101
kérdések-válaszok
  • pocokxx
    #101
    Talán ez segít
  • pocokxx
    #100
    Hangerőt tudsz még ráadni a "Gain" nevű beépülövel: Elvileg alapból benne van, külön nem kell felrakni. (Opciók/Lejátszás/ jobbra a Replay Gain fül és ott van két "db"-s csúszka.
  • Gyuris Renátó
    #99
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem segíteni abban hogy hogyan lehetne azt megcsinálni, hogy a gépembe a bemenetre rákötök mondjuk egy cd lejátszót, és ami a cd lejátszóból jön hangjel, az bemegy a winamp-ba, és a visualization arra a jelre mozog.
  • gergely1991
    #98
    Valószínűleg kodek probléma lehet...
    A winamp pl.:támogatja a mpg,avi,wmv(videókat képmegjelenítéssel)

    #97: És a Equalizert is ellenőrizted(mondjuk pl.:a bal oldalon az elsőt)?
  • joeperry
    #97
    Sziasztok!

    Létezik olyan winamp plugin, amivel plusz kakaót tudok adni a hangerőre? Sajnos az új fülesemmel elég halk még max hangerőn is, a régivel nem volt ilyen gond.
  • pista007
    #96
    a winamp nem jeleníti meg a képet filmlejátszás közben, ugyanez a helyzet más lejátszókkal is. mit tegyek, h lássam a képet? választ előre kössz
  • cicai
    #95
    az(H)
    :P
  • hunbasser
    #94
    fu,aláírásod meg csak most veszem észre... (Y) :D nagy zene.
  • cicai
    #93
    EZAAAAAAZ!!!!!
    Köszii:P(L)
  • hunbasser
    #92
    olyat keress winampban,hogy global hotkeys és ott szerintem át tudod állítani a multimédiás gombokra
  • cicai
    #91
    Sziasztok!
    Nem tudjátok h hol lehet beállítani azt h a multimédiás billentyűmön, ne a media playert hanem a winampot irányítsa a play/stop gomb? mmint winampon vagy a windowson bellül?
    Minden a winamphoz van társítva...
  • alex báró
    #90
    Sziasztok az miért van hogy ha rádiót hallgatok akkor nagyon gyakori bufferelés miatt hallgathatatlan?
  • hunbasser
    #89
    sziasztok

    az miért van,hogy nem ugrik a következő számra a winamp? :\ tehát be van töltve a playlist és ahogy vége van a számnak,nem ugrik a következő számra.
  • fery02
    #88
    Nemrég váltottam az 5.541-es verzióra, és az vele a bajom csak, hogy lejátszás közbe, ha egy egész képernyős ablak esetében felhozom előtérbe a winamp-ot (tálcáról rákattintok) és ha már nem kívánom, hogy előtérbe legyen, ha úgy tüntetem el, hogy csak mellékattintok (az ablakra, amin dolgoztam), akkor legközelebb, ha ismét előtérbe akarom hozni a winampot, akkor csak a playlist jön elő, és csak akkor jön elő lejátszóstul, ha a legutolsó kattintásom magán a lejátszó felületen történt, nem pedig a playlist-ben. Nem tudom érthető-e a problémám. Előre is köszi!
  • Szurix
    #87
    Hi, lehet alapismeret, de hogy lehet kiírtani az azonos számokat egy lejátszási listából? Pl.: playlist egy folderből amiben több album van és ezért sok egyforma szám lesz.
  • McGrady
    #86
    segítsetek, légyszi!
    újraindítottam előbb a gépet, feláll a rendszer, winamp beindít, látom hogy az összes playlist, meg egyáltalán minden beállításom eltűnt...most ott tartok hogy ahogy elndul a winamp, hibát észlel és leáll...volt több száz zeném ott, meg lehet valahogy menteni a playlisteket??
  • Benny04
    #85
    Sziasztok!
    Nemrégóta a winamp mindig megjeleníti ezt az ablakot indításnál:

