448
Empire Earth 2
  • AtitikaArc
    #448
    Sziasztok!

    Új vagyok és segítségre szorulok,vagy valami. Nem indul el a játék a windows 7-en. Próbáltam már az ikonnal a kompatibilitás problémát +oldani de semmi...van ötlete valakinek?
  • TheBossbuster
    #447
    Erről a torrent oldalról http://transfer-tracker.eu/index.php le tudjátok tölteni a Magyar verziót!
    Üdv

  • TaPeti
    #446
    Sziasztok!
    Már sokan feltöltöttétek a magyar nyelvi fájlokat,de minden letöltőoldalról törölték.Megköszönném ha valaki feltöltené újra és belinkelné vagy ide vagy elküldené a linket erre a címre:[email protected]ár mindent felraktam csak az kéne!előre is köszi!
  • Tom01
    #445
    Helo

    Bocs a hülye kérdésért de fölmentem a lejjebb említett hamachi szerverre meg haverom is és hogy lehet játszani ?

    Előre is köszi
  • CamelX
    #444
    Én sem akarlak felgyújtani, úgyhogy ezt megbeszéltük :D majd írok persze ha találok valamit ;)
  • peppuz
    #443
    hát oké!azért köszi!hogyha mondjuk(most nem azt mondom h kezd el izombol keresni)ha "véletlenül találsz valamit ez ügyben akkor ugye azért szolsz!Keresem én nem akarlak csicskáztattni!
  • CamelX
    #442
    Akkor nyílván alapból kompatibilis volt a 2 játék, ez dirett arra való hogy kompatibilitási gondokat orvosolja. nekem myconfigx.cfg néven van, és a barátnőm gépén is, pedig a 2 gép között generációs különbségek vannak :)
    nincs más akkor részemről, rá kéne keresni a hibaüzikre google-ban
  • peppuz
    #441
    na itt áll meg az install-ba!kb a 13dik kocka!XD

    C:Program Files/Sierra/Empire Earth2/movies_ee2x/fe_loop_EE2X.bik

    egyéb 5let...amugy ha átirom a myconfig-ot akko azt irja ki 1böl h nem kompatibilis
  • peppuz
    #440
    ja jó!ott van csak én vak vok!!XD
  • peppuz
    #439
    a myconfig.cfg-t a kiegészitön találom????mert azt nem tudom...
    Hát mind a 2 eredeti cd!és nincs vistám!
  • CamelX
    #438
    Próbáld átírni a myconfig.cfg-t a sima EE2 főkönyvtárában, mondjuk "myconfig2.cfg"-re. De akkor ennek is csak akkor lehet értelme ha mind2 eredeti, vagy mind2 tört. Ha ezek nem, akkor meg feltenném a kérdést hogy Vistád -e van? :D
  • peppuz
    #437
    De az meg hogy lehet h néha sikerült néha meg nem?????:O:S
    Am eredeti a CD
  • Tom01
    #436
    Köszi a segítséget viszább olvastam a magyar patch-et megtalálta csak a cracket nem de sikerült. KÖSSZ
  • CamelX
    #435
    Akkor úgy tűnik rossz oldalról töltötted le, vagy hibás az eredeti CD (ami kevésbé valószínű) :P
  • peppuz
    #434
    és ez a telepités közbe van!Tehát nem vágom az egészet
  • peppuz
    #433
    bocsi h ilyen késön irok na!

    Összetevö átviteli hiba

    meg vmi
    Fájl: H:\data2.cab
    Hiba: Adathiba (CRC)
  • CamelX
    #432
    Ez sajnos minden stratégia game-nél így van, LAN-ban próbálva legalábbis, avagy én még senkitől se hallottam erre megoldást :(
  • Sidower
    #431
    Sziasztok!
    Nekem egy kérdésem a következő lenne az Empire Earth 2 vel kapcsolatban.
    Mégpedig, hog hogyan lehet megoldani, ha egyáltalán meg lehet, hogy multiplayerben direct ip-s kapcsolat esetén, elmenteni úgy a játékot, hogy azt a késöbbiekben is tudjuk folytatni? Eddig csak azt sikerült elérni, hogy a mentés megtörténte után, miután be lett töltve, az akivel eredetileg játszottam, annak a helyét a gép vette át.
    Remélem tudtok erre megoldást mondani.

    Üdv: Sidower
  • CamelX
    #430
    Én meg akkor fogok agybajt kapni ha az van neki amit EGY sorral lejjebb írtam :DDD már azon se lepődnék meg
  • lammaer
    #429
    hát, ha bepötyögnéd hogy mégis milyen errort ir ki, esetleg esélyünk is lenne arra hogy tippeljünk mi a baj :)
  • peppuz
    #428
    hali!

