77
olyan kéne ami új, mégse kell hozzá izomgép
  • BB7
    #77
    GTA2!
    32Mb-os vidkarin megy! MAXON! Márha az OPTionS-ba az kimaxolásnak számít!
    400Mhz...
  • Prince of Máté
    #76
    Doom3
  • GrimReaper78
    #75
    Sztem úgy 20K-ból is ENNÉL 2x gyorsabb konfigot hozhatsz ki, ha elnézel vmi bontóba...
  • gordonmail
    #74
    Kérek midnenkit, aki szereti a régi gameket az írjon már a [email protected]!
  • Csaba
    #73
    Próbáljátok ki a Resident Evil 2-3-at. Azok régi gépen jól mennek.
  • Márkameggy
    #72
    Fejlemények:
    Link az összes valaha készült fps adatbázisához. Nem találtam olyat, ami az "izomnotimon" elmenne és nem toltam volna már végig.

    Megnéztem a HL1 demot, és kicsi hiányzik, hogy ne szaggasson (320*240), de szaggat, pedig mindent minimumra vettem. A Q2 nagyon erősen szaggat.

    A nagyon régi fps-ek extra buktatója: nem támogatják (rendesen) az egeret. DoomI, Chasm, Future Shock pl. ebbe a kategóriába esik. A Future Shock már közel van hozzá, de csak invertbe kezel rágcsálót.

    Nem hinném hogy találok még játszható fps-t...
    Azért jól elvoltam magammal a topikban
  • _Atti_
    #71
    fps-rpg : Deus ex
  • Realtibi
    #70
    prince
  • SötétBarom
    #69
    Bazz a Little Big adventure az mekkora király volt..
  • Márkameggy
    #68
    Senki?

    Pedig "kell még ötlet".
  • Márkameggy
    #67
    Az "izommasina" (noti, 1996): P1 133Mhz, 32MB tetű EDO, 800MB igencsaklassú HDD amin max 600 MB helyet lehet felszabadítani, 10XCD (RW-t persze hogy nem olvas), kőkorszaki delegalább vesa2-es C&T 2MB VGA :D
    Mondjuk nem is játékra találták ki, de néha csak ez van a közelben, ezzel kell beérni. Az eddigi lehetséges klasszikusokat már milliószor végigvittem (Doom I-II, Heretic, Hexen, Duke3D, Quake1, stb-stb...), igaz volt amelyiket csak demo formájában (pl. Chasm). A Descent 1-2 és klónjai is mind lerágott csontok nálam. Mégis főleg fps-javaslatok érdekelnének.

    - Ott lenne a HL1 kiegészítők nélkül, a leírások, specifikációk szerint az említett gépen elmenne. Lehetséges ez? Azért megizzaszt az ennél "brutálisabb" konfigokat is. Már a Quake1 is csak 300x200-ba fut rendesen, a 640x480 alatti nonvesa hibridfelbontásokon már szép szolidan szaggat. Érdemes lenne beszerezni csak ezért a HL1-et?
    - A Quake2 pl. biztos kizárva, diavetítés a köbön, legjobb esetben is.
    - A Chasm megvan valakinek? Esetleg van valakinek róla részletesebb infója? Tudom, hogy a maga korában sem számított jónak (hanem bukásnak), kevesen tolták végig a full változatot, alig ismeri valaki. Hány MB küröl van? Azt tudom, hogy hasítana.
    - A Future Shock... személy szerint nekem nem jött be soha.
    - Egyéb ötlet?
  • mmocus
    #66
    nem tudjákok hogy a worms armageddont honnal lehet letölteni?
    Köcce előre is
  • dronkZero
    #65
    FPS: Doom, Duke Nukem, Shadow Warrior, Blood, Quake, Chasm, System Shock(!!!), Magic Carpet
    RTS: Warcraft I-II, Command&Conquer, Syndicate, Syndicate Wars, Gene Wars, Transport Tycoon, Theme Hospital
    RPG: Baldurs Gate, Planescape:Torment, Wizardry 6-7, Elder Scrolls: Arena és Darrgerfall, Betrayal at Krondor
    Adventure: Little Big Adventure, Sanitarium, Monkey Island 1-3, Grim Fandango, Full Throttle

