147
Milyen filmet vársz?
  • 0ppika
    #27
    Nem is tudtam hogy van Indiana Jones 4, vagy a 3. után rögtön az 5. jön
  • zaki
    #26
    hááát, sztem ezek a legocsmányabb filmek. a sikoly, és a társai, meg az összes tinivígjáték (amerikai pite, és mondjuk a cool-túra kivételével)
  • Tom3 #25
    Erre én is gondoltam.
    Egyépként a TV2-n volt nemrég csak nem láttam mert nem tudtam mikor.:(
  • Punker
    #24
    töltsd akkor le, vagy mg jobban jársz ha kölcsönzőből kiveszed DVD-n
  • mochee
    #23
    Holnapután, Trója, meg készítsenek valami Sikolyhoz hasonló horrorfilmet, amiben egész végig izgulok, hogy ki a gyilkos. Nemtom miért nincs ilyen film manapság.
  • Tom3 #22
    Star Wars 3
    Alien vs. Predator
    Garfield
    Shrek2 az 1et sajna nem láttam de a 2-nek a bemutatóját igen.
  • Gregi
    #21
    én a matrix 4, 5, 6-ot :)
  • Matthewpamer
    #20
    killbill2,star wars3,pokember2,xmen3
  • Botond #19
    Shrek 2 ^^
  • Sadun Tryst
    #18
    Kill Bill Vol. 2

    Immortel

    Ghost In The Shell - Innocence

    EuroTrip

    Valami új Neon Genesis Evangelion-t (third impact után kiváncsi vagyok legalább 1 film erejéig, hogy mi történet Asuka-val és Shiji-vel)

    Van Helsing

    dióhéjban most így hirtelen ennyi... :)
  • LezLee
    #17
    Na akkor én is beállok a sorba :))

    Amit legjobban várok most: VAN HELSING, naon remélem, hogy nem kell majd benne csalódnom, a trailere az naggyon ultra brutál, fíílinges lett. Remélem nem lesz olyan gagyi,mint az LXG.

    Ami még szerintem nagy durranás lesz, az a Day after tomorrow. Naon várom, a trailer alapján szenzációs katasztrófafilm lesz, benne az egyik kedvenc színészemmel, aki a Donnie Darkot jáccotta, tehetséges a gyerek :))

    Ütős lesz még szerintem:
    Troy
    I, Robot
    Kill Bill vol. 2
    The Punisher
    És kíváncsi leszek még Johnny Depp új thrillerjére, a Secret Window-ra, ígéretes alkotásnak tűnik.

    ui.: bocs a szófosásért :)
  • Waterhorse
    #16
    Trójának én már vagy fél éve láttam előzetesét, még a moziban, már várandós egy ideje:))

    Na akkor én is sorolom, nem fontossági sorrendben van.
    Amit még nem sikerült beszereznem, de kiváncsi vagyok rá:
    Underworld
    Van Helsing
    Passió
    Starsky & Hutch
    Hause Of The Dead
    Honey
    (csak úgy a frisseb filmek közül)

    Amit várok:
    Spider-Man 2 (Idén már lesz, előzetes természetesen van róla, Dr. Octopussal)

    Hellboy (A képregényt nem ismerem, a játéknak csak demojával játszottam, a trailerje megfogott, idei premier)

    Garfield (alapfilm sztem mindenkinek aki kölyökkorában vagy akár most is olvassa, idei premier)

    Alien vs. Predator (No comment, ez lesz A Sci-fi, idei megjelenés)

    The Punisher (Képregényben magyarul a Megtorló, Pókember lapjain láthattuk, asszem ez nis idei film)

    Blade 3 (van róla szó, most nem tudok konkrétat)

    X-men 3 (2005-ös vagy 6-os megjelenés, most nem tudom pontosan)

    Batman 5 (van ilyen is még nem tudom mikor lesz kész)

    Catwoman (ez is készülget Hally Berry-vel)

    Indiana Jones 5 (erről nagyon rég hallottam)

    Star Wars Episode 3 (idén, de már nyár után esedékes)

    Fantastic Four (képregényadapt.)

    Mask 2 (ha jól tudom idén lesz, előzetese már van)

    Resident Evil 2 (premierről nem tudok semmit, már utána kéne néznem. Óriási film lesz többek között a legjobban, ha nem a legjobban várom)

    Trója (no comment)

    Hirtelen ennyi jutott eszembe.
  • zaki
    #15
    persze, több is. nem láttad még? a szád nyitva marad tőle az tuti, mikor mutatják a hajókat :)
  • OPM
    #14
    thanx
  • fifi
    #13
    Hardwireden asszem volt!
  • OPM
    #12
    trójának van már trailere?
  • OPM
    #11
    nekem sem tetszett az 1, a 2 is csak az effektekért érdekel. láttad az előzetesét?
  • Gandibá
    #10
    Trója, Star Wars 3
  • fifi
    #9
    Nem tom mert nekem az egész film megvan kb. 1/2 éve...Egyszer néztem meg aztán delete. De ha a Penge bejött ez is befog. Bugyuta volt.
  • zaki
    #8
    Shrek2-t én is várom, meg a Tróját is, Spiderman 2 nem az esetem :)
  • OPM
    #7
    kapj el, ha tudsz nekem is az egyik kedvencem! töltöm ezt a terminal trailert, még nem hallottam róla, majd kiderül... :)
    Viszont az előzetesek alapján nagyon várom a Shrek2-t és a Spiderman 2-t.
  • zaki
    #6
    hát, eléggé fikázzák a filmet, de azért megnézem én is majd vmikor
  • mukika
    #5
    Underworld JÓAK csak vannak benne tulzások, bár nem emlékszem mert már vagy 2 hónapja láttam.
  • DJ Skyline
    #4
    láttad?trailere jó volt...gondoltam a film sem olyan rossz...
  • fifi
    #3
    Starsky és Hutch
    Van Helsing
    Hellboy
    Exorcist4
    /az Underworld szvsz. nagyon gyenge volt.../
  • DJ Skyline
    #2
    igaz hogy a mozikban van már,de vártam a Starsky & Hutchot,meg várom(ha igaz hogy lesz) a Fast and the Furious 3-at...akkor ez az Underworld is jónak néz ki!
  • zaki
    #1
    játékosok fórumában van egy milyen játékot vársz? topic, gondoltam itt is lehetne nyitni egy ilyen topicot...
    akkor kezdem én: Kill Bill 2 :) aztán a Terminal c. filmet, Spielberg és Tom Hanks új filmjét. nekem a kapj el, ha tudsz is nagyon bejött, sztem ez is hasonló sikereket fog elérni. mind2 film igaz történet. itt a sztori az, hogy a csávó New Yorkba utazik, és amikor haza akar térni Európába, nem engedik haza a politikai helyzetek miatt, így kénytelen a reptéren lakni, amíg haza nem engedik. közben meg találkozik egy stewardess-el, akivel összejön (Catherine Zeta-Jones). gamestaron van már 2 trailer is a filmről, itt vannak: trailer 1, trailer 2