    Vki nem tudja h miért nem müködik nekem a kiegészitö?mert eredeti meg minden de amikor telepitem vmi errort ir ki?és néha sikerül néha meg nem:S:S Thx elöre
  • CamelX
    #427
    Királyságos megoldást találtam!!! Akinek nem megy fel az Art of Supremacy, mert különböző nyelvű, akkor nevezze át a MYCONFIG.CFG-t a játék főkönyvtárában! Ez tartalmazza a nyelvterületi információkat és VOILA!
  • CamelX
    #426
    Nem tudjátok hogy kiegészítőhöz van -e magyarítás? Nem nekem kéne, csak barátnőmmel rákaptunk hogy LANba nyomassuk gép ellen, azt jó lenne ha oroszokkal is lehetne lenni(más egyébben nem tudom mi van még kieg.ben) és közben mind2en értenénk :D
  • dahutiusz
    #425
    szia attila!
    én szivesen jatszanek veled felmentem a hamachi szerverre de még ott nem találkoztunk.nincs msn-ed vagy valami hogy meg tudjunk beszelni egy időpontot?
    üdv: dahutiusz
  • Attila2012
    #424
    Sziasztok!
    Játokosokat várok egy új hamachi szerverre!
    Haamchi hálózat neve: EE2_Attila2012
    jelszó: EmpireEarth2
    Remélem sokan fogtok jönni! ;)
    CSAK tört játékkal működik ez a hálózat, szóval ide csak olyanokat várok akinek a tört EE2 van meg!

    Mivel nekem is ez van meg, és neten nem tudom nyomni, ezért csináltam meg ezt a hálózatot.
    Gyertek minél többen hogy jó nagyokat játszhassunk! :)
    Üdv, Attila
  • Strabi
    #423
    Hali, vkinek lenne kedve ma esetleg holnap este játszani egyet?

    Viszonylag kezdő játékos vagyok, ezt vegyétek figyelembe :)
  • ati95
    #422
    crack-et hol lehet letölteni
  • shevsenko7
    #421
    Eladom az EE-2-met párszor má használtam de még megy viszont az Act of Supremacy az nem megy még mindig...de eladom 1000FT-ért és a AoS-t is 1000ért ha vkinek kell érdeklödjön itt vagy küldjön egy üzit...
  • shevsenko7
    #420
    nem tudom!lehet hogy már probáltam...
  • tomcsa4
    #419
    Pecselni nem kell előtte?
  • shevsenko7
    #418
    hali!!!

    megvettem az EE2-t és ugyan abba a csomagba benne volt az Art of Supermacy!na elötte instaláltam a rendes game-t és utána akartam a kiegészitöt.na azt irta ki hogy ERROR.De miért?hiszen eredeti a CD és vadonat uj
  • shevsenko7
    #417
    te melyik vagy mert itt 10csávo van azt mindenki offline
  • shevsenko7
    #416
    az nekem ugy is megvan
  • shevsenko7
    #415
    oksa
  • KGenius17
    #414
    Valakinek, ha van kedve játszhat onlineban, és nem feltétlenül szükséges a legális serial!
    Csak töltsd le a Hamachit innen:
    http://hamachi.workforyou.hu/letoltes/HamachiSetup-1.0.2.1-en.exe
    (A honosítás letölthető innen: [A fordítás az Application Translator Team munkája.]
    http://hamachi.workforyou.hu/letoltes/hamachi%20hun.zip )
    Lépjen be erre a szerverre: EMPIRE 2
    Jelszó: EMPIRE
    Gyertek minnél többen!
    Remélem minnél többen leszünk és komoly csatákat vívhatunk!

    Ui: Ha valami hiba van a hozzászólásaimban vagy segítség kellene ezekkel kapcsolatban, akkor írjatok!
  • KGenius17
    #413
    Először is tedd fel az ANGOL patchet innen:

    ftp://ftp.sierra.com/pub/sierra/empireearth2/updates/ee2_update_uk_100-110_120.exe

    Másodszor másold be ezt a játék főmappájába a kibontott fájlokat:

    http://data.hu/get/384304/empireearth2-nocd-1_2-ENG.zip.html

    FIGYELEM! A fájlok csak akkor működnek, ha teljes telepítést választottad a játék feltelepítésénél!! (Kihagyható ez a lépés, ha eredeti a játék!)

    Harmadszor másold be ezt a játék "zips" mappájába (Köszönet Nyigunak):

    http://data.hu/get/384298/db.zip.html

    Ezek után élvezd a játék 1.2-es verzióját MAGYARUL!
    100%-ig MŰKÖDŐKÉPES!
  • Attila2012
    #412
    jah csak akkor nem indul ha felteszem a magyarítást!
    Meg lehet oldani hogy magyarul is menjen?
  • Attila2012
    #411
    Sziasztok!
    Nagyon kellene az 1.2-es patch!
    Leszedtem egyet a gamecopyworld-ről, de azzal elindul a játék, majd 2 másodperc után kilép!!!!!
    AMíg nem volt fent patch addig ment!
    És nagyon kellene!
    Már egy csomó oldalt megnéztem, de nem találtam mást!
    Mi lehet ezzel a crackkel a gond?
    Most 1.2-es UK patch van fent!
    Valaki kérem segítsen!!!!
    Pls help!
    Előre is nagyon köszönöm!!!
    Üdv.
  • Horse sense
    #410
    Van vki aki még jáccik vele, neten?
    Mert én szivesen tolnám vele, bár kedden már utazom el, de utánna meg holnap esetéleg még játszhatunk
  • Horse sense
    #409
    Nem goind..már olyan gyakran engem se.Lehet hogy a ping