86
A Metroid Prime folytatása GC-re!
  • KILLER2
    #86
    Ha megöltem Amorbist, utána hova kell menni? Megkaptam a Dark Suite-ot, visszavittem az energiát a light worldbe, aztán felmentem Grat Temple-be U-Moshoz, de most nem vágom hova menjek. Má vagy 2 órája mászkálok, de nem találok semmit.
  • KILLER2
    #85
    Ha olvassa még valaki a topicot akkkor tudna nekem segíteni? Még nagyon a játék elején vagyok. A bomba megszerzése után vagyok picivel, de nem tudok rájönni, hogy msot mit kell csinánom.
  • KILLER2
    #84
    Na mr rájöttem.
  • KILLER2
    #83
    Közvetlenül a játék elején miután abba a templomban vagy hol azutén miután azt az antennát megmomzgattam vagy olyasmi azurán hova kell menni?
  • KILLER2
    #82
    Nyitottam 1 metroid topicot. Aki akar az jöjjön legalább nő a népesség.
  • KILLER2
    #81
    Köszi.
  • koryne
    #80
    Rákerestem, de sajnos nem találtam :( Majd ha szkennerközelben leszek, akkor beszkennelem.
  • KILLER2
    #79
    A prime 2-höz nem tudsz kézikönyvet?(a neten)
  • KILLER2
    #78
    OK!
  • koryne
    #77
    Majd ha lesz honlap, közzé teszem a címét is :)
  • koryne
    #76
    A végén a bónusz az item colletct-től függ. Ha 100%, akkor mutat egy kis előzményt a Prime 2-ből ;)
  • KILLER2
    #75
    Már nem tom pontosan, mert rég játszottam. Asszem az Omega utáni teremben ahol ha jól emlégszem 3 narancs priate van.
  • KILLER2
    #74
    A honlap címe majd érdekelne
  • koryne
    #73
    Legelőször talán 4-5-tel... Pontosan hol halsz meg?
  • koryne
    #72
    Köszi :) Hétvégén le is fordítok néhány dolgot és elkezdem a honlapgyártást.
  • KILLER2
    #71
    Ja bocs nem olvastam végig amit írtál. látom, hogy már megtaláltad.
  • KILLER2
    #70
    Asszem a narancs priatok ölnek meg. A kinyírásuk módját vágom. Te mennyi élettel mentél oda (hány ilyen energy tankod vagy mid volt)? Ja és ha megnyered akkor kapsz valami bónuszt?
  • KILLER2
    #69
    Itt az első telálat.
  • koryne
    #68
    Tudok persze! Valahol fönnt van neten? Csak mert nekem eszembe sem jutott így rákeresni...
    Szerk.: nem hiszem el, milyen bamba vagyok :))) Fönnt van a nintendo.com-on :D
  • KILLER2
    #67
    Tudsz olvasni .pdf fájlokat? Úgy asszem, hogy le tudom szedni.
  • koryne
    #66
    Uhh, köszi, azért nem kell begépelni, nem 2 sornyi szöveg az :) Inkább megoldom akkor a németet. Vagy! Még Brendernek is angol van, majd elkérem inkább Tőle :) Begépelni elég nagy meló lenne...
  • koryne
    #65
    Pontosan kik is ölnek meg? A pirate-ok? A színes pirate-oknál a megfelelő fegyverrel kell lőni (a sárgát powerrel, a lilát wave-vel, a fehéret ice-szal, a pirosat plasma-val). Vagy megölhetnek még a metroidok vagy az elitek vagy az omega is :)
  • KILLER2
    #64
    A fotózás nem ok, mert a minőség valahogy nem az igazi. Majd nekiállok begépelni.
  • KILLER2
    #63
    én a Prime 1-ben a Phazon minesnél akadtam el. Mindig megölnek. nem tudsz valami jó taktikát vagy valami ilyesmit?
  • koryne
    #62
    Akkor lehet, hogy mégis nekiesek a német verzió kibogarászásának :/
    Szerk.: KILLER2: az nagyszerű lenne! :D
  • KILLER2
    #61
    Nekem angol a kézikönyvem. Írj és lefotózom.
  • koryne
    #60
    Ha elárulod a problémádat, akkor biztosan tudok segíteni :) Az 1-et épp most csinálom hard mode-on, hajtva a 100% scanre és item collect-re ;)
  • mb66
    #59
    Megnéztem én is, nekem is fullnémet a "spielanleitung:D". Szerintem az itthoni PAL os Metroidok legnagyobb része ilyen sajnos..
