kevés benne a lőszer, hogy tényleg csak egy 4-5 másodperces folyamatos sorozatra elég (rövideket kell vele ereszteni).

    Felveheted a Helghast géppisztolyt is. Ez gyengébb, de sokkal több benne a golyó, a másodlagos fire egy sörétes patron.

    Tök jó, ahogy váltogatni kell őket. Van aztán gépágyú, kispiszoly, robbanó golyós pisztoly, sniper fegyver, a csaj szereplőnél hangtompítós pityu, kés, egy csomó minden.
  • rrroka
    #53
    ha belegondolok akor nekem ugy általában az első FPS lesz ha beszerzem... nem nagyon játszottam én ilyenekkel belemélyülősen.
  • CrucifX
    #52
    Ohóó, remek, akkor már biztos, hogy meglesz életem első konzolos FPS-e: szép, színes-szagos változatban, rögtön a debütálást követően.
  • Martin576
    #51
    Alapállapotban kb. félúton van a függőleges / vízszintes mozgás érzékenysége, ezt nekem le kellett vennem nagyon kicsire, mert irtó érzékeny - gondolom ezen a végleges verzióban változtatnak. Az irányítás szerintem tökéletes, már ha nevezhetjük az én kezemet konzolos FPS-hez szokott kéznek.

    A gombkiosztás tetszés szerint variálható, de alapból R1 a lövés, R2 a másodlagos lövés, L1 gránát, L2 guggolás (lehet választani, hogy tartva vagy kattintva).

    Kör a villámgyors fegyverváltás (lehet nálad egyszerre 2 nagy fegyver és egy pusztolyféle), Háromszög a reload, X az akciógomb. A Négyzet mindig más, pl. nightvision.

    R3 a közelítő célzás, L3 nyomva a futás. Ugrás nincs, ha olyan hely van, ahol át lehet lendülni valami felett, kijön egy ikon a képre, X, és már ugrik is. Ugyanígy mászik fel a létrákon is: ikon aztán X. Létrán lefelé nem mászik, hanem kirányul, kommandós módra csúszik.
  • CrucifX
    #50
    Mázlista ;)
    Egy kérdés: milyen az irányítás kontrollerrel?
  • rrroka
    #49
    Jut eszembe: irigykedik-irigykedik. :)
  • Martin576
    #48
    Két napja tolom a játékot - mondjuk úgy, két éjszaka óta. Ha a nálam levő verzió többé-kevésbé végleges a pályák tekintetében, szerintem a többi FPS játékhoz képest rendben lesz a szavatosság. Már most látom, hogy lehetnének hosszabbak a páylák, de technikailag valszeg nem kivitelezhető, mert minden pálya tök más helyszín, nincs ismétlődés.

    A game 4 részből áll (esetleg 5), részenként négy pályából (esetleg 5). Van egy órás és 15 perces pálya is. Bizonyos pályákon (talán majd mindegyiken?) több karakter közül is választhatsz, ami más-msá játékstílust és harcmodort jelent.

    Már közepes fokozaton is rendkívül nehéz, pályánként simán van akár 6-8 halál is - van, ahol több is.

    A mulitja full komoly, akár egyedül is botokkal (1-16).
  • CrucifX
    #47
    Kvalitás ide vagy oda, a legfontosabb dologról egy szót sem hallottam még: szavatosság. Rendben van, hogy két oldalon folyhat a küzdelem, de kérdem én: ha neadjisten (mert ezt szeretném a legkevésbé) 3-4 óra alatt végig lehet rusholni a drága Killzone-on (ami tényleg drága, Red Dead Revolvert szeretném nagyon de nem akarok kiadni 17 ezer forintot egy egy délutános kalandért) akkor bizony várni kéne míg lemegy az ára :(
  • IGAZIWILLIAMS
    #46
    pont az a jó,nem?(mármint ha nem engednének át minden [email protected])Egyébként a Riddick-en kívűl x-en sem láttam ilyen dulvát.(gfx)
  • aabyssx
    #45
    Na-na-na!
  • rrroka
    #44
    sephivel karöltve... :)))
  • aabyssx
    #43
    > Mindent fikáznak

    LOL - Ott a helyem!
  • Jinchuu
    #42
    Zsír! :D
    Alig várom!
  • Martin576
    #41
    Beszéltem egy belsős Sony-s emberrel. Azt mondta, hogy a Sony saját játéktesztelői gárdája eléggé "köcsög" brigád, abba kötnek bele, amibe csak tudnak. Mindent fikáznak.

    A Killzone-ra viszont ők is azt mondták, hogy "na ez komoly"...
  • IGAZIWILLIAMS
    #40
    egen,sőt valszeg a Killzone-nal elég ha lefektetik az alapokat,az igazi eladásokat ott is a második rész(ami úgy hallottam már készül)fogja hozni.
  • rrroka
    #39
    ez mondjuk logikus döntés a saját szempontjukból, de azér kicsit szenyaság.
  • aabyssx
    #38
    Én nem bírom az ilyen dolgokat, mert gyakran inkább destruktív és igazságtalan még a $ony termék tulajdonosok felé is.

    Hasonló mértékű (szándékos szabotálás) miatt nem játszik le például RGB-n DVD filmet a PS2 (mivel az komoly konkurenciája lett volna az akkori asztali $ony DVD lejátszóknak).
  • rrroka
    #37
    Okos Sony én bírom őket :)
  • aabyssx
    #36
    A $ony-nak nem kell népszerűsítenie magát, hiszen az átlagjátékosnak a konzol egyenlő a playstation-nel. Így hosszú távon úgyis hozni fogja az eladásokat a játék és nem számít annyira a megjelenés idejekor a népszerűsítés.

    A $ony-nak inkább arról kell gondoskodni, hogy ne csábuljanak a konkurenciához a már megszerzett emberek. Erre talán a legjobb módszer, a "minek nektek HALO, hiszen majdnem ugyanazon a napon kaptok Killzone-t helyette" stratégia.
  • IGAZIWILLIAMS
    #35
    a játékosok elég nagy százaléka rendelkezik kint mindkét konzollal,számítani kell arra is,hogy az egyszeri ember csak azt veszi meg,amelyik szerinte jobb.
  • IGAZIWILLIAMS
    #34
    ez az eladásoknál visszafelé is elsülhet..
  • aabyssx
    #33
    Pontosan! Amikor a M$ bejelent valami szerinte nagyot (X-Box 2, XNA, vagy valami húzós játék), akkor a $ony azonnal (szinte pár órával később) elpletykál valami hype alapot, ami jelentősen csökkenti, de akár el is nyomja a hírt (PS3, GTA infók stb.).
  • rrroka
    #32
    de miért lenne konkurencia a két játék? elnyomják egymásróla híreket?
  • aabyssx
    #31
    Amilyen ellenpropagandákat képes indítani a $ony még a (nagyon-nagyon várt) HALO2 eladásoknak is betehet rendesen.

    A $ony is elég ~rohadék üzletstratégiát folytat (nem csak a M$).
  • IGAZIWILLIAMS
    #30
    hzx mondta a múltkor(az x365 fórumon talán),hogy pénzügyi tanácsadók ajánlották pl az MS-nek,ne adja ki a Forzat a GT4-gyel egyidőben.