    Kell még ötlet? :)
  • szoltan
    #64
    Worms Armageddon
  • robot2
    #63
    a gta2 honnan töltöttétek le???
  • O0D:
    #62
    azert szvsz cseeeeee nek nem art egy jobb gep hogy ne 10 fpssel menjen
  • repro
    #61
    Régebbi Theme cuccok sztem elpöfögnek 486on is
  • Tom3 #60
    Akkor a Theme Hospital még talán megy 486-os gépeken?
  • Tom3 #59
    Akkor P5 csak 2006-2007ben lesz?
  • Valen
    #58
    486 -os gépekre : 1997-ig készült gamék
    P-1 -es gépekre : 1999-ig készült gamék
    P-2 -es gépekre : 2001-ig készült gamék
    P-3 -es gépekre : 2003-ig készült gamék
    P-4 -es gépekre : 2006-ig készült gamék
  • repro
    #57
  • M@TriX
    #56
    Mostanában inkább gyenge játékok vannak erős gépre. ;)
  • mike369
    #55
    fifa,nba,nhl kb.'97-ig, nfs kb.3-ig, kknd, és hasonló jóóóó öreg gamék... nekem ilyen gépem volt sokáig! tök jól elvoltam vele
  • repro
    #54
    Vagy elég az, ha a guruk megmondják, h kb. milyen régi gémek mennek rajta.:)
  • repro
    #53
    OK feladom akkor a leckét:
    Pentuim MMX 200
    32MB RAM
    4MB RAM video

    na erre kérek ötleteket:)

    X-COM mennek gondolom, Jagged 2Gold már nem akart.
  • ricsi1
    #52
    akkor is a marió a legjobb!
  • Braveheart
    #51
    Baz de jók voltak azok!
  • DBoy
    #50
    régen én PIII 700mhz gef2 mxem 200eFT volt :)
  • Valen
    #49
    Hexen 1-2, Heretic 1-2
  • Banyapapa
    #48
    Serious sam
  • Tom3 #47
    Hát Mohaa a procinak sztem jó a és a ram is.
  • Tom3 #46
    Azt még én is használok.
  • Tom3 #45
    Hát hány mb-os a viedókártya?
    A 433Mhz elött meg volt egy 300Mhz-es csak elcseréltük anna volt 1 4mb-os videó kártyája és a Gta2 olyan gagyin ment...
  • rorr
    #44
    régi gépen is jól fut:wizardry8 ,jagged alliance2,x com1,2,3 vagy játsz emulátoron c-64,amiga,snes,megadrive játékokkal még mindig nagyon jók!!!
  • Takigabi
    #43
    Red Alert 2
  • Takigabi
    #42
    Caesar 3
    Need For Speed 4
    Fifa 99,2000,2001,2002
    Nhl,NBA
    MDK 2
    Grand Prix 3
  • davos80
    #41
    Ok.Akkor nem szóltam.(írtam)
  • cyrus #40
    én mondtam a gta-t de nem fikáztam, hanem azt mondtam h szimpi a rockstartól hogy a régi játékot ingyenessé, ezáltal mindenkinek hozzáférhetővé teszi....
  • davos80
    #39
    Nem reklám, csak segítséget kért, én meg adtam.Nem is kell reklámozni, akkor kéne, ha ebből pénzem lenne, de nincs.
  • DJ Skyline
    #38
    nekem simán elment a GTA3 is alacsonyabb felbontással...jó akadozott de nem vészesen...ezért én felülnézetben toltam az autós jeleneteket...de ma már más a helyzet a mostani atomerőművem segítségével!:P