  • KILLER2
    #58
    A topic átnevezése jó ötlet és én is szorgalmazom. És a kérdésemre visszatérve: Válaszod alapján te megnyerted a Prime 1-et. Én még nem szóval tudnál nekem picit segíteni már ha lehet a problémámon?
  • koryne
    #57
    Ja, igen, majd' elfelejtettem: van angol nyelvű kézikönyved a Prime 1-hez? Akarok csinálni egy Metroidos honlapot és anyagokat gyűjtök :) A kézikönyv 5. 6. és 7. oldalán van egy leírás a Chozo-król és a Space Pirate-okról. Sajnos nekem csak német van, németből meg nem egészen friss a tudásom, évek óta még csak nem is olvastam... Ha be tudnád szkennelni vagy csak lefényképezni, akkor nagyon sokat segítenél :)
  • koryne
    #56
    Örülök a "találkozásnak" ^^
    Fogós kérdés, hogy melyik a nehezebb... Engem a 2 kicsit jobban megizzasztott :) Sztem a 2 boss-ai nehezebbek, ill. ötletesebbek. Sokkal több is van belőlük egyébként, mint az 1-ben :) A két rész egyébként nagyon sokban különbözik, pl. a 2 sokkal nyomasztóbb... Viszont az jó, hogy a Luminothokkal lehet találkozni, nem csak a felírataikat olvasgatni, mint a Chozo-knak :)
    Nekem ezeken kívül csak a Metroid II: Return of Samus van meg, de szándékomban áll mindet összegyűjteni :D (a Fusion megvolt, de elcseréltem még régen :((( Ja, meg volt egy limitált "nagykönyves" Super Metroidom is, csak iszonyú hülye voltam és "elvesztettem" :'()

    Benne vagy majd egy MP: H klánban? ;)

    Szerk.: szted kérvényezzem a topic átnevezését? Vagy nemtom, Petyus mit szólna hozzá :)
  • KILLER2
    #55
    Asszem rokonlelkek vagyunk! És lenne 1 kérdésem: Neked megvan a Metroid Prime 1 és 2? Mert ha igen akkor melyik a nehezebb? Mert nekem csak a Prime 1 van meg (amúgy a fusion, a zero meg a Hunters First Hunt demója is megvan)
  • koryne
    #54
    Nekem bennt van a kedvencek között, de mivel elég döglött szegény így nem olvasom :) Pedig nagy Metroid fan vagyok. Sztem át kéne neveztetni a topicot csak simán Metroidra, mert olyan viszont nincs, és lehet, hogy nagyobb lenne a népszerűsége.
  • KILLER2
    #53
    Olvassa még valaki ezt a fórumot?
  • KILLER2
    #52
    Sikerült befagyasztanom egy fórumot. Ez király!!!!
  • KILLER2
    #51
    Milyen érdekes fórum
  • Olcsi2
    #50
    Nem tudom, te mit gondolsz magadrol, de egy ilyen hozzaszolas utan nem artana nemi onvizsgalatot tartanod. Ilyet meg tiz ev alatt is csak a legfelresikerultebb kolykok birnak kihozni magukbol. Azert azt remelem, hogy idokozben leesett, miert is vagy bunko. Annak mindenestre oruljel, hogy apu nem olvassa a hozzaszolasaid, mert vorosre verne a segged es par hetre frankon eltiltana a konzoltol. Hozzateszem, 9000 tenyleg eleg fair ar egy vadiuj Echoes-ert. Egyebkent talan nezz korul az aproneten, az a gaming kinai piaca.
  • en99
    #49
    Azt elismerem, hogy ritka az olyan cucc amit keresek, csak az a fura, hogy miután én írtam azután pár napig senki sem írt semmilyen témában senkinek.
  • Ersiman
    #48
    44?
    Szerintem nem poénos...
    Egyébként, lehet hogy egyszerűen azért nem válaszol senki mert nem ismer GC-s warez szervert vagy SMS webes helyet. Az én GC-m sincs chippelve és nem is láttam ilyen site-ot. Olyan hirdetésbe futottam már bele, hogy valaki árult másolt GC játékokat. Egyébként ha megnézed mennyiért lehet általában a Metroid Prime 2-t megvenni itthon, akkor beláthatod hogy Olcsi nagyon jó árat mondott, ha valóban érdekel a játék.
  • en99
    #47
    Miéet lennék bunkó?