Takarékossági programot hirdetett a Microsoft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

CAD
#16
Ollie jezusom te fanatikus vagy 😊

caddie

ollie
#15
hehe, ez 52,8 milliárd dollár

ollie
#14
hip hip hurrá!
végre 5 évig "kitart" egy windows!

CAD
#12
Megeshet... talan nem is biztos hogy hatranyos lenne.

caddie

valamit
#11
At the end of 2003, Microsoft (nasdaq: MSFT - news - people) had $52.8 billion in cash, which grew nearly $2.4 billion per quarter that year. - Reuters 2004. februar - ez alapjan nem tunik tul sulyosnak az anyagi helyzetuk 😊

http://twitter.com/valamit76 http://conspiracy101.t35.com/ http://www.youtube.com/user/Darwin76valamit#p/f

fluga
#10
elõbb utóbb szét fogjál szabdalni szerintem, ha nem a trösztellenes törvény miatt, hanem gazdasági megfontolásból.

fluga
#9
ugye nem bill gates vagyonára gondoltál?

Tetsuo
#1
Inkább nem mondok semmit..

https://www.youtube.com/shorts/zECTF2H8Jp8