    Hogy lehet kikapcsolni ezt?
    Mert ha rákattintok, akkor csak ilyen hülyeséget ír ki...
  • nesto
    #84
    ha él még ez a topic:
    hogy lehet kikapcsolni a felugró ablakocskát ami minden új szám (következő) indulásánál felugrik(címmel hosszúsággal ellátva)
    ??????????????????????????????????????????????????????????????
  • Balazs15
    #83
    hogy kell beállitani 5.1 hangzást a winamp-ban mert sehol se találom
  • prezi
    #82
    Hi all !!
    Valaki tudja annak a pluginnak a nevét amivel 2 tracket össze lehet rakni, van benne tempo, pitch, meg ilyen egyszerű effektek :D
    Hiába keresek winamp.com-on be van halva az oldal -.-
  • Norby86
    #81
    Sziasztok!
    Van egy 5.1 es logitech hangcuccom és nemtudom mit állítsak és hogyan hogy a hátsó 2 hangszóró is szoljon. Mert hangkártyát már átállítottam 5.1-re,de winamp továbbra is sztereoba nyomja ki. Azt tudom hogy egy mp3 zene nem 5.1,de valahogy rálehet birni hogy hátsó hangfalak is szóljanak? Esetleg plugin vagy bármi megoldás érdekelne! Help!
  • ndaveed
    #80
    kösz
  • Shiwo
    #79
    tessék...jobb oldalt megtalálod..
  • ndaveed
    #78
    Hi
    Kellene nekem a legújabb winamp küldenétek egy linket?
    Köszke.
  • Shiwo
    #77
    hali !

    az lenne a kérdésem, hogy a media playerben van valami hangerő-kiegyenlítés nevü dolog ... winampba van ilyen ? illetve van-e hozzá valami plugin, hogy legyen benne ilyen ?
  • Balo
    #76
    Köszi szépen!
  • Dj Faustus #75
    "A .kar file-ok lejátszásához: jobb klikk a lejátszón/Options/Preferences/Plug-Ins/Input/Nullsoft MIDI Player/Display fülön a Show lyrics window while playing legyen beikszelve!"
    Forrás:
  • Balo
    #74
    Üdv! Az lenne a problémám, hogy .kar kiterjesztésű fájlnál nem jelenik meg a szöveg. Régebben megjelent, de tudom ilyen nincs, de "kikapcsolódott". Menüben nem nagyon találtadm, hogy lehetne visszarakni. Köszi a segítséget előre is!
  • Lpneo
    #73
    köszi
  • Peti1
    #72
    Options / Preferences. Plugins / Output. Directsound Output / Configure, utána Fading. és mindenhol jelöld vissza az Enabled-et.
  • Lpneo
    #71
    Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet kiszedni a winampból azt hogy fadelje az elejét meg a végét, mert így most ha egy nagyon rövid hangot játszok le, semmi sem hallatszik.
  • thoomas
    #70
    Helo!!vki próbálta már letölteni a rapidshire-ről a legujjabb winamp pro 5.32-t??????egy rar fájlt tölt le, de kitömörítésnél kér egy jelszavat, amit nem mellékeltek hozzá:S:S:D:D
  • nesto
    #69
  • nesto
    #68
    Heló
    Valamit megnyomhattam mert nem működnek a parancsgombok (nem reagál a C-re, B-re, Z-re) és nem csinál semmi csak ha egérrel megnyomom a gombokat.
  • tlacika
    #67
    Sziasztok.
    Vaamiért nem szól a Winamp-om 5.1 egyben. Csak a két első. Másik verzió kellene vagy csak beállitás?
    Köszke
  • LeePí17
    #66
    vedd ki a hangkártyát...
    vagy tiltasd le a biosban..
  • fapapi
    #65
    Sziasztok!

    Hogy tudom átállítani a winampot hogy ne az 5.1 es hankartyat hasznalja hanem az alaplapi hangkártyát?
  • nesto
    #64
    én már utánajártam de nem találtam sehol se. Jim Beam-es skint véletlenül nem tud valaki?
  • Halfer
    #63
    Nagyon szépen köszönöm
  • Peti1
    #62
    a Plugins-nél az Output-ban a Directsound-on belül a Fading-et tiltsd le mindenhol. ilyenkor elvileg nem halkul el.